آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من گول خوردم فقط ترین ۳ رو خریدم شد ۴ دلار
روشم نوشته psn یعنی فقط باید انلاین باشه؟؟
نه یعنی دیجیتالیه، فیزیکیش عرضه نشده، اگه میتونی ۱و ۲ رو بخر 4.5 . حدود ۱.۵ دلار ضرر میکنی بخاطر اشتباهت البته

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
من قصد دارم Trine Trilogy - Alien Isolation - Outlast: Bundle of Terror - Batman™: Arkham Knight - The Wolf Among Us - The Walking Dead: The Complete First Season رو بخرم. دوستان بنظرتون قیمت هاشون الان مناسب هست؟
پ.ن: دوستان اگر فروشگاه مطمئن و منصف برای خرید گیفت میشناسن لطفا برام پی ام کنن. ممنون

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من قصد دارم Trine Trilogy - Alien Isolation - Outlast: Bundle of Terror - Batman™: Arkham Knight - The Wolf Among Us - The Walking Dead: The Complete First Season - Trine Trilogy رو بخرم. دوستان بنظرتون قیمت هاشون الان مناسب هست؟
پ.ن: دوستان اگر فروشگاه مطمئن و منصف برای خرید گیفت میشناسن لطفا برام پی ام کنن. ممنون
آره همشون کمترین قیمت تاریخشون هستن. این از این
به نظرم دو تا ۲۰ دلاری از دیجیتال فکتوری بگیر. میشه ۱۵۰ تومن احتمالا.

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
آره همشون کمترین قیمت تاریخشون هستن. این از این
به نظرم دو تا ۲۰ دلاری از دیجیتال فکتوری بگیر. میشه ۱۵۰ تومن احتمالا.
ممنون از شما... اینطوری که شما میگین میشه 156 تومن... من یه بنده خدا رو میشناختم که 50 دلاری ها رو 177 میداد که الان میگه تموم کردم.:|

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
سلام رفقا اگر جایی مطمئن و ارزون برای خرید گیفت سراغ دارن ممنون میشم معرفی کنید
جای که همیشه میگرفت خوب مطمئن هست ولی خیلی دیگه گرون کرده گیفتاشو
دمتون گرم

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
بازی Batman Arkham Knight تعداد زیادی بسته‌ی الحاقی داره که همش تو نسخه پرمیوم هستن. پرمیوم بتلفیلد هم فک کنم چند تا مپ و ویژگی تو بخش آنلاین اضافه میکنه.
۲۰ دلار بده همشونو بخر.
من trine خریدم هر سه تاش با هم ۷ دلار + گریم فندنگو ۱۰ دلار :)
این بسته های الحاقی به مراحل اصلی بازی هم چیزی اضافه میکنه !؟ یا بیشتر جنبه تم و سرگرمی های فرعی داره !؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
این بسته های الحاقی به مراحل اصلی بازی هم چیزی اضافه میکنه !؟ یا بیشتر جنبه تم و سرگرمی های فرعی داره !؟
6 یا 7 تا dlc داستانی داره که مدت زمانشون زیاد طولانی نیستش و با کاراکترهایی مثل بت گرل ، هارلی کویین ، نایت وینگ و ... بازی میکنی
بقیه dlc ها مربوط میشه به اسکین برای بتمن و بت موبیل و یکسری مراحل چلنج که باید بازی کنید و امتیازهاش رو بگیرید

• Like
Reactions: ps34

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
6 یا 7 تا dlc داستانی داره که مدت زمانشون زیاد طولانی نیستش و با کاراکترهایی مثل بت گرل ، هارلی کویین ، نایت وینگ و ... بازی میکنی
بقیه dlc ها مربوط میشه به اسکین برای بتمن و بت موبیل و یکسری مراحل چلنج که باید بازی کنید و امتیازهاش رو بگیرید
الان ارزش داره من 11 دلار اضافه بدم برا این نسخه Premium Edition یا به نظرتون یه بازی دیگه باهاش بخرم بهتره لطفا اونایی که بازی کردن راهنمایی کنند

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
الان ارزش داره من 11 دلار اضافه بدم برا این نسخه Premium Edition یا به نظرتون یه بازی دیگه باهاش بخرم بهتره لطفا اونایی که بازی کردن راهنمایی کنند
بستگي به خودتون داره كه به بازي علاقه داريد يا نه من باشم ميگم نه چون ارزش بالايي ندارن ولي اگه طرفدار بازي هستيد بله ارزششو داره + پلات بازي هم براتون راحتتر ميكنه

• Like
Reactions: davoodd

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
ازونجا که تا حالا بازیو نخریدی به نظر طرفدار دو آتیشه ش نیستی و دنیاشو خوب نمیشناسی
دی ال سی ها واسه فن های کمیک ها خوبن و جذاب واسه بقیه عادین. به نظرم معمولیشو بخر و بقیه پولتو چیزای دیگه بخر

• Like
Reactions: davoodd

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

از یه جهت ارزش داره البته
سیزن پس ها تخفیف نمی خورن معمولن و اگه بعدن تصمیم ات عوض بشه باید سیزن پس رو جدا و بدون تخفیف بخری
الآن من مدت هاست منتظر تخفیف خوردن سیزن پس واچ داگز 2 هستم اما نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
دوستان battlefield 1 premium pass شده ۱۵ دلار
خوبه بخرمش؟ این نسخه اش چه ویژگی هایی داره ؟ امکان داره ارزونتر شه؟

فکر میکنید موقع تعطیلات سال نو چقد ارزون میشن؟

الان فهمیدم بتل ۱ پریمیوم پس اش فایده نداره باید بازیشم جدا خرید
شاید lord of fallen رو بخرم .
شایدم صبر کردم تخفیفات جدید

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر