سرخط خبرها

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Halo 5 Box Art Updated, now "Console Exclusive"
خوب ظاهرا خبر های خوبی داره به گوش میرسه باکس شات Halo 5 توی فروشگاه امازون از "Only on Xbox ONE" به "Xbox ONE console exclusives" تغییر پیدا کرده احتملا باید خبر های خوبی در آینده بشنویم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
امروز تو کنفرانس سونی، بازی جدید CyGames فعلا تحت نام Project Awakening معرفی شد ...

من که Deep Down 2 میبینمش! اکثر بازی سازهای ژاپنی ، گرافیک بازی هاشون تو 2نسل پیش مونده!:-" همون ناشرهای بزرگشون هم همه بازی هاشون خفن نیستن، اینا که استودیو شاخی هم نیستن:-"
یه سری صحنه های تریلر به نظر میاد مثلا گیم پلی باشه... حالا ببینیم چی میسازن!(ولی به شدت خفن میزد:D)

البته اینا اول نسل گرنبلو فانتزی (با کمک PG ) هم معرفی کردن... هنوز که هنوزه سرکاریم! اینم میره بقل دست همون!

Project-Awakening_2018_09-10-18_003.png_600.jpg Project-Awakening_2018_09-10-18_005.png_600.jpg

---
Left Alive بازیه Square Enix که پارسال معرفی شد، 28فبریه تو ژاپن منتشر میشه، برای غرب هم فقط گفتن 2019
(همون بازی مکاهه که آرتیست سری MGS روش کار میکرد... MGSهه Square Enix :p )

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
امروز تو کنفرانس سونی، بازی جدید CyGames فعلا تحت نام Project Awakening معرفی شد ...

من که Deep Down 2 میبینمش! اکثر بازی سازهای ژاپنی ، گرافیک بازی هاشون تو 2نسل پیش مونده!:-" همون ناشرهای بزرگشون هم همه بازی هاشون خفن نیستن، اینا که استودیو شاخی هم نیستن:-"
یه سری صحنه های تریلر به نظر میاد مثلا گیم پلی باشه... حالا ببینیم چی میسازن!(ولی به شدت خفن میزد:D)

البته اینا اول نسل گرنبلو فانتزی (با کمک PG ) هم معرفی کردن... هنوز که هنوزه سرکاریم! اینم میره بقل دست همون!

View attachment 92814 View attachment 92815

---
Left Alive بازیه Square Enix که پارسال معرفی شد، 28فبریه تو ژاپن منتشر میشه، برای غرب هم فقط گفتن 2019
(همون بازی مکاهه که آرتیست سری MGS روش کار میکرد... MGSهه Square Enix :p )
عجب چیز خوفیه این Project Awakening .

• Like
Reactions: g4mer

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

View attachment 92814 View attachment 92815
عمرا این گیم پلی باشه ینی تا وقتی بازی منتشر نشه عمرا باور کنم این گیم پلی ـه ! قشنگ سانتا مونیکا باید پیشون لنگ بندازه ! عمرا !

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
عجب چیز خوفیه این Project Awakening .
اگه بخواد یکی دو سال دیگه بیاد آره چیز خوفیه ولی اینا انقد طولش میدن که.... با این میشه سه تا پروژه!
همون granblue fantasy که دارن روش کار میکنن هم چیز خیلی فوق العاده‌ایه مخصوصا از نظر گرافیک که شخصا خیلی باهاش حال کردم ولی فکر کنم هنوز تاریخ انتشارشم مشخص نشده
با تریلر این بازی هم خیلی حال کردم یه حس مانستر هانتر + shadow of colossus ‌ی داشت فقط امیدوارم خیلی طولش ندن
عمرا این گیم پلی باشه ینی تا وقتی بازی منتشر نشه عمرا باور کنم این گیم پلی ـه ! قشنگ سانتا مونیکا باید پیشون لنگ بندازه ! عمرا !
چه چیز گیم پلیش‌ غیر قابل باور بود؟ من یبار بیشتر تریلرو ندیدم ولی یه چیز تو مایه‌های مانستر هانتر ورلد بود که احتمالا چون مقیاس بازی به اون بزرگی نیست رو چیزای دیگه کار کردن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چه چیز گیم پلیش‌ غیر قابل باور بود؟ من یبار بیشتر تریلرو ندیدم ولی یه چیز تو مایه‌های مانستر هانتر ورلد بود که احتمالا چون مقیاس بازی به اون بزرگی نیست رو چیزای دیگه کار کردن
گرافیکش ! اول فک کردم CG بعد حالت سوم شخص شد تعحب کردم ! ینی انتظار داری استدیوی که کل فعالیت بازی موبایل بوده یهو بیاد چنین خروجی رو تحویلمون بده ؟ عمرا ! مگه برا نسل بعد بیاد که بازم بعید میدونم چنین سطح از گرافیک رو ....

• Like
Reactions: g4mer

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گرافیکش ! اول فک کردم CG بعد حالت سوم شخص شد تعحب کردم ! ینی انتظار داری استدیوی که کل فعالیت بازی موبایل بوده یهو بیاد چنین خروجی رو تحویلمون بده ؟ عمرا ! مگه برا نسل بعد بیاد که بازم بعید میدونم چنین سطح از گرافیک رو ....

تو ویکی پدیا که نوشته یک کمپانی 1500/600 نفره اند و همچین کوچیک نیستند (با اینکه زیرمجموعه های زیادی دارند) گرافیک بازی هم از جاهایی که کات سین میشد بگذریم، در کل یک چیز قابل باور و تر تمیز بود

به نظر غیرممکن و این حرفا نمی امد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه نگاه به گرافیک granblue fantasy که دارن روش کار میکنن بندازید متوجه میشید از نظر گرافیکی چیز عجیبی نیست
اون یه تریلر نسبتا طولانی‌تری ازش منتشر شده بود که به عنوان یه jrpg گرافیک خیلی زیبایی داشت

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
اگه بخواد یکی دو سال دیگه بیاد آره چیز خوفیه ولی اینا انقد طولش میدن که.... با این میشه سه تا پروژه!
همون granblue fantasy که دارن روش کار میکنن هم چیز خیلی فوق العاده‌ایه مخصوصا از نظر گرافیک که شخصا خیلی باهاش حال کردم ولی فکر کنم هنوز تاریخ انتشارشم مشخص نشده
با تریلر این بازی هم خیلی حال کردم یه حس مانستر هانتر + shadow of colossus ‌ی داشت فقط امیدوارم خیلی طولش ندن

aaaaaaaaaaa این Granblue کجا بوده من تازه دیدم .اینم خیلی خفنه که . این استودیو چقدر خوبه بازیهاش ( فعلا از تو تریلر ها البته :D )

• Like
Reactions: ADU_Tank

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
aaaaaaaaaaa این Granblue کجا بوده من تازه دیدم .اینم خیلی خفنه که . این استودیو چقدر خوبه بازیهاش ( فعلا از تو تریلر ها البته :D )
آره خیلی خفنه:D
علت اینکه اون توچهی که باید، نگرفت، بخاطر اینه که بیشتر طرفداراش توی ژاپن بودن و مهم تر اینکه هیچوقت یک Western Release نگرفت و علاوه بر اون زبان اصلی بازی هم ژاپنیه:D
پ.ن: یه انیمه هم از روش ساختن که اتفاقا خیلی خوش ساخت از آب دراومد اگه طرفدار انیمه ای ببین حتما:D;)
Granblue رو با مرورگر هم میشه بازی کرد اگر خواستید این لینکشه:GRANBLUE FANTASY|Cygames
پ.ن: فقط دنبال Guide توی گوگل بگردید که چجوری زبان بازی رو به انگلیسی تغییر بدید من حالشو نداشتم توضیح بدم دیگه:D
برای PS4 هم چند ماه پیش Granblue Fantasy Project Re: Link رو معرفی کردن که عالی بود تریلراش. توی TGS خبری ازش نشد؟

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
فعلا نظر قطعی نمیشه داد تا یک گیم پلی کامل بدن ولی همین هم به قول علی صلحو صفا س ک س ی بود ! . گرافیک خیلی خوبه ، چیزی که برام جذابه توی گیم پلی اخیر از بازیهای مهم استودیوهای مختلف ژاپنی ، اگر SP رو هم بهشون اضافه کنمو لقب اوریجینال بدم توی این فضا سازی و گیم پلی بیراه نیست ، عمقی که به گیم پلی میدن داره یه روند خوفناک پیدا میکنه ! ، و از این نظر یه تلنگر اساسی به روند کندِ بازیسازهای غربی میده ! ، عملا گیم پلی بازیهای دیگه در مقابلشون پوچ شده ! ، یه زمانی محدود به ژاپنو حوالی بودن ، حالا دنیا رو گرفتن . حقشون هم گرفتن دنیاست :D

1jn_screenshot_۲۰۱۸۰۹۱۲-۱۱۰۰۳۱_crop_918x432.png

کدوم طناب ؟ نیزه نیست آیا ؟
کنتراستش رو بالا بردم
View attachment 92912
بنظر پشتش اومد ولی خب محتمل سلاحه ، یاد DS افتادم وقتی این صحنه رو دیدم :D
ujp3_sketch-1536739560131.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Majid_Viper

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
طنابی که بنظر از بالا آویزونه چی میگه :D
فعلا نظر قطعی نمیشه داد تا یک گیم پلی کامل بدن ولی همین هم به قول علی صلحو صفا س ک س ی بود ! . گرافیک خیلی خوبه ، چیزی که برام جذابه توی گیم پلی اخیر از بازیهای مهم استودیوهای مختلف ژاپنی ، اگر SP رو هم بهشون اضافه کنمو لقب اوریجینال بدم توی این فضا سازی و گیم پلی بیراه نیست ، عمقی که به گیم پلی میدن داره یه روند خوفناک پیدا میکنه ! ، و از این نظر یه تلنگر اساسی به روند کندِ بازیسازهای غربی میده ! ، عملا گیم پلی بازیهای دیگه در مقابلشون پوچ شده ! ، یه زمانی محدود به ژاپنو حوالی بودن ، حالا دنیا رو گرفتن . حقشون هم گرفتن دنیاست :D

1jn_screenshot_۲۰۱۸۰۹۱۲-۱۱۰۰۳۱_crop_918x432.png
کدوم طناب ؟ نیزه نیست آیا ؟
کنتراستش رو بالا بردم
12.JPG

• Like
Reactions: .Amirone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر