خریدار خریدا ارشیو جهت کلکسیون کنسول و فیگور و فقط دوستان عکس ارسال کنن تا طی 2 هفته اتی معامله بشه

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
سلام دوستان آرشیوخریدارم چنانچه تمایل به فروش دارین لطف کنین هماهنگ بشین تا سر قیمت توافق کنیم یه تعداد از وسایل که از دوستان خریداری شده
تو تاپیک همسایه
عکس از کلکسیون

Attachments

• 0 (3).jpg
    0 (3).jpg
    150.2 KB · مشاهده: 1,067
  • 0 (5).jpg
    0 (5).jpg
    211.9 KB · مشاهده: 1,050
آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: TheRealDeal

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
آرشیو بنده تو منزل یکی از اقوام قرار داشت تا جابجا بشه و متاسفانه بدلیل نزدیکی به استخر آبی که بدون محکم کاری آبگیری شد جداره مخزن شبانه تخریب و براثر فشار آب چند منزل تخریب و آرشیو ۴۰۰میلیونی بنده نابود شد و زحمات ۱۲ ساله بنده هدر رفت والان از شهرداری قوشچی و پیمانکار مربوطه شکایت شده تا خسارت مربوطه تادیه بشه لیکن بزرگترین آرشیو کشور که از سرتاسر دنیا جمع آوری و با صرف ۱۲ سال زمان و کلی زحمت ودوندگی بدست اومده بود فنا شد متاسفانه خیلی از آیتم ها آکبند بودن و حتی خیلیا شون نمونه مشابه اک تو ای بی هم نداشتن وکمیاب و قیمت‌هایی نجومی داشتن و کسانی که تو زمینه خرید و فروش بودن واساتید این زمینه هستن میدونن آکبند این پکها چه مبالغ هنگفتی داره و ضرر حاصله چه مبلغی میشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Rating - 100%
11   0   0
آرشیو بنده تو منزل یکی از اقوام قرار داشت تا جابجا بشه و متاسفانه بدلیل نزدیکی به استخر آبی که بدون محکم کاری آبگیری شد جداره مخزن شبانه تخریب و براثر فشار آب چند منزل تخریب و آرشیو ۴۰۰میلیونی بنده نابود شد و زحمات ۱۲ ساله بنده هدر رفت والان از شهرداری قوشچی و پیمانکار مربوطه شکایت شده تا خسارت مربوطه تادیه بشه لیکن بزرگترین آرشیو کشور که از سرتاسر دنیا جمع آوری و با صرف ۱۲ سال زمان و کلی زحمت ودوندگی بدست اومده بود فنا شد متاسفانه خیلی از آیتم ها آکبند بودن و حتی خیلیا شون نمونه مشابه اک تو ای بی هم نداشتن وکمیاب و قیمت‌هایی نجومی داشتن و کسانی که تو زمینه خرید و فروش بودن واساتید این زمینه هستن میدونن آکبند این پکها چه مبالغ هنگفتی داره و ضرر حاصله چه مبلغی میشه
حالا اميدوارم پيگيريها نتيجه داشته باشن،
ولي داخل مملكت ما يكم سخته بفهموني كه مثلا فلان استيل بوك يا فلان كالكتور قيمتش چند ميليون تومنه( كلا اخه ما ٣٠ ساله عقبيم ) اگه بتونيد يه بخشي از مبلغ رو هم زنده كنيد بازم ارزش پيگيري داره

• Like
Reactions: hamid hamidpor

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
Rating - 100%
12   0   0
داداش شاید باورت نشه اما به اندازه شما من ناراحت شدم اما مهم اینه که خودتون سالمین هیچی ارزشمند تر از جان انسان نیست اینا همشون باهم فدای یه تار موی شما
امیدوارم با پیگیر از مراجع قضایی بتونی خسارت رو کامل بگیری و دوباره ارشیو جمع کنی

• Like
Reactions: hamid hamidpor

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,477
نام
Nightwing
Rating - 85.7%
6   1   0
من شاید فقط ۱/۱۰۰ آرشیو شمارو داشته باشم اما کاملا درک میکنم جمع کردن این عناوین نایاب حتی در خارج هم کار همچین راحت و کم هزینه ای نیست دیگه اینجا که بماند . مشکلات خرید از آمازون و ایی بی . واقعا نمیدونم چه جمله ای برای تسکین درد این اتفاق میشه به زبان آورد من واقعا بابت این اتفاق متاسفم و خدا صبر بده بهت بازم شکر که خودت سالمی سلامتی رو با هیچ قیمتی نمیشه به دست آورد.

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
چون دوست عزیز اساتید نظراتشان مینویسند من به کارشناس دادگاه نشون میدم تا ایشان بدونن که بنده الکی نمیگم متضرر شدم و مبالغی بالا صرف خرید آیتم ها طی چند سال شد ه همین دوست عزیزم که نوشته ۳۰ سال عقبه تو این زمینه ایران خودش سنده یا از سایت دیوارو شیپور و پرشین تولز و روبه نو دارم قیمت‌هایی دوستانی که قبلا کالا فروختن کپی میکنم بدبختیم یکی دوتا نیست که دارم از ایبی و ..... قیمت در میارم

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
اتفاقا کارشناس فردا صبح میاد برادر چون اهل فن خیلی کمه تو آرشیو بازی قیمتی هم متفاوته عکس آز آرشیو از ایبی گرفتم لیکن نمیتونم از این همه جنس بگیرم

• Like
Reactions: Persona.Q

hamid hamidpor

کاربر سایت
Oct 8, 2013
313
نام
حمید
Rating - 100%
13   0   0
منظورم آینه فرضا یه جنسی باز شه پلمپش یا یه ارت بوک ناقص بشه چقدر میاد پایین ارزشش یا خط وخش داشته باشه تو آرشیو جنس ناقص میشه ونصف بهاش میپره یا هزینه حملش چقد میشه

• Like
Reactions: Persona.Q

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر