Nintendo's NES بااندازه ای کوچک برمیگردد

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
شرکت محبوب "نینتندو" اعلام کرده است که قرار است کنسول NES را با اندازه ی کوچک در تاریخ 11 نوامبر عرضه کند.
3094522-nes1.jpg
این کنسول قرار است همراه با 30 عدد بازی کلاسیک و همچنین یک کنترلر اصلی این کنسول، داخل پکیجی به قیمت 60 دلار روانه بازار شود. این شرکت تایید کرد که کنسول از بازی های دونفره پشتیبانی می کند و شما می توانید یک کنترلر اضافه با قیمت 10 دلار تهیه کنید.علاوه بر این شما قادر به استفاده از کنترلر کلاسیک و کنترلر کلاسیک پرو خواهید بود.
Nintendo039s-NES-Returning-With-Mini-Version-Includes-These-30-Games.jpg
. این کنسول به طور مستقیم به واسطه کابل HDMI به تلویزیون متصل خواهد شد.
. شما نمی توانید هیچ اتصال آنلاینی داشته باشید و تمرکز بر روی بازی های قدیمی و کلاسیک است.
. پلیر ها قادر به save (ذخیره) کردن بازی خواهند بود.
بازی ها:
  • Balloon Figh
  • Bubble Bobble
  • Castlevania
  • Castlevania II: Simon's Quest
  • Donkey Kong
  • Donkey Kong Jr.
  • Double Dragon II: The Revenge
  • Dr. Mario
  • Excitebike
  • Final Fantasy
  • Galaga
  • Ghosts N Goblins
  • Gradius
  • Ice Climber
  • Kid Icarus
  • Kirby’s Adventure
  • Mario Bros.
  • Mega Man 2
  • Metroid
  • Ninja Gaiden
  • Pac-Man
  • Punch-Out!! Featuring Mr. Dream
  • StarTropics
  • Super C
  • Super Mario Bros.
  • Super Mario Bros. 2
  • Super Mario Bros. 3
  • Tecmo Bowl
  • The Legend of Zelda
  • Zelda II: The Adventure of Link
و در پایان منتظر این کنسول با قیمت 60 دلار در تاریخ 11 نوامبر باشید.

منبع:Nintendo's NES Returning With Mini Version, Includes These 30 Games

آخرین ویرایش:

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
موافق نیستم دوست عزیز. به شخصه وقتی با emulator بازیهای قدیمی رو اجرا میکنم، تمام اون حس نوسالژیکی که باید بدست بیارم رو بدست میارم. من حس نوستالژیک رو از داخل اون بازیِ قدیمی میگیرم، ولی ظاهراً بعضیها این حس رو از قیافه کنسول میگیرن، نه بازیهاش!
بهرحال در دنیای عجیبی زندگی میکنیم.
نشستن جلو کنسول و فوت کردن تو کارتریج هم بعد از مدت کوتاهی واسه آدم عادی میشه و حس نوستالژیکش رو از دست میده. پس پولمون رو خرج این چیزا نکنیم.

جالبه بدونی میکروی خودم و کارتریجهاش رو از قدیم نگه داشته بودم تا اینکه دو ماه پیش ازشون یه عکس یادگاری گرفتم و انداختمش دور. چون جا کم دارم و واقعاً دلیلی برای نگه داشتنش نمیدیدم. تو فامیل و در و همسایه هم کسی نبود که خواهانش باشه وگرنه میدادمش به اون.

من حتی عکسای آدامسای فوتبالی (دهه شصتی‌ها میدونن چیه) که در دوران کودکی واسشون سر و دست میشکستم و برای جمع آوریشون کلی خون دل خورده بودم، پارسال با یه حرکت ضربتی ریختم دور! چرا؟ چون اولاً عکس تمام اون بازیکنا با کیفیت بهتر تو اینترنت موجوده؛ بعد اینکه با پیشرفت تکنولوژی و واقعی شدن بازیهایی مثل PES، بازیکنای قدیمی مثل مارادونا رو میشه بصورت مجازی باهاشون بازی کرد. گرافیک و گیم پلی هم که داره در حد reality میشه. خلاصه اینکه هیچ دلیلی برای نگه داشتنشون نمیدیدم.
نمیشه که صد در صد احساساتی رفتار کنیم، بایستی یه مقدار هم به عقل بها بدیم. بقول شاعر: چون که صد آید نود هم پیش ماست. وقتی میکرو و سگا و پلی استیشن رو بصورت مجازی تو تبلتم دارم دیگه واسه چی پول بدم و بعدش بشینم وسط اتاق پای میکرو؟!
آخه واقعا حرف شما منطقي نيست قيمت اين هم خوبه اندازه يه بازي اكبنده

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,434
نام
علی
والا منم یه گیمیر قدیمی‌ام که الان ۳۳ سالمه و از آتاری و میکرو شروع کردم رفتم جلو. خیلی هم به نوستالژی اهمیت میدم ولی به نظرم خریدن این دستگاه پول حروم کردنه. شما کل بازیهای nes رو (شامل بازیهای اورجینال، هک شده، تمام ریجنها) داخل یک فایل فشرده از این لینک میتونی دان کنی. حجمشم دویست و خرده ای مگ بیشتر نیست. و با یه نرم افزار روی pc یا گوشیت بازی کنی. دیگه اگه خیلی دنبال ادا اطوار هستی برو تو سایت gamefaqs کاورهای اصلی بازیهات رو هم دانلود کن. فکر کنم تو تورنت هم پک کامل کاور بازیها موجود باشه.
اگه واقعا دنبال نوستالژی هستی، هزاران بازی رو یکجا دانلود کن و بریز تو گوشیت همه جا همراه خودت داشته باش. دیگه چه معنی داره واسه چهارتا بازی آدم بره پول بده و بعدشم خودشو درگیر وصل کردن به TV و نشستن پای تلویزیون کنه؟ اونم تو این سن که همه ببیننت و تابلو بشی!
اینو مجانی هم بدن من نمیگیرم. چون به لطف تکنولوژی، کنسول nes رو بصورت مجازی داخل pc و گوشیم دارم و نیازی به وجود این دستگاه احساس نمیکنم.
چه زندگیه سختی داری!همش به فکر اینکه مشتی احمق چه فکری راجعبه بازی کردنت میکنن لول محکم موفق باشی

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
کنسول واقعا ارزشمندیه ولی یه مشکل داره اونم محدودیت بازی هاست!
مثلا کلی از بازی های مورد علاقه من توی لیست نیست!

در جواب اون دوستانی هم که میگن با گوشی بازی های NES ران میکنن هم بگم که شما ها اگه تونستین 4 تا بازی NES با تاچ گوشی ببرین آخرش من یدونه از همین کنسول به شما مجانی میدم!:-w

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592

در جواب اون دوستانی هم که میگن با گوشی بازی های NES ران میکنن هم بگم که شما ها اگه تونستین 4 تا بازی NES با تاچ گوشی ببرین آخرش من یدونه از همین کنسول به شما مجانی میدم!:-w
اخوی الان اکثر گیم پدهای با سیم و بیسیم به گوشی های اندروید متصل میشوند. 8-|
یه دونه از این کنسولها باید مجانی بهم بدی مرده و حرفش وگرنه باید امضا و آواتورتو عوض کنی... 8->

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
یه دونه از این کنسولها باید مجانی بهم بدی مرده و حرفش وگرنه باید امضا و آواتورتو عوض کنی... 8->
خوب چه کاریه کنترلر به اون خوبی نوستالیژی طور مگه مریزیم tv رو ول کنیم بریم تو صفحه گوشی خیره شیم

• Like
Reactions: sadegh93

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

خب به گوشی کنترلر وصل میکنیم:-??

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کلا نینتندو این کنسول رو داره میزنه برای اونایی که عشق Retro هستن. عشق Retro بودن هم بخشیش مربوط به سخت افزار هست. شما دارید کنسول اصیل نینتندویی میخرید اونوقت دارید این رو با امولاتور و ... مقایسه میکنید؟ اینکه نینتندو به این حس گیمرهای رترو احترام گذاشته و کنسول محبوبش رو با قابلیت جدید باز تولید کرده بسیار تحسین برانگیز هست. دم نینتندو گرم.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
یک برد رسبری پای بگیرید و یه رترو پای هم روش بریزید 52 تا کنسول رو بازی کنید. خروجی HDMI هم داره و کنترلر xbox و PS3 هم بهش میخوره.
دوست عزیز میشه توضیح بیشتر بدید که اینا چی هستن

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
موافق نیستم دوست عزیز. به شخصه وقتی با emulator بازیهای قدیمی رو اجرا میکنم، تمام اون حس نوسالژیکی که باید بدست بیارم رو بدست میارم. من حس نوستالژیک رو از داخل اون بازیِ قدیمی میگیرم، ولی ظاهراً بعضیها این حس رو از قیافه کنسول میگیرن، نه بازیهاش!
بهرحال در دنیای عجیبی زندگی میکنیم.
نشستن جلو کنسول و فوت کردن تو کارتریج هم بعد از مدت کوتاهی واسه آدم عادی میشه و حس نوستالژیکش رو از دست میده. پس پولمون رو خرج این چیزا نکنیم.

جالبه بدونی میکروی خودم و کارتریجهاش رو از قدیم نگه داشته بودم تا اینکه دو ماه پیش ازشون یه عکس یادگاری گرفتم و انداختمش دور. چون جا کم دارم و واقعاً دلیلی برای نگه داشتنش نمیدیدم. تو فامیل و در و همسایه هم کسی نبود که خواهانش باشه وگرنه میدادمش به اون.

من حتی عکسای آدامسای فوتبالی (دهه شصتی‌ها میدونن چیه) که در دوران کودکی واسشون سر و دست میشکستم و برای جمع آوریشون کلی خون دل خورده بودم، پارسال با یه حرکت ضربتی ریختم دور! چرا؟ چون اولاً عکس تمام اون بازیکنا با کیفیت بهتر تو اینترنت موجوده؛ بعد اینکه با پیشرفت تکنولوژی و واقعی شدن بازیهایی مثل PES، بازیکنای قدیمی مثل مارادونا رو میشه بصورت مجازی باهاشون بازی کرد. گرافیک و گیم پلی هم که داره در حد reality میشه. خلاصه اینکه هیچ دلیلی برای نگه داشتنشون نمیدیدم.
نمیشه که صد در صد احساساتی رفتار کنیم، بایستی یه مقدار هم به عقل بها بدیم. بقول شاعر: چون که صد آید نود هم پیش ماست. وقتی میکرو و سگا و پلی استیشن رو بصورت مجازی تو تبلتم دارم دیگه واسه چی پول بدم و بعدش بشینم وسط اتاق پای میکرو؟!
اون کنسول میکرو و اون عکسای آدامس سین سین که شما دور ریختید، حکم تونل زمان دارن برای من
دیگه با این کار شما هیچ دفاعی از کلمه نوستالژی نمیشه کرد

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

گفتم با تاچ گوشی اگه تونستی ببری آخرش!(لطفا پست منو دقیق بخون)
بعد هم تلویزیون و مبل ول کنم برم روی 4-5 اینچ صفحه بازی کنم!!!!!!!!
اونم باید برم یه کنترلر یا بخرم یا پیدا کنم وصل کنم و کلی داستان

• Like
Reactions: amirmt

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
دوست عزیز میشه توضیح بیشتر بدید که اینا چی هستن

یه برد هست به اسم رسپبری پای که الان ورژن 3 توی ایران حدود 170 قیمت داره با ورژن 1 هم که حدود 70 قیمت داره میشه بازی کرد ولی برای دریمکست و PSP و پلی استیشن ورژن 2 لازمه ولی چون اختلاف ورژن 2 و 3 کمتر از 40 هزار تومن هست و ورژن 3 هم چون WIFI داره و سی پی یو قوی تر خب بهتره. یه برد برنامه پذیر هست. من خریدمش خودت هم یه سرچ گنی براحتی گیرت میاد اگر هم پیدا نکردی به من پیام بده.
برد خروجی آنالوگ و HDMI داره و بلوتوث و وایفای هم داره میکرو اس دی هم بهش میخوره. 4 تا هم خروجی USB و یدونه هم lan داره.
اونقدر قدرت داره که تا PS2 تموم کنسولها رو براحتی شبیه سازی میکنه.
روی این برد خیلی برنامه اجرا میشه از یه نسخه لینوکس و ویندوز گرفته تا.... ولی اون چیزی که برای ما مهمه یه ورژن مخصوص گیم به اسم رتروپای هست RetroPie این برنامه که رایت میشه روی SD بیشتر از 52 تا کنسول رو شبیه سازی میکنه و انواع و اقسام کنترلرها رو هم پشتیبانی میکنه.
من الان یکیش رو به تلوزیونم وصل کردم و یه دسته PS3 رو هم باهاش از طربق بلوتوث pair کردم. از آتاری 2600 تا nes و SNES و آمیگا و کومودور 64 تا دریمکست و PSP رو میشه باهاش عالی بازی کرد صفحه کلید و موس و... هم نمی خواد.
فلش درایو و هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد اگه بیشتر از یه مموری 32 گیگ نیازتون میشه.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
یه برد هست به اسم رسپبری پای که الان ورژن 3 توی ایران حدود 170 قیمت داره با ورژن 1 هم که حدود 70 قیمت داره میشه بازی کرد ولی برای دریمکست و PSP و پلی استیشن ورژن 2 لازمه ولی چون اختلاف ورژن 2 و 3 کمتر از 40 هزار تومن هست و ورژن 3 هم چون WIFI داره و سی پی یو قوی تر خب بهتره. یه برد برنامه پذیر هست. من خریدمش خودت هم یه سرچ گنی براحتی گیرت میاد اگر هم پیدا نکردی به من پیام بده.
برد خروجی آنالوگ و HDMI داره و بلوتوث و وایفای هم داره میکرو اس دی هم بهش میخوره. 4 تا هم خروجی USB و یدونه هم lan داره.
اونقدر قدرت داره که تا PS2 تموم کنسولها رو براحتی شبیه سازی میکنه.
روی این برد خیلی برنامه اجرا میشه از یه نسخه لینوکس و ویندوز گرفته تا.... ولی اون چیزی که برای ما مهمه یه ورژن مخصوص گیم به اسم رتروپای هست RetroPie این برنامه که رایت میشه روی SD بیشتر از 52 تا کنسول رو شبیه سازی میکنه و انواع و اقسام کنترلرها رو هم پشتیبانی میکنه.
من الان یکیش رو به تلوزیونم وصل کردم و یه دسته PS3 رو هم باهاش از طربق بلوتوث pair کردم. از آتاری 2600 تا nes و SNES و آمیگا و کومودور 64 تا دریمکست و PSP رو میشه باهاش عالی بازی کرد صفحه کلید و موس و... هم نمی خواد.
فلش درایو و هارد اکسترنال هم میشه بهش وصل کرد اگه بیشتر از یه مموری 32 گیگ نیازتون میشه.

خیلی پیشنهاد خوبیه!:-bd
شما که گرفتی مشکلی با 1 گیگ رم دستگاه نداری؟
راستی میتونه فایل های 1080 رو پخش کنه؟(روی ویندوز مثلا)

یعنی اگه بشه به عنوان پلیر هم ازش استفاده کرد در کنار شبیه سازهای کنسولی فوق العادس!:x

ولی این کنسول جدید NES حس خیلی متفاوتی میده که نمیشه با هیچ دستگاه دیگه ای به دستش آورد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر