ایو گیلموت:نسخه بعدی اساسین هر وقت آماده شد می آید

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
19151145678279-t465x233.jpg
طبق خبر های که قبلا منتشر شده بود، نسخه بعدی اساسین کرید قرار بود سال 2017 عرضه شود. اما به نظر می رسد ایو گیلموت مدیر یوبیسافت هنوز این خبر را تایید نکرده است.ایو گیلموت طی مصاحبه با گیم اسپات از نسخه بعدی اساسین کرید جزییاتی منتشر کرد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق اعلام ایو گیلموت مدیر یوبیسافت ؛ جدیدترین نسخه از سری «Assassin's Creed» که هم اکنون در حال ساخت است توانایی این را دارد تا تغییرات اساسی و انقلابی را در این سری به‌ وجود آورد .

همچنین با توجه به اعلام ایو گیلموت ؛ به نظر میرسد سال «۲۰۱۷» بصورت قطعی به عنوان سال عرضه نسخه جدید «Assassin's Creed» انتخاب نشده زیرا همچنان مراحل زیادی از ساخت آن باقی مانده است ‌‌.

لینک منبع

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
پس چرا وقتی مرد انقدر ضعیف شد بازی

باو چه ربطی داره. اگه افت کیفیتی در کار بوده شامل همه ی بازی های یوبی بوده نه فقط تام کلنسی. ضمنا کلا دو تا بازی اصلی بعد از فوت ایشون عرضه شدن و تا جایی که من در جریانم کسی به Siege نمیگه بازی بد. :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
باو چه ربطی داره. اگه افت کیفیتی در کار بوده شامل همه ی بازی های یوبی بوده نه فقط تام کلنسی. ضمنا کلا دو تا بازی اصلی بعد از فوت ایشون عرضه شدن و تا جایی که من در جریانم کسی به Siege نمیگه بازی بد. :D
پس شما به من بگو تام کلنسی چیکاره بود

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
من همچنان معتقدم یوبی سافت متنوع ترین بازی ها رو در بین ناشر های دیگه داره.
ایده ای که برای ساخت بازی هاشم به کار میبره اکثر اوقات خیلی خوبه.
تنها مشکلی که داره این هست بعد از تبدیل ایده به بازی خیلی روی کیفیت اون بازی کار نمیکنه.
مثلا همین بازی for honor از لحاظ ایده بازی خوب و متفاوتی هست ولی چیزی که در نمایشها میبینم عدم تلاش 100 درصد یوبی سافت برای ارائه یه بازی با کیفیت هست.
بازی رینبو یا دیویژن هم این مشکلو داشتن یا فارکرای پریمال با اینکه ایده های خیلی خوبی داخلش بود ولی باز تلاش 100 درصدشو برای ساختش انجام نداده بود.

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
تنها مشکلی که داره این هست بعد از تبدیل ایده به بازی خیلی روی کیفیت اون بازی کار نمیکنه.
مثلا همین بازی for honor از لحاظ ایده بازی خوب و متفاوتی هست ولی چیزی که در نمایشها میبینم عدم تلاش 100 یوبی سافت برای ارائه یه بازی با کیفیت هست.
بازی رینبو یا دیویژن هم این مشکلو داشتن یا فارکرای پریمال با اینکه ایده های خیلی خوبی داخلش بود ولی باز تلاش 100 درصدشو برای ساختش انجام نداده بود.

دقیقا. اصلا بیشترین آی پی های جدید این نسل مال یوبیه! فقط تنها مشکلشون اینه که توی عملی کردن ایده هاشون یه کم لنگ میزنن.

• Like
Reactions: BitsandBytes

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نه، کاملا رو حرفم واستادم، یوبی پرچمش بالاست، دمشم گرم :-bd
خوب البته فن بودن هم همین رو میاره.
مثلا همین بازی for honor از لحاظ ایده بازی خوب و متفاوتی هست ولی چیزی که در نمایشها میبینم عدم تلاش 100 درصد یوبی سافت برای ارائه یه بازی با کیفیت هست.
ایده رو که همه دارن، مهم پرداختشه. الان The Crew ایده داشت، ولی Frorza 3 الان اون ایده رو به بهترین شکل ممکن اجرا کنه. Ubisoft استاد اینه که یه ایده رو بگیره، تا جایی که راه داره از اینور اونورش بزنه، بدون ریسک و تبلیغات شدید یه فروش اولیه کنه بره سراغ بعدی.

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یوبیسافت کلا بزنه تو کاره انیمیشن سازی بیشتر موفق میشه. حداقل من که بر عکس گیم پلی هاش از CG های داخل عناوینش خیلی لذت میبردم .الانم که 3 سالی هست طرف بازیهاش نمیرم.دستش خیلی وقته رو شده که ابتدا یه نمایش هیجان انگیز نشون میده بعد موقع انتشار با یه تیکه shit مواجه میشن گیمرا.نمیشه که کپی پیست خونه راه بندازی و انتظار استقبال پی در پی از گیمرا رو داشته باشی

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
عادت کرده بودیم هر سال یه اساسین بزنیم و دلم براش تنگ شده
امسال که اساسین جدید نیست تو تخفیف این هفته استور اساسین 4 نسخه گلد ( شامل سیزن پس و سایر مخلفات ) رو خریدم 17 دلار و شروع کردم . قبلنا رو 360 مراحل اولیه رفته بودم . تنها اساسینی هست که کامل بازی نکردم .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
حداقل دلشون به حال ما پیرمردها بسوزه یه prince of persia جدید بسازن دلمون لک زده براش
کجا رفت beyond good and evil ؟
متاسفانه این نسل شده بازی انلاین فقط
هیچ کس رو داستان و گیم پلی تمرکز نداره
برای همینم اینقدر کیفیت بازی ها افت داشته

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
حداقل دلشون به حال ما پیرمردها بسوزه یه prince of persia جدید بسازن دلمون لک زده براش
کجا رفت beyond good and evil ؟
متاسفانه این نسل شده بازی انلاین فقط
هیچ کس رو داستان و گیم پلی تمرکز نداره
برای همینم اینقدر کیفیت بازی ها افت داشته

افت صنعت گیم بخش انلاین هست.

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خوب البته فن بودن هم همین رو میاره.
من با بازیهاش حال میکنم، شما حال نمیکنی
تفاوت اینجاست که من به نظرتون احترام میزارم ولی در عین دلیلای خودمو گفتم ولی شما دلیل نمیاری و فقط میگی کپی/پیست به نظرم بعدم تهمت فن بودن میزنی
کلا یا باید با شما موافق باشن ملت یا اینکه میشن یه فن دو آتیشه بی منطق
به هر صورت من هم محاسنش رو گفتم هم معایبشو و به نظرم محاسنش خیلی بیشتر از معایبشه، میخوای قبول کن نمیخوای نکن، مهم نیست

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من با بازیهاش حال میکنم، شما حال نمیکنی
تفاوت اینجاست که من به نظرتون احترام میزارم ولی در عین دلیلای خودمو گفتم ولی شما دلیل نمیاری و فقط میگی کپی/پیست به نظرم بعدم تهمت فن بودن میزنی
کلا یا باید با شما موافق باشن ملت یا اینکه میشن یه فن دو آتیشه بی منطق
به هر صورت من هم محاسنش رو گفتم هم معایبشو و به نظرم محاسنش خیلی بیشتر از معایبشه، میخوای قبول کن نمیخوای نکن، مهم نیست
دلیل از این بهتر که فروش AC syndicate یک پنجم فروش شماره قبل بازی نبود؟ یا اینکه The Devision همه قریب به اتفاق گفتن اصلا اون چیزی نبود که تبلیغ میشد و یه کپی برداری از Destiny بود؟ یا همون The Crew که کاملا شکست خورد؟ به جز Rainbow Six این شرکت تو این مدت چیزی برای گفتن نداشته، اونم کلی مشکل داره ولی خوب بازی خوبی در اومد. بقیه کاراشون شده تکرار مکررات. من نیازی نیست قبول کنم، همین که بازی هاش جدیدا چنگی به دل نمی زنه خودش خیلی واضح اوضاع رو مشخص کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر