عنوان The Last of Us Part II معرفی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files-news-newslou2%5Bbe2951d66123be7d72d3d40630c0af56%5D.jpg

بالاخره بعد از سال ها انتظار، شماره جدید عنوان فوق العاده زیبا و پرطرفدار The Last of Us (آخرین ما)، با پسوند Part II (قسمت دوم) در طی مراسم PSX معرفی شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

این معرفی با تریلری 4 دقیقه ای همراه بود که الی را در حال گیتار زدن نشان می دهد. جوئل از راه می رسد و جسد چندین نفر را که به نظر می رسد اعضای فایرفلای ها باشند و به دست الی کشته شده اند را در خانه می بیند. الی آن ها کشته و حالا آماده می شود که باقی آن ها را نیز بکشد! در تریلر شاهد الی بالغ هستیم که حالا 19 سال سن دارد. به گفته سازندگان، در این شماره از بازی ما کنترل الی را در دست خواهیم داشت.

بازی در مراحل بسیار اولیه ساخت به سر می برد و طبیعتا نباید به این زودی منتظر انتشارش باشیم.

تریلر این عنوان زیبا را می توانید در بخش تریلرهای مراسم PlayStation Experience 2016 تماشا کنید.

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
نسخه شماره یک tlou بهترین هوش مصنوعی رو نداشت، مشکلات خودش رو داشت مهم ترینش شاید طرز همراهی الی بود ولی بهترین بازی عمر من بود! شاید من و همسن های من از نسل آتاری و میکرو با بازی های قدیمی خاطرات بیشتری داشته باشیم ولی انصافا tlou یکی از بی نقص ترین بازی ها بوده و باز هم میگم بهترین بازی عمر من.
خبر ساخت نسخه دو هم یکی از بهترین خبرهای صنعت گیم بود برام. مطمئنم انتظاراتم رو براورده می کنه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
وقتی منبع ایراد یکی بشه ویدئو یوتیوب تا ته داستان برید:D طرف خودش فکر و تجربه نداره ویدئو دیس اپوینتد رو میکنه:D خب این هیت محسوب میشه:D
عزیزم "تمام" بازی های دنیا را میشه با یک سرچ در یوتیوب زیر سوال برد. به جای tlou تو سرچت هر بازی بزاری با این دست ویدئو ها مواجه میشی و به طرز فجیعی تمام بازی ها را زیر سوال میبرند. بدون استثنا و به همین دلیل جواب هایی که تو این تاپیک میشنوی از رو "فن بوی بازی" نیست! به طور کلی واقعا ارزش جواب دادن نداره!

سال ها پیش در مورد ai بحث شده. حتی فکر کنم نیل یا یکی از سازندگان گفته بود دیده نشدن الی برای مثال به دلیل زیادی سخت نشدن بازی بوده و در واقع بازی که ما در نهایت تجربه کردیم بر اساس دیدگاه ناتی داگ ساخته شده نه اپلودر "معمولی" این ویدئو. تا زمانی که جول دیده نشده الی هم دیده نمیشه. در واقع مبنا رو جول برای دیده شدن نه الی. این تصمیم ناتی داگ بوده نه ضعف بازی. در واقع هر بازی دنیای خودش و قوانین خودش را داره. و کسی که این قوانین را زیر سوال میبره نمیتونه گیمر باشه. واقع نمیتونه. جون در اون صورت هیچ بازی بهش مزه نمیده و برای 99% بازی ها مشکل به وجود میاد. واقعا کسی که خودش درست حسابی بازی کنه متوجه اینا میشه:D

در نهایت. این ویدئو هیچ چی نیست جز نظر شخصی اپلودرش. که منتقد بزرگ و مطرحی نیست و در واقع هیچ کس نیست . این همه سایت و منتقد حرفه ای تحت جو بودند نمره الکی دادند اونم 2 بار با فاصله 2 سال رو 2 پلتفرم و متوجه این مسائل نشدند و اگرم اشاره کردند اصلا در حد "ایراد" ندونستند اون وقت جناب هایپر بیت هیرو اومده کشف جرم کرده:D جالبه طرف جواب نداره بده و به "جبهه گیری" پناه میبره و تهدید میکنه اخرین پاسخ:D خب دیگه پاسخ نده:D خیلی ناراحت کنندست:D =P~

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
باز تکرار حرف قبلی
مثلا فکر میکنی از کومودور 64 لست نینجا رو از دست دادم یا زک یا آلتیما .
از آمیگا فلش بک رو از دست دادم یا another world یا cannon fodder یا بنفیت استیل اسکی یا مانکی آیلند و... (خدایی با آمیگا خیلی حال کردم)
از nes چی ماریو 3 رو بازی نکردم یا متال گیر یا کسلونیا...
.
.
.

دیکه همش رو نمی گم یعنی حال تایپ کردن ندارم

ولی برای شما که کارت درسته فکر می کنی داستان سایلنت هیل 2 یادم میره یا هیجانهای اویل 3 یا موسیقی اول مورتال کمبت 2
ممکنه tlou برات بازی جالبی نباشه یا بهترینت یه چیز دیگه باشه ولی نظر من با شما متفاوته و لازم هم نیست یکی باشه.
از نظر من متال گیر 4 هم بازی فوق العاده ای بود ولی من داستان متال 3 رو بیشتر دوست داشتم. 4 برای این جذاب تر بود که یه جوری داستان رو جمع کرد.
حالا چون شما متال گیر 4 خوب میدونی من بگم حتما 3 رو بازی نکرده
گفتم که روی تحلیلت کار کن
برادر من چرا صحبت منو کامل نخوندی من گفتم توی ps3 متال 4بهترین الان متال 3 کی بازی ps4،حالا خدای شما که متال 3 بازی کردی و دوستم داری چطور tlouبرات از متال 3بهتره؟اونم با اون همه اتفاقای که توی اون بازی میوفته،کاری به اتاری،سگا، ps1،ندارم همین ps2همه شرکتا و کنسولها دارن تلاش میکنن که از زیر سایه خودشو بازی هاش بیان بیرون هنوز به طور کامل موفق نشودن،حالا اینجا دیگه یک سری از دوستان برای کل کل با ماکرو فن ها می خوان بگن tlou و بازی های ناتی داگ ابر شاهکارن و هرکی بازیشون کنه میشه بهترین بازی عمرش میتونن بگن هر جور دوست دارن

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
برادر من چرا صحبت منو کامل نخوندی من گفتم توی ps3 متال 4بهترین الان متال 3 کی بازی ps4،حالا خدای شما که متال 3 بازی کردی و دوستم داری چطور tlouبرات از متال 3بهتره؟اونم با اون همه اتفاقای که توی اون بازی میوفته،کاری به اتاری،سگا، ps1،ندارم همین ps2همه شرکتا و کنسولها دارن تلاش میکنن که از زیر سایه خودشو بازی هاش بیان بیرون هنوز به طور کامل موفق نشودن،حالا اینجا دیگه یک سری از دوستان برای کل کل با ماکرو فن ها می خوان بگن tlou و بازی های ناتی داگ ابر شاهکارن و هرکی بازیشون کنه میشه بهترین بازی عمرش میتونن بگن هر جور دوست دارن

کل کل و فن و.... یعنی چی ؟
یعنی فکر می کنید دلیل اینه ؟
بهترین FPS کنسولی هم از نظر من halo reach هست . پس میشم فن ماکرو.
همون متاگبر 4 هم انحصاری بود.من با متال گیر هم زندگی کردم.ولی tlou رو بیشتر دوست دارم.ممکنه کسی دیگه نظرش چیز دیگه ای باشه

ناتی داگ هم کارش درسته چرا سری کرش چه جک و آنچارتد
هر چی این اواخر ساخته خود شاهکار بوده. ربطی هم به فن بازی نداره.

• Like
Reactions: vivanred

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نسخه شماره یک tlou بهترین هوش مصنوعی رو نداشت، مشکلات خودش رو داشت مهم ترینش شاید طرز همراهی الی بود ولی بهترین بازی عمر من بود! شاید من و همسن های من از نسل آتاری و میکرو با بازی های قدیمی خاطرات بیشتری داشته باشیم ولی انصافا tlou یکی از بی نقص ترین بازی ها بوده و باز هم میگم بهترین بازی عمر من.
خبر ساخت نسخه دو هم یکی از بهترین خبرهای صنعت گیم بود برام. مطمئنم انتظاراتم رو براورده می کنه
ببخشید انتظار داشتید ناتی داگ چی کار کنه انتظاراتتون دیگه خیلی بالا نیست؟ میشه اون بازیایی که هوش مصنوعی توشون از tlou بیشتر بود رو مثال بزنید ؟... اتفاقا تو بخش هوش مصنوعی دشمن ها خصوصا انسان ها هوش مصنوعی بازی ماورای نسل قبل بود و بیشتر از هر بازی دیگه ای اینا الگوریتم داشتن . تنها ایرادی که به بازی میگیرن الیه .. میخوام بپرسم تو کدوم بازی قبل از tlou شخصیت همراه روی گیم پلی تاثیر مستقیم داشته که tlou داشته باشه . تازه همون موقعیت سنجی کارکتر همراه تو بازی که درست وقت نیاز بیاد کمکتون تو هیچ بازی دیگه ای تو اون زمان نبوده ... الان رو نمیدونم.
بیس اصلی گیم پلی tlou روی مخفی کاری بود .. اگه الی محرک دشمنا بود شما خودتون اولین کسی بودید که شاکی میشدید که گند زده به تجربه بازیتون ... روی اون سخت افزار ۱۱ سال پیش ساخته شد بازی با اون محدودیت های خودش.
همه انتظار دارن بازی های ناتی تو همه چیز ارمانی و پرفکت باشه ولی نمیپرسن همن چیزی که ساختن زمان خودش چند قدم جلوتر و یهتر و کامل تر از باقی بازی ها بوده یا نه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من که تو این بحث مایکرو فنی نمیبینم .. جمع خودمونیه ...
من خودمم که tlou رو تموم کردم انقدرم تحت تاثیر قرار گرفته بودم .. انقدر تو هپروت بازی بودم ... که باور داشتم و هنوزم دارم که اصلا با یه چیز ماورایی و فرازمینی مواجه شدم ...
پس حق میدم به کسایی که خیلی راحت tlou بهترین بازی عمرشون باشه ...
اما برای خود من که بازی های محبوبم رو گذاشتم کفه ترازو .. دیدم همچنان اون حس ماجراجویی و کشف ناشناخته ها و ارت بازی و سرگذم کنندگی بی نهایت ff xii برام جذاب تره و با اختلاف اندکی ایستاد بالای سر tlou
لیست ۵ برترم هم اینطوریه ...دیگه پیشاپیش به نوب بودنم خودتون ببخشید .
Final fantasy xii
The last of us
Metal gear solid 3
Journey
Half life 2

• Like
Reactions: gamer1998y

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
ببخشید انتظار داشتید ناتی داگ چی کار کنه انتظاراتتون دیگه خیلی بالا نیست؟ میشه اون بازیایی که هوش مصنوعی توشون از tlou بیشتر بود رو مثال بزنید ؟... اتفاقا تو بخش هوش مصنوعی دشمن ها خصوصا انسان ها هوش مصنوعی بازی ماورای نسل قبل بود و بیشتر از هر بازی دیگه ای اینا الگوریتم داشتن . تنها ایرادی که به بازی میگیرن الیه .. میخوام بپرسم تو کدوم بازی قبل از tlou شخصیت همراه روی گیم پلی تاثیر مستقیم داشته که tlou داشته باشه . تازه همون موقعیت سنجی کارکتر همراه تو بازی که درست وقت نیاز بیاد کمکتون تو هیچ بازی دیگه ای تو اون زمان نبوده ... الان رو نمیدونم.
بیس اصلی گیم پلی tlou روی مخفی کاری بود .. اگه الی محرک دشمنا بود شما خودتون اولین کسی بودید که شاکی میشدید که گند زده به تجربه بازیتون ... روی اون سخت افزار ۱۱ سال پیش ساخته شد بازی با اون محدودیت های خودش.
همه انتظار دارن بازی های ناتی تو همه چیز ارمانی و پرفکت باشه ولی نمیپرسن همن چیزی که ساختن زمان خودش چند قدم جلوتر و یهتر و کامل تر از باقی بازی ها بوده یا نه .
من مقایسه نکردم. فقط گفتم یه نقص بود. شاید اصلا برطرف کردن اون مشکل نیازمند کدنویسی سنگین میبود که یک سخت افزار قوی تر رو می طلبید و اصلا شدنی نبود با اون سیستم! ولی حتی با این فرض باز هم اون مورد یه نقصه.

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من مقایسه نکردم. فقط گفتم یه نقص بود. شاید اصلا برطرف کردن اون مشکل نیازمند کدنویسی سنگین میبود که یک سخت افزار قوی تر رو می طلبید و اصلا شدنی نبود با اون سیستم! ولی حتی با این فرض باز هم اون مورد یه نقصه.

بله نقصیه که بازی های امروزی هم دارن چه برسه به بازی های چهار سال پیش ... چون فقط مباحث فنیش نیست ... کاملا روی گیم پلی تاثیر میزاره و از کنترل خارج میشه اوضاع ... مثلا اینکه یه کارکتر بشینه فشنگ ها رو از تو تفنگ در بیاره اضافه کردن انیمیشنش به بازی ها هیچ کاری نداره .. چرا که تو دومین تریلر tlou هم دیدیم اینو ... ولی تا بیای وسط بازی این کار رو بکنی هفت کفن پوسوندی و به گیم پلی و سرعت بازی لطمه میزنه .
منم مستقیم منظورم شما نبود به مثالی مربوط میشه که به در گفتم دیوار بشنوه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر