سگا از Project Sonic برای PS4 ،Xbox One ،PC و NX رونمایی کرد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
n9rke2jlvu60tcn3tdi6.jpg

شرکت «سگا» از «پراجکت سونیک ۲۰۱۷»، یک «Sonic the Hedgehog» سه بعدی در سبک پلتفرمر که قرار است کریسمس سال ۲۰۱۷ به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی برای پلتفرم‌های PC ،Xbox One ،PS4 و NX عرضه شود، رونمایی کرد. با ما در بازی‌سنتر همراه باشید.

در ادامه می‌توانید توضیحات «سگا» پیرامون این عنوان جدید را مطالعه کنید.

وقتی شرایط در تاریک‌ترین حالت خود قرار دارد، حتی قهرمان‌ها نیز به کمک احتیاج پیدا می‌کنند.

این عنوان حماسی توسط «تیم سونیک» ساخته خواهد شد، همان تیمی که «سونیک جنریشنز» و «سونیک کالرز» را برای هواداران به ارمغان آوردند. (این بازی) کریسمس سال ۲۰۱۷ در فروشگاه‌های فیزیکی و دیجیتالی عرضه می‌شود. اطلاعات بیشتر از این عنوان در تاریخ دیگری مشخص خواهد شد.

لینک منبع

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
شدیدا امیدوارم یه چیزی تو مایه های sonic boom در نیاد !(هر بار میرم رو wii u پلی بدمش یه ربع نشده ازش خارج میشم :|)
واقعا بهترین تجربه ای که داشتم ازش genarations بود و بس :x
----------------------------------------
پ.ن :
watch?v=gCh9--2xcKk
واقعیه ؟:-s:x

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
شدیدا امیدوارم یه چیزی تو مایه های sonic boom در نیاد !(هر بار میرم رو wii u پلی بدمش یه ربع نشده ازش خارج میشم :|)
واقعا بهترین تجربه ای که داشتم ازش genarations بود و بس :x
----------------------------------------
پ.ن :
watch?v=gCh9--2xcKk
واقعیه ؟:-s:x
من دموش رو نتونستم تحمل کنم
چه برسه برم بازی کنم اصلیش رو
جنریشنز در سونیک های جدید نسبتا خوبه یا خیلی خوب
اما برای یکسری از دوستان مثل من شاید بهترین سونیک ها همون سه گانه ی اصلی Hedge hog باشه روی Genesis یا Mega Drive

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
سگا خیلی وقت پیش باید سونیک رو دوباره این این شکلی میکرد فکر تازه بعد sonic boom متوجه شد که دیگه....:)) از نظر من قشنگ ترین بازیش سونیک ادونتر 2 بود دقیقن بعد دریم کست سونیک نابود شد الان کار درستی کردن:D

• Like
Reactions: s.1 and mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من دموش رو نتونستم تحمل کنم
چه برسه برم بازی کنم اصلیش رو
جنریشنز در سونیک های جدید نسبتا خوبه یا خیلی خوب
اما برای یکسری از دوستان مثل من شاید بهترین سونیک ها همون سه گانه ی اصلی Hedge hog باشه روی Genesis یا Mega Drive
البته اینم بگم که گفتم "بهترین تجربه" :D ولی با sonic advance خیلی خاطره دارم و 24 ساعته پلی بدمش هم خسته نمیشم از بس که طراحی مراحلش عالی بود :x

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
sonic generation که عالی بود اما sonic color دست کمی از فاجعه نداره البته گیم پلیش بد نیست اما زیادی cheap death داره.

به عنوان فن سونیک که همه ی نسخه هاش حتی سخت ترینش sonic unleashed هم که به اتمام رسوندم(شاید بشه گفت سخت ترین بازی عمرم) بسیار برای نسخه هیجان زده هستم می زنه تجربه ی نابی باشه.

منم قبول دارم که sonic avdenture 2 بهترین سونیک عرضه شده هست 37 بار تمومش کردم:D

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
البته اینم بگم که گفتم "بهترین تجربه" :D ولی با sonic advance خیلی خاطره دارم و 24 ساعته پلی بدمش هم خسته نمیشم از بس که طراحی مراحلش عالی بود :x
اتفاقا من سونیک ادونس رو توگوشیم داشتم ولی همین امروز پاکش کردم :D به نظر من مراحلش از روی موفق ترین بازی سگا جنسیس یعنی sonic 2 که واقعا شاهکار بود تقلید شده بود جلبش اینحاست که مارک کرنی روی sonic 2 کار کرده بوداگه این بازی مثل سونیک 2 باشه عالیه من هیچ وقت دریم کست نداشتم و سونیک ادونتر 2 بازی نکردم ولی از امتیازاتش وتصاویرش معلوم بود که قشنگه خیلی ها هم نظر منو دارن

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه به تریلر بازی توجه کنیم میبینیم که بازی نسبت به گذشته تغییراتی هم کرده:D مثلا قدیما وقتی سرعتش اوج می گرفت موج نمیزد ولی تو این نسخه تو اوج سرعت موج میزنه وحس خیلی بهتری میده اون پرتالا که پرتش میکردنم خیلی خوب بود باس هاشم انگار جدید تر شده مینی گیمشم خوب بود

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
و من همچنان منتظر Sonic Heroes 2 ـم8->

Sonic boom که وللش Sonic Lost World هم فاجعه بود...سونیک اش به زور راه میرفت...چه برسه بدوئه...آقا سونیک اه سریع نره که حال نمیده...ولی تریلر معرّفی این یکی بنظر از این نظر چیز خوبیه...
یه بدمن خوف هم باشه و رفقا جمع شن حلّه...\:D/

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
و من همچنان منتظر Sonic Heroes 2 ـم8->

Sonic boom که وللش Sonic Lost World هم فاجعه بود...سونیک اش به زور راه میرفت...چه برسه بدوئه...آقا سونیک اه سریع نره که حال نمیده...ولی تریلر معرّفی این یکی بنظر از این نظر چیز خوبیه...
یه بدمن خوف هم باشه و رفقا جمع شن حلّه...\:D/
به نظرم سونیک هیروز افتضاح ترین بازی سونیک بود :| یک دقیقه هم نمیشد تحملش کرد:-&:)) ولی یه چیز همه بازی های سونیک مخصوصا 3d هاش اعصاب خورد کن بود اینکه تو اوج سرعتی یهو اون ربات از جلوت در میاد همه سکه هات میپره که هیج حالتم گرفته میشه

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به نظرم سونیک هیروز افتضاح ترین بازی سونیک بود :| یک دقیقه هم نمیشد تحملش کرد:-&:)) ولی یه چیز همه بازی های سونیک مخصوصا 3d هاش اعصاب خورد کن بود اینکه تو اوج سرعتی یهو اون ربات از جلوت در میاد همه سکه هات میپره که هیج حالتم گرفته میشه

با خاطرات من بازی نکن:D
اتّفاقاً سونیک وحشتناک خوبی هم بود...سونیک سه بعدی ها هم من با اکثرهم شون حال کردم...دو بعدی ها که بماند مثل باتلاق بود...می رفتی توش در نمیومدی
ولی سونیک هیروز یه چیز دیگه بودB-) چقدر من باهاش خاطره داشتم...مخصوصاض مراحل Team Chaotix که اسگلمون میکرد هفت دور یه مرحله رو میرفتیم تا ماموریتشون تموم شه

پ.ن: تخته گاز که میری جلو به چیزی هم نیگاه نمیکنی تو سونیک دو بعدی ها هم با کلّه میرفتی تو موانع هیچی هم ازت نمیموند:|

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
پس سونیک boom نرفتید فکر کنم .
دموش رو هم نمیشه تجمل کرد به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر