الزام فروشندگان بازی‌های PS4 و Xbox One به نصب هولوگرام بازی‌های مجاز

آیا با این تصمیم بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای موافق هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    133

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-1-14_22-4-6.png

رئیس ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای اعلام کرد که فروشندگان بازی‌های PS4 و Xbox One باید برای فروش قانونی محصولات خود که از نظر بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مشکلی ندارد درخواست هولوگرام کرده و آن را بر روی محصولات نصب نمایند.

خسرو کردمیهن رئیس ستاد مبارزه با بازی‌های غیرمجاز رایانه‌ای گفت: «اخیرا جلسه‌ای با مسئولان اتحادیه دستگاه‌های صوتی و تصویری درباره برخوردهای تندی که با برخی از فروشندگان بازی‌های کنسول‌ها شده بود، داشتیم که در این جلسه تلاش شد تا راهکاری برای این معضل اندیشیده شود. در این جلسه بنا شد تا برای پروانه‌دار شدن بازی‌هایی که محتوای نامناسبی ندارند، اما از مجاری غیرقانونی به دست فروشندگان و در نهایت مصرف‌کنندگان می‌رسد، راهکاری مد نظر قرار گیرد.»

وی خاطرنشان کرد با توجه به اینکه بسیاری از بازی‌ها از مراجع غیررسمی وارد بازار کشور می‌شوند باید تدابیری اندیشیده شود که تا فروشندگان از مراجع قانونی محصولات خود را تهیه و بازی‌های خود را پروانه دار کرده تا پلیس بتواند در بازرسی‌های خود از قانوی بودن بازی‌ها مطلع شود.

کردمیهن ادامه داد: «نیاد ملی ‌بازی‌های رایانه‌ای اعلام آمادگی کرده که به همه بازی‌های مجاز کنسول‌ها، هولوگرام داده شود تامشکلی برای متقاضیان به وجود نیاید. این هولوگرام‌ها تحت نظارت بنیاد روی بازی‌ها نصب خواهد شد و بعد از آن هیچ مشکلی برای فروشندگان در بازرسی‌ها، صورت نخواهد گرفت.»

هزینه نصب هولوگرام برای هر برچسب 200 تومان در نظر گرفته شده است.

منبع

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کسی بخواد مثل شما زندگی کنه که باید خودکشی کرد با این همه نا امیدی و تاریکی همه منتظر ظهورن رفیق ... درست میشه
آفرین. منتظر باشید کار خوبیه...
-------------------------------------------------
یه سری خوب حرف می زنند، اما زمان عمل که میرسه میرن تو سایه تا دیده نشن! خیلی ها اینطوری هستند من خودمو جدا نمیکنم!
اگر واقعا از کار بنیاد ناراضی هستید حمایت نکنید، به همه هم بگید حمایت نکنند و بازی که هولوگرام داشت رو خریداری نکنند! متحد باشید، مشکل الان اینه که اتحادی وجود نداره!

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
اگر واقعا از کار بنیاد ناراضی هستید حمایت نکنید، به همه هم بگید حمایت نکنند و بازی که هولوگرام داشت رو خریداری نکنند! متحد باشید، مشکل الان اینه که اتحادی وجود نداره!
مشکل اینجاست که اگه این طرح عملی بشه به احتمال زیاد بازی های بدون هولوگرام قیمتشون میره بالا و کسی هم که دوست نداره ازشون حمایت کنه مجبوره همین هولوگرام دارا رو بخاطر قیمت پایین تر بگیره و زورکی اینارو حمایت کنه:D یا اینکه دیگه دیجیتالی بگیره....\m/
دقیقا مثل سیگار میشه عکس دار و بدون عکس که بدون عکسش گرونتره همیشه:D

• Like
Reactions: Sony+

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
کسی بخواد مثل شما زندگی کنه که باید خودکشی کرد با این همه نا امیدی و تاریکی همه منتظر ظهورن رفیق ... درست میشه
خیلی ها جای من و امثال من بودند و خودشون را کشتند. از هر ده نفر که خود کشی میکنه 8 نفرشون دقیقا مشکل منو دارند! از هر ده نفری که مشکل منو دارند 4 نفر اعتیاد دارند ...(ایدز و سرطان نیست ولی اگر بدتر نباشه ... کمترم نیست...) بایپولار نوع دو...
و زمانی این مشکل پیش میاد که محیط زندگیت بو باشه... چه توی جامعه چه سیستم مساله ما تقریبا فراموش شده هستش... خودمون هستیم و خودمون...
تا این لحظه جنگیدم که نه اعتیاد دارم و نه خودمو کشتم. و سخت ترین کار اینه که به دیگران بگی چه حالی داری...
هر روز صبح بلند میشم و تا شب مبارزه میکنم باهاش!
اخبار و ... را حذف کردم ... ازدواج تعطیل . دوست چه رفیق چه ... تعطیل ...و....

ولی پذیرفتمش و برام مهم نیست دیگران بدونند...
اگر بخوام بگم چی به سرم اومده باور کن اشکت درمیاد... همینطور که هر بار توضیح کامل دادم برای کسی دیدم عکسالعملش را ... خودمم باورم نمیشد این مشکل را داشته باشم .... روزی که فهمیدم بعد از 15 سال زجر کشیدن ...تازه دکتره احمق گفت چه مشکلی دارم و تا 3 4 سال طول کشید که تونستم با زندگی جدید شروع کنم و قبول کنم که هیچ وقت خوب نمیشم... چون هیچ درمانی نداره فقط میشه تا حدی کنترلش کرد

فقط کاش قضیه به همین خلاصه میشد...
یک موردش اینکه بایپولار خیلی وقت ها باعث میشه انواع و اقسام بیماری ها و درد های دیگه هم بیاد طرفت... مثل پنیک. وسواس و اجبار. فوبیا.پنیک اتک. لرزش شدید بدن و تیک... دردهای سایکو سوماتیک که صد در صد .... به دلیل اضطراب زیاد و مالیدن دندان در زمان خواب تموم دندونها از بین میره....
کاش بازم به همین خلاصه میشد...!
خیلی چیزهای دیگه بوده.... امید! دیگه برای من و امثال من سوخت برای حرکت حساب نمیشه... به چیزهای فراتر از امید نیاز هست که بتونی فقط بمونی و ادامه بدی !
مجبوری برای ذهنت دلایلی بیاری برای موندن ...که توی هیچ مرجع یا منبع علمی ... پیدا نمیشه...

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خیلی ها جای من و امثال من بودند و خودشون را کشتند. از هر ده نفر که خود کشی میکنه 8 نفرشون دقیقا مشکل منو دارند! از هر ده نفری که مشکل منو دارند 4 نفر اعتیاد دارند ...(ایدز و سرطان نیست ولی اگر بدتر نباشه ... کمترم نیست...) بایپولار نوع دو...
و زمانی این مشکل پیش میاد که محیط زندگیت بو باشه... چه توی جامعه چه سیستم مساله ما تقریبا فراموش شده هستش... خودمون هستیم و خودمون...
تا این لحظه جنگیدم که نه اعتیاد دارم و نه خودمو کشتم. و سخت ترین کار اینه که به دیگران بگی چه حالی داری...

اگر بخوام بگم چی به سرم اومده باور کن اشکت درمیاد... همینطور که هر بار توضیح کامل دادم برای کسی دیدم عکسالعملش را ... خودمم باورم نمیشد این مشکل را داشته باشم .... روزی که فهمیدم بعد از 15 سال زجر کشیدن ...تازه دکتره احمق گفت چه مشکلی دارم و تا 3 4 سال طول کشید که تونستم با زندگی جدید شروع کنم و قبول کنم که هیچ وقت خوب نمیشم... چون هیچ درمانی نداره فقط میشه تا حدی کنترلش کرد
نمیدونم چی بگم. واقعا ناراحت شدم.
امیدت به خدا باشه دوست عزیز.
سعی کن ورزش کنی.خیلی تاثیر خوبی میزاره روی روحیه ادم.
همیشه شاد وسلامت باشی

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
همیشه شاد وسلامت باشی
یعنی تز ندین اتفاقی نمیافته خداوکیلی ورزش کنید! عین همین شعرهاییس ک این بردرا علیه استکبار میدن ادم روحیش عوض میشه ! اون بنده خدا چی میگه شما چی میگی

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
یعنی تز ندین اتفاقی نمیافته خداوکیلی ورزش کنید! عین همین شعرهاییس ک این بردرا علیه استکبار میدن ادم روحیش عوض میشه ! اون بنده خدا چی میگه شما چی میگی
دوست عزیز منم یک مدت افسردگی شدید گرفتم
اصلا از خونه بیرون نمیرفتم.بیشتر وقتمو با گیم پر میکردم.بعد با اصرار یکی از دوستام رفتم بدنسازی.
تاثیر عجیبی روی من گذاشت وروحیه منو عوض کرد
با دوستان جدید وادم های جدید اشنا میشی.حالا من نمیدونم حرف من کجاش خنده دار بود.اکثر روانشناسها برای رفع افسردگی ورزش رو پیشنهاد میدن.الان من 3 سالی هست ورزش رو مداوم دارم ادامه میدم.حتی اعتماد به نفس ادم رو هم افرایش میده
وبه نظرم باید جز برنامه هر روز ادم باشه.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad

یک موردش اینکه بایپولار خیلی وقت ها باعث میشه انواع و اقسام بیماری ها و درد های دیگه هم بیاد طرفت... مثل پنیک. وسواس و اجبار. فوبیا.پنیک اتک. لرزش شدید بدن و تیک... دردهای سایکو سوماتیک که صد در صد .... به دلیل اضطراب زیاد و مالیدن دندان در زمان خواب تموم دندونها از بین میره....
خیلی چیزهای دیگه بوده.... امید! دیگه برای من و امثال من سوخت برای حرکت حساب نمیشه... به چیزهای فراتر از امید نیاز هست که بتونی فقط بمونی و ادامه بدی !
مجبوری برای ذهنت دلایلی بیاری برای موندن ...که توی هیچ مرجع یا منبع علمی ... پیدا نمیشه...
داداش من یه جوونه ۲۰ ساله هستم... من مشکلات زندگیم رو اصلا به کسی نمیگم... مشکل تو رو نداشتم... و سنم شاید به سن تو نرسه... ولی منم اتفاقا یه بیماری دارم که درونی هست... کسی از بیرون متوجه نمیشه ولی از لحاظ جسمی نابودم می کنه...به خاطر حکومت حال حاضر نمیشه راحت درمان بشم... اگرم بشم چیزی نیست که تو کشور قابل انجام باشه... سازمانی هم وجود نداره که مثل بیمه بتونه هزینه رو پرداخت کنه و برم خارج...
پدر من از بچگیم از جونیش گذشت... من وقتی ۳ سالم بود بیماریم شدید شد... بابام ۲۹ سال سن داشت... خودم از اونموقع دیدم ریش های بابام سفید شد زندگی نکرد تا من زندگی راحتی داشته باشم... ولی در نهایت من همینی هستم که الان هستم... مجبورم تا زمانی که درمان بشم همش دارو بخورم... که هزینه اینم ماهیانه شاید میلیونی بشه... بچه بودم درد جسمی زیادی کشیدم همش ارزو می کردم که بزرگ بشم که این دردها کمتر بشه... بزرگ شدم اما کلی فکر و خیال و ترس از اینده اومد سراغم... باز بچگیم هام می خندیدم... ولی الان یه ادم منزوی و افسرده هستم... از همه بدم میاد... اکثر اطرافیانم رو دشمن می بینم... گوشه نشین شدم و ...
یه چیزم بگم شاید خودت اینطوری باشه... اولا کسی که مشکل نداشته باشه... صد در صد می دونی درکت نمی کنه و گاهی وقتا که میاد با زبون دلداری بدن و بگن خواست خدا بوده یا امید داشته باش... انگار به ادم فحش میدن...
اصولا امید در کنار زمان یه چیزه وحشتناک میشه تهش...
ادمی که امید پوچ داشته باشه... هر چی زمان بگزره... هر بار که خودشو تو اینه می بینه یه افسردگی تمام میاد سراغش... گاهی وقتا ادم می خواد به خودش امید بده... گریه اش می گیره... گاهی وقتا تیک تاک ساعت برای ادم ترستانک میشه... ترس از اینکه داره زمان می گزره و من هنوز رو پله اولم... و ...
همه اینارو گفتم... که بهت بگم شاید حرف خیلی ها رو میگن درکت می کنیم رو باور نکنی... اما من درکت می کنم...

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
توی این تاپیک با افسرده های فروم هم آشنا شدم :D دوستان هممون بلا استثنا افسرده ایم :D ، زامبی هم مردمان ما هستن :D اصلا خارجیا موندن با این عوامل مخرب فیزیکی چطور ما زنده ایم :D . اوناییم که خودکشی کردن قبلش زندگی کردن ، ما همین الانش the walking dead هستیم :D اگر بمیریم زنده میشیم :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

برای خاطر همونه که در اثبات روانشناسس میرسی اخر به همون قضیه پوچی و افسردگی شدید و مشکلات من از جامعه اس و ... که بحثش اینجا نمیگنجه ولی همون میشه که درجه اخرش میشه خودکشی که بهتره با این دید ادم نگاه نکنه به زندگی

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
همیشه شاد وسلامت باشی

ممنون از همدردیتون ولی این با افسردگی ساده از زمین تا آسمون فرقشون هست . مرحله ای هست که ورزش و هزاران راه موثر دیگه تقریبا بی فایده هستش. هرچند در کوتاه مدت در شرایط خاصی اگر بشه ورزش کرد میتونه مقداری از فشار را برداره ولی در کل همه این چیزها را امتحان کردم ...بازم ممنون

داداش من یه جوونه ۲۰ ساله هستم... من مشکلات زندگیم رو اصلا به کسی نمیگم... مشکل تو رو نداشتم... و سنم شاید به سن تو نرسه... ولی منم اتفاقا یه بیماری دارم که درونی هست... کسی از بیرون متوجه نمیشه ولی از لحاظ جسمی نابودم می کنه...به خاطر حکومت حال حاضر نمیشه راحت درمان بشم... اگرم بشم چیزی نیست که تو کشور قابل انجام باشه... سازمانی هم وجود نداره که مثل بیمه بتونه هزینه رو پرداخت کنه و برم خارج...
پدر من از بچگیم از جونیش گذشت... من وقتی ۳ سالم بود بیماریم شدید شد... بابام ۲۹ سال سن داشت... خودم از اونموقع دیدم ریش های بابام سفید شد زندگی نکرد تا من زندگی راحتی داشته باشم... ولی در نهایت من همینی هستم که الان هستم... مجبورم تا زمانی که درمان بشم همش دارو بخورم... که هزینه اینم ماهیانه شاید میلیونی بشه... بچه بودم درد جسمی زیادی کشیدم همش ارزو می کردم که بزرگ بشم که این دردها کمتر بشه... بزرگ شدم اما کلی فکر و خیال و ترس از اینده اومد سراغم... باز بچگیم هام می خندیدم... ولی الان یه ادم منزوی و افسرده هستم... از همه بدم میاد... اکثر اطرافیانم رو دشمن می بینم... گوشه نشین شدم و ...
یه چیزم بگم شاید خودت اینطوری باشه... اولا کسی که مشکل نداشته باشه... صد در صد می دونی درکت نمی کنه و گاهی وقتا که میاد با زبون دلداری بدن و بگن خواست خدا بوده یا امید داشته باش... انگار به ادم فحش میدن...
اصولا امید در کنار زمان یه چیزه وحشتناک میشه تهش...
ادمی که امید پوچ داشته باشه... هر چی زمان بگزره... هر بار که خودشو تو اینه می بینه یه افسردگی تمام میاد سراغش... گاهی وقتا ادم می خواد به خودش امید بده... گریه اش می گیره... گاهی وقتا تیک تاک ساعت برای ادم ترستانک میشه... ترس از اینکه داره زمان می گزره و من هنوز رو پله اولم... و ...
همه اینارو گفتم... که بهت بگم شاید حرف خیلی ها رو میگن درکت می کنیم رو باور نکنی... اما من درکت می کنم...
متاسفم که اینو میشنوم .
ولی برای اینکه بحث برای بقیه غیره معمول میشه... خلاصه بگم که ... من سالهاست دارم قرص میخورم ولی تا جایی که شده کمش کردم و از حدودا ده تا قرص به چهارتا رسوندمش.... البته به جز مسکن ها و ....
ولی باز جای امید هست که درمان بشید ... برای مشکل من هیچ راه درمانی نیست.... فقط تا حدی میشه کنترلش کرد.
ولی بازم اگر شرایط بدتر از این نشه میتونم جمع و جورش کنم . چون سالهاست درگیرشم و مطالعه میکنم. امیدوارم شرایطه شما هم تغییر کنه.
بازم ممنون

