راهنمایی در مورد تاسیس گیمنت ps4

CrazyBlack

کاربر سایت
Nov 15, 2016
2
با سلام و عرض ادب خدمت استادان عزیز
عرضم بحضورتون که میخواستم یه گیمنت ps4 تاسیس کنم ولی اطلاعات کافی در مورد این کار ندارم بخاطر این میخوام از شما استادان اطلاعات کسب کنم

ائل از اینکه نوب نوب نیستم میدونم بازی هاش چطوریه اورجینالش چطوره کرکیش چطوره

خب بنظر شما ریجن چند باشه خوبه؟ همشون کرک شده باشن بهتره یا بازی اورجینال هم بزارم روشون؟ مونیتور چی بخرم؟ گدجت های مثل واقعیت مجازی یا اونیکی ها بخرم؟(همونی که با دستات بازی میکنی) لطفا منو راهنمایی کنین

ممنون

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دوست عزیز PS4 که هک نشده که میگی کرک شده باشه !

شما اگه بخوای میتونی چند تا PS3 بگیری بزاری تو مغازه و در کنارش یکی دو تا هم PS4 بزاری

کنسول هم ریجن 2 یا 1 بگیری بهتره حداقل یه روز خواستی جمع کنی راحت تر میخرن ازت

بازی مجازی و ... هم تو گیم نت اصلا به کار نمیاد چون فضای زیادی میبره و به خاطر جوگیر شدن ملت آمار خرابی بالا میره !

فقط چنتا دسته کنار داشته باش که مشتری هیچ وقت لنگ نشه

مانیتورم به نظرم برای PS3 ها 32 اینچ HD بگیر و برای PS4 هم 40 FULL HD بگیر

CrazyBlack

کاربر سایت
Nov 15, 2016
2
دوست عزیز PS4 که هک نشده که میگی کرک شده باشه !

شما اگه بخوای میتونی چند تا PS3 بگیری بزاری تو مغازه و در کنارش یکی دو تا هم PS4 بزاری

کنسول هم ریجن 2 یا 1 بگیری بهتره حداقل یه روز خواستی جمع کنی راحت تر میخرن ازت

بازی مجازی و ... هم تو گیم نت اصلا به کار نمیاد چون فضای زیادی میبره و به خاطر جوگیر شدن ملت آمار خرابی بالا میره !

فقط چنتا دسته کنار داشته باش که مشتری هیچ وقت لنگ نشه

مانیتورم به نظرم برای PS3 ها 32 اینچ HD بگیر و برای PS4 هم 40 FULL HD بگیر
سلام برادر ممنون از راهنماییت یعنی الان من هر بازی یی که بخوام واسه ps4 بخرم باید اورجینال باشه؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلام برادر ممنون از راهنماییت یعنی الان من هر بازی یی که بخوام واسه ps4 بخرم باید اورجینال باشه؟
سلام دوست عزیزم بله در حال حاضر بله باید اورجینال بخرید

اما تو گیم نت ها 80% برای بازی فوتبال میان تو کلوپ های که کنسول دارن پس شما هم برای ps4 دو تا بازی فوتبال بخر یکی فیفا 17 و یکی هم pes 2017

باقی کنسول هاتم اگه سونی 3 باشه دیگه راحتی چون بازیهاش مفته ! هر بازی کپی میکنن 2 تا 5 تومن !

• Like
Reactions: Unkn0w

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
شما میتونین از اکانت هکی استفاده کنین و ترجیحا در مواقعی که نیاز نیست اتصال کنسول به نت رو قطع کنید

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
من پیشنهاد میدم یه سری کنسول بگیر فقط بازی هکی (اکانت) روشون نصب کن و به نت وصل نکن، بازی هایی که میدونی آنلاین ممکنه بازی شن مثل کالاف یا بتل رو اورج بخر..

بتل یا کالافو حتما بگیر کلت به صورت شبکه ای زیاد بازی میکنن

پلی استیشن وی ار هم خیلی جواب میده، شاید خیلی بیشتر از خود کنسول ها، اکثر بازی هاش رو باید به صورت نشسته روی صندلی انجام داد بنابراین فضای زیادی نمیخواد، خرابی خاصی هم نداره، فقط اینو در نظر بگیر اویل 7 که بیاد ملت سرش دعوا میکنن..

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
من پیشنهاد میدم یه سری کنسول بگیر فقط بازی هکی (اکانت) روشون نصب کن و به نت وصل نکن، بازی هایی که میدونی آنلاین ممکنه بازی شن مثل کالاف یا بتل رو اورج بخر..

بتل یا کالافو حتما بگیر کلت به صورت شبکه ای زیاد بازی میکنن

پلی استیشن وی ار هم خیلی جواب میده، شاید خیلی بیشتر از خود کنسول ها، اکثر بازی هاش رو باید به صورت نشسته روی صندلی انجام داد بنابراین فضای زیادی نمیخواد، خرابی خاصی هم نداره، فقط اینو در نظر بگیر اویل 7 که بیاد ملت سرش دعوا میکنن..

فکر نکنم فرقی داشته باشه به نت که وصل شی بازیارو چک میکنه
وی ار هم که سه میلیونه

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر