1. به منظور آشنایی هرچه بیشتر با علاقمندی ها و همچنین ایجاد زمینه های تعامل و همکاری بیشتر با شما یاران وفادار و همیشگی بازی سنتر، پرسشنامه ای تحقیقی تهیه شده است که در بر گیرنده اطلاعات و علاقمندی های شما کاربران عزیز است. با پاسخ گویی به آن ما را یاری نمایید. برای مشاهده پرسشنامه کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

بسته مخصوص فروشندگان جهت فعالیت در بازار‌سنتر

گفتگو در 'قوانین و اطلاعیه های تالار بازارسنتر' ایجاد شده توسط Store Manager, ‏Oct 10, 2016.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
 1. Store Manager

  مدیر فروشگاه

  تاریخ عضویت:
  ‏Feb 3, 2015
  ارسال ها:
  135
  با توجه به نیاز فروشندگان در قسمت بازار سنتر، امکاناتی در قالب یک بسته ویژه برای این دسته از کاربران ایجاد شده است که فرد پس از خریداری نمودن آن میتواند از این قابلیت ها استفاده نماید.


  بسته مخصوص فروشندگان جهت فعالیت در بازار‌سنتر  مزایا:

  توانایی مدیریت گفتکو و نوشته های کاربران در تاپیک های ایجاد شده

  با استفاده از این ویژگی قابلیت حذف و ویرایش پست های ارسال شده در تاپیک در اختیار فروشنده خواهد بود، همچنین امکان حذف و یا قفل نمودن تاپیک نیز بر عهده شخص میباشد. به این صورت کاربر مدیریت گفتگوی خود را به طور کامل بر عهده خواهد داشت.  به روز رسانی (UP) کردن بیشتر و اتوماتیک:

  این امکان را برای کاربر فراهم میکند تا بدون نیاز به حضور او در انجمن، در بازه های زمانی مشخص گفتگو(ها) به ابتدای لیست تالار منتقل شوند. به این صورت آگهی شما همواره در دید خریداران خواهد بود. در ادامه تفاوت های بین سایر گروه ها و فروشندگان را مشاهده میکنید.


  امکانات گفتگو های شخصی

  توانایی ارسال 25 پیام همزمان در دقیقه به کاربران انجمن.


  جهت خرید اشتراک سالیانه از طریق قسمت تنظیمات به بخش خرید امکانات ویژه مراجعه کنید.  نکته: تمامی قوانین تالار بازار سنتر برای فروشندگان و سایر کاربران یکسان است و فروشندگان موظف به اجرای دقیق آن ها میباشند.
   
  Joswiack3, MaMaSaNiSTa, Octienne و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.