توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

aaonjfbw9qg5et2x89i2.jpg

سلام دوستان عزیز و گیرمهای فهیم ایرانی
میدونم تاپیک برای ارجین اینجا داریم ولی این مسعله چون مهم هست و شاید دوستان اطلاع نداشته باشن من تاپیک جدا زدم هم برای اینکه دوستان خبر دار بشن هم اینکه توضیح بدم چه کنیم در جهت حل شدن یعنی تنها کاریه که میشه کرد

مدیران و ناظمین عزیز لطفا تاپیک رو پاک نکین اگر هم میشه مهمش کنین تا همه ببینین

تاپیکی زده شده در سایت EA و به زبان انگلیسی خیلی دقیق و قشنگ توضیح داده شده که چرا این مشکل هست و به چه دلیل نباید باشه من به عنوان یه ایرانی که گیم رو دوست دارم و وقت براش میذارم واجب دیدم که این حمایت رو بکنم و از همه عزیزان میخوام که حمایت کنن و پست اونجا بذارن و تو گروههای تلگرام و غیره پخش کنن تا افراد بیشتری بیان و اونجا پست بذارن تا مدیران سایت تاپیک رو دنبال کنن ومشکل حل بشه در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای بازیهای EA شاید در اینده داشته باشیم مثل فیفا بتلفیلد و غیره

لینک تاپیک

اگر می خواهید پیام ساده باشه میتونین این پیام را در تایپک قرار دهید.
"I am from Iran and have this problem.Please Allow us to access our games"
یا هر پیام دیگه ای که دلتون خواست ولی لطفا خیلی مودبانه باشه تا شعور و فرهنگ ما ایرانیها رو نشون بده

وقتی شرکت EA میاد در اپلیکشن خودش ایرانیها رو بن میکنه و دسترسی ما به گیمهایی که داریم داخل ارجین رو میبنده شاید فردا روز دسترسی ما به سرورهای بازیهای معروف خودش رو هم ببنده و ما نتونیم بازیهایی مثل فیفا یا بتلقیلد که خیلی طرفدار داره رو انجام بدیم این احتمال وجود داره پس استین غیرت رو بالا بزنین و حمایت کنین از این تاپیکی که اونجا زده شده تا تعدادمون بالا بره و ان شا الله یه ترتیب اثری داده بشه

ممنون از اینکه درک میکنین و همراهی میکنین

آخرین ویرایش:

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام
دوستان با این تحریم
الان آپدیت برای بازی ها بیاد یا بخوایم حتی بازی رو دانلود کنیم هم باید با قند شکن حتما دانلود بشه
یا فقط برای اضافه کردن بازی به اکانت نیاز هست به قند شکن؟

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام
دوستان با این تحریم
الان آپدیت برای بازی ها بیاد یا بخوایم حتی بازی رو دانلود کنیم هم باید با قند شکن حتما دانلود بشه

دوستان کسی از این موضوع اطلاعی نداره؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام
دوستان با این تحریم

برای دانلود کردن هم باید از ف*لتر شکن استفاده کرد.

• Like
Reactions: iCe m@n

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
برای دانلود کردن هم باید از ف*لتر شکن استفاده کرد.
واسه من که اینطوری نیست . فقط اول واسه ورود از ف*لترشکن استفاده میکنم بعدش که رفت تو game library ف*لترشکن رو خاموش میکنم و هم میتونم برم تو بازی ها و هم دانلود کنم ( البته واسه دانلود اول با ف*لترشکن دانلود رو شروع میکنم وقتی شروع شد و چند مگ دانلود شد خاموش میکنم . بعدش خودش دانلود میکنه )

• Like
Reactions: iCe m@n

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
واسه من که اینطوری نیست . فقط اول واسه ورود از ف*لترشکن استفاده میکنم بعدش که رفت تو game library ف*لترشکن رو خاموش میکنم و هم میتونم برم تو بازی ها و هم دانلود کنم ( البته واسه دانلود اول با ف*لترشکن دانلود رو شروع میکنم وقتی شروع شد و چند مگ دانلود شد خاموش میکنم . بعدش خودش دانلود میکنه )

من هم لینکشو گرفتم و با IDM دانلود کردم و هم همین کاری که شما کردین رو انجام دادم.ولی بازم نشد...

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
من هم لینکشو گرفتم و با IDM دانلود کردم و هم همین کاری که شما کردین رو انجام دادم.ولی بازم نشد...
دقیقا واسه منم نمیشه
جالب بود من لینک رو بدون قندشکن تو مرورگر کپی کردم ببینم داستان چیه
صفحه ف.یلترینگ باز شد برام
بدبختی یکی دوتا نیست که انگار هم ف.یلتر هم ت.حریم

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان این لینک رو که فقط 80 نفر امضا کردن من نظرم اینه تو همون ساپورت باز اعتراض کنین این لینک لطفا امضا کنین اینجوری که نمیشه کو تا 5000 امضا

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
EA تنها با این کار خودش ، خودشو از چشم ما ایرانیا میندازه و نشون میده فقط پول براش مهمه نه پشتیبانی
وقتی شرکتایی مثل مایکروسافت و استیم تحریم نمیکنن ایرانو پس حتما راهی هست که اوریجین هم اینکارو نکنه!
این در صورتیه که اریجین خیلی خیلی کوچکتر از استیم هست

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
منکه عمرا برم خودمو اونجا لگد مال کنم واسه فیفا و بتل !
جالبه پول دادیم واسه بازی اونوقت گرفتن دسترسی رو بستند حالا باید بریم خودمون روخورد کنیم التماس کنیم دسترسیمون باز بشه !!
گور بابای EA

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
منکه عمرا برم خودمو اونجا لگد مال کنم واسه فیفا و بتل !
جالبه پول دادیم واسه بازی اونوقت گرفتن دسترسی رو بستند حالا باید بریم خودمون روخورد کنیم التماس کنیم دسترسیمون باز بشه !!
گور بابای EA
والا ببینین یکی از بهترین بازی های شوتر بتل هست و یکی از پرطرفدارترین
از طرفی طبق چیزی که به من دیشب گفتن اگه اینکارو نکنن استدیوشون بسته میشه!
اما با در نظر گرفتن اینا شما با یه بار روشن کردن فیلتر شکن و لوگین بعدش یتونی راحت بازی کنی بدون هیچ نیاز به فیلتر شکن.
شاید این یه جارو باهامون راه اومده باشن.
اما در کل کارشون بسیار اشتباهه

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
EA تنها با این کار خودش ، خودشو از چشم ما ایرانیا میندازه و نشون میده فقط پول براش مهمه نه پشتیبانی
وقتی شرکتایی مثل مایکروسافت و استیم تحریم نمیکنن ایرانو پس حتما راهی هست که اوریجین هم اینکارو نکنه!
این در صورتیه که اریجین خیلی خیلی کوچکتر از استیم هست
مشکل اینجاس تو کشوری که همه بازی ها رو به روش دزدی و به اصطلاح مفت تهیه میکنن شرکتی بزرگی مثل EA نباید هم به همچین کشوری سرویس بده... مثلا EA اصلا 0.1% فروشش هم اینجا نیسته چون خود ما داریم با کلی روش دور زدن و غیره بازیو تهیه میکنیم و تعداد کسانی که اوریج میخرن در مقابل ملت شریف که محصولات دیجیتالی رو میدزدن همراه با یک لیوان آب روش, قطعا اختلاف زیادی هست. استیم هم کم و بیش کرده اینکارو با بستن آی پی ایران موقع فعال سازی سی دی کی کرده ( با اینکه بازی ها بصورت گیفت و کمیونیتی و ایناش باز هست...) قانون هایی که در هر ایالت هم اعمال میشه بحث دیگه ای هست مثلا شهری که استیم و اینا هستن اون مواضع رو منع نکرده... اگر اونا هم قوانین سختگیرانه بدن استیم هم مجبور میشه اینکارو بکنه...

من خودم بازی هامو چه روی کنسول و پی سی اوریجینال تهیه میکنم و بعد این قضیه تا موقعی که مشکل سرویس دهی درست نشه هیچ بازیی دیگه از EA نخواهم خرید ( چون بخرمم نمیتونم درست بازی کنم پس این بیهودس تقریبا......)

اینم همه تقصیر ها رو نندازید گردن EA مشکل داخلیه دوستان. جدایه اون بحث 30 یا ست و اینا, تو کشوری که قانون کپی رایت هیچ معنایی نداره و ملتی هستیم که خیلی سخت دست در جیب میبریم.... ملتی هستیم سوار ماشین 300 میلیونی میشیم اما سختمون میاد 10 تومن پول یه آلبوم بدیم, بعد بیاییم 150 یا بیشتر بدیم بازی بخریم... واقعیتی تلخ اما نمیشه انکارش کرد.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
مشکل اینجاس تو کشوری که همه بازی ها رو به روش دزدی و به اصطلاح مفت تهیه میکنن شرکتی بزرگی مثل EA نباید هم به همچین کشوری سرویس بده... مثلا EA اصلا 0.1% فروشش هم اینجا نیسته چون خود ما داریم با کلی روش دور زدن و غیره بازیو تهیه میکنیم و تعداد کسانی که اوریج میخرن در مقابل ملت شریف که محصولات دیجیتالی رو میدزدن همراه با یک لیوان آب روش, قطعا اختلاف زیادی هست. استیم هم کم و بیش کرده اینکارو با بستن آی پی ایران موقع فعال سازی سی دی کی کرده ( با اینکه بازی ها بصورت گیفت و کمیونیتی و ایناش باز هست...) قانون هایی که در هر ایالت هم اعمال میشه بحث دیگه ای هست مثلا شهری که استیم و اینا هستن اون مواضع رو منع نکرده... اگر اونا هم قوانین سختگیرانه بدن استیم هم مجبور میشه اینکارو بکنه...

من خودم بازی هامو چه روی کنسول و پی سی اوریجینال تهیه میکنم و بعد این قضیه تا موقعی که مشکل سرویس دهی درست نشه هیچ بازیی دیگه از EA نخواهم خرید ( چون بخرمم نمیتونم درست بازی کنم پس این بیهودس تقریبا......)

اینم همه تقصیر ها رو نندازید گردن EA مشکل داخلیه دوستان. جدایه اون بحث 30 یا ست و اینا, تو کشوری که قانون کپی رایت هیچ معنایی نداره و ملتی هستیم که خیلی سخت دست در جیب میبریم.... ملتی هستیم سوار ماشین 300 میلیونی میشیم اما سختمون میاد 10 تومن پول یه آلبوم بدیم, بعد بیاییم 150 یا بیشتر بدیم بازی بخریم... واقعیتی تلخ اما نمیشه انکارش کرد.

سلام بر شما

درسته حرفه شما اما اون شرکت و شرکت های دیگه به کسایی سرویس نمیده که بازی کرکی دارن به اونایی سرویس میده که بازی رو خریدن کسی بازی کرکی رو اورجین بالا نمیاره کسی اورجین برای کرک کردن استفاده نمیکنه کسی از اورجین برای هک کردن استفاده نمیکنه ......

تا جایی که من میدونم تو چین هم قانون کپی رایت نداریم اینم مدرکش

سایت روزنامه

اما شرکت ها نمیان تحریم کنن چون کشوری قانون کپی رایت نداره اونو سرویس ندیم دلیلشم بالا گفتم ....

تنها دلیل اینکه اینا این کارو کردن همین تحریم ها هست و با باز کردن اون هم باز اون شرکت به ما سرویس نمیده چون سرورهاش تو کشور ما نیست ما داریم به زور بازی میکنم در صورتی میتونیم بگیم اون شرکت و هر شرکته دیگه ای به ما سرویس میده که تو ایران سرور داشته باشه....

• Like
Reactions: MSF_SE7EN and m jax

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
سلام بر شما

درسته حرفه شما اما اون شرکت و شرکت های دیگه به کسایی سرویس نمیده که بازی کرکی دارن به اونایی سرویس میده که بازی رو خریدن کسی بازی کرکی رو اورجین بالا نمیاره کسی اورجین برای کرک کردن استفاده نمیکنه کسی از اورجین برای هک کردن استفاده نمیکنه ......

تا جایی که من میدونم تو چین هم قانون کپی رایت نداریم اینم مدرکش

سایت روزنامه

اما شرکت ها نمیان تحریم کنن چون کشوری قانون کپی رایت نداره اونو سرویس ندیم دلیلشم بالا گفتم ....

تنها دلیل اینکه اینا این کارو کردن همین تحریم ها هست و با باز کردن اون هم باز اون شرکت به ما سرویس نمیده چون سرورهاش تو کشور ما نیست ما داریم به زور بازی میکنم در صورتی میتونیم بگیم اون شرکت و هر شرکته دیگه ای به ما سرویس میده که تو ایران سرور داشته باشه....
ببین دوست من, الان تو چین یه خواننده آلبوم تولید میکنه همه میرن دانلود میکنن؟ بعد با لحنی شاد و پر از غرور و شادی میگن دانلودش کردیم... چین با کشوری که خودزنی میکنه قطعا فرق داره! بله در جریان خبر هایی هم که منتشر شده مثلا شکایت آمریکا از دولت چین بخاطر زیان مالی در زمینه محصولات دیجیتالی هستم, اما اینم در نظر بگیریم مبحثی که اینجا مطرحه با چیزی که در چین داره اتفاق میوفته کاملا فرق میکنه و برای حرفمم دلیل های زیادی دارم.

الان مشکلات به چند دسته تقسیم میشه, قطعا میدونیم بسته شدن یک سرور برای ایران دلیل نداره بلکه دلیل هایی داره! یکی از دلایلش تو بند های مختلف مثلا کپی رایته و دلیل های اصلی تر مربوط به فاز سی یا صت میشه که خارج از حوصله تاپیک هست.

و اما دلیل دیگه, مثلا EA بخواد در این ایران فعالیت کنه میتونه با این وضع کپی رایت؟ مثلا کی میاد بازیشو بخره؟ شما یه آمار سر انگشتی بگیر ببین چند نفر حاضرن پول بدن؟! صحبت من از سرویس شامل همین گزینه هم میشه یعنی بیاد تو ایران ( رویای دور ) اصلا کسی میاد اوریجینال بخره؟ تازه بحث بنیاد و دوستان شکر فروش هم بیاد وسط ک کلا بای بای EA :)) تا جایی که اطلاع داریم 99 درصد بازی ها غیر مجاز هست و...... ببین بحث کلیه چون نمیتونم بیش از این توضیح بدم قطعا خودتون واقف هستید به این موضوعات.... (چون قسمتی از منظورم روی این مسائل هم بود گفتم یه شفاف سازی کرده باشم)

خلاصه صحبت من از سرویس یه چیز کلی بود. یعنی هم فعالیت در داخل و هم ارائه خدمات رسمی به شکلی که الان نمیبینیم! با این حال, بنده خودم برای احترام به حقوق مصرف کننده همیشه اوریج خریدم و اینم بدونیم اگر ما بازی اصلی بخریم یا نخریم هیچ سود یا ضرری به شرکت مقابل نمیرسه و نخواهد رسید این فقط به وجدان خود شخص بر میگرده که بخواد جواب زحمت طرف یا اشخاص مقابل رو بده.
حالا در همچین وضعیتی یکی مثل EA که هیچی حتی شرکت مستقل هم حاضر نیستن دست به همچین حماقتی بزنن چون فروشی ندارن...

شما جمعیت 80 میلیونی رو با جمعیت 1 میلیاردی مقایسه کردی به نظرم زیاد به هم نمیخوره و فاز این دو کشور کامل با هم فرق داره.

آخرین ویرایش:

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97
ببین دوست من, الان تو چین یه خواننده آلبوم تولید میکنه همه میرن دانلود میکنن؟ بعد با لحنی شاد و پر از غرور و شادی میگن دانلودش کردیم... چین با کشوری که خودزنی میکنه قطعا فرق داره! بله در جریان خبر هایی هم که منتشر شده مثلا شکایت آمریکا از دولت چین بخاطر زیان مالی در زمینه محصولات دیجیتالی هستم, اما اینم در نظر بگیریم مبحثی که اینجا مطرحه با چیزی که در چین داره اتفاق میوفته کاملا فرق میکنه و برای حرفمم دلیل های زیادی دارم.

الان مشکلات به چند دسته تقسیم میشه, قطعا میدونیم بسته شدن یک سرور برای ایران دلیل نداره بلکه دلیل هایی داره! یکی از دلایلش تو بند های مختلف مثلا کپی رایته و دلیل های اصلی تر مربوط به فاز سی یا صت میشه که خارج از حوصله تاپیک هست.

و اما دلیل دیگه, مثلا EA بخواد در این ایران فعالیت کنه میتونه با این وضع کپی رایت؟ مثلا کی میاد بازیشو بخره؟ شما یه آمار سر انگشتی بگیر ببین چند نفر حاضرن پول بدن؟! صحبت من از سرویس شامل همین گزینه هم میشه یعنی بیاد تو ایران ( رویای دور ) اصلا کسی میاد اوریجینال بخره؟ تازه بحث بنیاد و دوستان شکر فروش هم بیاد وسط ک کلا بای بای EA :)) تا جایی که اطلاع داریم 99 درصد بازی ها غیر مجاز هست و...... ببین بحث کلیه چون نمیتونم بیش از این توضیح بدم قطعا خودتون واقف هستید به این موضوعات.... (چون قسمتی از منظورم روی این مسائل هم بود گفتم یه شفاف سازی کرده باشم)

خلاصه صحبت من از سرویس یه چیز کلی بود. یعنی هم فعالیت در داخل و هم ارائه خدمات رسمی به شکلی که الان نمیبینیم! با این حال, بنده خودم برای احترام به حقوق مصرف کننده همیشه اوریج خریدم و اینم بدونیم اگر ما بازی اصلی بخریم یا نخریم هیچ سود یا ضرری به شرکت مقابل نمیرسه و نخواهد رسید این فقط به وجدان خود شخص بر میگرده که بخواد جواب زحمت طرف یا اشخاص مقابل رو بده.
حالا در همچین وضعیتی یکی مثل EA که هیچی حتی شرکت مستقل هم حاضر نیستن دست به همچین حماقتی بزنن چون فروشی ندارن...

شما جمعیت 80 میلیونی رو با جمعیت 1 میلیاردی مقایسه کردی به نظرم زیاد به هم نمیخوره و فاز این دو کشور کامل با هم فرق داره.
ممنون بابت نظرتون بله همه ما این مشکلاتو میدونیم.
اما اگه واقعا این بازیا بیان توی ایران بصورت رسمی با یه قیمت مناسب نه بالای 180 هزارتومن مثلا با همون قیمت 60 هزارتومنیشون یا چیزی که ملت بتونن بخرن ، خب میخرن!
بازیای کرکی رو هرکسی کمی اطلاعات باشه میدونه همگی دارای مشکلاتی هستن مثل نبود آپدیت و فشار آوردن به سیستم و تازه خیلی از بازیا هم کرک نمیشن!
اما با تمام این اوصاف EA باید احترام میذاشت به ما و فقط دسترسیمونو به سرور های آمریکا میبست چون اروپا تمامی تحریماشو ورداشته
این رو هم بدونین هیچوقت استیم همچین کاری نمیکنه درسته فروششون تو ایران انقدری نیست که بود و نبود پلیر های ایرانی تاثیر بذاره اما این وسط اعتبار شرکتشونه که میره زیر سوال
در ضمن من کاری به چین ندارم میتونه حرف شما راجب جمعیتش درست باشه ولی روسیه چی؟ دیگه هرچی کرک و هک نرم افزاره از برادران روس به دست بقیه میرسه و بیشترین امار Scam هم مال همین آقایونه پس چرا بن نشدن به ؟ و براشون ریجن خاص هم گذاشتن!
وگرنه این تحریما هیچ کدوم ربطی به بازی ویدئویی ندارن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanch73

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97

فقط به خط آخرتون جواب بدم واقعا 5 درصد از مردم ایرانم میشن ماشین 300 میلیونی داشته باشن جناب؟!
در ضمن میرن بازی کرکی میخرن چون فکر میکنن ارجینال هست نمیدونن همین شرکتای فارسی دارن کپی رایت رو نقص میکنن و بعد میگن کپی ممنوع!
اگه بازی ارجینال بصورت رسمی بیاد و این شرکت های فارسی جمع بشن چرا که نه

• Like
Reactions: m jax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر