PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
مسئله اي كه جديدا خيلي داره ازش سوء استفاده ميشه مسئله آمار تجاوزات جنسي يا sexual harassment ها هست كه لازم چند تا نكته مهم رو راجع بهش بگم.
ميدونيد بيشترين آمار تجاوزات جنسي براي كجاست؟ ... سوئد حالا الان ممكنه يه عده بريزن بگن آها اين براي اين كه بيشتر مردمش دين ندارن و بي بند بارن و فلان... اما اين دوستان دو تا مسئله مهم رو فراموش كردن
1.توي كشور هايي مثل ايران يا هند آمار رسمي از تجاوزات جنسي به بيرون درز نميكنه
2. مفهوم تجاوز جنسي توي كشور ها فرق ميكنه به طوري كه توي سوئد اگر زني به طور مثال ٥٠ بار در سال رابطه جنسي بدون رضايت با همسر خودش داشته باشه ٥٠ تا كيس تجاوز ثبت ميشه كه البته رابطه جنسي در ايران حق مرد چه با رضايت چه بدون رضايت :D
فرهنگي كه بخواد اين مسئله رو توجيه كنه ولي عشق دو نفر به هم رو منزجر كننده بدونه رو بايد ... توش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مسئله اي كه جديدا خيلي داره ازش سوء استفاده ميشه مسئله آمار تجاوزات جنسي يا sexual harassment ها هست كه لازم چند تا نكته مهم رو راجع بهش بگم.
ميدونيد بيشترين آمار تجاوزات جنسي براي كجاست؟ ... سوئد حالا الان ممكنه يه عده بريزن بگن آها اين براي اين كه بيشتر مردمش دين ندارن و بي بند بارن و فلان... اما اين دوستان دو تا مسئله مهم رو فراموش كردن
2. مفهوم تجاوز جنسي توي كشور ها فرق ميكنه به طوري كه توي سوئد اگر زني به طور مثال ٥٠ بار در سال رابطه جنسي بدون رضايت با همسر خودش داشته باشه ٥٠ تا كيس تجاوز ثبت ميشه كه البته رابطه جنسي در ايران حق مرد چه با رضايت چه بدون رضايت :D
فرهنگي كه بخواد اين مسئله رو توجيه كنه ولي عشق دو نفر به هم رو منزجر كننده بدونه رو بايد ... توش

واقعا گل گفتى ، بازى با آمار تو زمينه هاى مختلف خصوصا تكنيك خيلى از سياستمدارا و ... هست برا شستن مغز افرادى كه فقط ظاهر ميبينن و تفكر انتقادى ندارن ...
ببخشيد آف تاپيك شد :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوست عزیز از نظر من هر کسی که به فرهنگ خودش افتخار کنه یه نژاد پرسته.فرهنگ چیز زنتیکی نیست که از گذشتگان بهمون ارث رسیده باشه که اگه ژنتیکی هم باشه بازم جای بحث داره.الان من فلج مغزی حرکتی که از پدر و مادرم بهم ارث رسیده و شما انسانی سالم که از پدر و مادر بهتون ارث رسیده.باز میتونید به این بدن سالمتون افتخار کنید و خودتون رو غنی و من رو پست و حقیر بدونید؟
غلط ترین گرایش تو کشورهایی مثل ما خانواده محور بودن بی حد و اندازه افراد هستش که این به جامعه هم بسط پیدا میکنه.در ضمن زمان کورش مگه چندتا دین بود که حالا بیاد آزادی انتخاب بزاره.قطعا روش حکومت داری و افزایش قلمرو تو اون دوران قتل و عام و غارت بوده حالا چه کورش باشه چه سزار.اینایی هم که الان میگن به نظرم تاریخ سازیه.این آمار من درآوردی میلیونی رو هم با سند لطفا ذکر کنید.
هر روز که میگذره بیشتر به فروید ایمان میارم که مشکل اصلی انحطاط جوامع رو مشکلات و محرومیت های جنسی میدونست.نمونش هم در بین سران مذاهب و ممالک به وفور دیده میشه

من کاری به بحث ندارم ولی جمله‌ی اول کاملاً غلطه. زیبایی جوامع انسانی فرهنگشونه و این رنگارنگیه فرهنگی یکی از چیزاییه که بایستی حفظ شه، افتخار به نژاد غلطه، افتخار به خون و آبا و اجداد صرف این که از کمر یکیشون اومدیم بیرون غلطه ولی فرهنگ حافظه‌ی تاریخیه مردمه. فرق داره با اینا، فرهنگ ساخته‌ی دست پدرانمون و بعدش ساخته‌ی دست ماست. افتخار به فرهنگ و نه نژاد به نظر من والاترین ارزشیه که بهش میشه رسید توی جامعه. برای ایرانی بودن لازم نیست خونت ایرانی باشه، کافیه با فرهنگ ایرانی زندگی کنی، حتی اگر پدرت مهاجر روس باشه ولی وقتی رنگ ایرانی داره زندگیت یه ایرانی هستی. تو کشورای غربی هم اکثراً همینطورن، الان تیم فرانسه تو فوتبال رو نگاه کنن اکثراً فرزندان خانواده‌های مهاجرن، ولی اینا تو فرانسه بزرگ شدن با فرهنگ فرانسوی بزرگ شدن و زندگیشون زندگی یه فرانسوی آفریقایی‌تباره؛ به نظر من افتخار به فرهنگ اتفاقاً زیباست، نژاد پرستی افتخار به ژنتیکه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اون که از تعداد پستات مشخصه فقط میخونی رد میشی :))
lol:)) یعنی از این به بعد اینجوریه:)) اون موقع که عضو شدم پستام زیاد بود واسه همین انقدره همونطور که میبینی نصفش برای like و بخش اخباره من اینجا هر 20 ضفحه یبار پست میدم اگه در جریان نیستی حالا مسقره کن:-@:D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357

درود
اولین کشور South Africa است و US سوئد سوم یا چهارم
سوئد یکی از قوی ترین وبرترین نظام های اموزشی مردمانی ارام بدون سابقه خشونت و نزاد پرستی جمعیت بسیار کم 7 میلیون و 3 میلیون مهاجر رفاه بالای اقتصادی و اجتماعی بدون کلان شهر بدون زباله قوانین حمایتی بی نظیر برای کودکان
و زنان تحصیل رایگان و....

در مقایسه با ایران با بیش از 40 قوم که هر کدوم اعتقادات و تعصبات خودشون دارن با 81 میلیون جمعیت نظام اموزشی بی خاصیت خشکسالی و فقر مشکلات عمیق اقتصادی و نابودی گسترده فرهنگی و بی شمار مشکلات دیگه
در حالی که جمعیت سوئد از تهران کم تره دقیقا با چه منطقی میشه این دو رو مقایسه کرد ~X(
سوئد با نظلام اموزشی که پیشرفته که سالها از ما جلو تره رفاه اقتصادی فوقالعاده و در حالی یک هزارم مشکلات ما رو نداره یک دهم این امار هم فاجعه است
------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا اینقدر از کشور و فرهنگتون تنفر دارین ؟

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
درود
سوئد یکی از قوی ترین وبرترین نظام های اموزشی مردمانی ارام بدون سابقه خشونت و نزاد پرستی جمعیت بسیار کم 7 میلیون و 3 میلیون مهاجر رفاه بالای اقتصادی و اجتماعی بدون کلان شهر بدون زباله قوانین حمایتی بی نظیر برای کودکان

در مقایسه با ایران با بیش از 40 قوم که هر کدوم اعتقادات و تعصبات خودشون دارن با 81 میلیون جمعیت نظام اموزشی بی خاصیت خشکسالی و فقر مشکلات عمیق اقتصادی و نابودی گسترده فرهنگی و بی شمار مشکلات دیگه
در حالی که جمعیت سوئد از تهران کم تره دقیقا با چه منطقی میشه این دو رو مقایسه کرد ~X(
سوئد با نظلام اموزشی که پیشرفته که سالها از ما جلو تره رفاه اقتصادی فوقالعاده و در حالی یک هزارم مشکلات ما رو نداره یک دهم این امار هم فاجعه است
------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کردی فرهنگ چطور شکل میگیره؟ معلول همین شرایط محیطی هست دیگه. دقیقا هدفت چی بود علت تفاوت آمار ها رو با ذکر مثال تشریح کردی:-B
کوروش کبیر!:-B یوزرت رو میبینم یاد این کودکان خردسال میفتم که میگن میدونی بابام چه کارست؟#-o

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
درود

سلام داداش گلم .
دوستم منم با بخشی از کامنتات موافقم اما جون من از این فاز کوروش و روکشو خشیو مشی بیا بیرون:D
واقعا این افسانه هایی که که از کوروش میگن باورت شده ؟ طرف میرفته یه کشورو بگیره بعد مردم اون کشورم دروازه هاشونو باز میکردنو با شیرینی دانمارکی از ایرانیا پذیرایی میکردن :D من نمیخوام بگم دروغه اما بخش زیادیش ساختگیه و این باستان گرایی بیشتر از زمان مملی رضا شاه شروع شده:D منبعشونم الحمدالله همش هرودوته ، ظاهرا هرودوت شبا بقل کوروش میخوابیده که جیک و پوکه زندگیشو میدونسته :D
جدای از شوخی بین هیچ قوم و نژادی برتری نیست همه ادما مثل همن و این مسائل فقط باعث جداییمون شده و گرنه برفرض که خونه کوروش تو رگامونم باشه بعدش چی ؟ اونوقت یعنی خونمون برتر از بقیست ؟ببین دادشه گلم وطن پرست و غیرت اون پسره سیزده ساله ای داره که به خاطر این کشور رفت زیر تانک وگرنه با چارتا کوروش گفتن کسی با غیرت نمیشه . درکل بازم میگم نمیخوام تمام اون دوره رو تکذیب کنم چون بنظر خوده من یکی از بزرگترین حاکمان تاریخ داریوشه .
درمورد خشونت جنسی متاسفانه تو همه کشورا زیاد و کم هست و نه دین ها ونه ازادیه جنسی درستش کرده . تنها راهش اموزش و تربیت درست و قوانین سختگیرانست که این مسائل کاهش پیدا کنه و همچنین افزایش شعور فردیه که باعث بشه طرف این اجازه رو به خودش نده که زندگیه دیگرونو نابود کنه وگرنه 10000 سال دیگه هم همیجوری میمونه

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
یادمه قبلا تنها بحث انحرافی تاپیک ها توی بازی سنتر این بود که بازی رو PS بهتر اجرا میشه یا Xbox
چی بودیم و چی شدیم:|
بس کنید دیگه حالمون بهم خورد

• Like
Reactions: R@OUF

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
من کاری به بحث ندارم ولی جمله‌ی اول کاملاً غلطه. زیبایی جوامع انسانی فرهنگشونه و این رنگارنگیه فرهنگی یکی از چیزاییه که بایستی حفظ شه، .

من هم خیلی دوست داشتم که تمام فرهنگ های جهان قابل احترام بود، ولی اینطور نیست
کافیه به یکسری فرهنگ ها نگاه کنی ببینی چقدر رسومات و تعصب های احمقانه و یا وحشیانه وجود داره توی این دنیا...این تاپیک جای این حرف ها نیست وگرنه حرف و مثال زیاد دارم در این باره تا ثابت کنم هیچ چیز قابل احترام (مقدسی) وجود نداره
بگذریم.
حرف و مثال در این باره زیاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
سلام داداش گلم .
دوستم منم با بخشی از کامنتات موافقم اما جون من از این فاز کوروش و روکشو خشیو مشی بیا بیرون:D
واقعا این افسانه هایی که که از کوروش میگن باورت شده ؟ طرف میرفته یه کشورو بگیره بعد مردم اون کشورم دروازه هاشونو باز میکردنو با شیرینی دانمارکی از ایرانیا پذیرایی میکردن :D من نمیخوام بگم دروغه اما بخش زیادیش ساختگیه و این باستان گرایی بیشتر از زمان مملی رضا شاه شروع شده:D منبعشونم الحمدالله همش هرودوته ، ظاهرا هرودوت شبا بقل کوروش میخوابیده که جیک و پوکه زندگیشو میدونسته :D
جدای از شوخی بین هیچ قوم و نژادی برتری نیست همه ادما مثل همن و این مسائل فقط باعث جداییمون شده و گرنه برفرض که خونه کوروش تو رگامونم باشه بعدش چی ؟ اونوقت یعنی خونمون برتر از بقیست ؟ببین دادشه گلم وطن پرست و غیرت اون پسره سیزده ساله ای داره که به خاطر این کشور رفت زیر تانک وگرنه با چارتا کوروش گفتن کسی با غیرت نمیشه . درکل بازم میگم نمیخوام تمام اون دوره رو تکذیب کنم چون بنظر خوده من یکی از بزرگترین حاکمان تاریخ داریوشه .
درمورد خشونت جنسی متاسفانه تو همه کشورا زیاد و کم هست و نه دین ها ونه ازادیه جنسی درستش کرده . تنها راهش اموزش و تربیت درست و قوانین سختگیرانست که این مسائل کاهش پیدا کنه و همچنین افزایش شعور فردیه که باعث بشه طرف این اجازه رو به خودش نده که زندگیه دیگرونو نابود کنه وگرنه 10000 سال دیگه هم همیجوری میمونه

درود دوست عزیز
شما فیلم ارگو ببین همه کسانی تو این ماجرا بودن هنوز زنده اند و چنین دروغی ساخته میشه :)) یا فیلم اسکندر یا 300:rage:
نوبت به ما که می رسه همه ای ایرانی تبدیل به حسنک راستگو می شن :|
وقتی از خون خواری مثل اسکندر میشه قهرمان ساخت ما چرا نسازیم :-??
تو این روزگاری که همه از دین فراری ان فقط با تاریخ مشترک که میشه این ملت پراکنده رو جمع کرد \m/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فکر کردی فرهنگ چطور شکل میگیره؟ معلول همین شرایط محیطی هست دیگه. دقیقا هدفت چی بود علت تفاوت آمار ها رو با ذکر مثال تشریح کردی:-B
کوروش کبیر!:-B یوزرت رو میبینم یاد این کودکان خردسال میفتم که میگن میدونی بابام چه کارست؟#-o
ایزد را سپاس که ملت رو یاد پدارنشون میندازم :D
فرهنگ ما هزاران سال شکل گرفته و حتی اسکندر و چنگیز و تیمور لنگ هم نتونستن نابودش کنن اما تمام این تلاش ها در طی دو ده اخیر در حال نابودیه جوانان ما تبدیل به افتاب پرست های شدن که بی فکر کار های دیگران تقلید می کنند :-q
یک روز مدافع زنان یه روز مدافع رقاصه ها یه روز مدافع ازادی امروز هم مدافع هم جنس گرا ها =D>در حالی که ملت از بی ابی و فقر در حال نابودیه ملت سر چی بحث می کنن :-?ظالمان هم از نادانی افتاب پرست ها استفاده می کنن ظلم بیشتر می کنن
تا زمانی که ملت به اصل و فرهنگ خودش بازنگرده این کشور به پیشرفت نمی رسه
-------------------------------------------------------------------------------------------------
DfwI6GvX4AIIeGr.jpg large.jpg

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یعنی به جان خودم تو تاپیک خارج از بحث هم اینجور پستا پاک میشن، ولی اینجا که رسما اسپم خالصه انگار نه انگار. (البته الان بازم یکی پیدا میشه بگه عه! فروم که جای بحث کردنه...:|)
دوستان، سروران،بزرگواران، بخدا اینجا اصن جای مقایسه فرهنگ ها و این داستانا نیست، چجوری از یه تریلر به اینجا رسیدین آخه. :Wallbash:

============
حالا چون پست خودمم اسپم شد گفتم اینم بذارم. :D
IMG_20180710_233155_111.jpg
کاش اسم کارگردانا درست بود.:-s

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
حالا چون پست خودمم اسپم شد گفتم اینم بذارم. :D

این عکسه رو گذاشتی یاد روزای قدیم افتادم که تاپیک راجب Tlou بود :-?

پ.ن : فقط منم که فک میکنم طرف داره ترول میکنه ؟؟! یا حداقل شبیهه :-"
یک صفحه راجب تاریخ باستان نوشته آخرش فن آرت لست میذاره :|

• Like
Reactions: vaan 2 and Milad_HW

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
تولید مثل، جلوتر از حتا تنفس و تغذیه اولین دلیل حیات موجوداته. مشخصه همجنسگرایی چیزی جز انحراف در سیر طبیعی حیات نیست.
البته اینم مشخصه که به کسی ربطی نداره هر فرد کنج عزلتش دوست داره چطوری خودش رو ارضا کنه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من هم خیلی دوست داشتم که تمام فرهنگ های جهان قابل احترام بود، ولی اینطور نیست
کافی به یکسری فرهنگ ها نگاه کنی ببینی چقدر رسومات و تعصب های احمقانه و یا وحشیانه وجود داره توی این دنیا...این تاپیک جای این حرف ها نیست وگرنه حرف و مثال زیاد دارم در این باره تا ثابت کنم هیچ چیز قابل احترام (مقدسی) وجود نداره
بگذریم.
حرف و مثال در این باره زیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk
کسی درباره تقدس حرف نزد، کسی نگفت فرهنگ قابل اصلاح نیست، فرهنگ کاملاً قابل تغییره و عناصر مهم یک جامعه باید سعی کنن با پیشرفت علم و ... فرهنگ رو هم پیشرفت بدن. مسلماً رسم و رسوم و تعصب احمقانه از دورانی به ارث رسیده که نرمال بوده این چیزا به هزار و یک دلیل، و جامعه‌ی عقب‌افتاده هنوز با اینا توی زمان مدرن دست و پنجه نرم میکنه ولی مثلاً باعث نمیشه که کاملاً افتخار به فرهنگ بره زیر سؤال. من به این که مهمان‌نوازم و فرهنگم به مهمان‌نوازی اهمیت ویژه میده افتخار میکنم از اونور به تبعیض جنسیتی پرسابقه توی مملکتم خرده میگیرم. شما هم اگر عینک تعصب بزنی فرهنگ رو با خاک یکسان بکنی فرقی با اونایی که مقدس میدوننش نداری، فقط اون‌ور یه اکستریم واستادی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر