PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
WOW
تازه امروز وارد فضای مجازی شدم و متوجه اومدن نسخه دوم شدم
فقط میتونم بگم WOW

بهترین خبریه که بعد از اومدن نسخه اول، دارم میشنوم
تریلر فوق العــــــــــــــــــــــــاده بود :x

اما یه سوال برام مطرحه و اون هم این که این تئوری مرگ جول از کجا اومده ؟! :|

بشخصه ناتی داگ "بنده خدا" تو همون تریلر یکی دو دقیقه ای هم تن به حذف شخصیت جول نداده بعد چطور ممکنه توی بازی بخواد حذفش کنه ؟! :|
(اصلا معنای این تریلر همینه که ملت چنین فکرایی نکنن :D بعد ما دقیقا برعکس، چنین فکرایی میکنیم :|:D)
قطعی نیست ولی تئوری مرگ جوئل تو اولین کلماتی که جوئل به زبون میاره و الی رو بچه خطاب میکنه متصور شده
چون از شناختی که از الی وجود داره وقتی بچه بود اجازه نمیداد بهش بگن بچه حالا که 19 سالش شده دیگه بدتر بهش برمیخوره
احتمالا جوئل رو توی ذهنش میبینه که میاد بهش میگه بچه

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
قطعی نیست ولی تئوری مرگ جوئل تو اولین کلماتی که جوئل به زبون میاره و الی رو بچه خطاب میکنه متصور شده
چون از شناختی که از الی وجود داره وقتی بچه بود اجازه نمیداد بهش بگن بچه حالا که 19 سالش شده دیگه بدتر بهش برمیخوره
احتمالا جوئل رو توی ذهنش میبینه که میاد بهش میگه بچه

اخه نکته قابل توجه اینه که خوده نیل هم وجود جوعل و الی با همدیگه رو ادعا کرده
و گفته نمیتونه بدونه این دو بازی رو تصور کنه !

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اخه نکته قابل توجه اینه که خوده نیل هم وجود جوعل و الی با همدیگه رو ادعا کرده
و گفته نمیتونه بدونه این دو بازی رو تصور کنه !
من هیچ اصراری به درست بودن اون تئوری ندارم و البته هیچ کس نداره ، اینا همه حدسه
من فقط پایه تئوری رو گفتم

• Like
Reactions: Adidas95

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
دوستان برنامه diana photo رو دانلود کنید رو گوشیتون و با 2 لایه عکس باحال درست کنید و فیلترهای مختلف با افکت تصویری بزارید 8->
neey_diana_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B1_%DB%B0%DB%B5_%DB%B2%DB%B0_%DB%B0%DB%B5_%DB%B4%DB%B7.jpg

l23k_diana_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B0%DB%B1_%DB%B0%DB%B5_%DB%B1%DB%B9_%DB%B2%DB%B9_%DB%B0%DB%B8.jpg

مثلا باید یه عکس طبیعت رو با این ترکیب کنید :>

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
viewer.php
qys0xs887fi50c7hoz8b.png

بعد از کش و قوس های فراوان،بین فن ها:-" سر ریبوت،یا ادامه! یا تغییرات تا چه حد! و همینطور معرفیه یکهوییه GOW و لیک های اخیر، بالاخره به صورت رسمی God Of War معرفی شد!

yt63yqve7us1noj5by6l.png

Kratos

sz950gjnty4lfgy5tehm.jpg

Son of Kratos

cu0efzr19imkh28lc2cf.jpg

Kratos :
Now you are ready
? Boy : For What
...Kratos : A new Begining

در مورد بازی میشه گفت ادامه-ریبوت هست! گیم پلی کاملا تغییر کرده،جهان بازی همینطور! اما کریتوس ما همون کریتوسه! جنگجویی اسپارتانی! اما در اسکاندیناوی...
البته از نظر گیم پلی بازی کاملا ریبوته! BoCـه کریتوس حذف شده و جاش رو به یک تبر داده! اما همچنان گیم پلی سنگین خودش و QTEـهای خشن خودش رو داره! همچنین در بازی المان های RPG هم دیده میشه!
گفته شده از اول تا آخر بازی کنترل کریتوس رو در دست داریم ، همچنین با اینکه بازی بزرگ تر شده،اما Open World نشده!

---

75467673160837252812.jpg

God of War - E3 2016 Gameplay Trailer | PS4
720p || 1080p

---

و لوگوی یخ زده ی سانتا مونیکا ، برای دنیای سرده اسکاندیناوی!
h94bempobisxxuxy778f.jpg

---

با تشکر از دوست عزیز @Hamed 3594 برای قرار دادن لینک گیم پلی بازی​

0g47_1111.jpg

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.
آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر
خداییش اینی که دارم میگم یه انتقاد کاملا دوستانس و هیچ نیت پلیدی داخلش نیست:Dرفیق شما تاپیک GOW 4 و TLOU IIرو که جز 3تا انحصاری خفن سونی هستن باز کردی و دیگر هیچ!:D تاپیک GOW رو بیشتر از 2 ساله زدی و کل چیزی که پست اول گذاشتی 4 خطو نصفی نوشته بعلاوه یه شکلک سوت بلبلی : | بعدم تاپیک The Last of Us رو زدی باز با همون وضع!!!:D

الان شما این تاپیک ها رو نگاه کن که از شیر غاز تا پنجه ببر(چی گفتم:D) داخلشون پیدا میشه!

Mass Effect: Andromeda
The Last Guardian
Persona 5 | PS4

و.......... خیلی تاپیک های دیگه.میخوام بگم اگه قرار بود یا میتونستی به تاپیکت برسی بعد از 2 سال رسیده بودی و مطمئنا TLOU II رو هم مثل تاپیک GOW همونجوری ول میکنی.حالا که حوصلشو نداری بیا جوونمردی کن تاپیکهای The Last of Us Part II و GOW رو بسپر به کسای دیگه ای که اشتیاقش رو دارن و میتونن:Dاینجوری خودتم راحت میشی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خداییش اینی که دارم میگم یه انتقاد کاملا دوستانس و هیچ نیت پلیدی داخلش نیست:Dرفیق شما تاپیک GOW 4 و TLOU IIرو که جز 3تا انحصاری خفن سونی هستن باز کردی و دیگر هیچ!:D تاپیک GOW رو بیشتر از 2 ساله زدی و کل چیزی که پست اول گذاشتی 4 خطو نصفی نوشته بعلاوه یه شکلک سوت بلبلی : | بعدم تاپیک The Last of Us رو زدی باز با همون وضع!!!:D

الان شما این تاپیک ها رو نگاه کن که از شیر غاز تا پنجه ببر(چی گفتم:D) داخلشون پیدا میشه!

Mass Effect: Andromeda
The Last Guardian
Persona 5 | PS4

و.......... خیلی تاپیک های دیگه.میخوام بگم اگه قرار بود یا میتونستی به تاپیکت برسی بعد از 2 سال رسیده بودی و مطمئنا TLOU II رو هم مثل تاپیک GOW همونجوری ول میکنی.حالا که حوصلشو نداری بیا جوونمردی کن تاپیکهای The Last of Us Part II و GOW رو بسپر به کسای دیگه ای که اشتیاقش رو دارن و میتونن:Dاینجوری خودتم راحت میشی:D
ممنون از انتقاد، ولی دو مورد!
اول اینکه جفت اینا تقریبا هنوز اطلاعاتی چندانی ازشون نیمده که بخوایم آپدیت خفن کنیم!(یا یک سری شایعاته، یا یک سری چیزای جزئی)
مورد بعدی هم اینه که سپردم دست دوستی کارهای گرافیکیش رو انجام بده، فعلا درگیره و نتونسته، انشاالله آماده بشه، چشم!:D (خودش بیاد جوابگو باشه:-" هی بهش میگم زودتر برسونا:p )

اون GOW هم خدایی دو سال رو بد گیر دادیا:-" دو قرنش هیچ خبری نبود، 6ماهه معرفی شده و اطلاعاتش هم گزاشته شده!:-" (دیگه خبر اینکه بازی الان از اول تا آخر الان قابل بازیه و درچه مرحله ی ساختی هست که گذاشته نمیشه:[ )(سوت بلبلی تو پست اولم خلاف قوانین نیست:-")

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اول اینکه جفت اینا تقریبا هنوز اطلاعاتی چندانی ازشون نیمده که بخوایم آپدیت خفن کنیم!(یا یک سری شایعاته، یا یک سری چیزای جزئی)
مورد بعدی هم اینه که سپردم دست دوستی کارهای گرافیکیش رو انجام بده، فعلا درگیره و نتونسته، انشاالله آماده بشه، چشم!:D (خودش بیاد جوابگو باشه:-" هی بهش میگم زودتر برسونا:p )

اون GOW هم خدایی دو سال رو بد گیر دادیا:-" دو قرنش هیچ خبری نبود، 6ماهه معرفی شده و اطلاعاتش هم گزاشته شده!:-" (دیگه خبر اینکه بازی الان از اول تا آخر الان قابل بازیه و درچه مرحله ی ساختی هست که گذاشته نمیشه:[ )(سوت بلبلی تو پست اولم خلاف قوانین نیست:-")
سوت بلبلی:))

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
WOW
تازه امروز وارد فضای مجازی شدم و متوجه تایید نسخه دوم بازی در PSX شد
فقط میتونم بگم WOW

بهترین خبریه که بعد از اومدن نسخه اول، دارم میشنوم
تریلر فوق العــــــــــــــــــــــــاده بود :x

اما یه سوال برام مطرحه و اون هم این که این تئوری مرگ جول از کجا اومده ؟! :|
بشخصه ناتی داگ "بنده خدا" تو همون تریلر یکی دو دقیقه ای هم تن به حذف شخصیت جول نداده بعد چطور ممکنه توی بازی بخواد حذفش کنه ؟! :|
(اصلا معنای این تریلر همینه که ملت چنین فکرایی نکنن :D بعد ما دقیقا برعکس، چنین فکرایی میکنیم :|:D)
داداش ببخشید، میگی تازه امروز وارد فضای مجازی شدی یعنی چی؟ یعنی تا حالا اینترنت نداشتی؟!

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387

سوت بلبلی رو بزن , تو پست اول هم بزن موردی نیست:Dمنتهی تاپیکهایی که زدی رو بی زحمت آپدیت نگه دار:-"اینایی که میگم جز قوانین نیست ولی بالاخره فن ها انتظار دارن پست اول TLOU II و GOW یه چیز مشتی باشه " جدای استفاده کردن دیگران از اطلاعات پست اول خودت هم لذت میبری:-"پست اول میتونه شامل خیلی چیزا باشه مثل حدس و گمانه زنی ها/ حواشی/فن آرت ها / خلاصه ای از داستان و شخصیتهای نسخه اول که کاربرایی که بتازگی با این IP آشنا شدن بتونن اطلاعات مورد نیازشون رو بدست بیارن / نظرات سازنده ها و رسانه ها در مورد این بازی و.......... هر چیزی که به جذابتر شدن پستت کمک کنه:-"نمیگم همه اینا تو 1 ماه انجام بشه بلکه به مرور زمان بخش بخش انجامشون بده تا هم روی همدیگه انباشته نشن و هم اینکه تاپیکت آپدیت بمونه چون بیشتر خاصیت به روز نگه داشتن تاپیک قبل از انتشار بازیه:-"امیدوارم هم امتحاناتو قبول بشی هم تاپیکهاتو به روز نگه داری:-"از انتقاد پذیریت هم سپاس :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
سوت بلبلی رو بزن , تو پست اول هم بزن موردی نیست:Dمنتهی تاپیکهایی که زدی رو بی زحمت آپدیت نگه دار:-"اینایی که میگم جز قوانین نیست ولی بالاخره فن ها انتظار دارن پست اول TLOU II و GOW یه چیز مشتی باشه " جدای استفاده کردن دیگران از اطلاعات پست اول خودت هم لذت میبری:-"پست اول میتونه شامل خیلی چیزا باشه مثل حدس و گمانه زنی ها/ حواشی/فن آرت ها / خلاصه ای از داستان و شخصیتهای نسخه اول که کاربرایی که بتازگی با این IP آشنا شدن بتونن اطلاعات مورد نیازشون رو بدست بیارن / نظرات سازنده ها و رسانه ها در مورد این بازی و.......... هر چیزی که به جذابتر شدن پستت کمک کنه:-"نمیگم همه اینا تو 1 ماه انجام بشه بلکه به مرور زمان بخش بخش انجامشون بده تا هم روی همدیگه انباشته نشن و هم اینکه تاپیکت آپدیت بمونه چون بیشتر خاصیت به روز نگه داشتن تاپیک قبل از انتشار بازیه:-"امیدوارم هم امتحاناتو قبول بشی هم تاپیکهاتو به روز نگه داری:-"از انتقاد پذیریت هم سپاس :D
به طور کلی، من نظرم اینه تاپیک ها شبیه به U4 باشن:-"، یعنی اطلاعات رسمی و ...(همین معرفی کاراکترها مثلا در آینده اضافه خواهد گشت...انشاالله با آپدیت بعدی که کارای گرافیکیش هم آماده بشه:-" دوتاش یه جا دیگه:-")

اون حدس و گمانه زنی، حاشیه و فن آرت اینا رو شخصا برای پست اول مورد قبول نمیدارم:-" اطلاعات تایید شده ی رسمی بهتره:-"...حالا مقاله ی خفن و جالبی اگر دوستان نوشتن، شاید! ولی به طور کلی خیر:-"

البته GOW باز یک برنامه های دیگه ای براش هست:-"

• Like
Reactions: orbis

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
به طور کلی، من نظرم اینه تاپیک ها شبیه به U4 باشن:-"، یعنی اطلاعات رسمی و ...(همین معرفی کاراکترها مثلا در آینده اضافه خواهد گشت...انشاالله با آپدیت بعدی که کارای گرافیکیش هم آماده بشه:-" دوتاش یه جا دیگه:-")

اون حدس و گمانه زنی، حاشیه و فن آرت اینا رو شخصا برای پست اول مورد قبول نمیدارم:-" اطلاعات تایید شده ی رسمی بهتره:-"...حالا مقاله ی خفن و جالبی اگر دوستان نوشتن، شاید! ولی به طور کلی خیر:-"

ممنون امیر که میخوای جای فردینو برامون خالی نزاری:-":-":-":D . خیالم راحت شد ، برای پیشنهاد حتما هم لازم نیست از یه قانونی که موفق بوده تبعیت کنی :-"(انتظارمون بالاس:-") ، شما میتونی برای هر چه بهتر شدن (نه شلوغتر شدنش:-") طبقه بندی توی تگ اسپویل هم داشته باشی ، مثلا کانسپتهای منتشر شده از بازی :-"، فن آرت :-"، بصورت thumbnail ، مقاله ، خیلی قشنگ میشه شک نکن:-" . فقط به مطلب بسنده نکن چون این تاپیک صرفا اخبار نیستو دستت بازه :-".
حالا GOW رو یه فرصت دیگه ای بهش اختصاص میدی فعلا اینو تو اولویت بزار :-"
وقتتو به سوت زدن نگذرون امیر بدو:D

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
داداش ببخشید، میگی تازه امروز وارد فضای مجازی شدی یعنی چی؟ یعنی تا حالا اینترنت نداشتی؟!

:D :D
نه منظورم این بود مدتی توی اینترنت نیومده بودم از خبر ها حا مونده بودم :D
حداقل تاریخ عضویت که نشون میده :D :|

ممنون امیر که میخوای جای فردینو برامون خالی نزاری:-":-":-":D . خیالم راحت شد ، برای پیشنهاد حتما هم لازم نیست از یه قانونی که موفق بوده تبعیت کنی :-"(انتظارمون بالاس:-") ، شما میتونی برای هر چه بهتر شدن (نه شلوغتر شدنش:-") طبقه بندی توی تگ اسپویل هم داشته باشی ، مثلا کانسپتهای منتشر شده از بازی :-"، فن آرت :-"، بصورت thumbnail ، مقاله ، خیلی قشنگ میشه شک نکن:-" . فقط به مطلب بسنده نکن چون این تاپیک صرفا اخبار نیستو دستت بازه :-".
حالا GOW رو یه فرصت دیگه ای بهش اختصاص میدی فعلا اینو تو اولویت بزار :-"
وقتتو به سوت زدن نگذرون امیر بدو:D

ترو خدا چخبره سرگیجه گرفتم!! :-" :-":-":-" :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
شخصا بهترین تاپیکی که برای یه بازی توی این فروم دیدم تاپیک gears of war 4 بود، واقعا این کاربر musician با عشق تمام همه اتفاقات و لایه های بازی اعم از فن آرت، کامیک بوک، تریلرها، حواشی و اخبارش رو پوشش داد، کاری کرد که من توی این ۶ ۷ سالی که عضو این فروم بودم ندیدم کسی بکنه، حتی همین الانم‌بعد از ریلیز بازی بازم خوب به تاپیکش رسیدگی میکنه.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
ماشالله ايشون اصلا فرصت ندادن به بقيه اون از gow جديد كه به نظرم بايد sajadkh تاپيك رو ميزد اينم از تلو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر