مایکل پچر: PC گیمر‌ها مشابه نژادپرستان هستند

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#73.jpg
چندی پیش سونی جزئیات انتشار کنسول میان نسلی خود، یعنی PS4 Pro، را اعلام کرد. این کنسول در تاریخ [10 نوامبر میلادی] با قیمتی معادل 400 دلار منتشر خواهد شد. سونی اعلام کرده که بر خلاف عقیده‌ی اکثریت، PS4 Pro جهت رقابت با رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد نه Xbox Scorpio [و دیگر نسخه‌های Xbox]. آقای Michael Pachter تحلیلگر صنعت بازی‌های ویدئویی در این رابطه اظهاراتی داشته و اعلام کرده که PC گیمرها مشابه "نژادپرستان" هستند.

او در این مورد بیان داشته:"من فکر می‌کنم PC گیمرها مشابه نژادپرستان هستند؛ آن‌ها تنها از کسانی که هم‌نوع خودشان هستند خوششان می‌آید و هیچ علاقه‌ای به ترکیب با دیگر نژادها [بازیکنان کنسولی] ندارند. این گروه مردمی مغرور هستند که اعتقاد دارند کاری که انجام می‌دهند بهتر از کاری‌ست که دیگران انجام می‌دهند."

اگرچه او فکر می‌کند که دارندگان کنسول‌های Xbox طرز فکری متفاوت دارند، او در این مورد اظهار داشت:" با این حال اگر شما پیش از این یکی از کنسول‌های Xbox را داشتید، هم‌اینک فرصت مناسبی‌ست تا حس و حال یک Playstation گیمر را درک کنید. و من فکر می‌کنم اگر شما تاکنون اقدام به تهیه‌ی یک کنسول نسل جدید نکرده‌اید [شامل زیرمجموعه‌ای از PC گیمرها نیز می‌شود] این چیزی‌ست که باید آن را بخرید. کنسول PS4 Pro یک انتخاب صحیح و بدیهی‌ست."

اما بر خلاف اعتقاد مایکل پچر، هستند کسانی که هر 3 پلتفرم را دارند و بازی‌های مولتی پلتفرم را بر روی رایانه‌ی شخصی خود اجرا می‌کنند و کنسول‌ها را برای تجربه‌ی انحصاری‌های قدرتمند و محبوبشان در اختیار دارند.

منبع

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
مثلا بازی هایی مثل Dota 2 و Starcraft و Wow و Total War و Lawbreakers و کلی بازی دیگه کیلویی و آشغالن؟

دادا اینا به این بازیها میگن نقطه بازی :D دیگه چه توقعی داری

اینا فکر میکنن بازی یعنی اکشن سوم شخص مدام کاور گیری کنی بری جلو تیر اندازی کنی و تمام .
Uncharted 4-------God of War------Infamous Second Son-------BloodBorne
همین بازیهایی که نام بردی اگه روی PC عرضه بشن دیگه برای این جماعت دوزار ارزش ندارن اینا دنبال اینن بگن ما بازی انحصاری داریم و شماها از انجامش محرومید با این فضای کودکانه سرمست بشن

سر داستان گوتی شدن ویچر3 دیدیم چیکار میکردن ( اونایی که حتی نمیدونستن Dark Souls کیلو چنده فقط برای اینکه BloodBorne انحصاری سونی بود میومدن میگفتن حقه BloodBorne که بهترین بازی سال بشه :)))
کسی که ژانر RTS نقطه بازی میدونه اصلا قابل بحث کردن نیست.

هروقت شاهکار بی همتایی مثل Company of Heroes 2 روی کنسول عرضه شد منم میرم کنسول گیمر میشم.

star citizen که جای خود داره

آخرین ویرایش:

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198

اینا فکر میکنن بازی یعنی اکشن سوم شخص مدام کاور گیری کنی بری جلو تیر اندازی کنی و تمام .
همین بازیهایی که نام بردی اگه روی PC عرضه بشن دیگه برای این جماعت دوزار ارزش ندارن اینا دنبال اینن بگن ما بازی انحصاری داریم و شماها از انجامش محرومید با این فضای کودکانه سرمست بشن

سر داستان گوتی شدن ویچر3 دیدیم چیکار میکردن ( اونایی که حتی نمیدونستن Dark Souls کیلو چنده فقط برای اینکه BloodBorne انحصاری سونی بود میومدن میگفتن حقه BloodBorne که بهترین بازی سال بشه :)))

هروقت شاهکار بی همتایی مثل Company of Heroes 2 روی کنسول عرضه شد منم میرم کنسول گیمر میشم.

خود من با نزدیک 30 سال سن , گیم از قدیم ایام شروع کردم از کنسول ها قدیمی و pc تا الان
هم از کنسول لذت بردم هم از pc , ولی خوب اکثرا پا pc بود چون تازه اینترنت داشت پا میگرفتم منو همش تو این فروم و اون فروم - ایمیل - چت روم ها و ......... وقتی پا pc بودم بازی ها pc هم بازی میکردم
مثل سری بازی ها دارینوس اگر یادشتون باشه با اون فروم نقد و بررسی بازی هاشون - یا مجله بازی کام که بیشتر بازی ها pc معرفی میکرد

یعنی تو این سالیان دراز خیلی چیزا دیدم چون بیشتر فن بازی هستم تا فن پلتفرم , از هر چی که خوب بود لذت بردم
الانم کششم بیشتر روی ریترو گیمره , دیگه از ما داره میگذره
بخاطر همین بازیا خوب میشناسیم میدونیم بازی خوب اصلا چی هست , میشه گفت pc معدن بازیا خوب بوده و هست
حالا زمان ها گذشت و استیم و اینا شکل گرفت , اما خود من بشخصه تا حالا از استیم اصلا استفاده نکردم pc انقدر بازی عالی داشت و داره

یادمه چند ماه پیش صحبت این شد سونی میخواد بازی هایی رو به شیوره کروس انجام بده که ps بازا بازیا رو با pc گیمرا باهم آنلاین بازی کنن
تو همون تاپیک خیلی از ps بازا گفته بودن این که نمیشه ما تا بریم تو بازی و آنالوگ دستمون بگیریم pc گیمر ها با موس و کیبورد مارو هد شات کردن ,,, خودشونم میدونن ضعیفن
فکر میکنید تو نسل هفت کنسول wii بدرد نخور و آشغال wii چرا برنده نسل شد؟ کنسولی که حتی سی پیوش از موبایل ها هم ضعیفتر بود 729 مگاهرتز بود؟
معلومه بخاطرگیم پدش , گیم پدش شبیه کنترل بود اصلا تنها خوبیش این بود آنالوگ نداشت عملکرد موس شبیه سازی میکرد
از هر کی wii داره بپرسید عمکلرد ویموت ( اسم گیم پد wii هست ) چطوریه؟ مثل موسه یا نه؟

الان اکثر مردم یه pc تو خونه دارن نداشته باشن نمیشه چون حتی بچه مدرسه ای ها هم نیاز به کلی تحقیق و پروژه درست کردن دارن - وقتی هم pc داری هم میشه راحت یه کالکشن تاپ بازی روش بازی کنی بهتره یا بری 1 میلیون خورده ای پول کنسول بدی + یه تلوزیون با کیفیتم میخوای + بازی ها اورجینال بخری 100 هزار به بالا + گیم پد خراب شد بالا 150 بدی
خوب اکثر همون بازی ها روی pc هم هست

• Like
Reactions: {ehsan} and saeed20

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

داداش من که خودم عاشق استار کرفت ژنرالزم یه زمانی انقدر بازی میکردم تا چشام قرمز میشد خب این سبکی که شما داری میگی رو کنسول اصن جواب نمیده

• Like
Reactions: king of north

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
PC گیمرهای واقعی اگه بخوان همزمان با پلتفرم خودشون از عناوین کنسولی هم بهره ببرن بیشترا انتخاب اولشون در حال حاضر PS4 و کمی بعد PS4 Pro هست چون با وجود عناوین مایکروسافت روی PC مطمئنا PS4 بهترین گزینه قلمداد میشه

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
باو حرفای بعضی از کنسول بازها بسی خنده دار بود دمتون گرم از حرف زدنا معلوم بود سن و سالشون چقدره

درکل بحث الکی نکنین هم کنسول هم پی سی طرفدارهای خاص خودشو داره مثلا شخصا 90 درصد امکان نداره برم طرف کنسول حالا هرچقدر پی سی میخواد گرون باشه یا گیم هاش کم باشه
اصلا نمیتونم بدون ماوس و کیبورد یه بازی شوتر انجام بدم یعنی اصن حال نمیده
حالا هرچقد میخواد این اقا از پی سی بد بگه یا سونی و .. بخوان کنسول های 4k و ... بدن

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
باو حرفای بعضی از کنسول بازها بسی خنده دار بود دمتون گرم از حرف زدنا معلوم بود سن و سالشون چقدره

درکل بحث الکی نکنین هم کنسول هم پی سی طرفدارهای خاص خودشو داره مثلا شخصا 90 درصد امکان نداره برم طرف کنسول حالا هرچقدر پی سی میخواد گرون باشه یا گیم هاش کم باشه
اصلا نمیتونم بدون ماوس و کیبورد یه بازی شوتر انجام بدم یعنی اصن حال نمیده
حالا هرچقد میخواد این اقا از پی سی بد بگه یا سونی و .. بخوان کنسول های 4k و ... بدن
داداش با حرفات موافقم ولی هر کی یه چیزی دوست داره دلیل نمیشه شما با کنترلر حال نکنی استفاده ازش معنی نداشته باشه
ولی این بحثا واقعا بی فایده اس

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
داداش با حرفات موافقم ولی هر کی یه چیزی دوست داره دلیل نمیشه شما با کنترلر حال نکنی استفاده ازش معنی نداشته باشه
ولی این بحثا واقعا بی فایده اس
منم نوشتم "شخصا" یعنی نظر شخص خودم بود
من فقط برای بازی های مبارزه ای و فوقتبال گیم پد استفاده میکنم بقیه بازی ها بدون چون چرا با ماوس بازی میکنم
دنیای دیگه ای داره

• Like
Reactions: {ehsan} and jhoobin

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بشخصه با 30 سال سن فن نینتندو هستم , یعنی کنسول بازم و فن کنسول ها و ip ها نینتندو ام
اما در کنارش با pc هم بازی میکنم و لذتمو میبرم , مثلا از نظر آنلاین بازی کردن قدرت سرور ها و آنلاین ps4 که هیچ و حتی xbox 1 به pc نمیرسه ( از آنلاین ها عادی بگیر تا استریم )
از قدیمم روی pc بازی میکردم از مانکی ایسلند بگیر تا همسایه آزاری - کماندوز - wow و ...... اکثر بازیا خوبشو بازی کردم
مایکل پچر هم حرف ها صد من یک غاز همیشه زده , کلا توهمیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر