بایدها و نبایدهای پرامون هک PS4

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط Police _ 110, ‏Dec 27, 2016.

1. ハリール مدیر انجمن

نام:
    خلیل
    در پی آخرین اخبار هک PS4 و بحث های حاشیه ای دوستان، تصمیم گرفته شد که تاپیک ای جداگانه برای تبادل نظر درباره ی باید و نبایدهای هک PS4 و بحث درباره ی اخبار اون ایجاد بشه تا هم تاپیک اخبار هک PS4 نظم خودش رو برای اطلاع رسانی داشته و هم دوستان بتونند تاپیکی مختص برای کفتگو درباره ی هک PS4 داشته باشن.

آخرین ویرایش: ‏Jan 11, 2017
    mahabad, Democracy, alitriple و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    حسین
    اون 200 تومن که تو میگی ارزش نداره بدی برا یه بازی میشه 60 دلار امریکا این پول ماست که بی ارزشه گلم
    بازم میگم بشین تا هک بشه:D

vaan 2, S0lid Snake, J. Constantine و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

اولا کسی نگفته شصت دلار برای یه بازی زیاد من گفتم 200هزار تومان که شصت دلار ارزش یه بازی رو نداره کاری به دلار اونا ندارم
    دوما
    هک شدن که میشه خیالت راحت ps4تفه ای نیست که نه تونن هک کنن در دکان آدمهای سود جو هم بسته میشه بعید نیست یه عده از کاسب ها ما کاسه داغ تر از آش هستن پول میدن به این هکر ها جیب ملت ما رو خالی می کنن عرض از کشور خارج بشه شما حرص نخور بزار سازندش خودش بلد چی کار کنه اصلا شما رو جز امار فروشاش بحساب نمیاره

4. کاربر سایت

نام:
    حسین
    کسی که 60 دلار رو ارزش یه بازی نمیدونه معلومه فقط بلده واسه خودش ببره و بدوزه بعدشم من نه کاری دارم که اون شرکت من رو به حساب میاره یا نه همچنین نه به این کار دارم که تو کشور ما 200 تومن پول برای یه بازی دادن سنگینه بعدشم در صورتی که زیاد نیست میفهمی چرا چون تو از بچگی یاد گرفتی بازی باید قیمتش فوقش 10 هزار تومن باشه یا این که بجایه این که بری سینما بری فیلم رایگان دانلود کنی این فرهنگ اشتباه ملت ایران یا هر کشوریه که اینطوری ملتش بزرگ میشن برا همین اون شرکت سازنده اون ملت رو اصلا حساب نمیکنه و نه ازش پشتیبانی میکنه چون اگه قرار بود به همچین ملتی حساب باز کنند بازیا بزرگی مثل خدای جنگ یا انچارتد یا اخرین ما به وجود نمیومد اصلا حتی بازی مثل کراش هم به وجود نمیومد اصلا صنعت گیم پیشرفت نمیکرد همچنین صنعت فیلم سازی البته این مشکل فرهنگی سر رشته یک سری مسائل دیگس که پیشینه درازی داره و منم حوصله توضیح ندارم...خلاصه داداش بشین تا هک شه:D

RDR, PEDRAMGOLCHIN, S0lid Snake و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    بزارید هک بشه بعد بزنید تو سر کله هم‌

تا جیزی ندیدید باور نکنید

اگه هک شد اون کسی که دوست نداره هک کنه و انلاین بازی کنه به کارش میرسه اونم که هک میخواد هک میکنه

یه چی هک خوبه برا اونایی که انلاین میزنند از‌شر این بچه مچه های راحت میشیم تو psn

bburzum و vaan 2 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

خدایی موندین ببینین هک میشه یا نه ؟؟

قیمتش که الان خیلی خوبه...با 1 ملیون میتونی کنسول رو بگیری...کلی بازی هم میتونی با این اکانتا بخری و بازی کنی....

7. کاربر سایت

اکانت هکی که بن میشیم دیر یا زود
    آنلاین نداشته باشه که هیچکس استقبال نمیکنه
    میشه فارسی بذاری?

8. کاربر سایت

بابا بخر بازی کن تا بره.... من از تابستون تا حالا دارم بازی میکنم....

خیلیای دیگه همین کارو میکنن...بازی کن اکانت رو از رو کنسولت پاک کن تا بره...

9. کاربر سایت

الان چی بابا همه گیر دادن بهش آخه آنلاین با این اینترنت در پیت بعدشم تو که طرف نمی بینی کی کجاست چه فرقی داره حریفت کامپیوتر باشه یا آدم

10. کاربر سایت

نام:
    Ali
    اخه بحث سر اینه که خیلی ها برای اکانت خودشون ارزش قائلن و هزینه کردن براش ! و از دو جهت مشکل براشون پیش میاد :
    1- یه روزی خدای نکرده اکانتش هک شه واقعا حق اعتراض نداره :D
    2- اگر سونی متوجه بشه (که امارش هم کم نیست) و کنسول و اکانت خود شخص هر دو بن شه ، کاری از دستش برنمیاد تا زمانی که یه cfw منتشر شه و بتونه انبن کنه کنسولش رو ... (ولی بازم اکانت خودش از دست رفته)

عاقلانه ترین کار اینه که در کنار کنسول اصلی ، یه پلی 4 دیگه هم تهیه کنیم تا رو یکیش اوریج و رو اون یکی کپی پلی بدیم :) قیمت پلی 4 هم که اون ور کشیده پایین و سه سوت سفارش بدین از دبی میارن براتون !

11. کاربر سایت

تا قبل از سال 96
    Ps4کامل هک میشه و بازی هکی انجام می دیم این خط _ اینم نشون/
    اگه نشد بزنید تو گوش منB-)

12. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    منم امیدوارم هک شه . چون برای اورجینال بازا هم خوبه ... چون قیمت بازیای دسته دوم ۴ سال پیش ۶۰-۷۰ تومنی که چند سال مونده میاد پایین تر .. قیمت بازیا زودتر میاد پایین و و و ... ولی خب ملت چهار ساله دارن همین حرف ها رو میزنن ... والا قرار بود دو ماه بعد عرصه اش هم هک کردنش طول نکشه و تا شش ماه هم امولیتورش بیاد .

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

سلام دوست عزیز اکثرا ما قشر متوسط و ضعیف جامعه هستیم واقعا پول نداریم 70یا 80تومان به بازی بدیم چه برسه 200تومان یعنی دارم ولی زندگی خرج داره فقط بازی نیست که اونای که هم میان اورجینال میکن اونا پز بیشتر قول میدم اولین نفرهای هستن که هک می کنن اما راجب هک بکم هنوز مراحل هک کنسول کامل نشده.گروه Fail0verFlow فقط کرنل 4.05 رو هک کرد هنوز تا عرضه کاستوم فریمور زمان مونده.در حال حاضر فقط فریمور های 1.76 و 3.55 به صورت عمومی (افراد عادی و توسعه دهندگان) از طریق مروگر(Webkit) قابل نفوذ هستند که با این باگ میتوان تا حدی به فایل های سیستمی کنسول دسترسی داشت.هک فریمور 4.05 و اجرای لینوکس بر روی آن پیشرفت زیادی داشته و برای همین باید امیدواریم باشیم که عرضه کاستوم فریمور یا روشی برای اجرای یازی ها به صورت کامل نه نمایشی و به صورت Backup (بازی های کپی) نزدیک است.

0

14. کاربر سایت

نام:
    Mreza
    1- من کلاً دوست دارم اگه کنسول هک بشه فقط کسایی بتونن ازین کپی خور شدن استفاده کنن که بخاطر شرایط کشورشون و... PSN داخل اون کشورها ساپورت نمیشه، فقط اون ها استفاده کنن، نه همه جای دیگه که فروشگاه براش باز هست. ولی خب، متاسفانه از اون جایی که این اتفاق هرگز نمیوفته و اگه هک بشه، همه توی هر کشوری ازش استفاده میکنن مخالف هک شدنش هستم:D
    2- اگه این صنعت گیم اینقدر پیشرفت داره و بهش بها داده میشه بخاطر این حمایت هایی هست که ما با خریدمون میکنیم ، وگرنه اگه نبود الان ما هنوز داشتیم بازی هایی در حد سوپر ماریو و سونیک و ... میکردیم :D (قصد بی اخترامی نداشتم البته، من خودم طرفدار این ها هستم)
    3- تصور کنین کلی آدم شب و روز زحمت میکشن که یه بازی AAA بدن بیرون اونوقت هرکسی بتونه بخاطر کپی خور شدن و ... اونارو انجام بده ، خب این مسلماً به ضرر این عزیزان میشه و دیگه سرمایه گذاری و در نتیجه شاهد پیشرفتی نیستیم در این زمینه. (اصلاً خودتونو بذارین جای این دوستان ببینین چه حالی میشین ، حالا این درست هست ؟ )
    4- قرار نیست همه بازی هارو ما داشته باشیم و توی کنسول انجام بدیم (هیچکس اینکارو نمیکنه ، این از بد عادت بودن گیمیر های عزیز ایرانیه ) همینطور قرار نیست که هر بازی که میاد همون روز اول بخوایم بگیریم که لازم باشه 200 تومن بدیم ، من خودم بشخصه شاید کسی باور نکنه اما قسم میخورم دو نسخه آخر Tomb Raider رو الان و توی تخفیف عالی ای که این مدت توی استور خورده بودن گرفتم (اگه میخواین میتونم با عکس اثبات کنم )
    5- و در کل ، فقط خودمونو نگاه نکنیم، اینقدر خودخواه نباشیم و بگیم حالا که ما نمیتونیم برای داشتن همه بازی ها هزینه کنیم پس باید هک بشه و این صنعت رو نابود کنیم تا بتونیم بازی کنیم...مطمئن باشین سونی از خداش هست که توی کشورمون استور باز کنه (اصلاً همین که آی پی ایران رو برای استور نبستن خودش یه نشونست)، اما هم من میدونم، و هم شما که بخاطر شرایطی که ما داریم و حساسیت هایی که روی فیلم ، بازی ، آهنگ و... هست واقعاً نشدنیه اینکار !!
    در آخر ممنونم که این نظرو خوندین ، با تشکر از دوستان ;):D

Masta_killa, S0lid Snake و AAKH1361 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    ehsan
    سونی روی سخت افزار سود نمیکنه. روی فروش نرم افزار و خدمات آنلاین سود میکنه. وقتی شما کنسولت رو کپی خور میکنی هیچکدوم رو نمیپردازی. اتفاقا هرچه فروش سخت افزار بالا بره ولی فروش نرم افزار نره این یعنی ضرر کمپانی
    حالا این بعد مالی قضیست. بعد روابط تجاری بازی سازها رو هم باید در نظر گرفت. Loyalty که سونی از بازیسازها برای اجرای بازیشون روی کننسولش میگیره در صورت کپی خور شدن بشدت کاهش پیدا میکنه.
    اصلا این بحث چراغ سبز سونی یا هر کنسول ساز دیگه ای بشدت دور از واقعیته

mostafa682, Black Roz و S0lid Snake این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید