فروشنده فروش قطعات سیستم Graphics Card-SSD-Case-LED RGB-Fan-WiFi & Bluetooth Adapter

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
Rating - 100%
10   0   0
درود

دوستان تقریبا چند هفته پیش بود که تعدادی از قطعات سیستمم رو به خاطر مهاجرت به X99 فروختم توی این تاپیک. حالا هم قصد فروش چند قطعه دیگه رو دارم.
دوستان قطعات زیر موجود هست . کلا 5 ماه هست که خریداری شده و برای مصرف عادی روزانه و کمی گیم بوده. علت فروشم هم به خاطر مهاجرت به X99 ، ارتقاء سیستم و خرید کیس full tower هست.
تمام قطعات کاملا سالم و بدون هیچ مشکلی هستن. همه لوازم داخل جعبه قطعه ها، کامل هست.
جعبه همه قطعات کاملا سالم هست.

کیس کولرمستر cm690 III سفید و پنجره دار. دارای گارانتی 2 ساله آواژنگ هست و تا 2018 زمان داره. بسیار تمیز. داخل کیس از LED RGB دیپ کول استفاده شده. نوار LED رو نکندم که چسبش خراب و ضعیف نشه. به همین خاطر داخل کیس هست. فن های خود کیس نوهست و استفاده نشده و فقط از فن های خریداری شده توسط خودم استفاده کردم. در مدت زمان محدود ال اى دى فروش نميره و ال اى دى به صورت رايگان به خريداركيس هديه داده ميشه.

SSD سامسونگ پرو 512 گیگ دارای گارانتی 1 ساله اینوو (innovo) هست. کم کارکرد . برای خریدار تست سلامت ssd گرفته خواهد شد.

کارت گرافیک MSI GTX 1070 GAMING X 8G دارای گارانتی 3 ساله ایستا هست و تا 2019 زمان داره. بسیار کم کارکرد و تمیز. قیمتش هم با توجه به قیمت روز تعیین شده. امروز به 2200 رسید.

سه تا فن با led قرمز جداگانه برای کیس خریداری شده. دوتا بنتفیکس و یکی کورسیر. دوتا فن هم خود کیس داره که کاملا نو هست و استفاده نشده. همونطور که گفتم فن های بنتفیکس قرمزن. لینک قیمت دار قرمزش رو پیدا نکردم ولی لینک آبیشو دادم که قیمت داره.

usb wifi دارای گارانتی 1 ساله هست. مدل edimax ew-7722utn 300mb یکی از بهترین مدل ها توی این رنج هست.
usb bluetooth دارای گارانتی 1 ساله هست. ورژن 4 هست.

فقط ریموت کنترل LED دكمه هاش اينطورى شده كه وقتى سبز رو ميزنى ، آبى ميشه يا اينكه قرمزو ميزنى زرد ميشه. منظورم اينه كه عملكرد دكمه هاش جا به جا شده كه واقعا نميدونم چرا :))) ولى هيچ مشكل فنى خاص ديگه اى نداره. دكمه ها و باترى همگى سالمن و تمام رنگ ها رو میتونید بگیرید. از LED هم کم استفاده شده .

قیمت قطعات به همراه لینک قیمت روز:

گرافیک
MSI GTX 1070 GAMING X 8G: انصراف از فروش
MSI GTX 1070 Gaming X Twin Frozr VI OC 8GB GDDR5
https://www.digikala.com/Product/DKP-178540/msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8g-graphic-card

اس اس دی
Samsung 850 Pro SSD Drive - 512GB : انصراف از فروش
Samsung 850 PRO 512GB SATA3
https://www.digikala.com/Product/DKP-104100/samsung-850-pro-ssd-drive-512gb

کیس
Cooler Master CM 690 III Case : فروخته شد
Cooler Master CM 690 III Case

فن ها : همه فن ها فروخته شد.
Corsair Air Series AF140 RED LED Quiet Edition High Airflow 140mm Fan
BitFenix SPECTRE PRO LED 120mm Case Fan - BLUE

نورپردازی ال ای دی
LED RGB : فروخته شد
http://lioncomputer.ir/product/4677/ال+ای+دی+دیپ+کول+RGB/

وای فای و بلوتوث
wifi & bluetooth : هر دو فروخته شد
BTA-408 USB Bluetooth Adapter
EDiMAX EW-7722UTN N300 Wireless Mini USB Adapter

دوستان تهرانی میتونن به صورت حضوری هم در روز های زوج تشریف بیارن. به خاطر اینکه خیالشون راحت باشه و به راحتی بتونن قطعات رو از نزدیک ببیینن و دیگه نخواد هزینه پست هم بدن. در هر صورت اگر خواستین چه به صورت حضوری و چه به صورت پیک یا پست یا تیپاکس، من در خدمتم. هزینه ارسال بر عهده خریدار میباشد.
به خریداری که همه قطعات را با هم خریداری کنه مقداری تخفیف میدم.
قیمت مقطوع هست.
تعویض ندارم.
اگر خواستین به من پیام بدین تا با هم در ارتباط باشیم.
با تشکر

Attachments

• IMG_0059.JPG
    IMG_0059.JPG
    117.3 KB · مشاهده: 23
  • IMG_0061.JPG
    IMG_0061.JPG
    116.5 KB · مشاهده: 32
  • IMG_0062.JPG
    IMG_0062.JPG
    113.2 KB · مشاهده: 28
  • IMG_0067.JPG