نوشته شده توسط SHANSER:
برای خاطر همونه که در اثبات روانشناسس میرسی اخر به همون قضیه پوچی و افسردگی شدید و مشکلات من از جامعه اس و ... که بحثش اینجا نمیگنجه ولی همون میشه که درجه اخرش میشه خودکشی که بهتره با این دید ادم نگاه نکنه به زندگی

کاش اینطوری که گفتید ... بود..
صحبت شما بر میگرده به روانشناسی شهودی ... و متافیزیک و ... که کلا منکره ناقلهای عصبی و ... هستش.. و در چوامع معتبر علمی پزشکی هیچ جایگاهی نداره. در حقیقت این نظریه دوست یا رقیب فروید بود ....

الان مبنای مطالعات روانپزشکی همون پایه هایی هست که فروید بنیان کرد . خیلی دوست دارم اینی که شما میگید باشه .. همونطور که سالها همینطوری که شما فکر میکنید فکر میکردم ... ولی وقتی با این مشکل مواجه بشی ... مجبورت میکنه هر چیزی که منطقی هست و راه حل را جلوت میزاره را انجام بدی ...
وقتی بدنت موادی از جمله نمک لیتیوم را تولید نکنه و عملکرد ناقل های عصبی دچار مشکل ژنتیکی بشن .... دیگه مهم نیست که تو یا من چی فکر کنیم !
روانپزشکی هم مثل دندانپزشکی میمونه .. هر کسی بخواد مشکل دندونش را حل کنه تنها جایی که میره .. پیشه دندان پزشک هستش ....
چه مرتاز باشه ... چه مستر ریکی باشه ... چه درویش یا مدیوم باشه ...چه به قانون جذب اعتقاد داشته باشه یا به شهود اسکاول شین و کلام ! ....
مجبوره بره پیشه دندانپزشک !

مرحله پوچی در واقع آغازه مراحل بعدی هستش ... وقتی وارد فیزیک نظری و کوانتوم میشی ... و مفهوم فضا و زمان شکل تازه ای میگیره ... جواب پوچی داده میشه ... فقط یک جواب داده نمیشه ...
منه ...مشاهده گر و هوشمندی(ضمیر خوداگاه)

پوچی درده من نیست .... یه جا میرسی که فقط میگی کاش تموم بشه این درد ها !
درد ... خیلی بده ....وقتی بیاد سراقت و مدت ها بمونه .. دیگه تمام این نظریات از سرت میپره !
شاید جوابگوی درده عاشقی و افسردگی..... باشه ..چون میدونی مشکل کجاست ...
مساله اینه که تو وقتی دچار مشکل من بشی .. نمیدونی چرا اینطوری شده ! از کجا داری میخوری .. یا ....
اصلا دقیقا نمیدونی چی شده و چت شده ...
فقط میدونی که توی جهنمی هستی که هیچ توضیحی براش نیست ؟!

سالها طول کشید تا متوجه تفاوت مشکلات خودم با دیگران بشم .... خیلی سخته توی چند خط توضیح بدم که متوجه تفاوت خودتون(نرمال) با من بشید ...

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دلم نمیخواد درباره موضوعی که دوستان این آخرا باز کردن حرف بزنم. اما به عنوان کسی که با این دست مشکلات تا حدودی سر و کار داشته، میخوام یه چیزی بگم :هر مشکلی که داشته باشید و در هر حدی هم که باشه، از دو حالت خارج نیست :یا باید دست رو دست بذارید و افسردگی بگیرید و هر روز دست بسته تر از دیروز بشید(و یا در بهترین حالت در همین جایی که هستید بمونید) یا باید مقابل مشکلتون وایسید و آنقدر بجنگید تا بالاخره به اون مشکل غلبه کنید یا حداقل کنترلش کنید .یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه فقط مرگه که علاج نداره. ایستادن و مقاومته که فرق یه بازنده و یه برنده را تعیین می کنه.در بد ترین حالت هم اینکه آدم بجنگه و شکست بخوره، خیلی بهتر از اینه که خیلی راحت کوتاه بیاد(این حرف ها شاید به نظر خیلی شعار بیاد. اما آگه یکم روش فکر کنید، می بینید که پر بی راه هم نیست)
از اون طرف هم یه نیم نگاهی هم به معنویات داشته باشه آدم، بد نیست. بالاخره آخرش اون کسی که این مشکلات را داده، خودش هم باید رفعشون کنه.
پ.ن :خیلی سعی کردم حرفهام شعار زده به نظر نرسه و قصد واقعیم هم به هیچ وجه شعار دادن نیست. این حرف ها نتیجه تجربه خودم تو دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی بوده که چندان از مشکلات دوستان دور نیست...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
دلم نمیخواد درباره موضوعی که دوستان این آخرا باز کردن حرف بزنم. اما به عنوان کسی که با این دست مشکلات تا حدودی سر و کار داشته، میخوام یه چیزی بگم :هر مشکلی که داشته باشید و در هر حدی هم که باشه، از دو حالت خارج نیست :یا باید دست رو دست بذارید و افسردگی بگیرید و هر روز دست بسته تر از دیروز بشید(و یا در بهترین حالت در همین جایی که هستید بمونید) یا باید مقابل مشکلتون وایسید و آنقدر بجنگید تا بالاخره به اون مشکل غلبه کنید یا حداقل کنترلش کنید .یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه فقط مرگه که علاج نداره. ایستادن و مقاومته که فرق یه بازنده و یه برنده را تعیین می کنه.در بد ترین حالت هم اینکه آدم بجنگه و شکست بخوره، خیلی بهتر از اینه که خیلی راحت کوتاه بیاد(این حرف ها شاید به نظر خیلی شعار بیاد. اما آگه یکم روش فکر کنید، می بینید که پر بی راه هم نیست)
از اون طرف هم یه نیم نگاهی هم به معنویات داشته باشه آدم، بد نیست. بالاخره آخرش اون کسی که این مشکلات را داده، خودش هم باید رفعشون کنه.
پ.ن :خیلی سعی کردم حرفهام شعار زده به نظر نرسه و قصد واقعیم هم به هیچ وجه شعار دادن نیست. این حرف ها نتیجه تجربه خودم تو دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی بوده که چندان از مشکلات دوستان دور نیست...
از شما هم بسیار ممنون ...

شرمنده من اینجا معرکه گرفتم .... دوستمون گفت خیلی نا امیدی .... که خواستم بگم .....

اگر این بحث ادامه پیدا نکنه ... خیلی بهتره ... چون کلا من سابقه خوبی توی ایجاد این بحث ها داخل این سایت ندارم ...

بازم ممنون از همه:-bd

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
از شما هم بسیار ممنون ...

شرمنده من اینجا معرکه گرفتم .... دوستمون گفت خیلی نا امیدی .... که خواستم بگم .....

اگر این بحث ادامه پیدا نکنه ... خیلی بهتره ... چون کلا من سابقه خوبی توی ایجاد این بحث ها داخل این سایت ندارم ...

بازم ممنون از همه:-bd
ولی داداش خیلی خوبه که با این بیماری و مشکلاتی که داری اینقدر خوب وفهمیده و با ارامش صحبت کردی اطلاعات خوبی هم داری که نشون میده مطالعت زیاده و ادم گوشه گیری نیستی .خیلی خوشم ازت اومد:-bd:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر