آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
UFC 2 ارزش 13$ رو داره ؟!
این یه بازی خاصه . من خودم مسابقات یو اف سی رو دنبال میکنم و با این ورزش اشنایی دارم به خاطر همین چند وقت پیش خریدم ولی برای کسانی که با این ورزش اشنایی ندارن براشون گنگ هست .
Gta 5 تخفيف خورده ٥٠ درصد شده ٣٠ دلار كه از قيمت فيزيكيش كمتر در مياد
ميرزه يا سابقه تخفيف بيشترم داره؟
من میخواستم بخرم ولی دیسکی خریدم. دیسکی دست دوم تمیز 115 تومن برام افتاد که دیجیتالیش هم همینقدر میشد بلکه بیشتر .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
این یه بازی خاصه . من خودم مسابقات یو اف سی رو دنبال میکنم و با این ورزش اشنایی دارم به خاطر همین چند وقت پیش خریدم ولی برای کسانی که با این ورزش اشنایی ندارن براشون گنگ هست .

من میخواستم بخرم ولی دیسکی خریدم. دیسکی دست دوم تمیز 115 تومن برام افتاد که دیجیتالیش هم همینقدر میشد بلکه بیشتر .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
اگه اشتراکی بخری عالی میشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
رین بو ارزش خرید داره دوستان با این شرایط؟

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
من هزار ساعت بازیش کردم هنوز سیر نشدم.
بعضی ها هم نیم ساعت نتونستن تحملش کنن.
بستگی به سلیقه خودت داره.تریلرهاشو ببین.
درضمن این هفته 5روز بازی رایگان بود و فردا روز اخرشه.باید توی 5روز رایگان تستش میکردی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بالاخره ni no kuni رو خریدم ... یکی از بازیایی بود که از دستم رقته بود و هیچ وقت هم فرصت نشده بود بخرمش .
Drive club هم امروز دیدم برای پلاز شده ۷.۵ دلار ...
اما این تخفیفات play anime به نظر میاد چند هفته است و الان هفته دومیم ... ترجیح میدم پول سیو کنم برای اینکه هفته های بعد چه بازیایی تخفیف میخوره

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بالاخره ni no kuni رو خریدم ... یکی از بازیایی بود که از دستم رقته بود و هیچ وقت هم فرصت نشده بود بخرمش .
Drive club هم امروز دیدم برای پلاز شده ۷.۵ دلار ...
اما این تخفیفات play anime به نظر میاد چند هفته است و الان هفته دومیم ... ترجیح میدم پول سیو کنم برای اینکه هفته های بعد چه بازیایی تخفیف میخوره
یه سوال متفرقه: دلیل خاصی داره به 《پلاس》 میگی 《پلاز》؟ من اول فکر کردم اشتباه تایپی هست ولی بعد دیدم خیلی تکرارش میکنی

Sent using Tapatalk

• Like
Reactions: erfanimmortal

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
یه سوال متفرقه: دلیل خاصی داره به 《پلاس》 میگی 《پلاز》؟ من اول فکر کردم اشتباه تایپی هست ولی بعد دیدم خیلی تکرارش میکنی

Sent using Tapatalk
نه دیگه عادته ... کارشم نمیشه کرد . مثلا به ورشکسته هم هر کاری میکنم میگم برشکسته .. گلو رو میگم گیلو

• Like
Reactions: 'EsiNs and ari67

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
تخفیفات فلش سل فبریه هم شروع شد. چقدر شکمم رو صابون زده بودم ولی اون چیزهایی که میخواستم هیچکدوم تخفیف نخورد:(
از بهترین بازی هایی که تخفیف خوردن میشه به GTA V, Shadow of Mordor GOTY, DmC, DmC4SE, Don't Starve, Infamous SS, Bloodborne CE اشاره کرد.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این سری تخفیفات منو به آرزوم رسوند

کلی نذر و نیاز کرده بودم Devil May Cry 4 Special Edition تخفیف بخوره ، تخفیف خورد هیچی نسخه کاملترش رو زدم تو رگ DMC4SE Demon Hunter Bundle :Guitar:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر