PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درود دوست عزیز
تعریف شما از فرهنگ چیه ؟
نتیجه این فرهنگ غنی امریکای چیه ؟
نتیجه ازادی جنسی چیه ؟
هر 98 ثانیه هر روز بیش از 570 نفر و یک ششم کل زنان جامعه امریکا دچار خشونت ها جنسی هستن
Victims of Sexual Violence: Statistics | RAINN

• 29% are age 12-17.
  • 44% are under age 18.
  • 80% are under age 30.
  • 12-34 are the highest risk years.
  • Girls ages 16-19 are 4 times more likely than the general population to be victims of rape, attempted rape, or sexual assault.
7% of girls in grades 5-8 and 12% of girls in grades 9-12 said they had been sexually abused.

شما که باور داری همه چیز های که به ما یاد دادن مضخرفی بیشه نبوده و چشم ها باید شست علت این امار ها رو چی می دونی
فقط ایالت فلوریداست
According to the National Intimate Partner and Sexual Violence Survey, 2010*(1):

Women:

• 1,266,000 women in Florida have been raped at some point in their lives. That’s 17% or 1 in 6 women in Florida.
  • 41.8% of women, or 3,111,000, in Florida have been victimized by sexual violence other than rape.
  • 79.6% of female victims who have experienced one or more completed rape experienced the first rape before the age of 25; 42.2% were under 18 at the time of the first completed rape.
Men:

این فقط مربوط به مشکلات جنسی حالا بماند نژاد پرستی و کشتار و خشونت ونسل کشی و .....
متاسفانه در چند سال اخیر روی ما هم تاثیر گذاشته و نسل جوان ما رو نابود کرده
ما غنی ترین فرهنگ دنیا رو داریم
این که جوانان نسل ما 24 ساعت رو Instagram عمرشون تلف می کنن ما حاظر نیستن دو صفحه کتاب بخونن
50 صفحه در مورد از داستان و نظریه های game of thrones مطلب بلدن اما کتاب شاهنامه حتی از نزدیک ندیدن چه برسه به این که بخونن و تاریخ خودشون اهمیت نمیدن حتی اسمش پادشاهان بزرگ کشور هم نمی دونن ربطی به فرهنگ ایران نداره
فرهنگ ما یعنی خانواده فامیل انسانیت کمک به هم دیگه مهربانی تحصیل علم شعر و ادبیات وداستان تاریخ کهن و بی نظیر
باید به حال این سرزمین خون گریست که ایرانی که با کوروش کبیر اولین حکومتی بود که برای کارگران حقوق تعیین کرد و ازادی دین و قومیت به همرا اورد بی شمار دانشمند شاعر پزشک وشاعر و نویسنده میشه بی فرهنگ
امریکای که با کشتار 100 میلیون سرخ پوست بی دفاع تشکیل شد و میلیون ها نفر تو ژاپن و ویتنام و بیش از 8 میلیون افریقای که در فاصله 1955 تا 2000 مسقیم وغیر مستقیم تو کشور های ضعیف افریقای کشت و میلیون ها ساهپوست بخت برگشته که صد ها سال به بردگی گرفته شدن و به بدترین شکل ممکن شکنجه و کشته شدن میشه با فرهنگ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر شما پرداختن به این گرایش الان ریسک محسوب میشه ؟
10 سال پیش در gta iv و ماموریت Out of the Closet نیکو نقش گی بازی می کرد تا یه هدف بکشه Florian Cravic که گی شده بود
dlc داستانی بازی gta 4 tbogt که خودش به این موضوعات پرداخته بود

BioWare که سلطان پرداختن به پرداختن به گرایشات جنسیه

تو witcher 2 که Philippa Eilhart Cynthia لز بودن یا
Detmold
latest

تو witcher 3 که به احتمال زیاد ciri گرایش به دو جنس داره
و کلی مثال های دیگه
ایا cd projekt red نمادش رنگین کمونی کرد ؟
بایور تو E3 تریلر رومنس نشون داد ؟
Dan and Sam Houser بزرگ برای حمایت از همجنس گرایان تلاش کردن ؟
این ریسک نیست که داخل سیل بزرگ که داره کل صنعت سرگرمی رو نابود میکنه شنا کنی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما تصورت این که هدف گسترش نیست :Cheesygrin: اموزش :lol:
سینما و سریال که مشخص به چه شکل عجیب و غریبی به ابن گرایشات می پردازن
اما شاید از کمیک خبر نداشته باشین که در 10 سال اخیر دارن به چه شکلی به همه چیز گند می زنن
Batwoman Poison Ivy:neutral: لز کردن
Catwoman Wonder Woman Harley Quinn هم Bi
Green Lantern Iceman :openmouth::rage:Wolverine هم گی
در مورد Captain America :nomouth:و dead pool شایعاتی هست

هدف همه ای این کار ها صرفا اموزش :lol::lol::lol:

این بحث بیخود ول کنید و بیاید تا وقتی که بازی میاد یا حتی بعدش از بحثای تاپیک به درستی بهره ببریم ارزشش نداره به هرحال داستان بازی همینه جه ما بخوایم چه ما نخوایم

• Like
Reactions: R@OUF and EL-BARTO

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
چون کار به امارو امارکشی کشید بنده لازم میدونم بحث رو ادامه ندم و به گفته های شما استناد کنم:D
ولی من جایی نگفتم ما بیفرهنگیم و اینا! برین کلماتی رو که استفاده کردم رو دوباره بخونین منظورمو کامل متوجه شین بعد بخوایین بیاین بحث راه بندازین.. اصلا نفهمیدم اکثر چیزایی که گفتین چه ربطی به بحث و یا چیزایی که من گفتم داشت. سریع نریم امار رو نکنیم الان این امارم شد به این نشون که شما مطالعه داری و من چیزی نمیدونم..تبریک شما برنده شدی
_ و بهتره دیگه راجبش بحث نشه دوستان:D خود بازی مهمتره

• Like
Reactions: PoPEye

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
درود دوست عزیز
تعریف شما از فرهنگ چیه ؟
نتیجه ازادی جنسی چیه ؟

این که جوانان نسل ما 24 ساعت رو Instagram عمرشون تلف می کنن ما حاظر نیستن دو صفحه کتاب بخونن
50 صفحه در مورد از داستان و نظریه های game of thrones مطلب بلدن اما کتاب شاهنامه حتی از نزدیک ندیدن چه برسه به این که بخونن و تاریخ خودشون اهمیت نمیدن حتی اسمش پادشاهان بزرگ کشور هم نمی دونن ربطی به فرهنگ ایران نداره
فرهنگ ما یعنی خانواده فامیل انسانیت کمک به هم دیگه مهربانی تحصیل علم شعر و ادبیات وداستان تاریخ کهن و بی نظیر
باید به حال این سرزمین خون گریست که ایرانی که با کوروش کبیر اولین حکومتی بود که برای کارگران حقوق تعیین کرد و ازادی دین و قومیت به همرا اورد بی شمار دانشمند شاعر پزشک وشاعر و نویسنده میشه بی فرهنگ
امریکای که با کشتار 100 میلیون سرخ پوست بی دفاع تشکیل شد و میلیون ها نفر تو ژاپن و ویتنام و بیش از 8 میلیون افریقای که در فاصله 1955 تا 2000 مسقیم وغیر مستقیم تو کشور های ضعیف افریقای کشت و میلیون ها ساهپوست بخت برگشته که صد ها سال به بردگی گرفته شدن و به بدترین شکل ممکن شکنجه و کشته شدن میشه با فرهنگ
دوست عزیز از نظر من هر کسی که به فرهنگ خودش افتخار کنه یه نژاد پرسته.فرهنگ چیز زنتیکی نیست که از گذشتگان بهمون ارث رسیده باشه که اگه ژنتیکی هم باشه بازم جای بحث داره.الان من فلج مغزی حرکتی که از پدر و مادرم بهم ارث رسیده و شما انسانی سالم که از پدر و مادر بهتون ارث رسیده.باز میتونید به این بدن سالمتون افتخار کنید و خودتون رو غنی و من رو پست و حقیر بدونید؟
غلط ترین گرایش تو کشورهایی مثل ما خانواده محور بودن بی حد و اندازه افراد هستش که این به جامعه هم بسط پیدا میکنه.در ضمن زمان کورش مگه چندتا دین بود که حالا بیاد آزادی انتخاب بزاره.قطعا روش حکومت داری و افزایش قلمرو تو اون دوران قتل و عام و غارت بوده حالا چه کورش باشه چه سزار.اینایی هم که الان میگن به نظرم تاریخ سازیه.این آمار من درآوردی میلیونی رو هم با سند لطفا ذکر کنید.
هر روز که میگذره بیشتر به فروید ایمان میارم که مشکل اصلی انحطاط جوامع رو مشکلات و محرومیت های جنسی میدونست.نمونش هم در بین سران مذاهب و ممالک به وفور دیده میشه

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
فرهنگ فقط اونجاس که تو آمریکا رابطه زیر 18 سال با میل طرف هم تجاوز حساب میشه بعد تو ایران به 41 نفر تجاوز کردن فقط 3 نفر اعلام کردن که یه عده هم اگه اشتباه نکنم توسط خونوادشون تهدید به قتل شدن بعد از اونور نماینده مردم میاد میگه شاید تجاوز با پپسی بوده و انگیزه متجاوز معلوم نبوده و یه عده که برای رسانه ای کردن این موضوع تلاش میکنن رو دستگیر میکنن و صراحتا میگن نباید خبرای بد گفته شه!لول حالا دلتون به این آمار ها خوش کنید...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
درود دوست عزیز
تعریف شما از فرهنگ چیه ؟
نتیجه ازادی جنسی چیه ؟
هر 98 ثانیه هر روز بیش از 570 نفر و یک ششم کل زنان جامعه امریکا دچار خشونت ها جنسی هستن
Victims of Sexual Violence: Statistics | RAINN

• 29% are age 12-17.
  • 44% are under age 18.
  • 80% are under age 30.
  • 12-34 are the highest risk years.
  • Girls ages 16-19 are 4 times more likely than the general population to be victims of rape, attempted rape, or sexual assault.
7% of girls in grades 5-8 and 12% of girls in grades 9-12 said they had been sexually abused.

شما که باور داری همه چیز های که به ما یاد دادن مضخرفی بیشه نبوده و چشم ها باید شست علت این امار ها رو چی می دونی
فقط ایالت فلوریداست
According to the National Intimate Partner and Sexual Violence Survey, 2010*(1):

Women:

• 1,266,000 women in Florida have been raped at some point in their lives. That’s 17% or 1 in 6 women in Florida.
  • 41.8% of women, or 3,111,000, in Florida have been victimized by sexual violence other than rape.
  • 79.6% of female victims who have experienced one or more completed rape experienced the first rape before the age of 25; 42.2% were under 18 at the time of the first completed rape.
Men:

این فقط مربوط به مشکلات جنسی حالا بماند نژاد پرستی و کشتار و خشونت ونسل کشی و .....
متاسفانه در چند سال اخیر روی ما هم تاثیر گذاشته و نسل جوان ما رو نابود کرده
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر شما پرداختن به این گرایش الان ریسک محسوب میشه ؟
10 سال پیش در gta iv و ماموریت Out of the Closet نیکو نقش گی بازی می کرد تا یه هدف بکشه Florian Cravic که گی شده بود
dlc داستانی بازی gta 4 tbogt که خودش به این موضوعات پرداخته بود

BioWare که سلطان پرداختن به پرداختن به گرایشات جنسیه

تو witcher 2 که Philippa Eilhart Cynthia لز بودن یا
Detmold
latest

تو witcher 3 که به احتمال زیاد ciri گرایش به دو جنس داره
و کلی مثال های دیگه
ایا cd projekt red نمادش رنگین کمونی کرد ؟
بایور تو E3 تریلر رومنس نشون داد ؟
Dan and Sam Houser بزرگ برای حمایت از همجنس گرایان تلاش کردن ؟
این ریسک نیست که داخل سیل بزرگ که داره کل صنعت سرگرمی رو نابود میکنه شنا کنی
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما تصورت این که هدف گسترش نیست :Cheesygrin: اموزش :lol:
سینما و سریال که مشخص به چه شکل عجیب و غریبی به ابن گرایشات می پردازن
اما شاید از کمیک خبر نداشته باشین که در 10 سال اخیر دارن به چه شکلی به همه چیز گند می زنن
Batwoman Poison Ivy:neutral: لز کردن
Catwoman Wonder Woman Harley Quinn هم Bi
Green Lantern Iceman :openmouth::rage:Wolverine هم گی
در مورد Captain America :nomouth:و dead pool شایعاتی هست

هدف همه ای این کار ها صرفا اموزش :lol::lol::lol:

چندتا سوال؟
خشونت جنسی چه ربطی به ازادی جنسی داره؟ اصلا چه ربطی به گرایش جنسی داره؟ اصلا چه ربطی به امار کشتارهای امریکا تو تاریخش داره؟ اصلا چه ربطی به شخصیت ها با گرایش جنسی موافق در بازی ها داره؟ اصلا چه ربطی به فرهنگ و دین داره؟ و اصلا هر کدوم از اینا چه ربطی به هم دارن؟:|

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423

دوست عزیز بهتره در زمان حال زندگی کنی ، چیزی که ما میبینیم ، همه مایی که که تو این مملکت بدنیا اومدیم و حداقل بیست سالی هست زندگی میکنیم ، فرهنگ این مردم بیشتر از اکثر نقاط جهان شامل دروغ و تقلب و دزدی و ریاکاری میشه
تو مسائل جنسی که دیگه نوبریم نیازی به گفتن نباشه فک کنم ، ازدواج های جنسی ( صرفا بخاطر اینکه آقا پسر تو یه سنی در ناحیه زیر شکم مستاصل شده میره تا آخر عمر خودش و یه دختر دیگه رو بند میکنه به بدبختی )
نگاه کالا گونه و پست به جنس مونث ، عدم آموزش صحیح جنسی به کودکان در مدارس و در عوض پر کردن ذهنشون از خرافات تاریخ گذشته درباره این مسائل ... راجب تجاوز ها و سو استفاده ها ام که دیگه احتمالا همه توی اخبار ها و صفحه حوادث میخونن نیازی به گفتنشون نیست . راجع به جامعه آمریکا اولا به نظر من هم در همون حد سطحی که میبینم مردمش به شدت مبتذل شدن و هبوط کردن ( انتخاب رییس جمهورشون یه نمونش ) ، من تحلیلگر و جامعه شناس نیستم که بیام دلیل تجاوز های آمریکا رو اینجا بگم سوادشو ندارم ، ولی فکر نمیکنم دلیلش نشون دادن بی بند و باری تو یه سری اثار تلویزیونی باشه ، عمیق تر و بزرگ تر از این حرفاست ... همونطوری که نشون دادن حاج آقا واعظ های 24 ساعته تو تلویزیون ما چیزی از تجاوز ها و سو استفاده ها و فرهنگ های مخرب مردم کم نکرده ...

دقیقا همون روز که تریلر نشون داده شد شش صبح من بعدش اومدم اینجا یه پیشنهاد دادم ولی کسی جدی نگرفت ... بازم میگم هرچند بعید میدونم فایده ای داشته باشه

"تاپیک جدایی تاسیس کنید برا بحثای مربوط به همجنسگرایی و ... در لست آف آس و حتی سایر بازی ها "

مساله اینه بحثای اینجوری که تو این تاپیک صورت میگیره 99% اش هیچ ربطی به لست آف آس و الی نداره که بخواد تو این تاپیک مطرح شه
یکی معتقده این گرایشا مشکلی نداره ، یکی مخالفه ، حالا اینا میوفتن به هم ، خب این چه ربطی به اخبار و گیمپلی و... لست داره که اینجا میگید :|
بهرحال منم مجبور شدم اینجا مطرح کنم چون تاپیک دیگه ای نبود

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
در مورد فریم ریت و رزولوشن بازی رو ps4 و pro چیزی گفته شده؟
نمایش بازی که رو pro بوده ولی چیزی از تفاوتش نگفتن هنوز زوده
از نظر خودم تفاوتش مثل گاد(4k 30 فریم 1080 بین 50 تا 60 فریم) میشه یا اینکه گرافیکش انقدر غوله که تو فریم ریت تفاوت چندانی حس نشه:-?
..........................
واقعن این بحث زیادی کش دار شده بس نیست؟ دیگه کم کم دارم حس میکنم اینجا تاپیک بحثای ازادیه جنسیه تا tlou2 :))

• Like
Reactions: R@OUF and malek911

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
واقعن این بحث زیادی کش دار شده بس نیست؟ دیگه کم کم دارم حس میکنم اینجا تاپیک بحثای ازادیه جنسیه تا tlou2 :))

ممنوع کردنش که درست نیس شاید یکی بخواد حرف بزنه ولی از همون روزی اولی که الی لبو گرفت :D من پیش بینی اینچیزا رو کردم و گفتم یه تاپیک جدا برا LGBT و Political correctness و این حرفا بزنین و اینجا قدغن کنید ، خودم که حوصلشو ندارم وگرنه میزدم ....

در مورد فریم ریت و رزولوشن بازی رو ps4 و pro چیزی گفته شده؟

خودشون که چیزی نگفتن ولی تحلیل تریلر Digital Foundry شاید یه چیزایی داخلش بگه من ندیدم البته .
بهرحال تو عالی بودنش که شکی نیست بازی انحصاریه ، و حدسم اینه مثلا چند ماه بعد از اومدنش همچنان آپدیت بدن آپشن های گرافیکی و ... اضافه کنن به نسخه Pro

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ممنوع کردنش که درست نیس شاید یکی بخواد حرف بزنه ولی از همون روزی اولی که الی لبو گرفت :D من پیش بینی اینچیزا رو کردم و گفتم یه تاپیک جدا برا LGBT و Political correctness و این حرفا بزنین و اینجا قدغن کنید ، خودم که حوصلشو ندارم وگرنه میزدم ....

خودشون که چیزی نگفتن ولی تحلیل تریلر Digital Foundry شاید یه چیزایی داخلش بگه من ندیدم البته .
بهرحال تو عالی بودنش که شکی نیست بازی انحصاریه ، و حدسم اینه مثلا چند ماه بعد از اومدنش همچنان آپدیت بدن آپشن های گرافیکی و ... اضافه کنن به نسخه Pro
ایکاش حوصله به خرج میدادید و این تاپیک میزدید مطمئنم کسانی اینجا هستن که این بخوان این کار میکردید که این بندگان خدا (دیگه چی بگم)نیان به ما نگن هوموفوبیا داری که بسیار ناراحت شدم :D طرف هیچی نمیدونه بعد میگه بیماری روانی داری:| واسه همینه که کلن هیچ ارزشی برای بحث تو این سایت نمیبینم فقط اخبار میخونم بعضیا رو میزارم و میرم:-??

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
دوست عزیز از نظر من هر کسی که به فرهنگ خودش افتخار کنه یه نژاد پرسته.فرهنگ چیز زنتیکی نیست که از گذشتگان بهمون ارث رسیده باشه که اگه ژنتیکی هم باشه بازم جای بحث داره.الان من فلج مغزی حرکتی که از پدر و مادرم بهم ارث رسیده و شما انسانی سالم که از پدر و مادر بهتون ارث رسیده.باز میتونید به این بدن سالمتون افتخار کنید و خودتون رو غنی و من رو پست و حقیر بدونید؟
غلط ترین گرایش تو کشورهایی مثل ما خانواده محور بودن بی حد و اندازه افراد هستش که این به جامعه هم بسط پیدا میکنه.در ضمن زمان کورش مگه چندتا دین بود که حالا بیاد آزادی انتخاب بزاره.قطعا روش حکومت داری و افزایش قلمرو تو اون دوران قتل و عام و غارت بوده حالا چه کورش باشه چه سزار.اینایی هم که الان میگن به نظرم تاریخ سازیه.این آمار من درآوردی میلیونی رو هم با سند لطفا ذکر کنید.
هر روز که میگذره بیشتر به فروید ایمان میارم که مشکل اصلی انحطاط جوامع رو مشکلات و محرومیت های جنسی میدونست.نمونش هم در بین سران مذاهب و ممالک به وفور دیده میشه
:Shocked:
هر منطقه یک قوم یک ملت یک اعتقاد خاص خودش
tumblr_ort473x39g1svtp5bo1_1280.jpg
این استدالال شما مثل این که من یه ارث بزرگ از پدارنم داشته باشم بعد کنار خیابان چادر بزنم از گرسنگی سنگ به شکم ببندم بعد بیام تو خیابون نعره بزنم چرا من در اینقدر بدبختم
نژاد پرست ترین ملت دنیا ژاپنی ها هستن حتی با وجود نابودی سرزمین جلوگیری از داشتن نیروی نظامی و فشار های زیاد با تعصب به ملت خودشون به کجا رسیدن این نتیجه نژاد پرستیه
خود کشور امریکا حاصل عظیم ترین نژاد پرستی نابودی و نسل کشی تاریخ
شما برو المان و فرانسه و انگلیس ببین چقدر نسبت به فرهنگ و تاریخ شون تعصب دارن

Genocide and American Indian History - Oxford Research Encyclopedia of American History
Genocide of indigenous peoples - Wikipedia
Vietnam War - Wikipedia

حکومت های غربی از جمله امریکا آرمان‌شهر فروید پس عامل این همه نابودی انسانیت و تجاوز چیه ؟ مگه قرار نیست با کنار گذاشتن دین همه ای مشکلات حل بشه ؟

فرهنگ فقط اونجاس که تو آمریکا رابطه زیر 18 سال با میل طرف هم تجاوز حساب میشه بعد تو ایران به 41 نفر تجاوز کردن فقط 3 نفر اعلام کردن که یه عده هم اگه اشتباه نکنم توسط خونوادشون تهدید به قتل شدن بعد از اونور نماینده مردم میاد میگه شاید تجاوز با پپسی بوده و انگیزه متجاوز معلوم نبوده و یه عده که برای رسانه ای کردن این موضوع تلاش میکنن رو دستگیر میکنن و صراحتا میگن نباید خبرای بد گفته شه!لول حالا دلتون به این آمار ها خوش کنید...
یکی از نشانه های فرهنگ ایرانی ها غیرت بود
حالا کار ایرانی ها به جای رسیده که نه تنها کاری برای این بخت برگشته نمی کنن بلکه پشت مانیتور نشتن مسخره می کنن :|اگه 100 سال پیش بود حتی یک نفر از افراد جان سالم به در نمی بردن
چندتا سوال؟
خشونت جنسی چه ربطی به ازادی جنسی داره؟ اصلا چه ربطی به گرایش جنسی داره؟ اصلا چه ربطی به امار کشتارهای امریکا تو تاریخش داره؟ اصلا چه ربطی به شخصیت ها با گرایش جنسی موافق در بازی ها داره؟ اصلا چه ربطی به فرهنگ و دین داره؟ و اصلا هر کدوم از اینا چه ربطی به هم دارن؟:|
خیلی ساده بخوام بگم
ازادی جنسی منجر به پخش انواع و اقسام محتوای جنسی در رسانه ها میشه این محتوا باعث بلوغ زودرس میشه نوجوان ها براساس کنجکاوی و یا غریزه دست اعمال جنسی بزنن که 29% از خشونت های جنسیه
نبود دین به عنوان عامل بازدارنده باعث میشه که فرد با این استدلال که من فقط یک بار زندگی میکنم و باید از زندگیم لذت ببرم هیچ خط قرمزی در روابط خودش نداشته باشه عامل بسیاری از خشونت هاس جنسیه
بر اساس امار رسمی 3.8 درصد جمعیت امریکا گرایشات متفاوت دارن بر اساس منطق باید در همین حد در رسانه ها حضور داشته باشن اما چیزی که امروز در صنعت سرگرمی می بینیم که به صورت افسار گسیخته ای به این موضوع پرداخته میشه
باعث شده پسر بچه ها و مردان ها هم به امار خشونت های جنسی افزوده بشن
دوست عزیز بهتره در زمان حال زندگی کنی ، چیزی که ما میبینیم ، همه مایی که که تو این مملکت بدنیا اومدیم و حداقل بیست سالی هست زندگی میکنیم ، فرهنگ این مردم بیشتر از اکثر نقاط جهان شامل دروغ و تقلب و دزدی و ریاکاری میشه
تو مسائل جنسی که دیگه نوبریم نیازی به گفتن نباشه فک کنم ، ازدواج های جنسی ( صرفا بخاطر اینکه آقا پسر تو یه سنی در ناحیه زیر شکم مستاصل شده میره تا آخر عمر خودش و یه دختر دیگه رو بند میکنه به بدبختی )
نگاه کالا گونه و پست به جنس مونث ، عدم آموزش صحیح جنسی به کودکان در مدارس و در عوض پر کردن ذهنشون از خرافات تاریخ گذشته درباره این مسائل ... راجب تجاوز ها و سو استفاده ها ام که دیگه احتمالا همه توی اخبار ها و صفحه حوادث میخونن نیازی به گفتنشون نیست . راجع به جامعه آمریکا اولا به نظر من هم در همون حد سطحی که میبینم مردمش به شدت مبتذل شدن و هبوط کردن ( انتخاب رییس جمهورشون یه نمونش ) ، من تحلیلگر و جامعه شناس نیستم که بیام دلیل تجاوز های آمریکا رو اینجا بگم سوادشو ندارم ، ولی فکر نمیکنم دلیلش نشون دادن بی بند و باری تو یه سری اثار تلویزیونی باشه ، عمیق تر و بزرگ تر از این حرفاست ... همونطوری که نشون دادن حاج آقا واعظ های 24 ساعته تو تلویزیون ما چیزی از تجاوز ها و سو استفاده ها و فرهنگ های مخرب مردم کم نکرده ...

دقیقا همون روز که تریلر نشون داده شد شش صبح من بعدش اومدم اینجا یه پیشنهاد دادم ولی کسی جدی نگرفت ... بازم میگم هرچند بعید میدونم فایده ای داشته باشه

"تاپیک جدایی تاسیس کنید برا بحثای مربوط به همجنسگرایی و ... در لست آف آس و حتی سایر بازی ها "

مساله اینه بحثای اینجوری که تو این تاپیک صورت میگیره 99% اش هیچ ربطی به لست آف آس و الی نداره که بخواد تو این تاپیک مطرح شه
یکی معتقده این گرایشا مشکلی نداره ، یکی مخالفه ، حالا اینا میوفتن به هم ، خب این چه ربطی به اخبار و گیمپلی و... لست داره که اینجا میگید :|

تو امریکا هم دقیقا همینه با این تفاوت که توامریکا هم خونه یا دوست محسوب می شن تا سالها با هم رابطه دارن اینجا یه نکته مثبت برای زنان هست اون هم مهریه است و یه نکته منفی اونم این که بعد از طلاق شرایط سخت میشه
در حالی که تو امریکا براحتی سراغ نفر بعد می رن که این هم یه نکته منفی که باعث نابودی مفهوم خانواده میشه مثال واضح رونالدو که با 4 تا بچه هنوز ازدواج نکرده
رسانه ها در طی 100 سال اخیر کل دنیا رو زیر رو کردن کافیه مقایسه نه خیلی دور فقط 10 سال اخیر قبل از گسترش تلفن های هوشمند و الان داشته تا ببینی به شکلی علایق روابط افراد هنجار های اجتماعی مشاغل و همه چیز تغییر داده
تا به قدرت رسانه ایمان بیاری

جای این بحث همین جاست و همین الان ناتی داگ الگوی بسیاری های بازی ساز هاست
کارمند سابق Visceral Games و Ubisoft Montreal
s36e_screenshot_(150).png

بعد از اینکه بازی به موفقیت عظیم رسید دیگه چه فایده ای داره
نباید کار به فشار رسانه های بیمار بکشه که سازنده ها مجبور کنن از این محتوا استفاده کنن
هر چند ign از الان شروع کرده

Opinion: The Last of Us Part 2 is Great - But There's Still a Way to Go for LGBTQ Representation in Video Games - IGN

Attachments

• Undead_Parish_Map.jpg
    Undead_Parish_Map.jpg
    95.8 KB · مشاهده: 16

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
. راجع به جامعه آمریکا اولا به نظر من هم در همون حد سطحی که میبینم مردمش به شدت مبتذل شدن و هبوط کردن ( انتخاب رییس جمهورشون یه نمونش ) ،

با تموم حرفاتون موافقم به جز این قسمت...
ترامپ بهترین انتخاب برای مردم خود آمریکا بود، و انتخاب ترامپ دقیقن نشون داد که مردم آمریکا به مرحله ای رسیدن که گول رسانه ها رو نخورن و جو گیر نشن با حرف های کلیشه ای، چون تمام رسانه ها و امکانات برای کلینتون متحد شده بودن، اما مردم فهمیدن که کی براشون رفاه میاره، و نتیجه ی مثبت کارهای ترامپ مشهود هست (برای خود آمریکا و مردم شون) -اون پیشنهاد تون هم شدنی نیست چون اصلن با ماهیت این انجمن جور نیست-یه دونه خارج از تاپیک داشتیم که اون هم دیگه بسته شد...چه برسه تاپیک برای این بحث ها

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Imaginative

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر