امتیازات Resident Evil VII:Biohazard

نظر شما در مورد میانگین نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    137
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
8p85_resident_evil_7_cover_art.jpg

Destructoid - 100/100
The Guardian - 100/100
God is a Geek - 100/100
Daily Dot - 100/100
Omelete - 100/100
EGM - 95/100
PS3Brasil - 95/100
Hobby Consalas - 93/100
SegmentNext - 93/100
MondoXbox - 92/100
IGN Italy - 91/100
Polygon - 90/100
Eurogamer Italy - 90/100
Games Radar - 90/100
Games Reactor - 90/100
Gaming Bolt - 90/100
Rely On Horror - 90/100
Bloody Disgusting - 90/100
PCGamer - 90/100
Stevivor - 90/100
Pure Playstation - 90/100
ibTimes - 90/100
JeuxActu - 90/100
Press Start.au - 90/100
Trusted Reviews - 90/100
Next Gen Gaming Blog - 90/100
Games Blog.fr - 90/100
Every Eye - 90/100
Digital Fix - 90/100
Gry Online - 90/100
CGM - 90/100
SpazioGames - 90/100
Go 4 Gamers - 90/100
Unboxholics - 90/100
Shack News - 90/100
Multiplayer.it - 90/100
Paste Magazine - 90/100
True Gaming - 90/100
Xbox Achievements - 89/100
4Player.de – 88/100
XGN - 88/100
IGN Spain - 87/100
Game Informer – 85/100
PSU - 85/100
wccftech - 85/100
Warlegend - 85/100
Vandal - 85/100
PushSquare - 80/100
GameSpot - 80/100
The Sixth Axis - 80/100
Giant Bomb - 80/100
Telegraph - 80/100
USGamer - 80/100
IGN - 77/100
VideoGamer - 70/100
GameKult - 70/100
TIME - 50/100

Gamespot:
By the end of the campaign, I was ready for the game to be over, but that's okay. RE7 ends just as it starts to outstay its welcome, and after the fact, I felt like I'd survived a truly harrowing journey. The boss fights may be slightly inconsistent and certain sections might drag after a while, but RE7 is still a remarkable success. It has a clear vision and executes it with impressive patience and precision. By returning to horror, Resident Evil has once again become something special.

Polygon:
RESIDENT EVIL 7 TAKES THE SERIES IN SOME SURPRISING, GREAT NEW DIRECTIONS

IGN:
RE7 is a fresh take on the Resident Evil series that fondly recalls the classics even as it takes a bold new direction.

Guardian:
Resident Evil 7, by contrast, is a masterclass: breezily new, yet quintessentially in character with its illustrious forbearers.

jka9_bcza.png

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
در مورد برگشت میکامی و بازگردوندن رزیدنت اویل به دوران اوجش IP خالی نمیتونه کاری کنه چون حتی خودشم نتونست بعد از RE4 یه چیزی حتی نزدیک به موفقیت RE4 بسازه.
البته ناشر بزرگی هم ازش حمایت نکرده و با تیم های کوچیک اکثرا کار کرده
بتسدا ناشر کوچیکه!:D

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
البته ناشر بزرگی هم ازش حمایت نکرده و با تیم های کوچیک اکثرا کار کرده
یه نفره نمی تونه معجزه کنه
قطعا اگه با کپکام کار کنه سطح کیفی خیلی فرق میکنه

من با اصل ماجرا کاری ندارم، فقط با این تیکه ناشر بزرگش کار دارم

به نظر شما Bethesda ناشر کوچیکیه؟؟!!

• Like
Reactions: Amin.AP

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,931
دوستان میدونم اینجا جاش نیست ولی ریمیک Resident Evil 2 چی شد؟ احیانا بعد عرضه این بازی قرار نیست تکلیفش مشخص بشه؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اغا ميكم IGN نمره ٧.٧ داده ديگه به بقيه نمره ها چيكار داريد ، متا رو بيخيال ارزش بازي همون ٧.٧ هستش :D
جدا از شوخي و اين چرت و پرتا

من از عملكرد بازي بسيار خوشحال شدم . خيلي خوبه ميتونم دوباره حس ترس زمان هاي گذشته رو تكرار كنم .
از دوستان هم كه بازي كردن نظرات ضد و نقيض زياد وجود داره ، گيمرها هم مثل منتقدا ها ، كه توشون اختلاف نظر هست . يكي خيلي ترسيده و از ألمان هاي ترس بازي خوشش اومده و يكي هم متنفر شده .
در كل همه ميگن كه بازي خيلي ساده شده و اون اكشن قبل رو نداره .

دوستان هم كه مثل هميشه جمعا متا رو درست پيش بيني كرده بودند . اصلا هميشه كاربرا نميدونم چرا درست انتخاب ميكنند .

• Like
Reactions: fifa13

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اغا ميكم IGN نمره ٧.٧ داده ديگه به بقيه نمره ها چيكار داريد ، متا رو بيخيال ارزش بازي همون ٧.٧ هستش :D
جدا از شوخي و اين چرت و پرتا

من از عملكرد بازي بسيار خوشحال شدم . خيلي خوبه ميتونم دوباره حس ترس زمان هاي گذشته رو تكرار كنم .
از دوستان هم كه بازي كردن نظرات ضد و نقيض زياد وجود داره ، گيمرها هم مثل منتقدا ها ، كه توشون اختلاف نظر هست . يكي خيلي ترسيده و از ألمان هاي ترس بازي خوشش اومده و يكي هم متنفر شده .
در كل همه ميگن كه بازي خيلي ساده شده و اون اكشن قبل رو نداره .

دوستان هم كه مثل هميشه جمعا متا رو درست پيش بيني كرده بودند . اصلا هميشه كاربرا نميدونم چرا درست انتخاب ميكنند .
یعنی بازی اخرین نگهبان ارزشش 7.5 هست؟:|...من نمیدونم جدیدا این چه فازیه که که این ign برداشته کلا هر بازی که بقیه سایتا باهاش حال مکینن نمره پایین میده بقیه حال نمیکنن این حال میکنه:|...البته همه بازی ها رو که یه منتقد نقد نمیکنه ولی جدیدا ادم سادیسمی توشون زیاد شده...بازی هم که معلوم بود یه همچین نمره ای میگیره اصلا متای زیر 80 برا این بازی غیر ممکن بد کافی بود چندتا تریلر از بازی ببینید تا بفهمید
این جریان این که با این متا بازم بعضی از کاربرا ناراحتن طبیعیه خیلیا RE رو با دوربین سوم شخص میشناسن خوده من هم واقعا باهاش کنار نمیام این دیگه برمیگرده به سلیقه طرف اما بازی نشون داده تونسته تو المان هایی که مخصوص این بازی بوده حسابی سربلند بالا بیاد...
به امید موفقیت بعدی RE با دوریبین سوم شخص:D:-"

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
یعنی بازی اخرین نگهبان ارزشش 7.5 هست؟:|...من نمیدونم جدیدا این چه فازیه که که این ign برداشته کلا هر بازی که بقیه سایتا باهاش حال مکینن نمره پایین میده بقیه حال نمیکنن این حال میکنه:|...البته همه بازی ها رو که یه منتقد نقد نمیکنه ولی جدیدا ادم سادیسمی توشون زیاد شده...بازی هم که معلوم بود یه همچین نمره ای میگیره اصلا متای زیر 80 برا این بازی غیر ممکن بد کافی بود چندتا تریلر از بازی ببینید تا بفهمید
این جریان این که با این متا بازم بعضی از کاربرا ناراحتن طبیعیه خیلیا RE رو با دوربین سوم شخص میشناسن خوده من هم واقعا باهاش کنار نمیام این دیگه برمیگرده به سلیقه طرف اما بازی نشون داده تونسته تو المان هایی که مخصوص این بازی بوده حسابی سربلند بالا بیاد...
به امید موفقیت بعدی RE با دوریبین سوم شخص:D:-"
دوست عزيز من گفتم به شوخي .
داشتم به يه عده كه همچين تفكري دارن كه غلط هست كنايه ميزدم .
والا من خودم معتقدم كه نظر تمامي منتقدان ارزش داره ، تك به تك ارزش داره و بايد خوانده و شنيده بشوند . چون نظر همه يكي نيست و البته برتر نيست .

• Like
Reactions: blechh

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بعد بازی کردن revolution تو تاپیکش گفتم برا برگشتن سری ب اوج فقط باید دعا کنیم بازیو بده کپکام ب اون تیم و کارگردان اما موقه معرفی بازی تو e3 کلا ضد حال خوردم:D و خیلی از طرفدارا فش و لعنت بود ک نثار کپکام میکردن:D واقا انگار یه کپی پیست کامل از pt بود و کلا بازی ی هندونه ی فوق دربسته بنظر میومد اما هرکی دمورو بازی کرده میدونست این نمره ها عجیب نیستن دموی گیم پلی فوق العاده بود درگیر کننده اتمسفر خفن و باقی بخشای بازی خیلی خوب بودن قشنگ مشخص بود این بار دیگه همه چی سرجاشه این بار کپکام مسیرو درست رفته قطعا دله هممون برای یه re سوم شخص ب سبک افسانه ی re4 تنگ میشه اما اگه این تغییر مسیر باعث شده سری محبوبمون دوباره ب اوج برگرده واقا نمیشه خوشحال نبود تا اونجاییم ک از نقدا برمیاد خیلیم بازی از ریشه ها فاصله نگرفته ی دوربینه ک خوب اونم نمیشه دور شدن از اصل سری و ریشه ها دونست سبک ترسناک تو این سالا بسمتی رفته که دوربین اول شخص خیلی بهتر جواب میده انگار و هدف کپکامم از روز اول ساختن یه sh واقعی بود ک خوب به بهترین نحو ممکن انجامش دادن

• Like
Reactions: tom71

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
اصلا بحث خوب و بد مطرح نیست نمرات بازی خیلی واضح و مشخصه و نکاتی هم که تو نقدها بهش اشاره شدی مشخص میکنه با بازی عالی طرف هستیم اما هرچقدرم شبیه اویل باشه بازم اویل نیست وقتی شما یه survival horror سوم شخص رو برمیداری اول شخص میکنی یعنی کلا کوبیدی از اول ساختی ! شاید برای خیلیا این تغییر کوچیکی بنظر بیاد مهمم نباشه اما برای من به شخصه ماهیت بازی کلا عوض میشه یعنی یه لحظه تصور کن دویل می کرای اول شخص :D گرز او وار اول شخص :D
یعنی قشنگ کپکوم گفته گور بابای اویل دیگه نمیتونیم اون بازیای شماره 1تا4 به هردلیلی تکرار کنیم آی پی جدیدم که ریسکش زیاده ممکنه نفروشه بهترین راهکار چیه میایم یه آی پی جدید تو همون سبک با دوربین اول شخص به اسم اویل میسازیم با یه تیر دو نشون میزنیم هم خیلی از متعصبا میگن به به بازگشت به ریشه و فلان خیلیام که جدید جذب میشن اسم اویلم که خودش بفروشه دیگه ریسک آی پی جدیدم به جون نمیخریم :D
صرفا نظر شخصیمو میگم هیچ قصدیم ندارم صرفا برای آرامش اعصاب خودم ناراضایتیمو تایپ میکنم کمی آروم بشم :D
فقط یه سوال کاراکترایی بازی که این چند سال باهاشون زندگی کردیم چی شدن ؟ :D
اینجوری بخوای حساب کنی، RE4 با وجود اینکه یک شاهکار اکشن بود، عملا ترس رو از سری گرفت. من بالای 10 بار با لذت تمومش کردم اما هیچ وقت اون حس شماره 2 و 3 با اون دوربین ثابت در هر صحنه و فضای ترسناک رو بهم نداد. اینجوری حساب کنی اویل 4 هم اویل نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر