اسکندر مقدونی جدیدترین شخصیت Fate/Extella

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
iyhqdf2pid6r876ywbf5.jpg

شرکت «مارولوس» اعلام کرده که شخصیت محبوب «اسکندر» از سری «فیت» در عنوان «فیت/اکستلا: د اومبرال استار» قابل بازی خواهد بود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

«اسکندر» یکی از اعضای گروه «آتیلا» خواهد بود. در ادامه می‌توانید کلیات این شخصیت را مطالعه کنید.

- اسکندر
کلاس:
رایدر
صداگذار: «آکیو اوتسوکا»
نوبل فانتزم: «ایونیوی هیتایروی: ارتش پادشاه»

files-news-Fate-Extella-Iskandar-07-20-16-002%5B7774403971f78956532d8dce277b9488%5D.jpg

پادشاه فاتحان مقدونیه. او کارهایش را با ذهنی باز انجام می‌دهد. او یک سیاستمدار، ماجراجو و فاتحی بی‌مانند است. وی پادشاهی میان پادشاهان است.

علاوه بر شخصیت «اسکندر»، شرکت «مارولوس» از تعدادی از لباس‌های جایزه برای خرید بازی از فروشگاه‌های خاص در ژاپن رونمایی کرد.

- فروشگاه Amazon – لباس «Sweet Devil» برای «آتیلا»
- فروشگاه Geo – لباس «Multiple Wear» برای «نرو کلادیوس»
- فروشگاه Game Tsutaya – لباس «Tailmaid Strike» برای «تامامو نو مائه»
- فروشگاه Loppi / Lawson HMV – لباس «Seifukuou Karaage-kun T-Shirt» برای «اسکندر»

«فیت/اکستلا: د اومبرال استار» قرار است 10 نوامبر سال جاری در ژاپن برای پلتفرم‌های PS4 و PS Vita منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز برای عرضه در زمستان پیش‌ رو تأیید شده است.

در ادامه می‌توانید تصاویر «اسکندر» و لباس‌های فوق‌الذکر را مشاهده کنید.

لینک منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از وجود اسکندر آقا تعجب کردم :D اسکندر کجا این بازی کجا؟ :D
اسکندر مگه دل نداره بزنه ملت رو له و لورده کنه؟ :D

یا فرشاد شاید از لحاظ داستانی منظورته؟ :D اگه آره، که باید بگم دیگه بعد از شونصدتا اسپین آف و نسخه فرعی دیگه داستانی برای سری فیت اصلا مونده که نگرانشی؟ :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اسکندر مگه دل نداره بزنه ملت رو له و لورده کنه؟ :D

یا فرشاد شاید از لحاظ داستانی منظورته؟ :D اگه آره، که باید بگم دیگه بعد از شونصدتا اسپین آف و نسخه فرعی دیگه داستانی برای سری فیت اصلا مونده که نگرانشی؟ :))

نه بابا من چیکارم؟ اسکندر رو چشم Saber جا داره :D

من که برام مهم نیست :D از همون اولش هیتر کل سری Fate بودم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
اومدم هیت بورزم! :|
جدای از اینکه لعنت خداوند برای اینکه اسکندر کبیر رو توی چنین بازیی میارن و میخوان من رو وسوسه کنند! (کور خوندن! :-" ویور و دریمود هم بیارن بازم من هیتر خواهم ماند! هیتمم بیشتر میشه :-" ) خدایی این چه بازییه ساختن!!! :|
LVL دیزان بازی خداااااااست! :| یک صفحه ی آبیه که تقریبا هیچی توش نیست! :| آدم یاد مراحل ساخت بازی که یک محیط خاکستریه و انیمیشن های کاراکترها رو توش امتحان میکنند و ... میندازه! :-" در این حد خالیه!
عکسی که میزارم مربوط به قدرت کاراکتر و اینا نیست، هرچی تریلر و عکس دیدم اوضاع همین بوده!:| فکر کنم بازی به همین یک Stage خلاصه بشه:-"

غیر از این NPCـهای بسیار زیباشه! جدا از اینکه به جای اینکه حس دنیاهای قدیمی و این قهرمان ها رو بده،انگار یه مشت ربات ـن! (شایدم هستن:-" داستان بازی رو دیگه دنبال نکردم! :-" )
یعنی تو صفحه هرچی از این جونورها وجود داره،همشون یه شکل! :| با توی بقیه ی Warriorsـها کلاهی،لباسی،طراحی صورتی یه چیزیشون تو گروه های 5 نفری که هستن فرق میکنه! دیگه انقدر هم کپی نیستن:-"

حالا اصلا کاری هم نداریم که گرافیک کلی بازی تنه میزنه به بازی های PS2 و حتی شاید PS1 :-" :-" :-"

کلا هرچی بیشتر از دنیای Fate میبینم،بیشتر نسبت به این دنیا هیتر میشم:D و البته عشق و علاقم به Fate/Zero که وسط این همه آشغال(:-") چنین شاهکاری در اوردن بیشتر میشه! :x

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
الآن یه سرچی زدم، اینا خجالت نمیکشن Pure Night Dress (!) برای بانو طراحی کردن؟! :| :D
این ژاپنی ها کلا این مدلی دوست دارن. شخصیت های زن بازیهاشون اکثرا موقع دویدن دامنشون میره بالا و همشونم که یه اصوات خاصی موقع جنگ از خودشون در میان!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ف*ک دیس ش*ت!!!
خدایی این چیه...برم دو قسمت Fate Zero بببینم این تصاویر از ذهنم پاک شه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر