سریال Westworld [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد می باشد ]

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Nov 3, 2016.

1. stanley

کاربر سایت

مراسم critics choice كه evan rachel wood برنده ى بهترين بازيگر زن سريال درام شده ، ميو خودمون هم برنده بهترين نقش مكمل سريال درام شده. تبريك به هر دو

Irisviel, GHOST OF SPART, s.snake2 و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. War Has Change

کاربر سایت

نام:
    شایان
    آنتونی هاپکینز کادید نشده بود ؟

3. barneysawyer

کاربر سایت

نام:
    nucky thompson
    این exit music رو قبلا شنیده بودم و کار زیبایی بود . ولی رامین جوادی اون رو به بهترین شکل بازسازی کرد. و سکانس پایانی با این موزیک فوق العاده بود . یک چیزی شده بود مثل لفتوورز که ترکیب صحنه و موسیقی اش در سطح بالایی قرار داشت . جالبه نسخه اریجینال این آهنگ با آوازش قبلا در فیلم رومئو و ژولیت باز لورمان استفاده شده . یک اشاره ی دیگه به شکسپیر بعد جمله ی معروفش . و تازه خود متن آهنگ هم به پایان سریال می خورد .

aliahmadi2 و sabco این نوشته را Like کرده اند.
  4. Police _ 110

Police _ 110 ハリール
    مدیر انجمن

نام:
    خلیل
    شش سال بودش که مطلقا هیچ سریالی آمریکایی نگا نکرده بودم...ولی کاملاً خود جوش و بدون پیشنهاد کسی، جذب این سریال شدم
    جرات نکردم بیام تو تاپیک، تا الان که فرصت شد و قسمت آخر سریال رو دیدم....

اصلاً فکرش رو نمیکردم که دوباره یه سریال آمریکایی بتونه منو اینقدر هیجان زده، سردرگرم و به فکر فرو ببره!
    چیزی جزء این نمیتونم بگم که عالی بودش...به نظر من که بهترین پایان رو برای فصل اول داشت.

یه تعداد از کامنت های تاپیک رو هم خوندم....زور نزنید، فورد مُرده....اصلاً از کجا معلوم که فورد واقعی سال ها پیش نمُرده باشه و رباتش (هاش) که دستاوردهاش بحساب میان، تمام این سال ها این تشکیلات رو می چرخونن. دقیقاً همون حرف هایی که در مورد موسیقی دقایق پایانی قسمت 10 تو جشن گفت (البته فقط این یه نظره که همینطوری به ذهنم رسید، الان نریزید سرم و تحلیلش کنید.)

قطعاً دنیاهایی دیگه ای هم وجود داره... قسمت 10 جایی که این یارو مونگوله آدرس دختر "میو" رو بهش تو اسانسور میده...کامل مشخصه که بیشتر از چندتا پارک وجود داره ( Park 1 Sector 15 zone 3)

Untitled.jpg

P.S
    برم بقیه کامنت ها رو با خیال راحت بخونم D:

Irisviel, arash1996, s.snake2 و 7 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. Durance

کاربر سایت

سلام
    Sylvester هم host بود؟
    منظورم این بشر(؟) هست:
    چون ارزش اقتصادی نداره که بیان آدم(؟) استخدام کنن و اینکه بعدا گلوش که Maeve برید با هویه بخیه زده شد(؟)

6. sabco

sabco کاربر فعال بخش تریلرها
    کاربر فعال

به نظر من که انسان بود. اتفاقا ارزش ربات ها از نظر مالی از انسان ها بالاتر نباشه کمتر نیست تو دنیای سریال. اگه ربات بود، اخرای سریال میو که دیگه میتونست ربات های دیگه رو کنترل کنه، نیازی به تهدید سیلوستر نبود، خیلی راحت میتونست کنترلش کنه.

7. graywolf

کاربر سایت

نام:
    احمد
    ممکنه خود فورد این قابلیت رو برای میو فعال کرده باشه تا راحت تر بتونه نقشه خودش رو اجرا کنه.

با این مورد کاملا موافقم و بنظرم مرگ دراماتیک فورد کامل ترین و بهترین اتفاق ممکن براشه و با اومدنش به عنوان یه ربات و ... اصلا داستان جالب نمیشه .ولیام یا همون مرد سیاه پوش خوشبختانه طبق مصاحبه ای که داشته اعلام کرده در فصل دوم حضور داره. البته اد هریس منظورمه.
    دلیلی که میو خودش رو توی اتیش سوزوند این بود که بدنش از بین بره و سیلوستر و فلیکس بتونن از اول بدنش رو بدون مواد منفجره بازسازی کنن.در فصل نه یا ده سیلوستر در حال جاگذاری ستون فقراته.
    به خاطر همینه که میو میتونه سوار اسانسور بشه اما اون یکی ربات نمیتونه.
    فکر میکنم پیاده شدن از قطار میو خود اگاهی میو بوده و این هم یه تست دیگه از جانب فورده برای اینکه میو رو هم بیدا کنه. از لحاظ منطقی میو میدونه که اون بچه دخترش نیست و اون فقط در قالب یه داستان بوده و بس و نباید هیچ حس مادرانه ای نسبت به اون بچه داشته باشه و مثل یک ربات عمل کنه ولی دیدن اون مادر و دختر توی قطار باعث میشن میو هم از قالب نقشش بیرون بیاد و خودش تصمیم بگیره.

بنظر من فورد داشته اون پیام ها رو میفرستاده و از طریق اسم ارنولد سعی داشته هم مخاطب رو گیج کنه و هم از این طریق باعث باز اوری خاطرات برای ربات ها بشه وگرنه نقشه فرار میو رو فورد طراحی کرده بود وگرنه چطور ممکن بود در لحظه فرار میو تمام سیستم بخش کنترل پارک خاموش بشه؟

susha این نوشته را Like کرده است.
  8. atzoriha

کاربر سایت

از این سریال متنفرم!!!!!!!
    چون
    بعد از دیدنش هرچی فیلم و سریال تاحالا دیده بودم برام ضعیف و دم دستی به نظر میان!!!!

ps4 only این نوشته را Like کرده است.
  9. gamer1998y

کاربر سایت

نام:
    شهاب
    منم فکر میکنم اگه پارک های دیگه ای هم باشه که لوکیشن متفتوتی داشته باشن.مثلا مال اینده،یا دوره ویکتوریای،یا رومی گلادیاتوری،طرفای خودمون،خیلی جالب میشه البته هزینه های سریالم میره بالا که ممکنه این کارو نکنن.
    ولی کنجکاوی خوده من در باره دنیای واقعی که معلوم نیست الان تو چه زمانی هست

10. challengeeverything

کاربر سایت

نام:
    محمدرضا
    سلام
    منم سریالو به تازگی دیدم.
    به نظر من تا الان تنها کسی که به مرزی از خودآگاهی رسیده میو هست ، اونم به خاطر مصاحبه ای که آریا از نولان گذاشت اگر نه تا قبل خوندن اون مطلب فکر می کردم که حتی خروجش از قطار هم نقشه ی فورد بوده.
    مرگ فورد (خودش یا روباتش) کاملا برنامه ریزی شده بود توسط خود فورد و دلورس هم هنوز به خودآگاهی نرسیده و به دستور فورد، فورد رو کشت. همشون طبق برنامه و تحت کنترل فورد بودن و هستن به خاطر همینم فکر میکنم که فورد نمرده. فورد این بازی و به قول خودش این داستانو شروع کرده که در انتهاش تمام روباتا به خودآگاهی کامل برسن ( به خاطر همینم بهشون اجازه ی یادآوری خاطراتو داده).
    در حال حاضر تنها کسی که به خودآگاهی رسیده میو هست.

11. NaRiiMaN

کاربر سایت

نام:
    نریمان

تریلر فصل دوم منتشر شد: watch?v=phFM3V_dors&feature=youtu.be

arash1996, Blood Brothers, aliahmadi2 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.