آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من که از تخفیفات این مدت استور آمریکا خیلی شاکی هستم و نا امید شدم
برای همین هرچی توی حسابم بود رو دادم و یه UNCHARTED: The Lost Legacy پیش خرید کردم (40 تا برام آب خورد)
حیف پول دیگه ندارم وگرنه Hellblade: Senua’s Sacrifice رو هم پیش خرید میکردم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
با گرافیک تر که آرکهام نایت. بازی هم خیلی قشنگه و خوراک پلات کردن. بتموبیل و ... به بازی اضافه شده که جذاب تر کرده.
ولی اگه آرکهام سیتی (توی دومی هست) رو بازی نکردی که نصف عمرت بر فناست:D ولی خب قدیمیه و گرافیک و اینا... پایین.

در کل اگه بازی جدید و با گرافیک میخوای که اولی، ولی اگه آرکهام سیتی رو بازی نکردی حتما دومی.
دو تاش نیازه در کل:D
ممنون پس Batman™: Arkham Knight به این قیمت می ارزه بخرم ؟ چون زیاد تخفیف نخورده

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستان نظری ندارن ؟
بازی در اصل60 دلاره که به دلایل مختلف قیمتش شده 20 دلار الانم که 50 درصد تخفیف خورده شده 10 دلار پس از نظر هزینه کاملا به صرفست ولی به نظر من اول آرکام سیتی و اسایلم رو بازی کن بعد بیا سراغ آرکام نایت درسته اون دو نسخه از نظر گرافیکی عقب ترن ولی ارزششون خیلی بیشتر از آرکام نایته این نسخه آخر که خاطرات من از دو نسخه اول رو گند زد بهش

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بازی در اصل60 دلاره که به دلایل مختلف قیمتش شده 20 دلار الانم که 50 درصد تخفیف خورده شده 10 دلار پس از نظر هزینه کاملا به صرفست ولی به نظر من اول آرکام سیتی و اسایلم رو بازی کن بعد بیا سراغ آرکام نایت درسته اون دو نسخه از نظر گرافیکی عقب ترن ولی ارزششون خیلی بیشتر از آرکام نایته این نسخه آخر که خاطرات من از دو نسخه اول رو گند زد بهش
یعنی داستان بازی ضعیف بود ؟ یا طبق اون دو نسخه ساخته نشده بود ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
یعنی داستان بازی ضعیف بود ؟ یا طبق اون دو نسخه ساخته نشده بود ؟
داستان بازی نسبت به نسخه آرکام سیتی که بدتر شده بود ولی اشکال عمده بازی استفاده بیش از حد از بت موبیل بود بازی که بر اساس مبارزات تن تن بود رو تبدیل کردن به شبیه ساز تانک سواری

• Like
Reactions: dooste.man83

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا یه جا خوندم تو تخفیف های جدید پلی استیشن زده:
Dragon Age: Inquisition Deluxe Edition — $10
ارزش داره؟کسی بازی کرده؟
چون 10 دلار دارم الان گفتم اگر خیلی خوبه بازیش که دیلوکس بگیرم بزنم به بدن
dancegirl2.gif

• Like
Reactions: ps34

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
درود
ارزش داره؟کسی بازی کرده؟
dancegirl2.gif
نزدیک 100 ساعت گیم پلی داره بازیش فقط باید از سبک نقش آفرینی خوشت بیاد

• Like
Reactions: ps34 and voldmort

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درود
ارزش داره؟کسی بازی کرده؟
dancegirl2.gif

نمیدونم ! مثل سایر rpg ها نیست ! خیلی گنگه ! کتگوری نداره اصلا ! مپش هیچ توضیح و تقسیم بندی نداره ! روایت داستانش منسجم نیست هیچی ! قوی و گیرا هم نیست ! من بعد 30-40 ساعت بازی کردم هنوز نمیدونستم تو بازی دارم چی کار میکنم ... چه طوری میتونم ایتم ها رو بگیرم چطوری کرفت کنم ... چطوری ارتقا بدم سلاح ها رو خلاصه در هر زمینه ای بازی گنگه ! ولی لول دیزاین ! گرافیک و گیم پلی فوق العاده عالی داره که قطعا ازش لذت میبری ! بازی ارزش 40 دلارم داره به نظرم چه برسه به 10 دلار

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درود
ارزش داره؟کسی بازی کرده؟
dancegirl2.gif

من خیلی RPG باز نبودم قبل این (هنوزم نیستم اونقدر ولی اون زمان تقریبا اصلا نبودم) ولی این بازی منو شدیدا علاقه مند به سبک کرد. خیلی به نظرم عالیه. داستان حماسی، گیم پلی عالی، گرافیک عالی، طراحی محیط فوق العاده، بازی نا سلامتی GOTY 2014 بود! از دست نده اصلا!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر