Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
نمایش RE7 رو دیدم... نمایش بسیار خوبی هم بود و نوید یک بازی ترسناک خوب با گیم پلی سرگرم کننده رو میداد. ولی بازی یه مشکلی داشت و اونم اینکه اصلا رزیدنت اویل نبود.
در واقع سازندگان بازی از ایده p.t استفاده کردن تا بالاخره ترس رو به این فرنچایز برگردونند که در اولین نمایش موفق هم بودن ولی انگار حواسشون نیست که رزیدنت اویل باز ها بازی رو سوم شخص انجام میدادن نه اول شخص. شاید بگید که تغییر دید بازی که چیز چندان مهمی نیست ولی در واقع همین تغییر زاویه دید بستر کلی تغییر ریز درشت دیگه است و شاید باعث کاهش اون حس کلاسیک بشه.
رزیدنت اویل 4 هم نسبت به سه شماره ی قبلی تغییرات زیادی در گیم پلی و حرکت کاراکتر و هوش مصنوعی ایجاد کرد ولی همگی در خدمت بهتر و دوست داشتنی تر کردن تجربه ی بازی بودن, نه اینکه به کل یه بخش رو 180 درجه عوض کنند.
به شخصه ترجیح میدادم این تغییرات در یک شماره ی فرعی بازی انجام میشد. چون اونوقت نه باعث میشد که طرفدارها انتظار بیخودی داشته باشن و هم اینکه در این صورت همه برای تغییرات آماده بودن و کمتر جا میخوردن.
کپکام قبلا با RE: R2 سعی کرده بود که حس قدیمی و دوست داشتنی بازی رو برگردونه و به نظرم تا حدودی موفق بود و فقط عوامل پول پرستانه مثل اپیزودیک کردن بازی, کم کاری رو بخش های فنی بازی که باعث ضعف در هوش مصنوعی و درست شدن گرافیک نسل قبلی و ده ها مشکل دیگه شده بود نتیجه ای جز ناامیدی رزیدنت اویل بازها نداشت و به نظرم اگه همون روند قبلی رو اینبار درست و بدون سیاست های پول پرستانه انجام میداد قطعا امکان موفقیت برای بازی وجود داشت.
درکل نمایش اولیه RE7 بسیار زیبا و دوست داشتنی بود و این تجربه قطعا رو VR لذتی دو چندان خواهد داشت ولی متاسفانه بزرگترین مشکل اینه که این بازی یه رزیدنت اویل اصل نیست و صرفا میشه به شکل یه عنوان فرعی بهش نگاه کرد و لذت برد.

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
مژده به عزیزان ناراضی
اینطور که کپکام به یوروگیمر اعلام کرده دمو منتشر شده قسمتی از بازی اصلی و نهایی نیست و بازی اصلی با شخصیتی متفاوت با دمو شروع میشه.
در واقع همینطور که قبلا گفتن این دمو تنها برای تجربه و آشنایی گیمر ها با تغییرات ایجاد شده است.
پس احتمالا باید منتظر حضور شخصیت های اصلی در بازی نهایی باشیم.
Resident Evil 7's demo isn't part of the full game

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من درک نمیکنم این بازی از حالت سوم شخص تبدیل شده به اول شخص چطور به ریشه هایه اصلیش بر میگرده؟یا این دمو با بازی اصلی فرق میکنه و نفرات اصلی به بازی نهایی اضافه میشن!یعنی چی؟!خودشون اصلا میفهمن دارن چکار میکنن؟منکه از شماره6 به اینور حتی بازیرو تست هم نکردم این یکیو هم بازی نمیکنم واقعا منیکه با اویل کلی خاطره دارم نامید کرد منتظر همون بازسازی اویل 2 میمونم خدا کنه لااقل به این بازی گند نزنن! یه چیزی ازش نشون بدن!فقط خدا کنه مجبورمون نکنن برایه تجربه ریمیک2 حتمی این بازیو بخریم!درست مثله کال اف دیوتی!

• Like
Reactions: Ezio96

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حدود 9 10 بار دمو رو تموم کردم و 4 تا اندینگ تا حالا واسش دیدم! به نظرم بازم اندینگ داره بازی ولی توی اینترنت هم گشتم همه همین 4 تا رو فعلا پیدا کردن!
============================
اینا نحوه رسیدن به هر اندینگ هستش ( فقط نحوه رسیدنشه اسپویل نداره :D)
1. بعد از پیدا کردن نوار و تموم کردن قسمت ضبط شده برگردید به دریچه مخفی که توی نوار دیدید و نزدیک قسمت ورودی که قبلا نردبون بود کلید رو بردارید. حالا برید به سمت در خروجی و از کلید استفاده کنید
2. بدون پیدا کردن نوار و دیدنش برید به داخل دریچه و به سمت چپ نگاه کنید و فیوز رو بردارید. حالا توی اتاقی که بازی شروع شد فیوز رو روی دیوار به بقیه فیوز ها اضافه کنید. حالا برید بیرون از اتاق و از طریق پله ها برید به طبقه بالا که میتونید با دکمه روی دیوار راه پله ای به طبقه ی بالاتر پیدا کنید. حالا با شنیدن صدای تلفن برید توی اتاق و تلفن رو جواب بدید.
3. همون موقع که بازی شروع میشه خیلی سریع فیوز رو بردارید و راه پله رو فعال کنید و بدون انجام کار دیگه ای برید تلفن رو جواب بدید. اینبار جمله های جدیدی از طریق تلفن میشنوید!
4. این ترکیبی از 1 و 2 هستش! همه کارهای اندینگ اول رو انجام بدید غیر از خارج شدن از در خروجی. حالا برید و کارهای اندینگ دوم رو انجام بدید و تلفن رو جواب بدید! اینطوری بازم جمله های جدید میشنوید!
دمو 2 تا وسیله داره که هنوز هیچ استفاده ای واسشون پیدا نشده. یکی این Dummy Finger که خیلی چیز مرموزیه و مطمئنم واسه یه چیزی اینو تو بازی گذاشتن و بی هدف نیست.
یکی هم تنها اسلحه پیداشده توی دمو (تبر) که پیدا کردنش یکمی سخت بود و همینطور سوپرایز کننده :D واسه پیدا کردن تبر: توی بخش ضبط شده نزدیک مایکروویو روی زمین یه قفل بازکن میشه پیدا کرد. بعدش توی همون قسمت ضبط شده برید به سمت رو به رو و کشویی رو که قفله رو باهاش باز کنید. وقتی بازش کنید هیچی توش نیست! :D ولی وقتی بخش ضبط شده تموم شد و به زمان حال برگشتید حالا اگه برید به سمت کشو میبیند که بازه و یه تبر توشه!
واسه تبر فعلا استفاده خاصی پیدا نکردم و نشده! ولی حتما واسه یه دلیلی این توی بازی هستش :D فقط میشه باهاش دوتا جعبه و مانکنی که توی اتاق تلفن هستش رو خرد کرد. جالب اینه که تبر روی بقیه مانکن ها تاثیری نداره و فقط همونی که توی اتاق تلفن هستش رو میشه تیکه تیکه کرد :D
یه دختر روح مانندی هم توی بازی هستش که اگه دقت کنید میشه به صورت رندوم توی جاهای مختلف بازی دیدش.
کلا دمو معلومه از PT الهام گرفته ولی با توجه به Slot های اسلحه و همینطور Inventory که کمی مشابه نسخه های قبل هستش میشه نتیجه گرفت که بازی فقط یه Walking Simulator نیستش و بخش Combat هم توی بازی اصلی خواهد بود.
من که از دمو خیلی راضی هستم ( با اینکه هیچی PT نمیشه :D) و اگه بازی اصلی هم همینطوری عجیب و پر رمز و راز و همینطور همراه باشه با معماها و چالش های RE ای , بالاخره میتونیم بعد از مدت ها یه نسخه اصلی عالی رو شاهد باشیم. فقط حمایت کنید که کنسل نشه :|
در مورد دوربین اول شخص هم به شخصه من مشکلی ندارم باهاش و به نظرم میشه اون حس رزیدنت اویل رو با همین دوربین هم منتقل کرد. فقط کافیه معماها و روش حلشون + مبارزات طعم رزیدنت اویل بده :D همین واسه من کافیه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حدود 9 10 بار دمو رو تموم کردم و 4 تا اندینگ تا حالا واسش دیدم! به نظرم بازم اندینگ داره بازی ولی توی اینترنت هم گشتم همه همین 4 تا رو فعلا پیدا کردن!
اینا نحوه رسیدن به هر اندینگ هستش ( فقط نحوه رسیدنشه اسپویل نداره :D)
1. بعد از پیدا کردن نوار و تموم کردن قسمت ضبط شده برگردید به دریچه مخفی که توی نوار دیدید و نزدیک قسمت ورودی که قبلا نردبون بود کلید رو بردارید. حالا برید به سمت در خروجی و از کلید استفاده کنید
2. بدون پیدا کردن نوار و دیدنش برید به داخل دریچه و به سمت چپ نگاه کنید و فیوز رو بردارید. حالا توی اتاقی که بازی شروع شد فیوز رو روی دیوار به بقیه فیوز ها اضافه کنید. حالا برید بیرون از اتاق و از طریق پله ها برید به طبقه بالا که میتونید با دکمه روی دیوار راه پله ای به طبقه ی بالاتر پیدا کنید. حالا با شنیدن صدای تلفن برید توی اتاق و تلفن رو جواب بدید.
3. همون موقع که بازی شروع میشه خیلی سریع فیوز رو بردارید و راه پله رو فعال کنید و بدون انجام کار دیگه ای برید تلفن رو جواب بدید. اینبار جمله های جدیدی از طریق تلفن میشنوید!
4. این ترکیبی از 1 و 2 هستش! همه کارهای اندینگ اول رو انجام بدید غیر از خارج شدن از در خروجی. حالا برید و کارهای اندینگ دوم رو انجام بدید و تلفن رو جواب بدید! اینطوری بازم جمله های جدید میشنوید!
دمو 2 تا وسیله داره که هنوز هیچ استفاده ای واسشون پیدا نشده. یکی این Dummy Finger که خیلی چیز مرموزیه و مطمئنم واسه یه چیزی اینو تو بازی گذاشتن و بی هدف نیست.
یکی هم تنها اسلحه پیداشده توی دمو (تبر) که پیدا کردنش یکمی سخت بود و همینطور سوپرایز کننده :D واسه پیدا کردن تبر: توی بخش ضبط شده نزدیک مایکروویو روی زمین یه قفل بازکن میشه پیدا کرد. بعدش توی همون قسمت ضبط شده برید به سمت رو به رو و کشویی رو که قفله رو باهاش باز کنید. وقتی بازش کنید هیچی توش نیست! :D ولی وقتی بخش ضبط شده تموم شد و به زمان حال برگشتید حالا اگه برید به سمت کشو میبیند که بازه و یه تبر توشه!
واسه تبر فعلا استفاده خاصی پیدا نکردم و نشده! ولی حتما واسه یه دلیلی این توی بازی هستش :D فقط میشه باهاش دوتا جعبه و مانکنی که توی اتاق تلفن هستش رو خرد کرد. جالب اینه که تبر روی بقیه مانکن ها تاثیری نداره و فقط همونی که توی اتاق تلفن هستش رو میشه تیکه تیکه کرد :D
یه دختر روح مانندی هم توی بازی هستش که اگه دقت کنید میشه به صورت رندوم توی جاهای مختلف بازی دیدش.
کلا دمو معلومه از PT الهام گرفته ولی با توجه به Slot های اسلحه و همینطور Inventory که کمی مشابه نسخه های قبل هستش میشه نتیجه گرفت که بازی فقط یه Walking Simulator نیستش و بخش Combat هم توی بازی اصلی خواهد بود.
من که از دمو خیلی راضی هستم ( با اینکه هیچی PT نمیشه :D) و اگه بازی اصلی هم همینطوری عجیب و پر رمز و راز و همینطور همراه باشه با معماها و چالش های RE ای , بالاخره میتونیم بعد از مدت ها یه نسخه اصلی عالی رو شاهد باشیم. فقط حمایت کنید که کنسل نشه :|
در مورد دوربین اول شخص هم به شخصه من مشکلی ندارم باهاش و به نظرم میشه اون حس رزیدنت اویل رو با همین دوربین هم منتقل کرد. فقط کافیه معماها و روش حلشون + مبارزات طعم رزیدنت اویل بده :D همین واسه من کافیه.
در مورد تبر. تو بازی سه تا مانکن هست که هر کدوم تو یک منطقه خاص ضاهر میشن. اگر دقت کنی سه تا مانکن هم تو طبقه دوم. من فقط یک بار تونستم دو تا از مانکن هارو تو دو تا محیط مختلف پیدا و نابود کنم اما سومی ضاهر نشد. (یعنی رفتم فیوز بردارم برم طبقه بالا تا مانکن سوم از بین ببرم، اما خب فیوز نبود سر جاش) به نظرم با از بین بردن سه تا مانکن، معما بازی هم حل میشه.

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
من درک نمیکنم که دوستان اسم اینو رزیدنت میذارند! این بیشتر آمنسیا یا سایلنت هیل شده تا رزیدنت اویل. چیزی که وجود داره اینه که اویل هیچ وقت یه بازی صرفا ترسناک نبوده و نخواهد بود. چیزی که من از اویل می خوام تعادل بین اکشن و ترسه که اونم نه ترس روان‌شناختی مثل دو تا بازی که بالاتر گفتم. غیر از این مورد چیزی که اویل رو اویل می‌کنه معماهاست. این دو تا رو رعایت کنند به نظر من بهتر از اینه که کلا بزنند همه چیز رو منهدم کنند و از نو بسازند

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
در مورد تبر. تو بازی سه تا مانکن هست که هر کدوم تو یک منطقه خاص ضاهر میشن. اگر دقت کنی سه تا مانکن هم تو طبقه دوم. من فقط یک بار تونستم دو تا از مانکن هارو تو دو تا محیط مختلف پیدا و نابود کنم اما سومی ضاهر نشد. (یعنی رفتم فیوز بردارم برم طبقه بالا تا مانکن سوم از بین ببرم، اما خب فیوز نبود سر جاش) به نظرم با از بین بردن سه تا مانکن، معما بازی هم حل میشه.
آره ولی از این Dummy Finger هم این وسط باید یه استفاده ای بشه کرد... بنظرم بازم باید از طریق قسمت Tape یه تغییری توی محیط ایجاد کنیم تا همه چی جور بشه. الان دارم همه چیزو با تبر میزنم شاید یه اتفاقی افتاد :D

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
احیانا خیلی سال پیش یه Biohazard ـه اول شخص دیگه نداشتیم؟ اولین بارشون نیس . و بازگشت به ریشه هم فک میکنم فقط صرفا اشاره به بازگشتِ "ترس" به سری باشه. در کل لذت ببرین انقد درگیر اسامی و اینا نشین. بازی بازی ـه نابی ـه مشخصه !

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من هنوز دمو رو دانلود نکردم ولی یسوال داشتم.توی دمو زامبی هست قشنگ روبرو بهش باهاش؟توی تریلر E3 یکیدوجا یچی رد میشد ولی شبیه روح PT بود که فقط حکم شکه کردنه اون لحظه رو داشت.حالا میخوام بدونم با زامبی روبرو میشین اصلا یا نه؟

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان فراموش کردن ما قبلا ایول اول شخص داشتیما

resident Evil Survivor که تو ps1 معروف بود به ایول 4

Resident Evil Gun Survivor 2 که تو ps2 در مورد code veronica x ولی بصورت اول شخص بود

ولی این دو تا بازم از خود اصل ایول فاصله نگرفته بودن این دمویی که ما دیدیم فعلا هیچ چیزش شبیه به رزیدنت ایول نیس

Attachments

• RE_Survivor_front.jpg
    RE_Survivor_front.jpg
    65.9 KB · مشاهده: 14
  • Gun_Survivor_2_cover.jpg
    Gun_Survivor_2_cover.jpg
    78.7 KB · مشاهده: 16
  • Like
Reactions: Saint475 and xbla69

behradbt

کاربر سایت
Sep 11, 2014
78
من هنوز دمو رو دانلود نکردم ولی یسوال داشتم.توی دمو زامبی هست قشنگ روبرو بهش باهاش؟توی تریلر E3 یکیدوجا یچی رد میشد ولی شبیه روح PT بود که فقط حکم شکه کردنه اون لحظه رو داشت.حالا میخوام بدونم با زامبی روبرو میشین اصلا یا نه؟
نه
يه روح دختر رو ميشه چند جا ديد ولي زامبي نع...
اصن معلوم نيس چرا تبر و انگشت رو گذاشتن تو دمو :| يكي بياد فاز كپكام رو مشخص كنه

• Like
Reactions: robb stark

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
کارگردان بازی جناب Koushi Nakanishi بعد لایو استریم امروز کپکام و در مصاحبه با یوروگیمر اطلاعات جدیدی رو عنوان کرد.

1. به طور صریح و واضح گفته شده : کسایی که دنبال یک عنوان اکشن و پر از اسلحه و تیراندازی هستند بهتره دنبال عنوان دیگری مثل Umbrella Corps باشند.هر چند بدین معنا نیست که درگیری در بازی وجود ندارد.
2.بازی یک عنوان "Survival Horror" محض خواهد بود که بیشترین تمرکز در ساخت بازی بروی فضا و اتمسفر بوده است.
3.بازی برخلاف RE6 تنها در یک مکان و در ایالت لوئیزیانا آمریکا جریان خواهد داشت.
4.شخصیت اول بازی هیچ کدام از شخصیت هاو سوپر هیرو های عناوین قبلی نیست.بلکه کاملا یک شخصیت جدید خواهد بود.
در توضیح این کار RE1 رو مثال زدند که اون زمان کسی Chris رو نمیشناخت ,هر چند یک Special Agent محسوب میشد اما به مرور و در عناوین بعدی به یک مبارز کارکشته و یکی از قهرمان های این سری تبدیل شد.
5. وجود Herbs ها در بازی تایید شد.
6.بازی پس از حوادث RE5,RE6 خواهد بود و از دنیای سری بازی های RE دور نخواهد بود.
7.بازی در عین حال که ریبوت محسوب نمیشه به گفته کارگردان بازی همه چیز از پایه پی ریزی و ساخته شده است.

آخرین ویرایش:

behradbt

کاربر سایت
Sep 11, 2014
78
کارگردان بازی جناب Koushi Nakanishi بعد لایو استریم امروز کپکام و در مصاحبه با یوروگیمر اطلاعات جدیدی رو عنوان کرد.

1. به طور صریح و واضح گفته شده : کسایی که دنبال یک عنوان اکشن و پر از اسلحه و تیراندازی هستند بهتره دنبال عنوان دیگری مثل Umbrella Crops باشند.هر چند بدین معنا نیست که درگیری در بازی وجود ندارد.
2.بازی یک عنوان "Survival Horror" محض خواهد بود که بیشترین تمرکز در ساخت بازی بروی فضا و اتمسفر بوده است.
3.بازی برخلاف RE6 تنها در یک مکان و در ایالت لویزیانا آمریکا جریان خواهد داشت.
4.شخصیت بازی هیچ کدام از شخصیت هاو سوپر هیرو های عناوین قبلی نیست.بلکه کاملا یک شخصیت جدید خواهد بود.
در توضیح این کار RE1 رو مثال زدند که اون زمان کسی chris رو نمیشناخت اما به مرور و در عناوین بعدی به یک مبارز کارکشته و یکی از قهرمان های این سری تبدیل شد.
5. وجود Herbs ها در بازی تایید شد.
6.بازی پس از حوادث RE5,RE6 خواهد بود و از دنیای سری بازی ها دور نخواهد بود.
7.بازی در عین حال که ریبوت محسوب نمیشه به گفته کارگردان بازی همه چیز از پایه پی ریزی و ساخته شده است.
بخوره تو سرشون :|
كي بازي اكشن پر از اسلحه خواست؟ مگه اينكه اين حرفش عناويني در حد Re2 يا Re3 رو هم شامل بشه :|
محيط و اتمسفر ترسناك خيلي خوبه ، شخصيت جديد ، يا حتي اول شخص شدن اسيب چنداني نميرسونه ولي با توجه به دمو وقتي گيم پلي رو هم اينطوري تغيير دادن نميشه اميد چنداني براي بازگشت به ريشه ها داشت...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من دمو رو چندین بار تموم کردم.خیلی خیلی حال داد ولی بازم نمیتونم یه رزیدنت اویل بدونمش.
ولی اعتراف میکنم همین دمو میارزید به کل نسخه 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر