اعتیادآورترین گیم پلی ها

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم Rianbow Six یکی از اعتیاداورترین بازیهایی هست که تو عمرم انجام دادم. جذابیت های این بازی برام بی پایان هست. البته پشتیبانی طولانی مدت یوبیسافت که هر سه ماه یکبار دو اپراتور و یک مپ جدید میده هم بی تاثیر نیست و اون حس تازگی رو مداوم حفظ میکنه و چالش های جدیدی به وجود میاره. شخصا فکر میکردم با امدن بازیهایی مثل Bf1 که شصت تا پلیر تو مپ ریختند، رینبو دیگه بی مزه میشه ولی بعد فهمیدم برعکس همیشه این رویای پلیر های زیاد توی مپ رو که داشتم زیاد هم تعریفی نداره، تو رینبو یک راند که با یک اسکواد کامل برید و برد و باخت دست خودتون باشه لذتش خیلی بیشتر هست.

Fifa Series هر سال همون اول کار نسخه جدید رو میخرم و تا عرضه نسخه بعدی بکوب بازی میکنم. فیفا یکجورایی ترکیب معجون تکنیک و تاکتیک به معنی واقعی هست برای بردن هم باید تاکتیک داشته باشی و هم تکنیکی که بتونی تاکتیک هاتو رو پیاده کنی و همیشه تو بخش مولتی پلیر با شگفتی های رو به رو میشی که تکرار نشدنی هستند هر بازی حس و حال خاص خودش رو داره. از کل کل های رو در رو بگیر تا کو اپ و ... . هر سال هم برای نسخه جدید به شدت هایپ هستم، از همین الان میخوام بدونم Ea برای 18 چه ویژگی هایی تدراک دیده

جنگهای صلیبی (stronghold crusader) حقیقتا نمیدونم تایم پلی این بازیم چقدر بالاست ولی میدونم یک سال خرده ای و حتی بیشتر همین بازی رو تنهایی انجام میدادم و بعد ها که نسخه extreme امد اون دیگه خوراکه دیوونه بازی بود یعنی میشستم تنهایی یک مچ یک به هفت رو بازی میکردم خیلی طول میکشید ولی واقعا لذت بخش بود البته چیزی که باعث شد جنگهای صلیبی رو ترک کنم این بود که یک باگ پیدا کردم جلوی قلعه دشمن کافی بود یک چوب بری بسازی و راه خروج سربازهاشو ببندی و کلا بنده خدا فلج میشه بعده کشف این باگ دیگه بازی برام لذت بخش نبود و نمیتونستم هم جلوی خودمو بگیرم ازش استفاده نکنم باعث شد کلا بازی رو بذارم کنار :))

متن زیاد طولانی نشه اما

mgs v : به نظرم یکی از خارق العاده ترین گیمپلی های تاریخ رو داره ازادی عملی که تو پیشبرد بازی داری واقعا دست نیافتنی هست برای بازیهای سینگل پلیر، یعنی امیدوارم RDR 2 هم بتونه ازادی عملی مثل mgs v پیاده کنه + دنیای غنی تر. شخصا دیگه تو بازی هیچ کاری نبود انجام بدم و مجبور شدم بذارمش کنار ! خیلی دوست دارم با همین گیمپلی و با همین ازادی عمل کونامی یک نسخه خارج از سری mgs بده و درباره یکسری عملیات نظامی با داستان جذاب باشه. یعنی کلا بیگ باس و باقی اسنیک ها دیگه در کار نباشند.

Forza Horizon 3 : اینقدر این بازی محتوا داره و اینقدر گیمپلی جذاب و متنوعی داره که سیری ناپذیر هست یعنی کسی که ریسینگ متنفر باشه بذاریش پای این بازی مبینی از توش یک 40 50 ساعتی تایم پلی دراوردی ! شخصا این بازی رو یک ریسینگ خالی نمیدونم بلکه سبک بازی مثل ادونچر میمونه برای کسایی که بازی کردند دقیقا این جمله رو درک میکنند ولی خب شاید باقی تعجب کنند. هنوز که هنوز در حال تجربه این بازی و منتظر بسته گسترش دهنده دوم هستم.

The Witcher 3 : هر چقدر بازی بزرگتر باشه صحبت کردن درباره اش سخت تر میشه اینقدر این بازی تکمیل و اینقدر عالی و پرجزییات هست که واقعا ادم میمونه درباره اش چی بگه ولی من وقتی فهمیدم ویچر یک بازی تکرار نشدنی هست که یک مرحله فرعی عادی، قرارداد قبول کردم و رفتم هیولا رو کشتم و انتقام برادره یک خانواده رو گرفتم، بعدش تو راه برگشت ( داشتم میرفتم قلعه baron ) یکهو دیدم یک بچه افتاده دنباله اسبم و میگه این همونی هست که انتقام پدر من رو گرفته و کلی خوشحال بود. گشت و گذار تو دنیای ویچر 3 یکی از اعتیاداورترین کارهاست.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یاد این جنگهای صلیبی بخیر!! اواخر سال 84-85 من نسخه فارسیش از طریق سیدی و رفیقم بدست اوردم کل بچه های فامیل کشونده بودم سمت این بازی درخت سیب باید میکاشتی و گوشت میخریدی قلعه ساختن و سنگ چیدنش عالی بود مخصوصا دوبله فارسیش که اون حاکم ها برای حمله یا صحبت پیام میدادن کرکر خنده بود دوبله اش میگفت یک پیام از خلیفه خداوند اسمانها و زمین بر تو لعنت.. :))

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
بدون شک counter strike شاید گیمر های الان زیاد با این عنوان اشنا نباشن
unnamed.jpg

بدون هیچ dlc و ایتم های پولی و این جور چیزا و به ساده ترین شکل ممکن ساخته شده بود اما همین سادگی و گیم پلی فوق العاده اش در اون زمان رسما منو معتاد کرده بود !

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
راستش سري دارك سولز به دليل سختي لدت بخشش باعث ميشه ادم ساعت ها فقط يك مكان بخصوص رو بره و سول بگيره (با هر بار كشتن دشمنان سول بدست مياريد كه واحد پول بازيه). كه حتي تا حدي ادم معتادش ميشه كه جوين بقيه ميشه و باس هارو چندين بار ديگه هم ميكشه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اعتیاد اورترین برای من RDR به حدی که دوست نداشتم تموم شه متنوع در یک کلام همه چی تموم بود این بازی یادش بخیر لباس تقلب تو پوکر خریده بودم هر بار میخواستم کلک بزنم دستم میخوندن میگفتن بریم Duel کنیم استرسی میگرفتم که نمیرم تو این Duel های اجباری!

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
The Witcher 3 اعتیاد آورترین بازی برای من . 3 ماه درگیرش بودم تا تمام مراحلشو با DLC هاش برم |-) 3 ماه شوخی نیستا :| این بازی خداست مخصوصا روی PC \m/

GTA V و دارک سولز 3 و بتلفیلد 1 هم در رتبه های بعدی قرار میگیرند . بتل 1 مولتیش شاهکاره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر