آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان persona 5 که الان 50 درصد تخفیف خورده الان بخرمش یا ممکنه برا تعطیلات سال نو میلادی و به خصوص تخفیفات games award ، یه تخفیف بهتری بخوره؟
امکان داره تو این یه ماه و تو تخفیفات سال نو اینا نسخه های 1 و2 gravity rush هم تخفیف بخوره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان persona 5 که الان 50 درصد تخفیف خورده الان بخرمش یا ممکنه برا تعطیلات سال نو میلادی و به خصوص تخفیفات games award ، یه تخفیف بهتری بخوره؟
امکان داره تو این یه ماه و تو تخفیفات سال نو اینا نسخه های 1 و2 gravity rush هم تخفیف بخوره؟
معلوم نيست بخوره يا نه بهتره الان بگيريد بيشتر ازينم بعيده تخفيف بخوره و مطمئن باشيد اين بازي ارزش ٦٠ دلار كاملم داره با اينكه صد ساعت گيم پلي داره دو بار تمومش كردم بازم بعدا ميرم سراغ بازي
گرويتي راش ١ فكر كنم تو استور اروپا تخفيف خورده (قبلا هم براي پلاس ژاپن رايگان شده بود)
نسخه هاي ١و٢ گرويتي قبلا تخفيف خوردن احتمالش هست تخفيف بخورن ولي بنظرم الان نسخه اولشو بگيريد تا نسخه بعديش تخفيف بخوره بازي كنيد چون داستانشون بهم مربوطه

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336
میشه یه بازی رو مثلا تو ویش لیست و اینا گذاشت وقتی تخفیف میخوره برام ایمیل بیاد یا تو خود PS بهم Notification بده ؟
همچین قابلیتی داره ؟

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
دوستان عزیز یه بار کامل توضیح میدم تا به هر شخصی تک تک جواب پیغام خصوصی ندم و کسی به مشکل نخوره.
برای خرید پلاس 40 دلاری از وب سایت امازون امریکا
1-اکانت میسازید با ادرس امریکا با یه شماره فیک
2-از طریق وب سایت های مختلف اطلاعات یه کارت اعتباری فیک پیدا میکنید.
3-از وب سایت هایی که فروش گیفت امازون دارن 2 عدد گیفت 20 دلار میگیرین.
4-وارد اکانت خودتون میشید تو سایت امازون و کد هایی که گرفتین redeem میکنید
5-از طریق این لینک کارت 40 دلاری تو سبد کالاتون تو سایت امازون اضافه میکنید
6-این قسمت از شما اطلاعات یه کارت اعتباری میخواد که مهم نیست فیک باشه فقط باید استاندارد باشه الگوریتم شماره کارت
7-مراحل اخر تایید کنید و لینک به ایمیلتون ارسال میشه
چند نکته مهم:
حتما همه مراحلی که به سایت امازون ربط داره با ایپی امریکا وارد سایت بشین
عکسی چیزی نمیخواد
مالیات نمیخوره
کد هایی که ارسال میشه انقضا نداره
موفق باشید
سلام داداش
من تمام این مراحل را رفتم
الان یه نیم ساعتی گذشته و آمازون برای سفارش من زده Pending verification
از این به بعد باید چیکار کنم؟

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
بنده قصد خرید Evil Within 1 رو داشتم و بنظرم قیمت فعلی (6.6 دلار) واقعا منصفانه و عالی هست، نظر شما هم همینه؟ من اطلاعی ندارم اخیرا چه تخفیف هایی به این بازی خورده...
و سوال بعدیم در مورد The order 1886 و Last Guardian هست. این بازی ها اخیرا تخفیف خوردن؟ اگر اینطور بوده تا چه حد قیمتشون پایین اومده؟
با تشکر

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بنده قصد خرید Evil Within 1 رو داشتم و بنظرم قیمت فعلی (6.6 دلار) واقعا منصفانه و عالی هست، نظر شما هم همینه؟ من اطلاعی ندارم اخیرا چه تخفیف هایی به این بازی خورده...
و سوال بعدیم در مورد The order 1886 و Last Guardian هست. این بازی ها اخیرا تخفیف خوردن؟ اگر اینطور بوده تا چه حد قیمتشون پایین اومده؟
با تشکر

اوردر رو میدونم ۵$ هم شده قبلا :D
قیمت TEW هم خوبه خداییش اگه بخوای بخریش

• Like
Reactions: Bone Crusher

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام داداش
من تمام این مراحل را رفتم
الان یه نیم ساعتی گذشته و آمازون برای سفارش من زده Pending verification
از این به بعد باید چیکار کنم؟
واسه من چند باری ارور میداد آمازون و کنسلش میگرد اوردر رو پولمو برگشت میزد...که بار چهارم یه 10 دقیقه بعدش سند کرد واسم...
قسمت اوردر هات رو نگاه بنداز ببین اگه کنسلش کرده دوباره بخر تا بلاخره بفرسته...

خواهشا یه جا واسه گیفت به قیمتی غیر از خون پدر به بنده معرفی کنین:D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: James Sunderland

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
لطفا یه جا معرفی کنید 10 دلاری قیمت مناسب موجود داشته باشه.
از جاهایی که قبلا میخریدم فعلا 10 دلاری ندارن.
3 روز هم بیشتر نمونده!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان پک dishonored 2 به علاوه ی دی ال سی death of the outsider ارزش ۲۶ دلار رو داره آیا ؟
این دو بازی به راحتی بالاتر از 60 دلار ارزش دارن
یه بازی با گیم پلی فوق العاده با ارزش تکرار بی نهایت بالا

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان پک dishonored 2 به علاوه ی دی ال سی death of the outsider ارزش ۲۶ دلار رو داره آیا ؟
آره صددرصد.
اگه از سبکشون خوشت میاد، اصلا شک نکن. مخصوصا Death of the Outsider که به نظرم در بعضی از جنبه‌ها، حتی از نسخه‌ی دوم هم بهتر بود. Death of the Outsider رو به زور میشه DLC به حساب آورد چون تقریبا به اندازه‌ی نسخه‌ی دوم محتوا داره و محیط‌هاشم خیلی بزرگتر و پرجزئیات‌تر از دو نسخه‌ی قبل هستش. کلا وقتی داری بازیش می‌کنی، فک کن نسخه‌ی سومه :D

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دوستان همین جا خریدن فقط من نیستم برادر اکانت کسی هم بن نشده
به هر حال اینم یه راه حلی هست سود و منافع شخصی هم نداره..کسی که خواست میگیره نخواست نمیگیره

شرمنده فکر کنم سوء تفاهم شد
من اتفاقی که برای خودم افتاد رو تعریف کردم با خودم گفتم شاید برای بقیه هم این اتفاق بیوفته.هدفم خدای نکرده تخریب شما نبود.
به هر حال اکونت من بن شد و 40 دلار پرید بعد از مرحله Pending یه ایمیل از طرف آمازون اومد که آدرس شما اشتباست(در حالیکه آدرس هم فیک نبود) بعد از چند دقیقه دیگه یه ایمیل اومد و گفت باید رسید گیفت کارتت رو برامون فکس کنید و همزمان اکونتم رو بن کردن.
حالا هم منتظر فکس من هستن8-|
منتها باید یه شماره تو آمریکا باشه که رسید رو فکس کنم چطوری ؟نمی دونم :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر