سرخط خبرها

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بدون ken Levine همون بهتر که نسازن8-|
چرا نسازن؟! به اندازه‌ی کافی ذهن خلاق تو صنعت گیم هست...به یه نفر دیگه فرصت کارگردانی میدن و شاید ترکوند <:-P
همین که هنوز دارن روی IP و کلا یه بازی داستان‌محور سرمایه‌گذاری می‌کنن واسه من کافیه...وگرنه میتونستن با بودجه‌اش برن چنتا بازی بتل رویال بسازن :|
کن لوین تا ابد لازم نیست بایوشاک بسازه...پروژه‌ی خودشم توی راهه و شدیدا منتظرم ببینم چه IP جدیدی خلق می‌کنه.
شاید منظورش از top secret 2k studio استودیوی جدید Ken Levine باشه ؟!
فک نکنم...توی توییت گفته شده که استدیو نزدیک Hanger 13 هستش...یعنی کالیفرنیا...ولی Ghost Story Games (استدیوی کن لوین) توی ایالت ماساچوست هستش...کلا هم 25 نفر هستن...فک نکنم پروژه‌شون به اندازه‌ی بایوشاک بزرگ باشه.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
کپکام نام تجاری Onimusha رو توی چند منطقه مختلف ثبت کرده:

Capcom files trademark application for Onimusha in multiple regions

Onimusha Remastered Collection8->

f44414204.gif

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
View attachment 86408

top secret new BioShock game <:-P<:-P<:-P
خدا کنه نره واسه نسل بعد...نسل هشت کلا BioShock نداشتیم :|
من خودم بهترین بازی عمرم BioShock Infinite بوده ولی اگه قرار باشه که بایوشاکی بازی کنم که کن لوین توی ساختش دست نداشته باشهکلا ترجیح میدم که ساخته نشه:D
کل علاقه من به سری بایوشاک به خاطر داستان و تم مریض و استعاره ها و نمادسازی های مختلف بازیه و اگه قراره اینا کم و زیاد بشه برای من یکی که خبر خوبی نیست... مگر کسی به جز خودش بیاد و بتونه همون راه رو ادامه بده که البته بعید نیست ولی به نظرم دور از ذهنه کسی بتونه بایوشاک رو به خوبی قبلش ادامه بده:-"
پ.ن: یه جا خوندم که این توییت بازی ها جزوی از دروغ سیزده است... حالا راست یا دروغش رو نمیدونم

• Like
Reactions: Soheil

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من خودم بهترین بازی عمرم BioShock Infinite بوده ولی اگه قرار باشه که بایوشاکی بازی کنم که کن لوین توی ساختش دست نداشته باشهکلا ترجیح میدم که ساخته نشه:D
کل علاقه من به سری بایوشاک به خاطر داستان و تم مریض و استعاره ها و نمادسازی های مختلف بازیه و اگه قراره اینا کم و زیاد بشه برای من یکی که خبر خوبی نیست... مگر کسی به جز خودش بیاد و بتونه همون راه رو ادامه بده که البته بعید نیست ولی به نظرم دور از ذهنه کسی بتونه بایوشاک رو به خوبی قبلش ادامه بده:-"
پ.ن: یه جا خوندم که این توییت بازی ها جزوی از دروغ سیزده است... حالا راست یا دروغش رو نمیدونم
کاملا نظرت قابل درکه و بستگی داره به اولویت‌های هر گیمر.
من کلا ترجیح میدم یه ورژن جدید با کارگردانی یه نفر دیگه رو ببینیم تا اینکه شاهد مرگ یه IP خفن و محبوب باشم.
اینکه کن لوین سر پروژه بود، قضیه خیلی خیلی بهتر می‌شد، کاملا درست و واضحه ولی در این شرایط که کن داره روی یه پروژه‌ی دیگه‌ای کار می‌کنه، بین بد و بدتر، بد رو انتخاب می‌کنم...چون همین بد ممکنه بزنه و عالی از آب دربیاد :D
در مورد تم مریض و استعاره‌ها و بقیه‌ی موارد هم هنوز چیزی مشخص نیست...اگه دست آدم کاربلدش بیفته که با سری آشنا باشه، همینا رو میشه بدون کن لوین هم تجربه کرد.

در مورد پ.ن: نه دیگه وقتی Jason Schreier یه چیزی رو گزارش می‌کنه، پس صددرصد درسته...
همه‌ی سایتای معتبر هم پوشش دادن قضیه رو : http://www.ign.com/articles/2018/04/13/2k-studio-reportedly-developing-new-bioshock

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
کاملا نظرت قابل درکه و بستگی داره به اولویت‌های هر گیمر.
من کلا ترجیح میدم یه ورژن جدید با کارگردانی یه نفر دیگه رو ببینیم تا اینکه شاهد مرگ یه IP خفن و محبوب باشم.
اینکه کن لوین سر پروژه بود، قضیه خیلی خیلی بهتر می‌شد، کاملا درست و واضحه ولی در این شرایط که کن داره روی یه پروژه‌ی دیگه‌ای کار می‌کنه، بین بد و بدتر، بد رو انتخاب می‌کنم...چون همین بد ممکنه بزنه و عالی از آب دربیاد :D
در مورد تم مریض و استعاره‌ها و بقیه‌ی موارد هم هنوز چیزی مشخص نیست...اگه دست آدم کاربلدش بیفته که با سری آشنا باشه، همینا رو میشه بدون کن لوین هم تجربه کرد.

در مورد پ.ن: نه دیگه وقتی Jason Schreier یه چیزی رو گزارش می‌کنه، پس صددرصد درسته...
همه‌ی سایتای معتبر هم پوشش دادن قضیه رو : 2K Studio Reportedly Developing New BioShock - IGN
به نکته ی خوبی اشاره کردی و خب دیدگاه من برعکسه... مثلا ترجیح میدادم سری AC به صورت دیر به دیر میومد یا حتی بر فرض کلا میرفت زیر خاک تا اینکه به وضعیت شیردوشی برسه... البته از AC:O راضیم نسبتا ولی خب یونیتی و سیندیکیت برام فاجعه بودن... یا مورد واضح تر ترجیح میدم آخرین خاطرات من از مس افکت مربوط به شماره ی سه بود تا اینکه بعدا بایوور و EA با یه تیم ناقص بیان کلا گند بزنن به عصمت مس افکت :|
حالا این وسط تغییرات مثبت هم برای بعضی بازی ها رخ میده ولی خب دروغ چرا من کلا آدم منفی گرایی هستم:D
پ.ن: حالا که واقعا قراره بایوشاک داشته باشیم خداکنه سر فرصت بسازن و ترجیحا همین نسل بیاد... و از همه مهم تر مثل قبلیا پشم ریزون باشه\m/

• Like
Reactions: FUTURE

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
rare یه سری اطلاعات از برنامه‌هاش برای آینده Sea of Thieves منتشر کرده و گفتن میخوان محتوای جدید بصورت مجانی اضافه کنن
اولین آپدیت بزرگش ماه دیگه میاد که هوش مصنوعی، مکانیک‌ و پاداش‌های جدید به بازی اضافه میکنه. بعدیش تابستون میاد که یه کشتی جدید اضافه میکنه بعدیشم مپ جدید. بعد از اونم سه تا آپدیت دیگه برا اواخر سال
Sea Of Thieves Updates Detailed, Will Bring Free New Content

پ.ن: کامنت کاربرا هم بخونید سرگرم میشید:

The title of this game fits perfectly because charging $60 for this lame game is highway robbery.
Oh cool. So we'll have half of a complete game by 2019.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ریمسترهای HD دو بازی Shenmue I و Shenmue II توسط سگا معرفی شدن:D امسال برای PS4/X1/PC عرضه میشن. با صداگذاری انگلیسی ژاپنی. با کنترل قدیمی و مدرن.
SEGA on Twitter
@Hamidreza بیا که چیزی که میخواستی معرفی شد:D

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
به به :> اول صبحی چه خبری بود پسر >:D< مراعات سن و سالمونم بکن ! مرسی :x:x

یادش بخیر واقعا . من نسخه یکشو رو دریم کست سال 99~2000 بازی میکردم . ۱۲/۱۳ سالم بیشتر نبود و چون برای رد کردن مراحل نیاز مبرم به زبان انگلیسی بود یه دیکشنری کنار دستم گذاشته بودم تا بتونم راحتر متوجه دیالوگ ها بشم . چه مصیبتها برای تموم کردنش نکشیدیم :D مرسی از سگا که بهترین عنوان زندگیم رو قراره روی استیم عرضه کنه [-o<

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بدون ken Levine همون بهتر که نسازن8-|

من میدونم بازی بعدی کن چیه:D شخصیتش کیه و چه اشخاصی تو تیم تولید هستن:D هفته پیش حمید با کن صحبت میکرد سوتی داد گفت یکی از اعضای تیمش کیه:D پشمای جفتمون ریخت:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر