مایکل پچر: PC گیمر‌ها مشابه نژادپرستان هستند

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565
#73.jpg
چندی پیش سونی جزئیات انتشار کنسول میان نسلی خود، یعنی PS4 Pro، را اعلام کرد. این کنسول در تاریخ [10 نوامبر میلادی] با قیمتی معادل 400 دلار منتشر خواهد شد. سونی اعلام کرده که بر خلاف عقیده‌ی اکثریت، PS4 Pro جهت رقابت با رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد نه Xbox Scorpio [و دیگر نسخه‌های Xbox]. آقای Michael Pachter تحلیلگر صنعت بازی‌های ویدئویی در این رابطه اظهاراتی داشته و اعلام کرده که PC گیمرها مشابه "نژادپرستان" هستند.

او در این مورد بیان داشته:"من فکر می‌کنم PC گیمرها مشابه نژادپرستان هستند؛ آن‌ها تنها از کسانی که هم‌نوع خودشان هستند خوششان می‌آید و هیچ علاقه‌ای به ترکیب با دیگر نژادها [بازیکنان کنسولی] ندارند. این گروه مردمی مغرور هستند که اعتقاد دارند کاری که انجام می‌دهند بهتر از کاری‌ست که دیگران انجام می‌دهند."

اگرچه او فکر می‌کند که دارندگان کنسول‌های Xbox طرز فکری متفاوت دارند، او در این مورد اظهار داشت:" با این حال اگر شما پیش از این یکی از کنسول‌های Xbox را داشتید، هم‌اینک فرصت مناسبی‌ست تا حس و حال یک Playstation گیمر را درک کنید. و من فکر می‌کنم اگر شما تاکنون اقدام به تهیه‌ی یک کنسول نسل جدید نکرده‌اید [شامل زیرمجموعه‌ای از PC گیمرها نیز می‌شود] این چیزی‌ست که باید آن را بخرید. کنسول PS4 Pro یک انتخاب صحیح و بدیهی‌ست."

اما بر خلاف اعتقاد مایکل پچر، هستند کسانی که هر 3 پلتفرم را دارند و بازی‌های مولتی پلتفرم را بر روی رایانه‌ی شخصی خود اجرا می‌کنند و کنسول‌ها را برای تجربه‌ی انحصاری‌های قدرتمند و محبوبشان در اختیار دارند.

منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
همه pc gamer ها که اینطور نیستن ولی بین تمام پلتفرمها بیشترین درصدی که نگاه تبعیض آمیز دارن pc gamer ها هستن و من قبول دارم این حرف پکتر رو.
بین کنسولیها هم (فقط پلتفرمهای کنسول) همچین نگاه تبعیض آمیزی رو تو ps بازا بیشتر دیدم(البته بازم میگم همشون اینطور نیستن )

.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
معلول مغزی michael pachter یه حرفی از روی حسادت زده کاربرا هم در سطح نت مورد عنایت قرار دادنش .
دقیقا به چی حسادت کرده؟
یه حرفی نزنید که آدم برای خودش حسرت بخوره که چرا داره با شما ها بحث می کنه.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
کی گفته من از گرافیک بالا لذت نمی برم؟
من گفتم این اختلاف گرافیکی که pc gamer ها تو سر کنسول گیمر ها می زنند مسخرست.
بعد هم من هر جور حساب می کنم، نمی تونم خیل عظیم انحصاری ها را که حتی بدترینشون هم چیز های خوبی برای عرضه داره، به یه سری ماد ترجیح بدم.
جمله آخر را فکر کنم بیشتر به خودتون گفتید. چون اینجا تاپیک مربوط به سونی هست و نه pc.
شما داری حرف خودت رو نقض میکنی میگی گرافیک یک رکنه برای مسخره کردن گیمرا !!خوب پس این حرف چه معنی ای میده؟! بعدش این تایپیک خبریه طرف هم از pc بازا گفته
کلا این بحث بی فایدست و بازم میگم واقعیت عین روز روشنه ...این که میای قابلیت PC رو فقط ماد میدونی!! من دیگه حرفی ندارم موفق باشید

• Like
Reactions: bazicon

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سال 2013:
91866487260025639285.jpg

سال 2014:
Screenshot (21).png
سال 2015:
Screenshot (22).png
خواهشا موقعی که می خواید در مورد برتری کنسول حرف بزنید سراغ موارد کمّی مثل: "PC انحصاری نداره" و "PC بازی نداره" نرید.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سال 2013:
91866487260025639285.jpg

سال 2014:
View attachment 66130
سال 2015:
View attachment 66131
خواهشا موقعی که می خواید در مورد برتری کنسول حرف بزنید سراغ موارد کمّی مثل: "PC انحصاری نداره" و "PC بازی نداره" نرید.
ما داریم درباره انحصاری های تک و خاص حرف میزنیم اونجوری که بازی ریخته

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
ما داریم درباره انحصاری های تک و خاص حرف میزنیم اونجوری که بازی ریخته
از این انحصاری های کیلویی روزی صد تا تو سایت دانلودها میاد ، البته بالای 99 درصدشون به درد ساعت 9 شب میخورن و حیف حجم و دانلود هستن!

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
از این انحصاری های کیلویی روزی صد تا تو سایت دانلودها میاد ، البته بالای 99 درصدشون به درد ساعت 9 شب میخورن و حیف حجم و دانلود هستن!
والا ماکه انحصاریهای مایکروسافت جونو داریم انحصاری کیلویی هم داریم:*
انحصاری شاخ هم داریم امولاتورم داریم ارشیو کتابخونه غولم داریم
شما برو دعا کن بلکه فرجی بشه GT زودتر عرضه بشه بعد صد سال نوری بتونی یه انحصاری بزنی
استدیو سازنده Driveclub که خدارو هزار مرتبه شکر از دست دادید .

گذشت اون زمان که برامون انحصاری لیست میکردید فخر میفروختید . مایکروسافت جون به کوری چشم حسودا حسابی هوامونو داره;):*

احتمالا شما باید پایرت خور باشی که میری سایت دانلودها :))خبر از انحصاریهای مایکرو نداری دی:

آخرین ویرایش:
  • Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
والا ماکه انحصاریهای مایکروسافت جونو :xداریم انحصاری کیلویی هم داریم:x
انحصاری شاخ هم داریم امولاتورم داریم ارشیو کتابخونه غولم داریم
شما برو دعا کن بلکه فرجی بشه GT زودتر عرضه بشه بعد صد سالی نوری بتونی یه انحصاری بزنی

گذشت اون زمان که برامون انحصاری لیست میکردید فخر میفروختید . مایکروسافت جون به کوری چشم حسودا حسابی هوامونو داره;):*
اونا انحصاری نیستن xbox دارن

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
اونا انحصاری نیستن xbox دارن
چرا انحصاری اکوسیستم مایکروسافت هستن

هروقت سونی فنا تونستن فورزا رو کنسولشون بازی کنن بعد میشه گفت انحصاری نیستن

انحصاری مایکروسافت هستن . چشم حسود کور PC GAMER ها هم بهشون دسترسی دارن

• Like

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من میگم خدا رو شکر!
این اقای منتقد که این حرف رو زده تاپیک هایی مثل اینجا رو ندیده . همچنین از پدیده های نوظهور که داخل این تاپیک به تخلیه فشار و ناراحتی های انباشته، مشغول هستند قطعا خبر نداره وگرنه صدبرابر بدتر میگفت.
بعضی از پست ها واقعا سخیف و فاقد ارزش خوندن هستن.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
سطح تاپیک رفت در حد دعواهای تو حیاط دبستان، فقط مونده یکی بیاد زبونش رو دربیاره شیشکی بکشه.
ای گل گفتی من یاد دعوای های دوران مهد کودک افتادم سر اسباب بازی میزدن تو سر و کله هم :|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چرا انحصاری اکوسیستم مایکروسافت هستن

هروقت سونی فنا تونستن فورزا رو کنسولشون بازی کنن بعد میشه گفت انحصاری نیستن

انحصاری مایکروسافت هستن . چشم حسود کور PC GAMER ها هم بهشون دسترسی دارن
من که به ریسینگ اهمیتی نمیدادم و نمیدم همون میرم یه انحصاری تو یه سبک دیگه بازی میکنم باهاش حال میکنم

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
مثلا بازی هایی مثل Dota 2 و Starcraft و Wow و Total War و Lawbreakers و کلی بازی دیگه کیلویی و آشغالن؟
منطق بعضی از فن ها :چون این بازی های روی کنسولا نیومدن و ما رنگشون رو ندیدیم پس کیلویی و بدرد نخور هستن!!!!
الان که خداروشکر اکوسیستم مایکروسافت هم یکی شده و انحصاری های مایکرو روی پی سی هم هستن.میمونه یه سونی که اونم سرجمع حدود 4 تا انحصاری دندون گیر روی PS4 داره که روی PC نیست.دونه دونه اسم میبرم
Uncharted 4-------God of War------Infamous Second Son-------BloodBorne
بجز این 4 قلم بازی و اقتصادی تر بودن (فقط در حین خرید کنسول) هیچ دلیل دیگه ای نمیشه آورد واسه برتری PS4 به PC
نه شبکه PSn به قدرتمندی Xbox live و استیم هست .نه هدف گیری به خوبی و دقت PC میشه. نه قدرت سخت افزاری و امکانات نرم افزاری به اندازه PC داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر