امتیازات Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوست عزیز طریقه گرفتن اسلحه لارا بظرت عجیب نیست؟:-?
تو نسخه قبلی هم همینطوری بود...سبک بازی همینه؟
بنظر من طریقه گرفتن اسلحه و شلیک کردنش در حد انچارتد1 تو نسله هفته یعنی در این حد داغون:D
گرفتن اسلحه رو زیاد متوجه نشدم ولی ضربه و Feedback ـی که بعد از شلیک باید از اسلحه دریافت کنی زیاد جالب نیست. انگار اون حالت سنگینی شلیک که توی بازیای این سبک وجود داره (و توی TR 2013هم بود) اینجا نیست.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
میرسیم به قسمت شوتینگ ، زوم هدفو شلیک در فاصله ی کوتاه به هدفهای در حال حرکت قائده ی پیاده سازیش از نظر من هیچ مشکلی نداره بماند ، جذابترم جلوه میکنه :D ، بازی میخواد بگه تمرکز و تصمیم آنی دو اصل جدان : به این صورت که برای شما چالشی درست شده تا حالت دید خودتونو سریعا تغییر بدیدو دوباره تمرکز کنید . از نظر من موردی نداره و این اصلو من قشنگ درکش میکنمو عادیه برام ، چون استراتژی جنگیمم همینه همیشه ، نامردا استراتژیمو دزدیدن :D

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
بازی خسته کننده نمیشه؟ من از نسخه ۲۰۱۳ بازی خیلی خوشم اومد و چند بار تمومش کردم ولی آنچارتد ۴ رو که بازی کردم بازی زیبایی بود ولی بعضی جاهاش خسته کننده میشد. جالا میگن که انگار شباهت داره بازی به آنچارتد. آیا این درسته؟

• Like
Reactions: Adidas95

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بازی خسته کننده نمیشه؟ من از نسخه ۲۰۱۳ بازی خیلی خوشم اومد و چند بار تمومش کردم ولی آنچارتد ۴ رو که بازی کردم بازی زیبایی بود ولی بعضی جاهاش خسته کننده میشد. جالا میگن که انگار شباهت داره بازی به آنچارتد. آیا این درسته؟
از این نظر میگن که کامبت شباهتهایی با UC و سیستم کرفتینگ TLOU پیدا کرده ، ناتی خب همه ی دنیا ازش الهام میگیرن حتی سانتامونیکا ، نسخه 2013 تحول عظیمی رو تجربه کرد ، ماجراجوییهای لارائو نیت هیچوقت خسته کننده نیس ، چون ریبوت رو خیلی باهاش حال کردی بهت پیشنهاد میدم هر چه زودتر بازی کنی چون قراره خیلی بیشتر از قبلی ازش لذت ببری .

• Like
Reactions: Mamal17

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

هم سبک هستن فرض کن بیاد کال اف با بتل مقایسه کنید انچارتد بیشتر ماجرایی هست نسخه 4 اما تام رایدر بیشتر اکشن هست البته به جاش در کنارش کلی ماجرا با پازل هم داره بعد از اتمام بازی هم بر عکس انچارتد کلی جانبی در انتظار شما هست.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
هم سبک هستن فرض کن بیاد کال اف با بتل مقایسه کنید انچارتد بیشتر ماجرایی هست نسخه 4 اما تام رایدر بیشتر اکشن هست البته به جاش در کنارش کلی ماجرا با پازل هم داره بعد از اتمام بازی هم بر عکس انچارتد کلی جانبی در انتظار شما هست.

میدونم مشکلم اینجاست که تو آنچارتد کل بازی هی داشتم از دیوار و سخره بالا میرفتم و یه مکان هیی داست که نمیدونستم کجا برم که اعصابم رو خرد کرده بود

• Like
Reactions: Adidas95

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
میدونم مشکلم اینجاست که تو آنچارتد کل بازی هی داشتم از دیوار و سخره بالا میرفتم و یه مکان هیی داست که نمیدونستم کجا برم که اعصابم رو خرد کرده بود

این بازی اکشنش خیلی بیشتره برای همین 1 عده این بازی رو ترجیح می دن جفت بازی ها به شما می گن که باید کجا بری اما این بازی خیلی راحت 1 دکمه می زنی فلش می زنه کجا باید بری قطعا جفت بازی ها عالی کار شدن بعیده کسی با جفتشون حال نکنه

• Like
Reactions: Mamal17

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر