آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
خب بگو تخفیف نمی دم خلاص.
تخفیفات هر بازی در ماههای مختلف با هم متفاوت هستند .دوستان اینو در نظر بگیرن.همین اوورواچی که الان دنبالش هستید قبل از کریسمس تا 40 درصد تخفیف خورده بود
قطعا در تخفیفات بعدی شاهد تخفیف های جدید هستیم خصوصا برای فیفا 17

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
خسته نشه یهو با این تخفیفات سونی؟
درست و حسابی بیا تخفیف بزن ملت بازیهاتو بخرن دیگه......تخفیفات قبل کریسمسش هم در مقابل پلتفرمای دیگه مخصوصا استیم چیزی نبود.

کلا این نسل چون قسمت بازی سونی شده یکی از معدود قسمتای پرسودش و سود آوری داره سونی به هیچ عنوان تو این بخش سخاوت به خرج نمیده

.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
درست و حسابی بیا تخفیف بزن ملت بازیهاتو بخرن دیگه......تخفیفات قبل کریسمسش هم در مقابل پلتفرمای دیگه مخصوصا استیم چیزی نبود.

کلا این نسل چون قسمت بازی سونی شده یکی از معدود قسمتای پرسودش و سود آوری داره سونی به هیچ عنوان تو این بخش سخاوت به خرج نمیده
.
متاسفانه یه سری از دوستان این تغییر رفتار سونی رو توجیه می کنن و این مسئله بیشتر ناراحت کنندست. این که مثلا سونی در ماه های مختلف
تخفیفاش فرق می کنه پاسخ مناسبی نیست به این رفتار اخیر سونی توی فروش های هفتگیش. خب برادر من کسی که بتونه 50 دلار بده واسه اورواچ خب براش
فرق انچنانی نداره همون در حالت عادی بازی رو می خره. کسایی که می خواستن فول پرایس بخرن دیگه خریدن. اونی که منتظر مونده این همه مدت دیگه نمیاد 50 دلار بده.
متاسفانه بازار سونی انحصاری شده و هر کاری دلش بخواد در غیاب رقیب انجام می ده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

.
تخفیفات بازی های مولتی که دست خودش نیست ... تا اونجا که میدونم .. انحصاری هاش رو هم همه ۷ دلار میفروخت تو تخفیفات کریسمس . همین اورواچ و دووم رو مثلا تو پلتفرم های دیگه سال نو چقدر تخفیف زده بودن ؟
همین چند روز پیش تخفیف زد همه بازی ها زیر ۵ دلار که کلی بازی خوب و فوق العاده توش پیدا میکردی ... من که محدودیت مالی داشتم شش تا بازی برداشتم ...
کلا سونی هر چقد تو بازیای مجانی پلاز گند زده .. تو تخفیفات فوق العاده است ...
به نظرم اگه کلا بازیای مجانی رو کلا بردارن و تاثیر بدن تو تخفیفات من که بیشتر دوست میدارم ...

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
دوستان این بازی های free to play که تو psn هست مثل let it die یا dinesty wrior ،و dead or alive فقط انلاینه یا به صورت تکنفره هم می شه بازی کرد ؟

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان این بازی های free to play که تو psn هست مثل let it die یا dinesty wrior ،و dead or alive فقط انلاینه یا به صورت تکنفره هم می شه بازی کرد ؟
به صورت تک نفره هم میشه بازی کرد اون dead or alive که من تست کردم میشد

• Like
Reactions: ehsan M

mehdipahlavi

کاربر سایت
May 31, 2014
94
Gta 5 تخفيف خورده ٥٠ درصد شده ٣٠ دلار كه از قيمت فيزيكيش كمتر در مياد
ميرزه يا سابقه تخفيف بيشترم داره؟
راک استار همینم که داده غنیمت
به نظرم بعید بیشتر از این تخفیف بده!!!
------------------------------------------------

رینبو هم برای کسایی که پلاس دارن تا ۱۸ بهمن می تونن رایگان بگیرن بازی کنن.

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
راک استار همینم که داده غنیمت
به نظرم بعید بیشتر از این تخفیف بده!!!
------------------------------------------------

رینبو هم برای کسایی که پلاس دارن تا ۱۸ بهمن می تونن رایگان بگیرن بازی کنن.
رينبو آف خورده ٥٠درصد ولي ريگان نشده
فيفا هم ٥٠ درصد آف خورده شده ٣٠ تا

موندم بين فيفا و ج تي اي كدومو بردارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر