FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
مهاجم نوک برای المان بغیر اوبا کی خوبه؟
لوا و چیچاریتو!مودست ولی خوب نیست.

ایشالله چرخش برات بچرخه داداش:D:D.
من لامصب هنوز نمیتونم کانسپتم رو تکمیل کنم- 60 تایی کم دارم- انشالله تا آخر شب ارزون تر شه اون موقع بتونم بخرم بازی کنام رو
من خودم یک دیبالا هم می خواستم چون کلا سری آ وینگراش خوب نیست.می خواستم تغییر سیستم بدم که نشد.امیدوارم گرون نشه تا آحر هفته که بتونم دو تا تیم رو تکمیل کنم.ولی واقعا معلوم نیست چی بشه.فعلا که قیمتا از دیروز بیشتره.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
مهاجم نوک برای المان بغیر اوبا کی خوبه؟
فقط و فقط لوا و اوبا! بقيه مفتشون گرونه حتي چيچا اينفورم. يه وينگرو lf بكني بذاري نوك بهتره. البته من از اينفورم كالو تقريبا راضي بودم تو نوك با اين كه اونم اونقدر نيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
یه سوال، چرا مارکت تو وب اپ کار نمیکنه؟
و یه سوال دیگه،هر چند تا بازی فیتنس بخرم؟ قشنگ نصفه پولمو باید بدم فیتنس و قرارداد:|

mehraaan

کاربر سایت
Feb 16, 2015
16
سلام به همه رفقا
آقا امروز صبح ویکند لیگ تموم شد منم رنکم رسید به گلد 3 ولی جایزشو هنوز نداده بهم
قضیه چیه طول میکشه؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من که خریدم دیگه.ارزونم بشه مهم نیست.مهم اینه راحت نسبت به دو هفته قبل که فروختم 100 150 هزار سود کردم.

View attachment 70265 View attachment 70266

یا علی....

من که دهنم سرویس شده تازه 6k کوین جمع کردم....خوشبحالتون...

از کی تا حالا بازی میکنی که تونستی این تیم رو بندی ؟؟

دوستان چطور باید دوتا ترکیب بچینم ؟؟

تیم کانسپت به چه درد میخوره ؟؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من که خریدم دیگه.ارزونم بشه مهم نیست.مهم اینه راحت نسبت به دو هفته قبل که فروختم 100 150 هزار سود کردم.

View attachment 70265 View attachment 70266
واسه تیمت تو فوت چمپ رو اون هیبریدیه حساب باز کن:D اون ایتالیا خالی بک آپت باشه مفت نمیرزه یه مدت داشتم با همه بازیکنای غول.. ایفورما نصفشون خالی بندین، ینی نه این که خالی بندی باشه، چون بازیکن رو از ابتدا خوب نساختن فایده نداره..
و من جای تو بودم بجای کیمیچ رناتو میذاشتم یقینا ،اون الابا هم رد میکردم همون ساندرو واقعا میگیره الابارو
پولشونم بزن یجا دیگه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
یا علی....

من که دهنم سرویس شده تازه 6k کوین جمع کردم....خوشبحالتون...

از کی تا حالا بازی میکنی که تونستی این تیم رو بندی ؟؟

دوستان چطور باید دوتا ترکیب بچینم ؟؟

تیم کانسپت به چه درد میخوره ؟؟
من دو ماهه شروع کردم.از اول فیفا رو نداشتم و یک دلار هم هزینه نکردم از جیبم.
باید وقت بزاری.البته من از وقتی که میزارم لذت میبرم و زورکی نیست.هر هفته برای چلنجها وقفت میزارم و 60-70 تا بازیکن میخرم!شده که شبها 100 تا قرارداد خریدم 200 سکه و فروختم 300 سکه.از این کارا زیاد میکنم.کوینها رو یا باید براشون خرج کنی یا زحمت بکشی!
در ضمن اگر بازیت خوبه میتونی از برنز متود یا سیلور متود هم استفاده کنی.یک تیم برنزی یا سیلور که تمام خطوطشون سبزه و مهاجمای با اسکیل بالا و سرعتی بخر کارت رو حتی بیشتر از تیم من راه میندازه!چون وقتی تو با تیم برنزی بازی میکنی تیم حریف هم قدرتش بالانس میشه با تیم تو.اگر تو عادت داشته باشی به تیمت،اون بیشتر اذیت میشه.

به نظر من به جای پرسیدن این سوالات پیش پا افتاده بر و تو بازی و صفحات مختلف رو سرک بکش همه چیز رو پیدا میکنی.هلپ خود بازیم کامله.پایین هم تمام کلیدایی که میشه زد رو بهت میده.مثلا برو تو صفحه ترکیبت و مثلث رو بزن ببین چه آپشنهایی بهت میده!!یک دیکشنری بیشتر به کارت میاد تا این تاپیک:D
واسه تیمت تو فوت چمپ رو اون هیبریدیه حساب باز کن:D اون ایتالیا خالی بک آپت باشه مفت نمیرزه یه مدت داشتم با همه بازیکنای غول.. ایفورما نصفشون خالی بندین، ینی نه این که خالی بندی باشه، چون بازیکن رو از ابتدا خوب نساختن فایده نداره..
و من جای تو بودم بجای کیمیچ رناتو میذاشتم یقینا ،اون الابا هم رد میکردم همون ساندرو واقعا میگیره الابارو
پولشونم بزن یجا دیگه
به نظر من باید نوع بازیت با تیمت بخوره.واسه من هافبک گنده صد برابر بهتر از هافبکای تکنیکی لیگهای دیگه ست.کوندوگبیا رو ترجیح میدم به اوزیل.سالهاس با اینتر تو سیزن بازی کردم که کلا سبکش این مدلیه و تو اولتیمیت هم معمولا تیمم از سری آ بوده.تو مرتنز رو خریده بودی که من عمرا بتونم باهاش یک گل بزنم.مهاجم نوک من باید فیزیکی باشه.ولی خیلیا رو دیدم با جووینکوی معمولی یک کارایی میکنن که آدم انگشت به دهان میمونه.چه برسه به مرتنز!در کل من با همین تیم سری آ هم به خوبیه اون یکی نتیجه گرفتم.البته آبامیانگ جدیده تو اون تیم ولی بقیه شون رو داشتم قبلا.تو تیم سری آ فقط بروزوویچ اصلا خوب نبوده برام،قبول دارم اینو ولی به عنوان سرمایه گذاری نگهش میدارم .دقیقا مثل کیمیچ که 4 تا ازش دارم چون فوریه آپگرید میشن.یک چیز جالب در مورد بروزوویچ اینه که استمیناش 92 هست ولی جز اولین نفراتیه که خسته میشه!تابلوئه که الکیه.رناتو سانچز هم همینقدره استمیناش ولی کلا خسته نمیشه... حالا تیم سری آ رو تغییر میدم به دو مهاجمه و دیبالا رو میخرم واسه پشت مهاجم.اینجوری از دست اینسینیه شل و ول راحت میشم.فکر کنم اون تیم بهترم بشه از این!70 تا کم دارم الان که امیدوارم با جوایز این هفته ام اوکی بشه.البته قیمت بازیکنای گرون داره میره بالا.
سانچز و خیلیای دیگه رو هم دارم.رو نیمکتن و چرخشی بازی میکنن.آلابا رو خریدم تا بازیایی که رناتو رو بازی میدم کمیستریش 10 بشه.قبلا داگلاس کاستا رو باید میزاشتم جای رویس به این منظور...

• Like
Reactions: 947947

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بروزویچ تو اون چیزایی که زده خوبه. مخصوصا لانگ شات هاش. منتهی چون کارت اصلیش ریر نیست اونقدر خوب نیست. هکتور هم همینه اینفورمش و زیاد جالب نیست.
ایکاردی ولی خوبه.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
بروزویچ تو اون چیزایی که زده خوبه. مخصوصا لانگ شات هاش. منتهی چون کارت اصلیش ریر نیست اونقدر خوب نیست. هکتور هم همینه اینفورمش و زیاد جالب نیست.
ایکاردی ولی خوبه.
به ریر بودن فکر نکنم ربطی داشته باشه.کلا ea دروغ زیاد میگه.پارسال اثبات شد که بازیکنهای اینفورم از معمولیشون هم بدترن چون کمیستری 10 نمیگیرن!همین امسال ea میگه که کارت با استایل هانتر 15 تا به شتاب و 10 تا به سرعت سرعت بازیکن اضافه میکنه.یعنی کارت ایکاردی 87 هانتر من سرعتش با کوادرادو با استایل deadeye یکی(حتی بیشتر) باشه دیگه؟من که همچین حسی ندارم.شماها هم همین حس رو دارین؟کسی که سرعت خودش بالاتره سریعتره؟
هکتور رو هم داشتم داغون بود!ولی به جاش پارولو کارت آبیش واقعا عالیه.ایکاردی هم خوبه.راضشیم ازش.کارت معمولیشم خوب بود واسه من.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من دو ماهه شروع کردم.از اول فیفا رو نداشتم و یک دلار هم هزینه نکردم از جیبم.
باید وقت بزاری.البته من از وقتی که میزارم لذت میبرم و زورکی نیست.هر هفته برای چلنجها وقفت میزارم و 60-70 تا بازیکن میخرم!شده که شبها 100 تا قرارداد خریدم 200 سکه و فروختم 300 سکه.از این کارا زیاد میکنم.کوینها رو یا باید براشون خرج کنی یا زحمت بکشی!
در ضمن اگر بازیت خوبه میتونی از برنز متود یا سیلور متود هم استفاده کنی.یک تیم برنزی یا سیلور که تمام خطوطشون سبزه و مهاجمای با اسکیل بالا و سرعتی بخر کارت رو حتی بیشتر از تیم من راه میندازه!چون وقتی تو با تیم برنزی بازی میکنی تیم حریف هم قدرتش بالانس میشه با تیم تو.اگر تو عادت داشته باشی به تیمت،اون بیشتر اذیت میشه.

به نظر من به جای پرسیدن این سوالات پیش پا افتاده بر و تو بازی و صفحات مختلف رو سرک بکش همه چیز رو پیدا میکنی.هلپ خود بازیم کامله.پایین هم تمام کلیدایی که میشه زد رو بهت میده.مثلا برو تو صفحه ترکیبت و مثلث رو بزن ببین چه آپشنهایی بهت میده!!یک دیکشنری بیشتر به کارت میاد تا این تاپیک:D

من اگه کوین داشتم که میگرفتم....به یه بدبختی 9k جمع کردم... تا میای جمع کنی زرتی یکی مصدوم میشه باید براش آیتم بخری که ok بشه...

مجبورم منم برم تو کار خریدو فروش... :D

جریان این چلنجها چیه ؟؟ من که تیمم ضعیفه میوفتم با ضعیفا یا با قوی ها هم ممکنه بیوفتم ؟؟
کی برگزار میشن ؟

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
من اکثر مهاجم های اینفرم رو تست کردم کاملا خالیبندیه ...به عنوان مثال gray که تو تیم هفته 16 بود رو دارم ...با شتاب 93 و سرعت 93 اندازه واردی و موسی که پیش کش اندازه فرمینیو هم سرعت نداره..بروژویچ با پوکبا بهترین هافبک های تا اینجای بازی هستن رو کارت ولی بازیش همون اندازه کارت معمولیشه ....من پارسالم تو تایپیک گفتم کلا اینفرما فرقی با کارت معمولی ندارن ...بنده که ندیدم فرقی تا اون حد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر