ویدیو جعبه گشایی (Unboxing) کنسول PS4 اسلیم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یعنی هیچ رقمه نمیتونم برای خودم هضم کنم که اپتیک حذف بشه!!! یعنی کسانی که از سیستم اپتیک صوتی استفاده میکردن برن گمشن؟ مگه میشه همچین چیزی؟

بعدشم من هنوز تو denial هستنم و میگم این فیکه :D اصلا از کجا رسیده دست این؟ چرا هیچ جای دیگه نیتس؟ اصلا این کیه؟

در کل اگر هم واقعی باشه فقط اون قضیه نور دسته جالبه. بقیه اش آشغال میزنه :D

هیچی روش ننداختن. فقط یه شکاف و روزنه باز کردن که نور اصلی به زیر پلاستیک صفحه لمسی هم برسه.
فردین تو که میخوای نئو رو برداری این با پورت بی پورت به چکارت میاد ، دزدِ محترمیه عزیزم ، فکر کردی فقط ما ایرانیا راهشو بلدیم :D

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
vaombtvi5z8540wq8f5r.jpg

یه دونه جلوش کم بود یه دونه دیگه هم انداختن روش:-jاگه کامل خاموش نشه " روی Neo بیدرنگ DS4 قدیمی رو میخرم
راستش این نیاز بود آخه این توی زمانی که خونت کم بود یا هر چیزی قرمز میشد یا این چیزا تغیر میکرد خوب کی چطور این رو دید حالا که این رو گذاشته این عیب برطرف میشه اما کاش کیفیت ساخت بهتر بشه و باطری قوی تر بذارن روش

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
به نظرتون لایت بار تاچ پد تو تاریکی چشم رو نمیزنه؟:-?
طراحی کنسول ساده و شیکه. از اونجایی که طبق سنت اسلیم ها باید ساده میشده همینه دیگه. البته امیدوار بودم لایت بار رو کنسول حذف نشه:| لوگوی ps عالیه و میتونست لایت بار هم باشه.

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
نظر شخصی من که نظر خیلی هاست، اینه که به احتمال زیاد سونی با این طراحی که جایگزین طراحیِ قبلی شده، به صورت خودانگیخته مردم رو به سوی نئو هدایت میکنه. یعنی احتمال اینکه نئو خیلی در طراحی زیباتر و کارآمدتر باشه خیلی بیشتره. از نظرم این لیک هم دست خودشونه و صد برابر کنفرانس تحت الشعاع نئو قرار میگیره. حقیقتاً طراحی این مدل هم جلوی PS4 فعلی و Xbox One S اصلاً ترغیب کننده نیست.

• Like
Reactions: Cj_sa and s.snake2

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
از نظر من طراحي بدي نداره،درسته چشم گير نيست ولي آنچنان هم بد نيست.
تنها مشكلي كه به نظر من داره حذف پورت S/PDIF ه.

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
منابع مطمئن میگن 7 سپتامبر(همون کنفرانس سونی تو نیویورک) که میشه 10 روز دیگه
اخه اينجوري باشه كه خيلي بد ميشه! يعني سوني ميخواد مدل اسليم و Neo رو با هم بده توو بازار؟ اينجوري باشه كه اسليم اصلا فروش نميكنه!

• Like
Reactions: Ezio96

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اخه اينجوري باشه كه خيلي بد ميشه! يعني سوني ميخواد مدل اسليم و Neo رو با هم بده توو بازار؟ اينجوري باشه كه اسليم اصلا فروش نميكنه!
قصد سونی هم همینه میخواد با این کار پلیر ها رو به سمت neo بکشونه:D

• Like
Reactions: Ezio96

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
قصد سونی هم همینه میخواد با این کار پلیر ها رو به سمت neo بکشونه:D
آخه مگه میشه سونی کنسولی رو عرضه کنه که مطمئنه فروشی نمیکنه و فقط باعث ضرر و زیان میشه؟! به نظرم عجیبه! یا توو کنفرانس نیویورک قراره همین اسلیم رو رونمایی کنن یا اینکه قرار یه عنوان جدیدی رونمایی بشه! محاله سونی خودش با دستای خودش به فروش ضربه بزنه! طبیعتا وقتی Neo رو با اسلیم همزمان رونمایی کنه هیچکسی سمت اسلیم نمیره و همه میرن سراغ Neo! مگه اینکه حالا نقشه ی دیگه ای داشته باشه.

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
آخه مگه میشه سونی کنسولی رو عرضه کنه که مطمئنه فروشی نمیکنه و فقط باعث ضرر و زیان میشه؟! به نظرم عجیبه! یا توو کنفرانس نیویورک قراره همین اسلیم رو رونمایی کنن یا اینکه قرار یه عنوان جدیدی رونمایی بشه! محاله سونی خودش با دستای خودش به فروش ضربه بزنه! طبیعتا وقتی Neo رو با اسلیم همزمان رونمایی کنه هیچکسی سمت اسلیم نمیره و همه میرن سراغ Neo! مگه اینکه حالا نقشه ی دیگه ای داشته باشه.
خب از نظر قیمت شاید خیلی باهم تفاوت داشته باشن.مثلا 200 دلار.اونوقت هر کدوم بازار خودشون رو دارن.بعد از دو سه سال با کاهش قیمت
Neo دیگه PS4 معمولی تولید نمیشه.

• Like
Reactions: jhoobin

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
خب شما تفاوت قیمتشون رو هم حساب کن مثلا اگه Neo قیمتش 500 یا حتی بالاتر بود و اسلیم هم 300 تا هر کدومشون بازار خودشون رو دارن و به قول دوستان بعد از چند سال دیگه PS4 معمولی تولید نمیشه و Neo با کاهش قیمت جاشو پر میکنه و از اونورم شاهد شروع نسل بعدی هستیم یعنی کنسولی قویتر از Neo اما با معماری یکپارچه که هم عناوین PS4 رو اجرا کنه و هم به اندازه کافی برای نسل 9 قوی باشه.البته این فرضیات خودمه ولی خب احتمالش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر