امتیازات No Man's Sky

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
vm9q_no_mans_sky.jpg

اولین بررسی بازی چند ساعت پیش منتشر شد و وبسایت Pure PlayStation به این عنوان امتیاز 80 را دارد. با وجود این که سازنده گفته بود منتقدها و بازیکن ها صبر کنند اپدیت روز اول انتشار یافته و بعد دست به تجربه No Man's Sky بزنند، ولی منتقد Pure PlayStation این کار رو نکرد. بنابراین نقدی که می بینید بدون پچ بازی هست.

TPReview - 90
PlayStation LifeStyle - 90
IGN Spain - 90
Twinfinite - 90
Time - 90
Pure PlayStation - 80
GameCrate - 80
Everyeye.it - 80
Guardian - 80
Cheat Code Central - 78
Vandal Online - 75
LaPS4 - 75
3DJuegos - 75
GamePro Germany - 73
Eurogamer Poland - 70
GameSpot - 70
LevelUp - 70
Gameblog.fr - 70
Destructoid - 70
We Got This Covered - 70
Metro GameCentral - 60
High-Def Digest - 60
VideoGamer - 60
Polygon - 60
Attack of the Fanboy - 60
4Players.de - 59
Gamer.no - 50
The Jimquisition - 50

آخرین ویرایش:

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
کلا از بازی باید انتظار این رو داشته باشی که وقتی دانلودش می کنی یا دیسکش رو می زاری توی دستگاه، اسم بازی با آیکونش بیاد
حالا هرچی اضافه بر این داشته باشه یعنی فراتر از انتظارات عمل کرده و بازی خوبیه و بقیه انتظارات بی خود داشتن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اقایی که میاد میگه چرا کلن وار نداره چرا جنگ سیاره ای نداره چرا من نمیتونم توش فلان پایگاهو نابود کنم اینارو ملت خیلیم از خودشون دراوردن!
والا مام هایپ بودیم ولی هایپ برای تکراری نبودن سیاره.برای وجود کلی ایتم و چیزای مخفی پیدا کردن.برای لذت گشتن تو فضا نه که تو فانتزی خودمون انتظار مخلوط جنگ ستارگان و سیمز و COD داشته باشیم.خیلی از کسایی که از بازی ناراضین میگن چرا PVP یا جنگ نداره!
سازنده به بخش چندنفره حتی اگه اشارم کرده باشه نه به چیزی که این دوستان تو فانتزی خودشون ساختن!
از 20 نفر نمیشه انتظار داشت شبیه ساز جنگ ستارگان خلق کنن.این بازی برای گشتن تو فضاست که من و خیلیای دیگم داریم لذتشو میبریم.حالا یه عده تا صدسال دیگه غر بزنن که چرا من نمیتونم توش PVP داشته باشم!
حالا یکی حرف کلن زد شما به همه ربطش بده. وقتی گنگ درباره بازی حرف می زنن همین میشه، من خودم تا یه مدت طولانی نمی دونستم می شه توش چیزی ساخت یا نه. این خیلیا هم نمی دونم از کجا میاری تو استیم حداقل اکثر حرفا در مورد نداشتن مولتی و یه نواخت بودن بازیه، من یکی چیزی در مورد PVP ندیدم با اینکه هر روز تو فروم بازی توی استیم هستم شما دیگه پیاز داغش رو زیاد نکن. این همه بازی میاد هر روز هیچ کس انتظارات تخیلی ازشون نداره، ببین سازنده ها چجور رفتار کردن و حرف زدن که این انتظارات پیش اومده.
اینکه از 20 نفر میشه انتظار داشت یا نه ربطی نداره، ماشالا خوب اعتماد به نفس دارن واسه بازی 60 تا می خوان، پس انتظار ازشون می ره بالا! اگر بدون این تبلیغات و شلوغ بازی می اومد هیچ کدوم از این بحث ها نبود، می شد یه بازی survival متوسط دیگه که یه gimmick داره ولی در کل فرق زیادی با بازی های دیگه تو این سبک نداره. کلا با قدرت مارکتینگ سونی و باهوشی خودشون تونستن این همه صدا در کنن، نوش جونشون ولی آدم باز هم یه کم غمگین می شه که بازی های دیگه ای هستن که لیاقت همچین چیزی رو دارن ولی هیچ کس ازشون خبر دا نیست.

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
حالا بعضی از بازیها میانگینشون سبز شده بعضی از بروبچه های ابی میگن گند زد.:D
حالا این بازی با میانگین زرد شده سلیقه ای.:D
خداکنه برا بقیه بازیها این عقیده وجود داشته باشه فقط مخصوص این بازی نباشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
به نظرم این بازی اگر ۴۰$ قیمت گذاری میشد از همه لحاظ به نفعش میشد
چون به نظر محتوای زیادی نداره و احتمال تکراری و خسته کننده شدنش بالاس
حالا یه عده هستن خیلی خوششون اومده و کلا این سبک رو دووس دارن ، اما برای ساخن بازی به نظرم باید به بقیه اقشار هم توجه بشه :D
یه Coop ساده خیلی میتونست لذتبخش کنه بازی رو
امیدوارم در آینده به جای دادن آمار و ارقام ، بیشتر تمرکز رو بذارن روی ایجاد تنوع و بالا بردن کیفیت

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بخدا این نسل امتیازا شده فقط تبلیغات!
اصلا به نمرات توجه نکنید و هر بازیی دوست دارین تجربش کنید!
من ویدئو یوتیوبر هایی که قبولشون دارمو میبینم همه دارن تعریف میکنن

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بخدا این نسل امتیازا شده فقط تبلیغات!
اصلا به نمرات توجه نکنید و هر بازیی دوست دارین تجربش کنید!
من ویدئو یوتیوبر هایی که قبولشون دارمو میبینم همه دارن تعریف میکنن
فدای تو من بشم چون اینا تعریف میکنن دلیل نمیشه 220 تومن پول بدید که.
حداقل نقدهای تصویری رو ببین بعد انتخاب کن بازیو.یوتیوب الان شده معیار؟؟؟

• Like
Reactions: sadegh93

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این "انتظار خاصی نباید داشته باشیم چون تعدادشون فلان نفر بوده یا برای قشر فلان ساخته شده" رو از کجا میارین؟ سازنده خوب بلده 98987564349846842468465432468464654684 تا سیاره توی بازی بذاره و ادعا داشته باشه هیچکدومشون مثل هم نیستن و 950 میلیون گونه مختلف جانوری و اقلیم و پوشش گیاهی و فلان داریم توی بازیمون و خیلی سخته هر 2 نفر بتونن توی یه سیاره ملاقات کنن و ...، ولی زورش میاد یه خورده محتوای بازی رو بیشتر کنه که به ورطه تکرار کشیده نشه؟ چرا نباید از یه بازی انتظار داشته باشیم؟ چرا باید همش سطح انتظارمون پایین باشه؟ اونوقت سازنده که انتظار داره ملت 60$ برای بازی بدن، خوبه؟ قرار نیست کمیّت > کیفیت باشه. هنوز کسی اون هایپ بیش از حد بازی و اون جایزه هایی که به خاطر نمایش ها بهش دادن رو یادش نرفته.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
من قبلا تو همین بازیسنتر هم گفتم که بازی بیشتر وسعت داره تا عمق..... .
همین هم کار دستش داده....ولی چون هایپ و تبلیغ بازی خیلی شدید و خفه کننده بود ادم میترسید در مورد بازی نظر بده اصلا:D

.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه عده دوستان چون سرمایه گذار بازی بودن نه که خودشون چشم دیدن اسم این بازیم ندارن اگه کسی از بازی خوشش بیاد علیه آرمانهای این سرمایه گذارا اقدام کرده و حکم قصاص اون افراد سریع صادر میشه!
NMS اصلاچرت ولی یه عده چنان غر میزنن درباره بازی و میکوبوننش انگار از ارث ایشون در ساخت بازی مصرف شده!
حالا مهم نیست شما خوشت اومده باشه یا تو تویچ و یوتیوب کلی پلیر جذاب بازی شده باشن مهم اینه سرمایه این دوستان به باد رفته در طول ساخت بازی!
___
هر بازی مشکلات خودش رو داده اینم حالا 20 نفر جمع شدن یه حماقتی کردن بجا 24 ساعته غر زدن اگه نمیخواید بازی نکنید!یه عده که فقط منتظرن موقعیت پیش بیاد یه تیکه ای سمت بازی ول بدن!

آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
ما که ازش لذت میبریم
ببرید :D مگه ادم میتونه از چیزی که اینقدر بابتش پول داده لذت هم نبره؟!
950 میلیون گونه مختلف جانوری و اقلیم و پوشش گیاهی و فلان داریم توی بازیمون
اقا من یه جانور دیدم ترکیب T-Rex و کانگورو و زرافه بود!. انیمیشن راه رفتنش هم طوری بود که بعد از چند ثانیه، کار به خوردن ORS میکشید :D.
قبل از عرضه بازی چند بار تعجب کردم از هایپ بچه ها (پست هام در تاپیکش موجوده! :D) تولید خودکار سیاره و همچنین استفاده از ایده impossible creatures در قالب یه گیم 60 دلاری اصلا چیزه خوشحال کننده ی نیست بنظرم.

اینم چند تا نقد از کاربران استیم:

Currently unplayable. Audio is ♥♥♥♥ed.

It runs horrible

Crashes on open every time. gg

Game is nothing but crashing. £39.99 for a game thats been in development since 2008, delayed multiple times and it still does not work, I want a refund

:D

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,568
نام
Mehrdad
غر زدن و ایراد گرفتن اشخاصی که یک بازی را هیچوقت تجربه نمیکنند اگر هم بکنند پایریت میکنند و فرستادن این انرژی منفی ها به کسانی که 60$ با ارزش (که به سختی به دست میاد) پای بازی پرداختند و واقعا لذت میبرند تو این سایت عادی شده:D طرف زحمت کشیده 60$ پول تو این وضعیت اقتصادی به دست اورده پای بازی خرج کرده شک نکنید لذتشم برده و میبره و میاد اینجا نظر میده شما بنشینید پای سیستمتون ایراد های حاصل از فکرتون (نه تجربه بازی) بگیرید و طرف را زیر سوال ببرید. یا تو بهترین حالت نظر های استیم را اینجا کپی کنید. موفق باشید:D و حذاقل برای نظر طرف احترام قائل باشید. چون چه بپسندید چه نه نظرش از رو تجربست و بسیار معتبر تر از افکار کوپی پیست شما:D

نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنند یک بازی باید همون چیزی باشه که خودشون میخوان. یک بازی یک بازیه. اگر خوشت اومد بخواه. خوشت نیومد نخواه. این فکته. و خواستن دیگران هم زیر سوال نبر. نقد و فیدبک با تخریب فرق داره.
پ ن: منظور از پایریت میکنند سطحی بازی کردنه. وگرنه خودم نسل قبل جیل بریک باز بودم و با افتخار رس 90% بازی هارا کشیدم:D
---
قیمت بازی بهش ضربه وارد کرد. وگرنه تا جایی که من میدونم این بازی الان همونیه که همیشه قرار بود باشه. با توجه به متا و فیدبک ها پرایس کات و تخفیف زودتر از موعد فکر کنم حتمیه. من صبر میکنم 20$ یا کمتر شه:D

hqdead
دوست عزیز جو دادن کار من نیست و کار شماست. منظورت از استفاده از مطالب احتمالا اینه؟:
مجموع نظرات کاربران استیم تا به الان

OVERALL: Mostly Negative
فکنم پرچم refund بالاس
No Man's Lag اسم جدید براش گذاشتن

