PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یک موضوعی من با شماره یک دارم اونم اینه نمیشد مثلا این موضوع بزارن که کلیکرها و.. الی رو تو بازی ببینن ولی امکان مرگش نباشه عین Gow اونجوری بهتر میشد کار

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
یک موضوعی من با شماره یک دارم اونم اینه نمیشد مثلا این موضوع بزارن که کلیکرها و.. الی رو تو بازی ببینن ولی امکان مرگش نباشه عین Gow اونجوری بهتر میشد کار
از هیجان بازی کم میشد
همین موضوع خودش استرس زیادی به بازی کن وارد میکنه که البته ار نوع استرس هیجان انگیزه
در ضمن الی کلیکر که نیست که ببیننش کاری بهش نداشته باشن.فقط در مقابل چنین بیماری ،مصون هستش
الان الی و کلیکرا رو یکی کردی داداش :Mrgreen:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
یکی از اینسایدرها مثل اینکه گفته ناتی چن تا طراح جدید استخدام کرده واسه این بازی
به احتمال زیاد هم بازی دارای مد بتل رویال باشه
Jk

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
حضور بتل رويال از نظر من دور از انتظار نيست... به نظرم خيليم با سبك بازي همخوني داره
به هر حال هنوز مشخص نيست همچين حالتي تو بازي باشه ولي درصورت وجود ناتي داگ استديويي نيست كه از سينگل و داستان بازي بزنه براي بتل رويال و اين حرفا خودشون بهتر از ما ميدونن سرچشمه موفقيتاشون از كجاس مگه اكتيه عاخه :|

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
تا چند هفته دیگه تریلر گیم پلی بازی میاد
کلا دو حالت داره
یا همگیون با دیدن جوئل و الی با گرافیک نسل هشتی و دیدن گیم پلی خفنش پشمامون فر میخوره و مشت تو در و دیوار میزنیم
یا همگیون با دیدن الی با گرافیک نسل هشتی و دیدن گیم پلی خفنش پشمامون فر میخوره و مشت تو در و دیوار میزنیم:D:D:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کلا دو حالت داره
یا همگیون با دیدن جوئل و الی با گرافیک نسل هشتی و دیدن گیم پلی خفنش پشمامون فر میخوره و مشت تو در و دیوار میزنیم
یا همگیون با دیدن الی با گرافیک نسل هشتی و دیدن گیم پلی خفنش پشمامون فر میخوره و مشت تو در و دیوار میزنیم:D:D:D
حالت اول رو بیشتر میپسندن و یک دنیا فرقشونه به نظرم:-"

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
کلا دو حالت داره
مشتی که سر اولی به دیوار میزنیم سر خوشحالیه ، اما واس دومی برای ناراحتی و همراه با چاشنی فحش :D
هنوزم که هنوزه ، نتونستم کمرنگ ( محو ) شدن جوئل سر این نسخه رو درک کنم....:(

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,793
نام
حامد
کلا دو حالت داره
برای اولی مشت و برای دومی سر مو به دیوار میکوبم

• Like
Reactions: blechh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر