PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
اینجور تفکرات که فلان حکومت سرمایه داری یا کمونیستی میخواد با تبلیغ همجنس گرایی خانواده رو از بین ببره در واقع یک توهم توطئه هست! و اینکه افراد چون عقیده (مذهبی) شون رو برتر می دونن پذیرفتن که همه ی دنیا مقابل عقیده شون هست! -حالا بماند برای منافع خودشون همون کمونیست و سرمایه داری هم از کارت مذهب خرج میکنه اگه لازم باشه !-آخه دوست عزیز اگه اینجور باشه این همه فیلم و بازی و ... درباره ی روابط عاشقانه ی بین دو جنس مخالف هست پس چیه ؟! با منطق شما این هم باید تبلیغ فرزند آوری و تشکیل خانواده بدونیم ! بعدش 8 میلیارد جمعیت جهان هست، بماند که خیلی از انسان ها روزانه نابود میشن، شما خودت رو بذار جای اون کسی که بخواد همجنس گرایی تبلیغ کنه برای نابودی بنیان خانواده ، اصلن با عقل جور درمیاد ؟ به فرض چند نفر رو می تونن (بین این همه جمعیت) از اشتیاق برای فرزندآوری و تشکیل خانواده یهو تبدیل شون کنن به همجنس گرا ؟ حالا به فرض یه عده هم بخاطر این تبلیغات به زعم شما قید خانواده و فرزندآوری رو بزنن، چه تأثیری روی کره ی زمین داره ، این همه انسان اومدن و رفتن، این همه بچه و انسان بی گناه نابود میشن از سر جنگ یا بیماری و غیره.. حالا چهار نفر هم هجنس گرا بشن و فرزند دار نشن، مهم نیست این وسط!
اصلن نسل بشر کلن منقرض بشه هم مهم نیست این همه گونه های جانوری منقرض شده تا حالا

Sent from my iPhone using Tapatalk
بحث ایدئولوژی تبلیغ «کنترل» هست نه تولید مثل.
خط آخرتون هم درسته. انقراض‌های عظیم در طول تاریخ برای تکامل مفید هم بودند در واقع.

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
با احترام به نظرات ، تفکرات و سلایق همه دوستان :
الی برای همه طرفداران بازی شخصیت مورد پسندی نیست ! بلکه برای همه شخصیت جذابی است چون داستان جذابی دارد .
اینکه سازنده این بازی بسیار جذاب در حال القا کردن حقایق واقعی و غیر واقعی است یا قصد کمک کردن و هشدار دادن به بازی کننده دارد یا به دنبال به وجود آوردن لحظات لذت بخش و هیجانی و خاطره ساز هست یا از بستر بازی دیجیتالی میخواهد برای پرداختن به موضوعاتی استفاده کند و یا غیره ، واقعیتی است غیر قابل انکار ، همه به دنبال همین هستن ! حالا یک موضوعی از موضوعات زیاد داخل داستان با توجه به روحیات و عقاید شخص من یا شما اصلا قابل پذیرش نیست ، آیا این بدین معنی است که کل داستان یک توهین به من یا شما است ؟
این موضوع در حال بحث یعنی حرکت دوست الی با الی فقط یک بخش از بازی است نه کل بازی ! در پایان قسمت یکم بازی آیا شما احساس میکردید که به عقاید شما توهین شده و یا از طرز فکر شما تمجید شده ؟ من با اینکه اختلاف نظرهایی با بخشی از داستان داشتم ولی احساسم این بود که عجب داستان خوبی ولی فلان کار و فلان صحنه و فلان حرف هم اشتباه بود .
مسائلی که مهم هستن و برای اکثریت پذیرفته شده هستن و قابل فهم برای عموم هستن رو باید بررسی کرد ، نقد کرد ، بحث کرد . اینکه درباره مسائل خیلی مهمی که جای پرداختن کامل به اونها اینجا نیست بحث کنیم ، کار درستی نیست ! موضوعی چون فلان عمل جراحی میتونه فلان مرض رو درمان کنه خیلی مهم هست ولی اگر در فضای غیر مرتبط با علوم پزشکی بیاد و به صورت جزء به جزء گفته بشه نه تنها باعث اتفاق خوبی نخواهد شد بلکه ممکنه یک شخص غیر حرفه ای بیاد و فکر کنه اونم میتونه دست به کار بشه ! اگر کسی دچار هرگونه اختلال ، بیماری و یا عدم پذیرش در جامه هست ، نباید اون رو زود قضاوت کرد ! شاید همین شخصیتی که در این بازی این قدر حاشیه ساز میشه ، تبدیل به یک قهرمان شد ( دوست الی ) ! قهرمانی که ممکنه من یا شما با خیلی از رفتارهای اون موافق نباشیم .
یادم میاد در قسمتی از پیش نمایش قسمت دوم این بازی شخصی روی تخت نشسته بود و داشت فقط گیتار میزد ، وقتی دوربین تصویر الی رو نشون داد همه طرفداران بازی از روی خوشحالی و شوق شروع به فریاد زدن و دست زدن کردن چون این شخصی که در حال گیتار زدن هست یک قهرمان است چون همه دیدن که هست ! اما ما چیزی که ندیدیم و حس نکردیم رو نباید قضاوت کنیم .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:HO3IN:.

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
بسته دیگه اصلا خبری از بازی هم بیاد لای این همه بحث گم میشه
من نمی دونم امار تجاوزات سوئد و فرهنگ پرستی و خوب یا بد بودن کوروش چه ربطی به بازی داره اگه کسی می خواد بازی کنه می کنه کسی هم مخالفه بازی نکنه

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
تاحالا تو این مسائل دخالتی نکردم اما دیدم خیلیا نظرات مختلفی میدن و باعث شد تا منم نظر خودمو بگم.
خدا انسانو ب اختیار آفریده.ینی ب منه آدم اجازه گناه و خطا رو داده.انسان همیشه کنجکاوه و بدنبال تجارب جدید میگرده.حالا شاید این تجریه لذت بخشه یا باعث افسوسش میشه.اما بعضی وقتها هست ک برا بعضی از آدما جای این دوتا عوض میش.
کاری ک ی همجنسگرا( د ب د/پ ب پ )ازش لذت میبره من حتی نمیتونم لذتشو درک کنم چ برسه ب انجام همون عمل!!!
کسایی ک ب هرنحوی رجوع میکنن ب همجنسبازی آزادن ولی ن در همه جا.اگ دقت کنین ی پ.و.ر.ن.ا.س.ت.ا.ر نمیتونه هرکجا ک دلش خاست لخت شه و کارشو بکنه.ی مکانایی دارن ک مخصوص این کاراس.با این حال تو جامعه هم دارن راحت زندگی میکنن.همجنسبازاهم همینطوری هستن.
بدم میاد از همجنسگرا ها اما اوناهم شاید از ماها خوششون نیاد.برا همین دلیلی نمیبینم نسخه دومشو از دست بدم.(نهایتش اینک جاهای منزجرکننده شو بیخیال میشم)

موفق باشید

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,421
وقتى ميبينيد يكى طرز تفكرش و عقايدش كيلومتر ها با شما فاصله داره ، جواب دادن و بحث كردن چه فايده اى داره ؟؟
با كسى بحث كنيد كه حداقل ١ درصد احتمال به توافق رسيدن باشه :|

• Like
Reactions: BucketHead

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
تاحالا تو این مسائل دخالتی نکردم اما دیدم خیلیا نظرات مختلفی میدن و باعث شد تا منم نظر خودمو بگم.
خدا انسانو ب اختیار آفریده.ینی ب منه آدم اجازه گناه و خطا رو داده.انسان همیشه کنجکاوه و بدنبال تجارب جدید میگرده.حالا شاید این تجریه لذت بخشه یا باعث افسوسش میشه.اما بعضی وقتها هست ک برا بعضی از آدما جای این دوتا عوض میش.
کاری ک ی همجنسگرا( د ب د/پ ب پ )ازش لذت میبره من حتی نمیتونم لذتشو درک کنم چ برسه ب انجام همون عمل!!!
کسایی ک ب هرنحوی رجوع میکنن ب همجنسبازی آزادن ولی ن در همه جا.اگ دقت کنین ی پ.و.ر.ن.ا.س.ت.ا.ر نمیتونه هرکجا ک دلش خاست لخت شه و کارشو بکنه.ی مکانایی دارن ک مخصوص این کاراس.با این حال تو جامعه هم دارن راحت زندگی میکنن.همجنسبازاهم همینطوری هستن.
بدم میاد از همجنسگرا ها اما اوناهم شاید از ماها خوششون نیاد.برا همین دلیلی نمیبینم نسخه دومشو از دست بدم.(نهایتش اینک جاهای منزجرکننده شو بیخیال میشم)

موفق باشید
1) خیلی از ادما اهمیتی به چیزی که شما مقدس میدونی و گناه و خطا میدونی نمیدن همونطوری که شما به گاو پرستا و آلت پرستای هندی اهمیتی نمیدی.
2) چیزی که تو کلیپ بود یه بوسه بود نه صحنه فیلم آنچنانی که تو اونور از قرن ها پیش عادی بوده نه اینکه اینجا شما زنتم نمیتونی بیرون ببوسی یا بغل کنی بدون اینکه چشم ملت چهارتا بشه.
3) من قول میدم مشکلی با شما ندارن چون دلیلی نداره و من خودم برای خودم احمقانه میدونم بخاطر گرایش کسی ازش بدم بیاد.

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
نمیدونم کسی اینو گذاشت یا نه ولی یه عکسی چند روزه تو نت داره پخش میشه که مربوط به ایمیل برگشتی آمازون برای پیش خرید بازیه :

پ.ن: آقا یه وقت زشت نباشه وسط بحثای تخصصیتون راجب تاریخ انتشار بازی پست دادم... شما به کارتون برسید راحت باشید. :))

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نمیدونم کسی اینو گذاشت یا نه ولی یه عکسی چند روزه تو نت داره پخش میشه که مربوط به ایمیل برگشتی آمازون برای پیش خرید بازیه :

پ.ن: آقا یه وقت زشت نباشه وسط بحثای تخصصیتون راجب تاریخ انتشار بازی پست دادم... شما به کارتون برسید راحت باشید. :))
بنظر من این تاریخ بیشتر به این بستگی داره که تو نمایش کنفرانس پاریس یا PSX یک نمایش گیم پلی مفصل مثل تریلر ای تری میبینیم یا نه:-?
اگه یه نمایش دیگه تو یکی از این کنفرانس ها داشته باشن میشه این اطمینان رو داشت که دیگه برا ای تری سال دیگه نمایشی ندارن و تا قبل از ای تری بازی منتشر میشه
ولی من خودم بعید میدونم:D حس میکنم تو تابستون میاد تو ای تری سال دیگه هم تاریخ انتشارش معلوم میشه:-"

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
بنظر من این تاریخ بیشتر به این بستگی داره که تو نمایش کنفرانس پاریس یا PSX یک نمایش گیم پلی مفصل مثل تریلر ای تری میبینیم یا نه:-?
اگه یه نمایش دیگه تو یکی از این کنفرانس ها داشته باشن میشه این اطمینان رو داشت که دیگه برا ای تری سال دیگه نمایشی ندارن و تا قبل از ای تری بازی منتشر میشه
ولی من خودم بعید میدونم:D حس میکنم تو تابستون میاد تو ای تری سال دیگه هم تاریخ انتشارش معلوم میشه:-"

یه جا خوندم به نقل از دراکمن گفته بودن فعلا گیم پلی جدیدی نشون نمیدن فکر نکنم تو psx چیزی خاصی ببینیم !

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519
یه جا خوندم به نقل از دراکمن گفته بودن فعلا گیم پلی جدیدی نشون نمیدن فکر نکنم تو psx چیزی خاصی ببینیم !
نمایش های لست یکی درمیون بوده :D
Psx 2016
E3 2017 نمایش نداشت
PGW 2017
Psx 2017 هم نمایش نداشت
e3 2018
اگه با همین فرمون بره جلو :D توی pgw بعدی(اگر کنفرانس داشته باشه سونی) خبری نیست نمایش بعدی میره برای PSX 2018
اگر هم سونی کنفرانس pgw نداشته باشه امسال میره برای e3 2019

• Like
Reactions: c. walker

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

اینکه یه جورایی با Daya Gone نزدیکه
فکر نکنم
حدس خودم برای june 2019 هست مثل انچ۴

• Like
Reactions: Ludens

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمایش های لست یکی درمیون بوده
Psx 2016
E3 2017 نمایش نداشت
PGW 2017
Psx 2017 هم نمایش نداشت
e3 2018
اگه با همین فرمون بره جلو توی pgw بعدی(اگر کنفرانس داشته باشه سونی) خبری نیست نمایش بعدی میره برای PSX 2018
اگر هم سونی کنفرانس pgw نداشته باشه امسال میره برای e3 2019
قبل e3 2019 ريليز ميشه بخاطر اينكه اون e3 مال معرفي و بازيهاي ps5 هست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ps5 ایشالا 2020 :D
البته همون احتمال e3 2019 هم هست
اگه خبری از ps5 باشه توی psx امسال یه چیزایی باید بگن :D
اینفینیتی برای اگهی استخدام call of duty 2019 نوشته این عنوان برای نسل بعدی در دست توسعه هست به خاطر این احتمال بسیار زیاد ps5 نهایت ستامبر 2019 وارد بازار میشه و the last of us و بقیه انحصاری های سونی و در کل تمامی عناوینی که بعد از march 2019 به بعد برای ps4 میان برای ps5 هم با گرافیک ارتقا یافته هستن:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,421
برای ps5 هم با گرافیک ارتقا یافته هستن:D

خدا نکنه این جریان ریمستر کردن تو نسل 9 هم ادامه پیدا کنه
واقعا بهترین چیز برای ps5 اینه که کاملا بکوارد کامپتیبل باشه ، وگرنه بجای آیپی های جدید تو نسل 9 همش شاهد ریمستر بازی های قبلی خواهیم بود
خداییش الان گرافیک بلادبورن ، آنچارتد ، گاد آو وار و ... چه نیازی به ریمستر شدن دارن ؟؟ بهتره پولشون رو بذارن برا آیپی های جدید بجای اینکار
اگه پی اس 5 Backward compatible باشه از همون اول نسل ده پله از اکسباکس جلو تره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر