امتیازات Titanfall 2

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
4ws3tedf07z1s8ktkhwu.jpg

Developer: Respawn Entertainment
Publisher: EA
Release Date: October 28 2016
Genre: FPS
Platforms: PS4 X1 PC

================

امتیازات:

Giant Bomb 100/100
God is a Geek 95/100
GameInformer 95/100
IGN 90/100
Playstation LifeStyle 90/100
GameSpot 90/100
GamesRadar+ 90/100
Multiplayer.it 90/100
Hardcore Gamer 90/100
TrustedReviews 90/100
TheSixthAxis 90/100
Digital Spy 90/100
GameCrate 90/100
Digital Trends 90/100
Atomix 89/100
Everyeye.it 87/100
LevelUP 87/100
Gamers Temple 87/100
JeuxActu 85/100
Xbox Achievements 85/100
GamingTrend 85/100
Gamer.nl 85/100
NZGamer 82/100
USgamer 80/100
Stevivor 80/100
Game Revolution 80/100
gameblog.fr 80/100
AusGamers 73/100
Polygon 70/100

Eurogamer : ESSENTIAL

Meta (PS4) : 89
Meta (X1) : 92
Meta (PC) : 81

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
مسئله اینه چرا دوتا بازی خیلی خوب هم سبک رو EA تو همچین فاصله کوتاهی باهم منتشر کرده؟ تایتان فال پتانسیلش رو داشت یه بازی پرفروش و موفق باشه از این لحاظ.

تایتان فال دقیقا قربانی شد اینجا، فن بیس و هایپ و تبلیغات BF1 کجا و تایتان فال کجا! تایتان رو میتونست بزاره برای کریسمس حداقل!
قربانی دیگه فکر نکنم!
درسته جفتشون شوتر هستن ولی یکی تو جنگ جهانی اول و یکی تو اینده با کلی تفاوت تو گیم پلی!ب فرض اونی که شوتر سرعتی فضایی دوست داره تایتانو میگیره اونی که فن بتله یا تاریخی بتل 1!یکیم بتونه جفتشو میگیره که دوتا مدل مختلفو تجربه کنه!
البته امسال ممکنه اینطور باشه و از سال دیگه یکی در میون یا با اختلاف زمانی بیشتر منتشر کنه!امسال شاید اینکارو کردن که راهو برای COD ببندن و طرفداراشو بکشونن سمت خودشون!:D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
قربانی دیگه فکر نکنم!
درسته جفتشون شوتر هستن ولی یکی تو جنگ جهانی اول و یکی تو اینده با کلی تفاوت تو گیم پلی!ب فرض اونی که شوتر سرعتی فضایی دوست داره تایتانو میگیره اونی که فن بتله یا تاریخی بتل 1!یکیم بتونه جفتشو میگیره که دوتا مدل مختلفو تجربه کنه!
البته امسال ممکنه اینطور باشه و از سال دیگه یکی در میون یا با اختلاف زمانی بیشتر منتشر کنه!امسال شاید اینکارو کردن که راهو برای COD ببندن و طرفداراشو بکشونن سمت خودشون!:D
تو جدول فروش آمازون اوضاع این TF2 خیلی خوب نیست، فقط ورژن X1 تو 40 تا بازی پرفروش هست اونم زیر COD. اصلا کار درستی نبود وسط دو تا از بزرگترین FPS های سال اومده بیرون. هر ی این تصمیم رو گرفته یه چیزیش می شه.

• Like
Reactions: sadegh93

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
Ea امسال سنگ تموم گذاشته =D>
من که به احتمال زیاد تایتان فال ۲ رو امسال میگیرم چون به گفته سازنده ها پشتیبانی طولانی بدون سیزن پس داره که خودش یه برتری نسبت به بقیه محسوب میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قربانی دیگه فکر نکنم!
امار فروش بازی خدمت شما ایلیا خان :D یه چیز واضح و مبرم بود که چنین اتفاقی میوفته، الان فروش نسخه دوم که بر روی 3 پلتفرم عرضه شده خیلی کمتر از دو پلتفرم نسخه اول هست، با این حساب که PS4 پرفروش ترین کنسول بوده و قاعدتا بازار بیشتری داره ولی خیلی کمتر شده.
به همون دلایلی که قبلا گفتم، من بعنوان مثال همیشه خریدار BF بودم و تو شوتر های اول شخص بدون شک هر موقع بیاد اولویتم هست حالا TF2 رو هم دوست دارم و میخرمش اما نه با BF1!! همین به فروش بازی ضربه میزنه دیگه. خیلی افراد کمی هستند که هردو بازی رو میگیرن یا بسیار معدود که فقط بخوان TF2 بگیرن همزمان با یکی از بزرگترین شوتر های نسل.
ربطی هم به تاریخی و آینده بودن این و اون نداره :D من جفتش رو دوست دارم ولی مسلمه کدوم رو میگیرم.

• Like
Reactions: aliahmadi2

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خوده ea هم ميدونه بازي الان شانسي براي فروش جلو اون همه بازي با سابقه رو نداره ،فقط خواسته جلو از رفتن مردم به سمته cod جلوگيري كنه ، به نظر من بازي فروش اصليش رو داخل ماههاي جلوتر ميكنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر