منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان من امنیت دو مرحله ای ps4 رو فعال کردم اما این روش در ps3 جوابگو نیست و رمز اکانتمو قبول نمیکنه و میگه باید از رمز تنظیم دستگاه استفاده کنی نمیدونم چرا این طوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه کمکم کنین

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
سلام دوستان من امنیت دو مرحله ای ps4 رو فعال کردم اما این روش در ps3 جوابگو نیست و رمز اکانتمو قبول نمیکنه و میگه باید از رمز تنظیم دستگاه استفاده کنی نمیدونم چرا این طوری شده ؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه کمکم کنین
تو همون صفحه ای که دو مرحله ای کردی وارد شو. یک بخش جداگانه داره برای PS3. یک پسورد خودش میده که فقط میشه با اون وارد شد. اونو بگیر و وارد PS3 کن.
اگه نگرفتی چی شد بگو بیشتر توضیح بدم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
تو همون صفحه ای که دو مرحله ای کردی وارد شو. یک بخش جداگانه داره برای PS3. یک پسورد خودش میده که فقط میشه با اون وارد شد. اونو بگیر و وارد PS3 کن.
اگه نگرفتی چی شد بگو بیشتر توضیح بدم
ممنون داداش وارد اون صفحه شدم و یه رمز جداگانه واسه ps3 داد اما این که واسه گوشیم کد فعال سازی بفرسته تا ساین این شم نمیفرسته و وارد میشه رمز خودم هم دیگه کار نمیکنه منظورم رمز اکانت

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
ممنون داداش وارد اون صفحه شدم و یه رمز جداگانه واسه ps3 داد اما این که واسه گوشیم کد فعال سازی بفرسته تا ساین این شم نمیفرسته و وارد میشه رمز خودم هم دیگه کار نمیکنه منظورم رمز اکانت
خب دیگه روششون رو PS3 اینطوره. امنیتش در حده PS4... هیچ کس به جز شما به این رمز خاص دسترسی نداره.

• Like
Reactions: milad.ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر