The Last of Us Part II

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Akiba, ‏Dec 3, 2016.

1. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
    همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.
    آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر

آخرین ویرایش: ‏Dec 5, 2016
    Captain America, mohsen2012, kratos 21 و 118 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    PouriA
    واقعا هم همینطوره.. :Mrgreen:
    باتیرکمون جول میرم براش :Cheesygrin:
    گناه داره بندا خدا.بازی بده بهش حالشو ببره..

:lol::Mrgreen:
    من اخر هر هفته یا دو هفته یه بار هر ازگاهی یه چپتر باز میکنم همینطوری عشقی میرم.
    فقط برای اینکه دلمون تنگ میشه برای جول و الی .... مخصوصا فصل زمستونش... که الی چطوری به اب و اتیش میزد خودشو برای جول
    ---------------------------------
    نیمه اول 2019؟ خدا کنه
    تازشم امیدوارم برای نسل بعدی بیان همین پارت دو رو یه ریمستر ناز بزنن مثه پارت یکش بدن بیرون.
    منکه چندین ساله بازیش رو به صورت دیجیتالی دارمش...
    ولی تو سکوت کامل خبری به سر میبریم.یه خط خبر از بازی نمیاد بیرون...کف کردیم...
    ولی تریلر 4k رو گرفتم.هر ازگاهی میبینمش..انرژی میگیرم برای صبر کردن

آخرین ویرایش: ‏Jun 26, 2017
    .:HO3IN:., ps3_360_wii, voldmort و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

دلست 2 از همین الان گوتیه هر سالی که بیاد هستش :clap:. من خودم با اینه که 1000 بار بازیش کردن اما هنوز بعضی صحنه هاش اشکمو در میاره :((. نیل دراکمن کریستفر نولانه صنعته گیمه

NINJѦ, .:HO3IN:., mohammad ps4 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    اصلا مهم نیست گوتی باشه یا نه مهم اینه که برا طرفداراش بهترینه در ضمن به نظرم قطعا جایگاه دراکمن تو صنعت گیم بسیار بالاتر از جایگاه نولان تو سینماست من دارکمن رو تو صنعت گیم موسس میدونم یه چی تو مایه های جایگاه کوبریک تو سینما.

.:HO3IN:., Unkn0w و Jack cooper این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    چه با حال

Attached Files:

Silent Siren, shahriyar_pc, ps34 و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

مثل اینکه قراره حضور حیوان ها تو بازی پررنگ باشه. ولی احتمالشم هست حیوونایه زامبی شده هم داشته باشیم . فکرشو بکنید مثلا یدفه یه شیر زامبی شده بیاد سمتتون اونوقت دیگه تا یه سال احتیاج به شیو ندارید .:eek:

آخرین ویرایش: ‏Jun 30, 2017
    Unkn0w این نوشته را Like کرده است.
  7. Kill Em With Kindness , Go head now کاربر فعال

نام:
    رضـا
    تعامل بیشتر با محیط مخصوصا حیوانات و پرندگان رو استقبال میکنم ، بعضی اوقات شکار هم به واقعی شدن بازی بیشتر کمک میکنه مثل ویچر ، یا کمپ زدن مثل FF XV (جهان باز لازم نیست باشه ، کمپ اجبازی برای گذران شب) ، تو نسخه اول تعداد مناطقی که نشون میداد شب توش اقامت کردن خیلی کم بود ، البته این مورد تو 99درصد بازیهای اینگونه مشابه هست
    ولی حیوانات بخوان بشن زامبی نه دوست ندارم ، کلا طرفدار حقوق حیوانات هستم

agent 360, shahriyar_pc, mohammad ps4 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    PouriA
    به نظرم اگه قراره حیوانات حضور داشته باشن،احتمالا زیاد برای خوردنشون باشه.حیوون زامبی جذابیتش شاید کمتر باشه تا اینکه برن شکار.
    چون پارت اول فقط یه خرگوش و یه گوزن رو شکار کردن.
    -------------------------------------------

آقا یکی منو راهنمایی کنه
    یعنی دارن میرن به سمت open world بودن ؟

آخرین ویرایش: ‏Jun 30, 2017
    Jack cooper این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    حسین
    :|:|:|
    ناموسا داری شوخی میکنی یا جدی میگی؟:|

10. Kill Em With Kindness , Go head now کاربر فعال

نام:
    رضـا
    ناموسا دارم جدی میگم :|
    حیوانات چرا باید درگیر کارهای بشر بشن
    ویرایش
    نمیگم اصلا جذاب نیست و حتما باعث خطرناک تر شدن محیط میشه
    من تو دلم راضی نیستم

11. کاربر سایت

نام:
    حسین
    :|
    چه ربطی داره؟ الان تو بازی یه حیوون زامبی بشه مثلا به غیرت سگ جنابعالی برمیخوره دیگه پارس نمیکنه؟:|
    بهش میگن بازی برا لذت بردنه همینطور که ما داریم فیلمشو میبینیم اگه قرار باشه اینطوری فکر کنی تو هیچ بازی نباید تفنگ باشه چون دارن با جون ادمیزاد بازی میکنند فکر نکنم بالاتر از جون انسان چیز دیگه ای باشه:|
    بحث گیم رو با عقایدتون قاطی نکنید
    من از این که طرفدار حقوق حیوانات هستی خیلی استقبال میکنم همین الان دارم ویدئو های ازار به حیوانات رو میبینم اعصابم میریزه بهم ولی اینا هیچ ربطی به بازی ندارن

12. Kill Em With Kindness , Go head now کاربر فعال

نام:
    رضـا
    #:-S
    وای آدم جرات نمیکنه حتی نظر بده
    من حتی به تگهداری حیوان فقط برای لذت بردن و فقط با اینکه دوست دارم هم اعتقاد ندارم و مخصوصا اینایی که تو خونه حیوانات رو تو قفس نگر میدارن که جنایت کار میگم

خب حالا این مورد شاید بشه یه جوری قبول کرد

Saint.Frantic, Jack cooper و ahmadreza.2153 این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

نام:
    حسین
    داداش می خوایی یه طومار بنویسیم بعدم بدیم همه امضا کنند اون با این متن که تو هیچ بازی نباید کشتار ادمیزاد و حیوان و نه هیچ گونه توهینی و ازاری به این دو باشه چون یک سری بی فرهنگ و کم عقل که سطح فکریشون زیر صفر مطلقه با دیدن این صحنه ها ممکنه برن بیرون از این کارا کنند:|

14. کاربر سایت

انصافا ازین حرفا نزنین دیگه بزارین بازی بیاد حالشو ببریم ، کاربرای اینجا تو این چند سال کاری با تلو کردن من که باش حال کردم دیگه حالم بهم میخوره اسمشو میشنوم :-&

Adidas95 و RED_BEARD39 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

دلست مطمئنن یه تجربه گیمینگه نابه که تجربش واقعا ارزشمنده . اونوقت علته اصلیه این که این بازی منحصربفرده اینه که تو تمومه زمینه ها کامله ، شامله داستان ، گیمپلیه ، گرافیک و موسیقی . خوب خیلی کم پیش میاد یه همچین بازی ساخته بشه . بعد خداوکیلی طراحیه شخصیت ها تو این بازی یه چیزه دیوانه کنندست ، ما روزی هزارتا فیلمو بازی میکنیم که رابطه دختر و پدر رو نشون میدن ولی کدومشون مثله دلست اشک ادمو در میارن. من بعد از دلست تو این 6 سال تنها رابطه ای که اشکمو در اورد رابطه کوپر با مورفی تو اینتراستالر بود . در کل خیلی هنر میخواد که یه بازی بتونه بعد از هزار بار رفتن مثل روزه اولش باشه که البته این کاره ناتی رو برایه پارت 2 خیلی سخت میکنه اما ناتی همه جوره قابل اعتماده .

.:HO3IN:., shahriyar_pc, arsenalmom و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

همون تریلر معرفی پارت دو رو درخت آثار حیوانات وحشی (خودم خرسو حدس میزنم) بود
    استقبال میشه چون همون خرس آخر بازی دیز گان تو E3 انگیزه منو واسه رودرویی با یه حیوون آلوده چند برابر کرد .

این صفحه را به اشتراک بگذارید