جدا؟ از کی تا حالا تو تاپیک امتیازات سایت ها و مجلات مطالب مورد استفاده شدن نظرات کاربران استیم؟:|
یعنی کارمون به جایی کشیده که از نظرات کاربران استیم به عنوان مرجع استفاده کنیم؟ کلا سلیقه و نظر شخصی برای شما مفهومه؟ تفاوتش با نقد حرفه ای و بی طرف چطور؟
ملت میان اینجا نقد های سایت ها را بخونند. نقدی که پشتش تفکر باشه حرفه ای باشه نه کامنت های استیم که پشتش سلیقه شخصیه. اتفاقا شما با مطالبت داری علاقه مندان به بازی را گمراه میکنی تا کمک. 3 4 تا پست راجع به امتیازات و نقد های بازی ارسال شده و باقی پست ها نظرات حاشیه ای. بله تاپیکه . ازاده. ولی خب. بازم میگم. نقد با تخریب فرق داره. نقد یعنی گیم اسپات یوروگیمر و باقی. تخریب یعنی " من با این بازی حال نکردم به فلان دلیل no mans lag و و و" . باز یکی این حرف هارا میزد که به سایت ها تو این تاپیک توجه کرده باشه یه چیزی.

مد جدیده که به جای نقد کامنت های استیم بشه مرجع؟ بیخیال:| سرگرمی و اطلاعات کلی شاید. غیر از این. هیچ ارزش دیگه ای نداره. ضمنا. شما که به تجربه دیگران اهمیت میدی. حرف های بازیسنتری هایی که بازی کردند را هم مورد توجه قرار بده نه فقط استیم یا هرجایی که نظرش با شما موافقه.

آخرین ویرایش:

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
غر زدن و ایراد گرفتن اشخاصی که یک بازی را هیچوقت تجربه نمیکنند اگر هم بکنند پایریت میکنند و فرستادن این انرژی منفی ها به کسانی که 60$ با ارزش (که به سختی به دست میاد) پای بازی پرداختند و واقعا لذت میبرند تو این سایت عادی شده:D طرف زحمت کشیده 60$ پول تو این وضعیت اقتصادی به دست اورده پای بازی خرج کرده شک نکنید لذتشم برده و میبره و میاد اینجا نظر میده شما بنشینید پای سیستمتون ایراد های حاصل از فکرتون (نه تجربه بازی) بگیرید و طرف را زیر سوال ببرید. یا تو بهترین حالت نظر های استیم را اینجا کپی کنید. موفق باشید:D و حذاقل برای نظر طرف احترام قائل باشید. چون چه بپسندید چه نه نظرش از رو تجربست و بسیار معتبر تر از افکار کوپی پیست شما:D

نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنند یک بازی باید همون چیزی باشه که خودشون میخوان. یک بازی یک بازیه. اگر خوشت اومد بخواه. خوشت نیومد نخواه. این فکته. و خواستن دیگران هم زیر سوال نبر. نقد و فیدبک با تخریب فرق داره.
پ ن: منظور از پایریت میکنند سطحی بازی کردنه. وگرنه خودم نسل قبل جیل بریک باز بودم و با افتخار رس 90% بازی هارا کشیدم:D
---
قیمت بازی بهش ضربه وارد کرد. وگرنه تا جایی که من میدونم این بازی الان همونیه که همیشه قرار بود باشه. با توجه به متا و فیدبک ها پرایس کات و تخفیف زودتر از موعد فکر کنم حتمیه. من صبر میکنم 20$ یا کمتر شه:D
اینجا تاپیکه و بحث آزاد نظرات گفته میشه برای راهنمایی دوستانی که قرار بخرند مهمترین نظرات هم استیم و کابرانشه تا مثل بعضی دوستان بی فکر خریداری نشه (نمونش خودم که بدون اینکه صبر کنم و تحقیق division رو نسخه گلد ادیشنش رو خریدم و متوجه شدم اشتباه کردم الانم بجای خرید این بازی درب و داغون پولشو سیو میکنم واسه Deus Ex: Mankind Divided) و ناراحتی پیش نیاد کسی که نظر میده و نظرات رو میبینه قرار اورجینال بخره بازیو و پایریت برای خیلیها دیگه مفهومی نداره (برای نمونه رجوع شود به اکانت استیم بنده و خیلی دیگه از دوستان ) پس کلا جو ورتون نداره بذارید دوستان استفاده کنن از مطالب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر