میازاکی:زمان آن فرا رسیده سری دارک سول کنار گذاشته شود

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Dark-Souls-III-Embrace-the-Darkness-Trailer-Music.jpg

هیدتاکا میازاکی طی مصاحبه جدیدش با سایت پولیگون تایید کرد دارک سول 3 آخرین بازی در این سری است که ساخته می شود.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق اعلام هیدتاکا میازاکی خالق سری " Dark Souls " و رییس استودیو فرام سافت ور از نظر وی ؛ وقت آن رسیده است تا این استودیو ساخت سری محبوب " Dark Souls " را کنار بگذارد .

هیدتاکا میازاکی همچنین اعلام کرد ممکن است فرد دیگری در آینده به ساخت نسخه جدید Dark Souls علاقه مند باشد به همین دلیل وی بطور قطعی نمی‌تواند بگوید ساخت این سری برای همیشه متوقف میشود .

هیدتاکا میازاکی همچنین اعلام کرد ؛ با توجه به وضعیت کنونی و تصمیم های گرفته شده ، وی باور دارد ساخت سری " Dark Souls " پس از عرضه بسته الحاقی دوم " Dark Souls III " متوقف خواهد شد .

لینک منبع

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
چرا دلتون نميخواد؟ بازي كرديد موردي از اين سري رو؟ اخه جالب اينجاست هم دارك سولز ٣ بهترين بازي عمرم هست هم بلادبورن كه جفتش براي اين كمپاني هست. به نظرم اين سبك از بازيا هيچ وقت تكراري نميشه. ولي خب بلادبورن واقعا هنوز پتانسيل داره اگر بگيم دارك سولز تكراري شده.
بازی کردم موردی رو؟:)):D
دوست عزیز من از ۲۰۰۹ درگیر اثار میازاکی هستم و بچه ها تو فروم بخوبی چند نفر از ماها رو که کشته کارای میازاکی هستیم می شناسن

شما چون دارک سولز ۳ اولین دارک سولزت هست با بازی حال می کنی وگرنه شماره ۳ فاصله معنی داری با شماره ۱ داره....
گیم پلی و گرافیک بهتر شده ولی نه اون طراحی مراحل و نه اون داستان محشر شماره ۱ توش نیس و گیم پلی هم اشباع شده(بماند که چقدرم آسونتر شده).... .
قرار نیس که چون باحال هی هی ازش بازی بدن بیرون(نمی خواهیم که به سرنوشت بازیهایی مثل cod یا ac دچار بشه)

بهترین کار استراحت دادن به ds و رفتن سر وقت بازیهای دیگس(باز اگه بلادبورن رو خودش ادامشو بسازه و دو سه سال دیگه منتشر بشه خوبه)

.

• Like
Reactions: jhoobin and Mamal17

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر