PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بیانیه رو داره میگه و اینکه برای تموم کردنش نیاز به استعدادهای برتر دارن .

در ادامش میگه ؛ اگر آمادگی دارید امروز اعلام کنید ، اگر هم برا امروز آماده نیستید اعلام کنید :))

من فقط از یه چیز میترسم ، اینا میخوان بازی رو 2019 برسونن ، حجم کار هم همین الان با توجه به لیست مشاغلشون که کامل نشده خیلی فشردس ، فکرشو بکن کوری برلوگ براشون بیانیه زد ، سازنده ها دارن ریتوییت میکنن آگهیشونو ، این ها دنبال کسایی مثل خودشون میگردن ، برا همین توی زمانی که الان دارن خیلی سخته تکمیل کردن لیست ، دوس ندارم فشار کار باعث بشه که بازی به کوچکترین نقطش حتی لطمه ای بخوره .
بازی عرضه نمیشه، ب همین راحتی، شک ندارم نه خود ناتی داگ حاضر به این کار میشه و نه سونی به هیچ وجه نمیخواد که خدشه ای به جایگاه آسمانی بهترین استودیوش وارد شه.
قطعا برنامه عرضه برای امساله، ولی اگه نرسن به اون چیزی که میخوان کاملا مطمئنم تاخیر رو لحاظ میکنن

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

ALIREZADARODI_IR

کاربر سایت
Dec 9, 2018
44
اینو:|

IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B1%DB%B1%DB%B4_%DB%B2%DB%B2%DB%B3%DB%B3%DB%B5%DB%B6.jpg

بله کاملا مشخص شد داستان بازی

الی به هر دلیلی با جول به هم میزنه و میره دنبال زندگی خودش جول هم هم یه ساقی خوب توی کمپ گیر میاره عملی میشه هر روز هم لاغرو لاغرتر میشه .
الی هم بعد چند‌ وقت ماجرارو میفهمه در به در دنبال ساقی توی کمپ میگرده و توی طی داستان کل ساقیارو میکشه!!!!

چه جوری اینو خود ناتی توی اینستا پست کرده من موندم.
نه به‌ الی نه به جول

• Like
Reactions: voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کسی راهنمایی داره برای تموم کردن بازی روی Grounded

فقط میتونم خوندن آیت الکرسی رو بهت پیشنهاد کنم.

دلست جز معدود بازیاییه که هر چقدر در درجه سختی رو می‌بردم بالا لذت بازی برام کمتر میشد و پتانسیل های گیم پلی هم محدود تر

• Like
Reactions: EL-BARTO

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
فقط میتونم خوندن آیت الکرسی رو بهت پیشنهاد کنم.

دلست جز معدود بازیاییه که هر چقدر در درجه سختی رو می‌بردم بالا لذت بازی برام کمتر میشد و پتانسیل های گیم پلی هم محدود تر
اتفاقا TLOU از اون بازیایی که رو درجه سختی پایین هیچ لذتی نداره و هرچقدر سخت تر باشه جذاب تره من نسخه یکو رو Grounded فک کنم یه 10 ماه طول کشید تموم کنم ولی اندازه 100 تا بازی حال داد و تمام ریز و درشت بازیو انجام دادم و دیدم و جزئیات بازی مثل هوش مصنوعی و ... دقیقا رو همین درجه خودشو نشون میده ولا رو سطوح پایین هیچ فرقی با یه شوتر نداره و سرتو بگیر پایین تا ته برو جلو محظه امیدوارم نسخه دوم از همون اول یه چیز در حد Grounded داشته باشه و آزاد باشه از همون اول با این سطح میرم:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اتفاقا TLOU از اون بازیایی که رو درجه سختی پایین هیچ لذتی نداره و هرچقدر سخت تر باشه جذاب تره من نسخه یکو رو Grounded فک کنم یه 10 ماه طول کشید تموم کنم ولی اندازه 100 تا بازی حال داد و تمام ریز و درشت بازیو انجام دادم و دیدم و جزئیات بازی مثل هوش مصنوعی و ... دقیقا رو همین درجه خودشو نشون میده ولا رو سطوح پایین هیچ فرقی با یه شوتر نداره و سرتو بگیر پایین تا ته برو جلو محظه امیدوارم نسخه دوم از همون اول یه چیز در حد Grounded داشته باشه و آزاد باشه از همون اول با این سطح میرم:D
با پاره آجر می‌جنگیدی،؟ تقریبا به طور کامل گان پلی بازی تو مراحل سختی بالا محو میشه. تنها فکرت میشه این که ، نکنه خوب نگشتم، منابع جا انداخته باشم. رسما هیستریک میشه بازی. وای یه تیر از دست دادم، فایده نداره لود کنم.
همون افزایش هوش مصنوعی بالا بردن درصد دمیج و کم شدن دمیج پذیری دشمنا، کاملا کفایت میکنه برای سخت تر کردن بازی، نه اینکه منابع رو بگیری و بیس اساسی گیم پلی رو خراب کنی. رو سوروایور من اصلا حواسم به داستان و مکالمه ها هم نبود،. فقط در حال گشتن سوراخ سمبه ها بودم،

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
با پاره آجر می‌جنگیدی،؟ تقریبا به طور کامل گان پلی بازی تو مراحل سختی بالا محو میشه. تنها فکرت میشه این که ، نکنه خوب نگشتم، منابع جا انداخته باشم. رسما هیستریک میشه بازی. وای یه تیر از دست دادم، فایده نداره لود کنم.
همون افزایش هوش مصنوعی بالا بردن درصد دمیج و کم شدن دمیج پذیری دشمنا، کاملا کفایت میکنه برای سخت تر کردن بازی، نه اینکه منابع رو بگیری و بیس اساسی گیم پلی رو خراب کنی. رو سوروایور من اصلا حواسم به داستان و مکالمه ها هم نبود،. فقط در حال گشتن سوراخ سمبه ها بودم،

درجه سختی Hard بهترین و بالانس ترین تجربه Tlou هست. Survivor و Grounded برای بار دوم و بعدش میتونه خوب باشه ولی لذت بخش ترین درجه سختی همین Hard ـه.
نه انقدر سخته که یه دونه تیر هم نزنی و همرو سیو کنی نه انقدر Supply ریخته که دیگه ندونی چیکار کنی باهاش.یه جاهایی سیو میکنی یه جایی هم تا میتونی از منابع گرامی مایه میذاری.
ناموسا من رو گراندد که رفتم 12 تا تیر مگنوم داشتم با 12 تیر مگنوم تموم کردم بازیو.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یوتیوب نابود کرد گیمینگ رو@-)
این یوتیوب و سیستم های استریم یه راهنما شده دیگه
یادم قدیم برای پیدا کردنی ها عمری میذاشتیم تا پیدا بشن یا اینکه جای گیر میکردیم گاهی اوقات بازی رو کاملا رها میکردیم بخاطر اینکه راهش پیدا نمیشد اما خوب امروزه همین لست مثلا من خواستم سروایور برم برای پلات چون بازی دستم بود فقط کمتر استفاده کردن از تیر مد نظرم بود و خیلی راحت تموم شد
اما بعد ها دیدم یکی گراندد رو توی زیر 3 ساعت رفته دیدم که ظرف انقدر بازی دستش هست که میدونه دشمنا کجان یا چطور عمل میکنه و کلا متوجه میشدی خیلی جا ها هوش مصنوعی جا میمونه و کنار طرف میدوی اما اون متوجه هم نمیشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درجه سختی Hard بهترین و بالانس ترین تجربه Tlou هست. Survivor و Grounded برای بار دوم و بعدش میتونه خوب باشه ولی لذت بخش ترین درجه سختی همین Hard ـه.
نه انقدر سخته که یه دونه تیر هم نزنی و همرو سیو کنی نه انقدر Supply ریخته که دیگه ندونی چیکار کنی باهاش.یه جاهایی سیو میکنی یه جایی هم تا میتونی از منابع گرامی مایه میذاری.
ناموسا من رو گراندد که رفتم 12 تا تیر مگنوم داشتم با 12 تیر مگنوم تموم کردم بازیو.
دقیقا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر