FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان اين نت واقعا مساله ي مهميه .
الان من ديروز تست پينگ با سرور انگليس كردم ١٥٠ بود ولي توي بازي لاتنسي فقط يك خط داشتم! اينجوري اصلا نميشه بازي كرد واقعا
به خصوص فوت چمپيون كه افتضاحه اوضاع اونجا
لطفا اگر كسي راهنمايي يا پيشنهادي داره بگه

من شهرستان هستم....

همیشه خدا هم لتنسی یک خط میده....سیزن که اصلا مشکل ندارم به جز وقتی به دوستان عرب میخورم...

توی ویکندلیگ هم 3 بار تونستم شرکت کنم اونجا هم همیشه خدا لتنسی 1 خط میداد ولی از هر 10 تا بازی 3 یا 4تاش لگ داشتم...که اونم عربا بودن که باهاشون افتاده بودم...آخه اونجا معلوم نمیشه اولش که با کی داری بازی میکنی و الا همون اول که تیم مقابل رو نشون میداد خارج میشدم.

توی ویکند نسبت به سیزن یکم سنگین تر هستن بازیکنا که اونم اگه چند هفته پشت سر هم بتونی توی ویکندلیگ شرکت کنی پشت سر هم قلقش دستت میاد و متیون راحت بازی کنی.

• Like
Reactions: amir72 and ebi 09

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام دوستان من چند وقته که تازه شروع کردم . ۶ ۷ دفعه اومدم پک گلد باز کردم همون ۷۵۰۰ سکه میخواد . یک دفعه هم چیز به درد بخور در نیمد . نهایت ۵۰۰۰ تونستم بفروشم . الان حسرت میخورم میگم کاش جمع کرده بودم پولشو بازیکن میگرفتم .
شما چجوری سکه به دست میارین ؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
واقعا تیم های خیلی عالی داشتین! تبریک میگم=D>=D>
به قول خودت باید تیم بوندسلیگایی ات خدا باشه! کارتاهشون که خیلی عالین!
داشتن بعضی بازیکن هات واقعا واسه ماکه آرزو بود و بهشون نرسیدیم مثل هازارد 92 یا کانته 92 :D. خودم خیلی دوست داشتم هازارد 92 رو داشته باشم. کارت 89 اش خیلی خوب بود برام.سوارز 94 هم فکر کنم خیلی خوب بود. حریف هایی که این کارت داشتن خیلی خطرناک میشدن. شوت های سوارز وحشتناک خطرناکه!
25 بازی هم بدی ها و خوبی های خودش رو داره!مخصوصا اگر نت مشکل داشته باشه. ولی از اون ور 40 تا بازی هم خیلی سخته.خسته کننده میشه واقعا.
مشکل اکثر دوستان نتشون توی ویکند لیگه! بنظر سرور های پی سی هم از کنسول ضعیف تر باشه
همین دیروز تو فینال انتخابی که برای ویکند میزاره یک بر صفر جلو بودم که یهو خودش منو از بازی انداخت بیرون!! از این موارد زیاد داشتم من
به هر حال شما ته التیمیت رو تقریبا در آوردی و نکته اش هم به خوبی اشاره کردی اونم اینه که نتت خوب باشه و صد البته بازیت هم خوب باشه که بتونی به سمت الیت شدن بری. اونطوری میشه تیم هایی مثل تیم شما رو بست
راستی نت شما چیه؟ شاتله؟ مشهد بودین درسته؟
با تشکر
سال دیگه از تجربیات امسالت استفاده کن.ویکندلیگ رو از دست نده و رو چلنجها سرمایه گذاری کن.قطعا ضرر نمیکنی.مخصوصا رو کنسول اگر بیای چون پیسی با اون همه چیتر و قیمتهای تخیلی سرکاریه کلا.بعضی بازیکنها سه برابره قیمتشون و سخت میشه کوینشو از راه بازی در آورد.
3-0 شدن بازی که طبیعیه.هفته ای حداقل دو بازی(تا 8 تا هم داشتم) من اینجوری میشه.مثلا این هفته بازی رو 2-0 بردم ولی بعد سوت داور بازی گیر کرد و 3-0 شد!:| هر چقدرم نتت اوکی باشه بالاخره ایرانه و تایم اوت میده نت... ولی پینگ رو میشه اوکی کرد.یک راهش سرویسای گیمه(بعضی شرکتا دارن) و راه بعدی سرویسهای کاهش پینگ .البته سیم کشی بهتر و پایین آوردن پهانای باند اینترنت هم به ثبات خط کمک میکنه.مثلا من خطم رو جای 8 مگ رو 4 بستم... آره من مشهدم و شاتل.
25 بازی چه بدی داره؟هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر احتمال 3-0 داره:D به خدا 25 تا خیلی خوبه.انقدر ویکندلیگ خسته کننده اس که من فقط همین سه شب رو میتونم فیفا بازی کنم!!بقیه هفته رو باید ریکاوری روحی روانی بکنم معمولا:D

درسایی که از التیمیت 17 گرفتم :

15 هزار کوین حروم درفت نکنم
بازیکنایی که از پک ها درمیان رو نفروشم چون حتما یه روزی به درد SBC میخورن

و من الله توفیق :D
درفت اوایل فقط خوبه و نمیشه گفت کلا بده!البته به شرطی که بتونی بری تا مراحل بالا نه اینکه بازی اول حذف بشی.
مورد دومم کامل تایید میشه.اگر گوش بدن بچه ها...

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
سال دیگه از تجربیات امسالت استفاده کن.ویکندلیگ رو از دست نده و رو چلنجها سرمایه گذاری کن.قطعا ضرر نمیکنی.مخصوصا رو کنسول اگر بیای چون پیسی با اون همه چیتر و قیمتهای تخیلی سرکاریه کلا.بعضی بازیکنها سه برابره قیمتشون و سخت میشه کوینشو از راه بازی در آورد.
3-0 شدن بازی که طبیعیه.هفته ای حداقل دو بازی(تا 8 تا هم داشتم) من اینجوری میشه.مثلا این هفته بازی رو 2-0 بردم ولی بعد سوت داور بازی گیر کرد و 3-0 شد!:| هر چقدرم نتت اوکی باشه بالاخره ایرانه و تایم اوت میده نت... ولی پینگ رو میشه اوکی کرد.یک راهش سرویسای گیمه(بعضی شرکتا دارن) و راه بعدی سرویسهای کاهش پینگ .البته سیم کشی بهتر و پایین آوردن پهانای باند اینترنت هم به ثبات خط کمک میکنه.مثلا من خطم رو جای 8 مگ رو 4 بستم... آره من مشهدم و شاتل.
25 بازی چه بدی داره؟هر چی بیشتر بازی کنی بیشتر احتمال 3-0 داره:D به خدا 25 تا خیلی خوبه.انقدر ویکندلیگ خسته کننده اس که من فقط همین سه شب رو میتونم فیفا بازی کنم!!بقیه هفته رو باید ریکاوری روحی روانی بکنم معمولا:D

درفت اوایل فقط خوبه و نمیشه گفت کلا بده!البته به شرطی که بتونی بری تا مراحل بالا نه اینکه بازی اول حذف بشی.
مورد دومم کامل تایید میشه.اگر گوش بدن بچه ها...
ممنون
میخواستم بیام روی کنسول اتفاقا ولی فعلن به چند دلیل منتفی شده و احتمالش کمه که بیام
قیمت بازیکن ها که واقعا افتضاحه روی پی سی! الان نمیدونم توی 18 این بازار افتضاح رو چه کنیم~X(
نت هم یه مشکل بدی شده واقعا! نت خوب بود میشد با کمی دقت به الیت رسید!
واقعیت اصلا اون اولی که التیمیت 17 رو شروع کردم واسه تجربه بود که 18 روی قوی باشم. ولی خیلی جدی شد و... :D
توضیحات شما به شخصه خیلی عالی بوده و خیلی کمک کردی. ایشاله توی 18 از همون اول اذیتت میکنیم. مخصوصا واسه چلنج ها:>B-):D

راستی یه چندتا سوال مهم

1- توی 18 از چه لیگی شروع میکنی؟و چرا؟
2- سیاست اصلیتون واسه کوین درآوردن چیه توی 18؟
3-چه تجربه های مثبتی توی 17 بدست اوردین که توی 18 هم اونو ادامه میدین؟
و...

یه دنیا تشکر

ebi 09

کاربر سایت
Jun 3, 2011
30
من شهرستان هستم....

همیشه خدا هم لتنسی یک خط میده....سیزن که اصلا مشکل ندارم به جز وقتی به دوستان عرب میخورم...

توی ویکندلیگ هم 3 بار تونستم شرکت کنم اونجا هم همیشه خدا لتنسی 1 خط میداد ولی از هر 10 تا بازی 3 یا 4تاش لگ داشتم...که اونم عربا بودن که باهاشون افتاده بودم...آخه اونجا معلوم نمیشه اولش که با کی داری بازی میکنی و الا همون اول که تیم مقابل رو نشون میداد خارج میشدم.

توی ویکند نسبت به سیزن یکم سنگین تر هستن بازیکنا که اونم اگه چند هفته پشت سر هم بتونی توی ویکندلیگ شرکت کنی پشت سر هم قلقش دستت میاد و متیون راحت بازی کنی.
متوجه هستم چي ميگيد
اما مشكلي كه هست همون لاتنسي پايين خيلي تو بازي اختلال ايجاد ميكنه به خصوص من كه بر پايه پاساي كوتاه و ريسكي بازي ميكنم
چند صدم ثانيه تاخير توي حمله و به خصوص تو دفاع كردن مشكل ساز ميشه

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
متوجه هستم چي ميگيد
اما مشكلي كه هست همون لاتنسي پايين خيلي تو بازي اختلال ايجاد ميكنه به خصوص من كه بر پايه پاساي كوتاه و ريسكي بازي ميكنم
چند صدم ثانيه تاخير توي حمله و به خصوص تو دفاع كردن مشكل ساز ميشه
ديگه بايد با جايي كه زندگي ميكني كنار بياي
البته بااين خراب شده نميشه كنار اومد
بيشتر بچه ها مشكل دارن ولي بهتره توجه نكني كه هرچي ببازي بندازي گردن اينترنت فقط اعصاب خودت خورد ميشه

• Like
Reactions: amir72 and R3ZN0V

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
ممنون
میخواستم بیام روی کنسول اتفاقا ولی فعلن به چند دلیل منتفی شده و احتمالش کمه که بیام
قیمت بازیکن ها که واقعا افتضاحه روی پی سی! الان نمیدونم توی 18 این بازار افتضاح رو چه کنیم~X(
واقعیت اصلا اون اولی که التیمیت 17 رو شروع کردم واسه تجربه بود که 18 روی قوی باشم. ولی خیلی جدی شد و... :D
توضیحات شما به شخصه خیلی عالی بوده و خیلی کمک کردی. ایشاله توی 18 از همون اول اذیتت میکنیم. مخصوصا واسه چلنج ها:>B-):D

راستی یه چندتا سوال مهم

و...

یه دنیا تشکر
قیمتا رو pc با کنسول تقریبا تا قبل پابان tots یکی بود تا جایی که یادمه
بعدش قیمت های پی سی بالا میمونه اما قیمت کنسول ها افت میکنه
سال بعد هم ea احتمال همون اول جلو چیتر را بگیره چون الان که همش داره بن میکنه خیلی کمن چیترا

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
باورتون میشه پوگبا قیمتش شده 600 هزارتا ؟ :|
یعنی باید 2-3 ماه بازی کنی تازه برسی به پوگبا :|
--------------------------------
خدا رحم کنه فیفا 18 ... چ داستانی با این p2player ها داشته باشیم
روالدو برزیلی pace 97 و shot 95 ... یعنی فقط کافیه توپ بهش برسه . کاش این کارتای فضایی رو بردارن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aminda

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
باورتون میشه پوگبا قیمتش شده 600 هزارتا ؟ :|
یعنی باید 2-3 ماه بازی کنی تازه برسی به پوگبا :|
--------------------------------
خدا رحم کنه فیفا 18 ... چ داستانی با این p2player ها داشته باشیم
روالدو برزیلی pace 97 و shot 95 ... یعنی فقط کافیه توپ بهش برسه . کاش این کارتای فضایی رو بردارن

من به جای پوگبا..... ناینگولان و کانته و ویدال و ادریسه و سانچز و کیتا و یحی توره رو خریدم....همشونم کارت معمولی هستن به جز ادریسه... :>

مثل BENZ برام بازی میکنن...چه تو دفاع و چه توی حمله عالی هستن... B-)

تا حالا فقط هافبکی که کم آوردن جلوش ناینگولان TOTS بوده....اصلا یه چیز عجیبیه اون....هر وقت میومد برا توپ گیری سریع پاس میدادم به یه بازیکن دیگه :D:>
با تیمایی هم که پوگبا رو داشتن تمام کارتاش بازی کردم ولی هیچ کاری نتونسته انجام بده جلو هافبکای تیمم....8->

----------------

دوستان جریان این مربی فیتنس و این چیزا چیه ؟؟ کسی میدونه چطور میشه ازشون استفاده کرد ؟؟

• Like
Reactions: R3ZN0V and aminda

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
من به جای پوگبا..... ناینگولان و کانته و ویدال و ادریسه و سانچز و کیتا و یحی توره رو خریدم....همشونم کارت معمولی هستن به جز ادریسه... :>

مثل BENZ برام بازی میکنن...چه تو دفاع و چه توی حمله عالی هستن... B-)

تا حالا فقط هافبکی که کم آوردن جلوش ناینگولان TOTS بوده....اصلا یه چیز عجیبیه اون....هر وقت میومد برا توپ گیری سریع پاس میدادم به یه بازیکن دیگه :D:>
با تیمایی هم که پوگبا رو داشتن تمام کارتاش بازی کردم ولی هیچ کاری نتونسته انجام بده جلو هافبکای تیمم....8->

----------------

دوستان جریان این مربی فیتنس و این چیزا چیه ؟؟ کسی میدونه چطور میشه ازشون استفاده کرد ؟؟
معلومه جلوی داوید لوئیز CDM بازی نکردی B-(
بعد این بازیکنارو چطور کنار هم گذشاتی ؟ نه ملیتشون یکیه نه لیگشون ؟ ادریسه کیه ؟
---------------
تیم منتخب آلتیمیت بدون کیمستری :
fahrman 87
karsdrop 90 - ogbona 84 - azpilicueta 90 - van anholt 81
david luzi 90 - naingolan 94 - saul 83
sonaldo 90 - depay 86
insigne 94
اونایی ک تجربه دارن کیمستری از اولش هم بود یا تازگیا اضافه شده ؟ اصلا یعنی چی کیمستری EA باید آزادی بیشتری بده برای انتخاب بازیکنا

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بعد این بازیکنارو چطور کنار هم گذشاتی ؟ نه ملیتشون یکیه نه لیگشون ؟ ادریسه کیه ؟

اتفاقا چند مرتبه هم به پستم خورد ولی هیچ کاری نتونست بکنه....لمپارد و جرارد sbc هم همینطور....توی این هافبک دفاعیا و هافبکا فقط ناینگولان tots خیلی گولاخ بوده و نمیشده ازش رد بشم و مجبور میشدم قبل رسیدنش پاس بدم... این دمبله فوتیز هم خیلی خوب بود ولی به پای ناینگولان tots نمیرسید. 8->

البته به بازیکنش هم ربط داره...خیلی وقتا بوده که تیم مقابلم همه tots بودن و همه هم بازیکنای معروف ولی با اختلاف بردمش چون بلد نبود بازی کنه.... به نظر من توی فیفا اگه بتونی خوب دفاع کنی هر تیمی مقابلت باشه رو میتونی دهنشو سرویس کنی... ولی اگه بلد نباشی دفاع کنی تیم معمولی هم باشه راحت میبردت...

دوتا خط هافبک تیمم هستن اینا...ناینگولان رو هم تعویضی میارم داخل اگه لازم بشه... : :-B

ویدال + سانچز + نبی کیتا

یحی توره + کانته + ادریسه (Idrissa Gueye)

• Like

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
---------------
تیم منتخب آلتیمیت بدون کیمستری :
fahrman 87
karsdrop 90 - ogbona 84 - azpilicueta 90 - van anholt 81
david luzi 90 - naingolan 94 - saul 83
sonaldo 90 - depay 86
insigne 94
اونایی ک تجربه دارن کیمستری از اولش هم بود یا تازگیا اضافه شده ؟ اصلا یعنی چی کیمستری EA باید آزادی بیشتری بده برای انتخاب بازیکنا
کمیستری بوده همیشه.
بودنش درسته چون اگر نبود عملا همه تیما شبیه هم بود و کلی کارت بی استفاده می موند.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
ممنون

راستی یه چندتا سوال مهم

و...

یه دنیا تشکر
مصاحبه ست؟:D
من مثل هر سال با اینتر شروع میکنم و کم کم مارکت و کارتهای غیر قابل فروش به هر سمتی ببرم میرم.
کلا مارکت حساب کتاب نداره.مخصوصا سال دیگه با کارتهای آیکون و اینهمه مود جدید معلوم نیست چی بشه.ولی قطعا کارتهام رو نمیفروشم و نگه میدارم.رو sbc ها سرمایه گذاری میکنم.
دیگه خیلی چیزا بهت گفتم ولی واسه شروع این کاری که میگم هم برای ذخیره کوین مهمه.باید اول یک تیم گلد بسازی و با 7-8 تا ذخیره معمولی بازی کنی.مثلا پارسال داویده سانتون رو داشتم که دفاع چپ و راست ذخیره ام بود و 80 بازی واسم کرد.به جای اینکه پول کارت فیتنس بدم یا از اول دنبال دو تا تیم باشم یک تیم قوی داشتم با چندتا ذخیره معمولی که هر بازی دو سه تاشون بازی میکرد.

• Like

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
مصاحبه ست؟:D
من مثل هر سال با اینتر شروع میکنم و کم کم مارکت و کارتهای غیر قابل فروش به هر سمتی ببرم میرم.
کلا مارکت حساب کتاب نداره.مخصوصا سال دیگه با کارتهای آیکون و اینهمه مود جدید معلوم نیست چی بشه.ولی قطعا کارتهام رو نمیفروشم و نگه میدارم.رو sbc ها سرمایه گذاری میکنم.
دیگه خیلی چیزا بهت گفتم ولی واسه شروع این کاری که میگم هم برای ذخیره کوین مهمه.باید اول یک تیم گلد بسازی و با 7-8 تا ذخیره معمولی بازی کنی.مثلا پارسال داویده سانتون رو داشتم که دفاع چپ و راست ذخیره ام بود و 80 بازی واسم کرد.به جای اینکه پول کارت فیتنس بدم یا از اول دنبال دو تا تیم باشم یک تیم قوی داشتم با چندتا ذخیره معمولی که هر بازی دو سه تاشون بازی میکرد.
:D:((:)):))
دمت گرم امیر جان. جدا خیلی اذیتت کردم
موق باشی
من تو این فکر بودم اگه پک زدیم و خوب در اومد بفروشم بازیکن ها رو

• Like
Reactions: Radiance

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر