سونی قیمت PS Plus را افزایش می‌دهد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
8dvijzygf6r2vgceiyea.jpg
بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت «سونی» اعلام کرده که از ۲۲ سپتامبر به بعد قیمت سرویس‌های «PS Plus» خود در مناطق آمریکا و کانادا را افزایش می‌دهد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

قیمت سرویس «PS Plus» برای ۱۲ ماه به ۵۹.۹۹ دلار در آمریکا و ۶۹.۹۹ دلار کانادایی در کشور کانادا افزایش می‌یابد. بسته سه ماهه این سرویس نیز به ۲۴.۹۹ دلار در آمریکا و ۲۹.۹۹ دلار کانادایی در این کشور افزایش قیمت خواهد داشت.

قیمت ماهانه این سرویس در آمریکا ثابت مانده اما در کانادا به قیمت ۱۱.۹۹ دلار کانادایی افزایش پیدا می‌کند.

در بیانیه‌ای، شرکت «سونی» در مورد این افزایش قیمت سخنان زیر را گفته است.

«قیمت‌های جدید بیانگر وضعیت فعلی بازار بوده، در حالی که ما به اجازه می‌دهند تا ارزش‌ استثنایی را به کاربران خود ارائه دهیم.»

لینک منبع

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
چون نیازی نداره
نسل قبل بدون پرداخت هزینه ای آنلاین بازی میکردی ولی الان مثلا منی که عاشق The Division و Rainbow Six Siege و Destiny و کلا این دست بازی ها هستم حتی اگه هیچ بازی ای هم نده بازم پلاس میگیرم چون لازم دارم یا حتی یکی مثلا مولتی آنچارتد رو بخواد بازی کنه بازم پلاس میگیره
اکثر بازی ها الان یا آنلاین هستن یا بخش اصلیشون شده آنلاین مثل COD یا BF یا حداقل قسمت آنلاینشون اندازه آفلاینشون ارزش داره مثل همین آنچارتد، برای آنلاین بازی کردن هم که پلاس نیاز داری...
خوب مسئله اینه واسه انلاین زدن نباید اینقدر پول بگیرن
باید به دو بخش تقسیم کنند
کسای که میخوان آنلاین بزنن (نصف اونای که میخوان بازی و تخفیف پلاس میگیرن پول بدن)

• Like
Reactions: Lord Odin

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خوب مسئله اینه واسه انلاین زدن نباید اینقدر پول بگیرن
باید به دو بخش تقسیم کنند
کسای که میخوان آنلاین بزنن (نصف اونای که میخوان بازی و تخفیف پلاس میگیرن پول بدن)
دیگه متاسفانه میتونه میگیره
من که تو توییترشون اعتراض کردم ولی اهمیت نمیدن که

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
نمیشه یه کمپینی چیزی بزنیم سونی رو تحریم کنیم:D بگیم باید برا مولتیپول نگیره:Coolgun:
اعتراض ینفره جواب نمیده باید دسته جمعی تو تعداد بالا اعتراض کنیم. قطعا بتونیم یه جا راه بندازیم از کشورای دیگه هم عضو میشن:cool2:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
نمیشه یه کمپینی چیزی بزنیم سونی رو تحریم کنیم:D بگیم باید برا مولتیپول نگیره:Coolgun:
اعتراض ینفره جواب نمیده باید دسته جمعی تو تعداد بالا اعتراض کنیم. قطعا بتونیم یه جا راه بندازیم از کشورای دیگه هم عضو میشن:cool2:
اعتراض کدومه برادر سونی فن ها با جون و دل قبول میکنن افزایش قیمت رو و راضی هم هستن

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
اعتراض کدومه برادر سونی فن ها با جون و دل قبول میکنن افزایش قیمت رو و راضی هم هستن
من عاشق سونی بودم اما وقتی بخواد سوء استفاده بکنه و گوش ملتو ببره که نمیشه! میشه؟
فن های کم سن و سال شاید اما اونایی که سنی ازشون گذشته احساس کنن برند محبوبشون داره سوء استفاده میکنه بهشون برمیخوره و رفلکس نشون میدن

• Like
Reactions: Ezio96

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
با ادم بر میخوره خب یه عمره هرجا از مایکروسافت حرف میزنن دعوا میکنیم. خیلی از محصولات سونی رو پیش خرید میکنیم و بعضیا رو دسته اول تا میاد میخریم. بعد آخرش اینطوری جواب یوزر هاشو میده

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

کدوم فن سونی تو این تاپیک از این حرکت دفاع کرده؟ هر کسی پست داده در اعتراض به این مساله بوده. یا پست ها رو نمیخونید یا تو یه جهان موازی دارید زندگی میکنید.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
الان سونی اوضاعش ریخته به هم شدید، تو همه چیز داره ضرر میده بد جور ( همین ماه حدود 50 میلیون دلار ضرر داد سر فیلم Ghost Busters)، تنها قسمت سود ده واسشون این هست پس تا جایی که راه داره می دوشنش. کاریش هم نمیشه کرد متاسفانه.

• Like
Reactions: IMANOKA

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
الان سونی اوضاعش ریخته به هم شدید، تو همه چیز داره ضرر میده بد جور ( همین ماه حدود 50 میلیون دلار ضرر داد سر فیلم Ghost Busters)، تنها قسمت سود ده واسشون این هست پس تا جایی که راه داره می دوشنش. کاریش هم نمیشه کرد متاسفانه.
دوست عزیز ابن فیلمه که شما میگی ضرر نداد یه چیز حدود 65 میلیون سود هم داد
به نظر من بر عکس سونی بخاطر اینکه از رقیب جلو زده یه ذره مغرور شده بدیش اینه که همین دو سه روز پیش پلاسم تموم شد بعد همون روز خبر اومد قیمتش رفته بالاx_x#-o:D

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
آقا تنها راهش اعتراض دسته جمعیه تکی تکی اصلا توجه نمیکنن اما باز تعداد زیاد باشه بالاخره یه کاری میکنن خب. حداقل انونس میکنن که نه کاری نمیکنیم ادم خیالش راحت میشه یکاری کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر