آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دیشب نسخه گلد رینبو رو گرفتم انصافا 48 دلار کم چیزی نیست که به همین سادگی از دستش داد .
دوستان که گفتن نسخه گلد بهتره
شما که گرفتی یک توضیحی راجبش بده
انلاینش مثل بتل فیلد یا کد ه ؟
اخه افلاینش و اگه اشتباه نکنم دو بازی کردم بدم بود هی باید با افراد مختلف هماهنگ میکردی و همه کاراکترارو میبردی به سمت هدف

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان من گرند توریسمو میخوام که تو امریکا تخفیف نزدن ! و توی استور انگلستان هست ۲۵ پوند باید پلاسشم داشته باشی و امارات من پلاس امارات دارم ولی گیفت امارات ۲۰ دلاری هست و ۵۰ گرون در میاد راهی هست بتونم از این دو استور بگیرم ؟ میشه اکانت انگلستان بسازم دو روز پلاس بگیرم اوکی میشه؟
ولی نوشته ایرلی اکسس برای پلاس کی برداشته میشه ایرلی اکسزش که معمولی بتونیم با تخفیف بگیریم؟

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
من هم اکانت UK دارم و هم اکانت US و اکانت آمریکام پرایمری هست ولی بازیهای اکانت UK رو بدون مشکل روش بازی می‌کنم. فقط برای نصب و دانلودش باید از طریق همون اکانتی که بازی توش خریده شده اقدام کنی ولی بعد که سوئیچ کنی روی اون اکانت دیگه بدون مشکل می‌تونی استفاده کنی.
در مورد امارات هم باید همین وضعیت باشه.
ممنون..تروفی های گرفته شده هم روی اکانت اصلی ثبت میشن یا اکانت امارات؟

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان یکی جواب بده پلاس دو روزه فعال کنم میشه از تخفیفات استور انگلستان استفاده کنم؟
به گفته دوستان بله. چرا از استور امارات نمی خرید؟ ارزونتر در میاد. درسته که گیفت 50 دلاری باید تهیه کنید اما می تونید بازی های دیگه بخرید یا باقیشو نگه دارید واسه بعد.

• Like
Reactions: hrdpc1

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان به نظرتون پرسونا واسه کسی که تا حالا نقش آفرینی ژاپنی بازی نکرده میتونه جذاب باشه ؟
اگه یه کم صداگزاری بازی تکمیل بود بی نقص‌ترین بازی 2017 می‌بود ولی به همه نمیشه توصیه‌ش کرد.
بعد هم کلاً نمی‌شه همۀ JRPGها رو گذاشت تو یه ظرف. رو هر فرنچایز معروفی که دست بذاری فاز خودش رو داره.
اگه از مبارزۀ نوبتی خوشت نمیاد، هیچ معجزه‌ای اتفاق نمیفته.
ولی حیفه که از دست بدی همچین بازی‌ای رو، فیزیکیش رو بخر تو مایه های همین 30 دلار پات میفته و اگه خوشت نیومد میتونی بفروشیش. فقط یادت باشه پرسوناها معمولاً 5-6 ساعت طول میکشه تا شروع بشن.

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اگه یه کم صداگزاری بازی تکمیل بود بی نقص‌ترین بازی 2017 می‌بود ولی به همه نمیشه توصیه‌ش کرد.
بعد هم کلاً نمی‌شه همۀ JRPGها رو گذاشت تو یه ظرف. رو هر فرنچایز معروفی که دست بذاری فاز خودش رو داره.
اگه از مبارزۀ نوبتی خوشت نمیاد، هیچ معجزه‌ای اتفاق نمیفته.
ولی حیفه که از دست بدی همچین بازی‌ای رو، فیزیکیش رو بخر تو مایه های همین 30 دلار پات میفته و اگه خوشت نیومد میتونی بفروشیش. فقط یادت باشه پرسوناها معمولاً 5-6 ساعت طول میکشه تا شروع بشن.
راستش اصلا نمیتونم با سیستم مبارزات نوبتی کنار بیام نسل قبل هم فاینال فانتزی ها یا ni no رو به خاطر همین سیستمشون ول کردم الان هم که شما میگی معجزه ای اتفاق نمی افته بهتره سراغش نرم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
رینبو انلاینش چطوریه میشه یکم توضیح بدید

Sent from my iPhone using Tapatalk

یه بازی که اگه یاد بگیری معتادش میشی :D سبک بازی واقع گرایانس تقریبا و کوچکترین اشتباه مساوی میشه با مرگ :D

2 تا تیم 5 نفره روبروی هم بازی میکنن که 3 تا مد داره بازی و مد بمب خیلی باحاله و نفسگیر
چنتا تریلر از گیم پلی ببین حتما، خیلی هم پلیر توی ایران داره
ممن الان نزدیک به 1500 ساعت بازی کردم هنوزم روزی 3 4 ساعت بازی میکنم حداقل :D

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
یه بازی که اگه یاد بگیری معتادش میشی :D سبک بازی واقع گرایانس تقریبا و کوچکترین اشتباه مساوی میشه با مرگ :D

2 تا تیم 5 نفره روبروی هم بازی میکنن که 3 تا مد داره بازی و مد بمب خیلی باحاله و نفسگیر
چنتا تریلر از گیم پلی ببین حتما، خیلی هم پلیر توی ایران داره
ممن الان نزدیک به 1500 ساعت بازی کردم هنوزم روزی 3 4 ساعت بازی میکنم حداقل :D
مننون الان میرم ببینم چیه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر