میخام یک گیم نت بزنم که حدود 6 تا 10 عدد کنسول پی اس 4 بزارم.ازتون میخام راهنمایی کنین با چه

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام خدمت دوستان.من میخام یک گیم نت بزنم که حدود 6 تا 10 عدد کنسول پی اس 4 بزارم.ازتون میخام راهنمایی کنین با چه روشی بازی هاشو بخرم برام به صرفه تره روش قدیمی خرید دیسک بازی که کار کرده یا ارزونشو بگیرم یا اکانت ترکیبی یا اینکه خودم از نتورکه پلی استیشن بخرم بعد رویه دوتا دستگاه اکتیو کنم که دردسر قفل شدن و بن شدن این چیز هارو نداشته باشم.ممنون میشم راهنمایی کنین.

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
سلام
ارزون ترین روش که خریدن اکانت هک شده و ریختن دیتا روی دستگاه هست (با فرض این که دستگاه ها آنلاین نمیشن)

از پلی استیشن نتورک که اصن نمی صرفه برای کارتون.

به نظرم باید ترکیبی از خریدن دیسک و اکانت هک رو استفاده کنین. (یه سری بازی ها روی همشون باید باشه مثل فیفا/پِس -->استفاده از اکانت هک ) یه سری هم دیسکش باشه

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام خدمت دوستان.من میخام یک گیم نت بزنم که حدود 6 تا 10 عدد کنسول پی اس 4 بزارم.ازتون میخام راهنمایی کنین با چه روشی بازی هاشو بخرم برام به صرفه تره روش قدیمی خرید دیسک بازی که کار کرده یا ارزونشو بگیرم یا اکانت ترکیبی یا اینکه خودم از نتورکه پلی استیشن بخرم بعد رویه دوتا دستگاه اکتیو کنم که دردسر قفل شدن و بن شدن این چیز هارو نداشته باشم.ممنون میشم راهنمایی کنین.
بازیها که 200تا250 میشه اورجینال نمی صرفه بهترین راه اکانت ترکیبی .
خواستم بگم یه تی وی 4k دارم 1سال کار کرده اگه بکارد میاد پیام خصوصی بده بگم مدلشو سال تولیدشم2014 تمیز فقط بخاطر اینکه HDR ساپورت نیست میخوام بفروشم چون جدیدا ps4 پرو گرفتم برا اون میخوام یه تی وی جدید بگیرم . موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر