بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.این مودم های ایرانسل که td lte هم میخورن،دیگه بسته های 4G معمولی یا 3G رو پوشش نمیدن یا اونا هم میشن؟چون این بسته های td lte که خیلی گرونن و بیشتر واسه دانلود 2 تا 8 میخوام.

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام.این مودم های ایرانسل که td lte هم میخورن،دیگه بسته های 4G معمولی یا 3G رو پوشش نمیدن یا اونا هم میشن؟چون این بسته های td lte که خیلی گرونن و بیشتر واسه دانلود 2 تا 8 میخوام.
واسه ٢ تا ٨ بايد از سيم كارت هاي ٠٩٣... استفاده كنيد،بله مودم هاي td lte هم سيم كارت ٠٩٤٠ ثابت ميخورن مخصوص بسته هاي ثابت lte ست و هم ميتونين از سيم كارت ٠٩٣ استفاده كنيد كه مخصوص بسته هاي همراه هست كه ٢ تا ٨ نا محدود شاملش ميشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fosil

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
نسل چهار ثابت يا TD Lte
7c1ee6b9bff1425dfe0c4eb5879ecdf0.jpg

نسل چهار همراه FD Lte
1a690ab327c21d4431b1855b3b7dc425.jpg

بهترين پينك با فرانكفورد
8c1c947e48faa6c61b149532b65eb4de.jpg

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

آخرین ویرایش:

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
نسل چهار ثابت يا TD Lte
7c1ee6b9bff1425dfe0c4eb5879ecdf0.jpg

نسل چهار همراه FD Lte
1a690ab327c21d4431b1855b3b7dc425.jpg

بهترين پينك با فرانكفورد
8c1c947e48faa6c61b149532b65eb4de.jpg

سلام دوست عزیز...
روی مودم های TD-LTE میشه سیم کارت معمولی هم انداخت که بشه از بسته های نامحدود 2 تا 8 صبح استفاده کرد؟

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
چی فکر میکردیم چی شد...فاجعست تو منطقه ای که کامل تحت پوششه و 4 تا خط انتن پره سرعت 200 کیلوبایت سرعت گوشی من 13 برابر اینه ... یعنی خریت محض کردم خریدم زنگ زدم میگه برو عمو تا 72 ساعت دیگه پیگیری میکنیم بهت خبر میدیم یعنی ماهی 220 به شاتل میدادم بهتر از این بود... منطقم گوهردشت کرج خیابان 13 هست سرعت با نت گوشی روی 3 مگ بر ثانیه است ...اینم لینک speed test:
Speedtest.net by Ookla - My Results

tye6_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
چی فکر میکردیم چی شد...فاجعست تو منطقه ای که کامل تحت پوششه و 4 تا خط انتن پره سرعت 200 کیلوبایت سرعت گوشی من 13 برابر اینه ... یعنی خریت محض کردم خریدم زنگ زدم میگه برو عمو تا 72 ساعت دیگه پیگیری میکنیم بهت خبر میدیم یعنی ماهی 220 به شاتل میدادم بهتر از این بود... منطقم گوهردشت کرج خیابان 13 هست سرعت با نت گوشی روی 3 مگ بر ثانیه است ...اینم لینک speed test:

tye6_untitled.jpg
سلام سيم كارتت چيه ؟!!!! شمارش ؟

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398

tye6_untitled.jpg
حتمن از سيم كارت td lte استفاده كن البته چيپست مودمتم تاثير داره بعضي مودما انتن داخلي دارن سرعت بهتري بهت ميدن ولي اين سرعتي ميگي اصلن امكان نداره يه جاي كار مي لنگه

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
چی فکر میکردیم چی شد...فاجعست تو منطقه ای که کامل تحت پوششه و 4 تا خط انتن پره سرعت 200 کیلوبایت سرعت گوشی من 13 برابر اینه ... یعنی خریت محض کردم خریدم زنگ زدم میگه برو عمو تا 72 ساعت دیگه پیگیری میکنیم بهت خبر میدیم یعنی ماهی 220 به شاتل میدادم بهتر از این بود... منطقم گوهردشت کرج خیابان 13 هست سرعت با نت گوشی روی 3 مگ بر ثانیه است ...اینم لینک

متاسفانه خيلي خراب شده
البته احتمالا بهتر ميشه و منطقه به منطقه فرق ميكنه
ولي اگر قصد دارید مودم رو برگشت بزنین از نت اون استفاده نکنین بگذارید همون مقدار که حجم دارد بماند

-----
دوستی درخواست پینگ داده بود شرمنده شدم
چون بعد چند وقت دوباره راه اندازی کردم مودم رو ولی واقعا نا امید شدم
فعلا داره خاک میخوره
@Uchiha Itachi

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
متاسفانه خيلي خراب شده
البته احتمالا بهتر ميشه و منطقه به منطقه فرق ميكنه
ولي اگر قصد دارید مودم رو برگشت بزنین از نت اون استفاده نکنین بگذارید همون مقدار که حجم دارد بماند

-----
دوستی درخواست پینگ داده بود شرمنده شدم
چون بعد چند وقت دوباره راه اندازی کردم مودم رو ولی واقعا نا امید شدم
فعلا داره خاک میخوره
@Uchiha Itachi

سلام...
من با خود پشتیبانیش حرف زدم خودش موند گفت امکان نداره اینجوری باشه با این کیفیت سیگنالی که شما دارین ولی فاجعست الان سرعت رو 70 کیلوبایته... بعد یچیزی سیم کارت گوشی بهش نمیخوره یوسیم هم هست... سیم کارت هم0941

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
سلام...
من با خود پشتیبانیش حرف زدم خودش موند گفت امکان نداره اینجوری باشه با این کیفیت سیگنالی که شما دارین ولی فاجعست الان سرعت رو 70 کیلوبایته... بعد یچیزی سیم کارت گوشی بهش نمیخوره یوسیم هم هست... سیم کارت هم0941
اره سرعت ت خيلي خراب
از ي سرور ديگه تست بگير
وب گردي و دانلود چطور
سيم كارت ايرانسل فورجي باشه ميخوره بهش چرا
تري جي تست نكردم

FEARRR

کاربر سایت
Oct 3, 2017
25
hghk
اره سرعت ت خيلي خراب
از ي سرور ديگه تست بگير
وب گردي و دانلود چطور
سيم كارت ايرانسل فورجي باشه ميخوره بهش چرا
تري جي تست نكردم

الان سیم کارت رو بالاخره شناخت ... سیم کارتی که روی گوشی 3 مگ پر سکند دانلود میکنه روی مودم سرعت تا 500 تا بالا میاد

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43
hghk

الان سیم کارت رو بالاخره شناخت ... سیم کارتی که روی گوشی 3 مگ پر سکند دانلود میکنه روی مودم سرعت تا 500 تا بالا میاد
مودم شما فقط به باند ۴٢ وصل میشه و با شبکه همراه فرق داره
فعلا ثابت جای شما خراب هر سیم کارتی هم بگذارید فرقی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر