درخواست دارندگان پلتفرم pc برای عرضه ی بازی Red Dead Redemption 2 از راک استار

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
Red-Dead-Redemption-2-4-620x261.png

درود

شرکت راک استار بازیRed Dead Redemption 2 برای عرضه در سال 2017 برای دو کنسول ps4 و xoneمعرفی کرد.قبل از اعلام بازی شایعه زنی های متعددی برای نسخه pc وجود داشت که بر خلاف نسخه قبلی ، نسخه جدید بر روی پلتفرم pc هم عرضه میشود.اما با منتشر شدن تریلر بازی هیچ اشاره ای به نسخه pc نشد.

به همین منظور یک پتیشن در Change.Org درست شده است و دارندگان پلتفرم pc طی بیانیه ای خواستار ساخت نسخه pc هستند.

بازی Red Dead Redemption یک بازی شگفت انگیز است و ما دارندگان پلتفرم pc از بازی کردن ان محروم شدیم. لطفا این رویه را با عنوانRed Dead Redemption 2 تکرار نکنید.

هدف از این پتیشن رسیدن به 35000 امضا و در زمان نگارش این خبر ، به 32890 امضا رسیده است.در این بیانیه امده است :

راک استار عزیز!

جامع ی pc بازی خواستار عرضه ی بازی Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم pc هستند. ما همیشه از شما حمایت کرده ایم و در طول این سال ها عناوین فوق العاده ی شما را بازی کرده ایم.

لطفا ما را از بازی های زیبای خود محروم نکنید که این کار را با عنوان Red Dead Redemption کردید.این واقعا بی عدالتی است که نسخه ی pc بازی را در این زمان ( همزمان با نسخه ی ps4 و xone) عرضه نکنید.

باید دید راک استار بازی را به صورت همزمان بر روی سه پلتفرم عرضه خواهد کرد یا رویه ای که در رابطه با بازی GTA V در پیش گرفت (عرضه ی نسخه pc با تاخیر) را اجرایی میکند.

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
کلا خیلی دیگه این قضیه لوس شده! اگه قراره عرضه کنن واسه همه همزمان باشه ، ااگه قرار نیاد کلا اعلام کنه که نماید نه مثل جی تی ای اول بگه نمیاد بعد عرضه کنه. حس اصلی بازی همون موقع هست که همه اولین بار تجره کنن نه اینکه بعد یه سال که همه جویدن بازیو بعد عرضش کنن میدونم همون بازیه ولی دیگه اون حس اولیه رو نداره

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,928
چرا موقع لانچ نیاد؟؟؟ موقع لانچ بیاد آپدیت ها و dlc هاشم هر وقت اومدن میگیریم.
این راک استار هم معلوم نیست چه مشکلی با PC داره!
اونی که نسخه کنسولی رو باید بخره میخره و اونیم که نسخه ی PC رو باز همینطور. اصل لذت بازی برای یکی با نهایت تنظیمات باشه نمیاد نسخه کنسولی رو بگیره البته این نظر منه.
همونطور که تو پتیشن نوشته شده مزد ساپرت PC Gamer ها رو اینطوری میده! من جاشون بودم خجالت میکشیدم یه نسخه بهینه و درست و حسابی همزمان با نسخه کنسولی تحویل میدادم.

• Like
Reactions: msf

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
باز شروع شد :( ولی حس اون موقع gta رو بهش ندارم. قفل دنوو پوستمونو کلفت کرده انقد بازیای جدید رو از دست دادیم اینم روش :|

• Like
Reactions: GPSY

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,928
نیومدن این بازی روی PC برای من یکی مثل کابوس میمونه. دوباره میخوان جیگر ما رو رسما بخورن و بعد دو سال نسخه کنسولای نکست جن و PC رو بدن، خب زحمت بکشین PC رو همین الان بدین چیزی نمیشه‌ که.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
نیومدن این بازی روی PC برای من یکی مثل کابوس میمونه. دوباره میخوان جیگر ما رو رسما بخورن و بعد دو سال نسخه کنسولای نکست جن و PC رو بدن، خب زحمت بکشین PC رو همین الان بدین چیزی نمیشه‌ که.

احتمالا همون رویه نسخه پنجم gta را در نظر گرفته.اگر خیلی برات مهم هست یک کنسول بخر.:D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,928
احتمالا همون رویه نسخه پنجم gta را در نظر گرفته.اگر خیلی برات مهم هست یک کنسول بخر.:D
اگه باز الان یه چیزی مث ایکس باکس اسکورپیو عرضه شده بود (الان در دسترس بود و داشتیم) و برای اونم میومد، رو کنسول میشد زدش. ولی رو این فعلیا و مدلای آپگرید شده شون، نه.
من GTA V رو اول برای PS3 گرفتم. بعدها نسخه PS4 و PC رو زدم به خودم فحش دادم چرا تجربه بار اولمو خراب کردم با کنسولی که پاش لب گور بود:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه باز الان یه چیزی مث ایکس باکس اسکورپیو عرضه شده بود (الان در دسترس بود و داشتیم) و برای اونم میومد، رو کنسول میشد زدش. ولی رو این فعلیا و مدلای آپگرید شده شون، نه.
من GTA V رو اول برای PS3 گرفتم. بعدها نسخه PS4 و PC رو زدم به خودم فحش دادم چرا تجربه بار اولمو خراب کردم با کنسولی که پاش لب گور بود:D
کنسولا دیگه اونقدر ضعیفم نیستن اسکروپیو هم احتمالن یه کنسول ارتقا داده هست که فرقش با ps pro فقط 2 ترافلاپسه اگه میخوای کنسول بخری نوامبر pro میاد

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,928
کنسولا دیگه اونقدر ضعیفم نیستن اسکروپیو هم احتمالن یه کنسول ارتقا داده هست که فرقش با ps pro فقط 2 ترافلاپسه اگه میخوای کنسول بخری نوامبر pro میاد
آره ولی کو تا اسکورپیو بیاد
در کل رو PC بهتره برای من چون پلتفرم اصلیمه
به جز Dark Souls 1 تا حالا این جور کارا جواب داده؟
چرا که نه، شاید علنی نگن به خاطر تاثیر اینا مجبور شدن بازی رو بدن بیرون، ولی صد در صد به گوششون میرسه و تاثیرشو میذاره

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یادمه موقع اعلام خبر بازنشر GTA V روی PS4/XB1/PC پی سی گیمرا از کنسول بازا تشکر میکردن که نسخه بتا رو تست کردیم خب اینبار هم ما روی PS4 Pro / Scorpio نسخه بتا رو تست میکنیم بعد از 2 سال شما نسخه کاملش رو تجربه کنید:laughing:

• Like
Reactions: AghaReza

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
واقعا كار بى هدفيه! يعنى راكستار نميدونه pcبازها ميخوان بازيو؟ نميدونه تعدادشون چند نفره؟! مطمعنا بعد از gta v راكستار واقف هست كه چقدر pc مهمه و 35هزار درخواست چيزى نيست كه باعث بشه تصميم بگيره براش چون طبيعيه كه ٩٠٪‏ pcباز هامنتظر همچين عنوانى هستن.
با اين حال من كه مطمعنم بازى مياد رو pc خيلى هم زود مياد و حتما صبر ميكنم رو pc تجربش ميكنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر