Playstation VR Offical Topic

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام...
بنده تازه متوجه این تاپیک شدم و تمام صحبتهای دوستان هم خوندم...اما با خیلی از صحبتها موافق نیستم...اول اینکه وی آر در ابتدای راه هست و تازه داره بازی واسش ساخته میشه...دوم اینکه مگر بقیه برندهای وی آر مثله اچ تی سی یا اوکولوس با اون قیمت بالاتر چه بازیهایی دارن که اینقد این وی آر سونی رو کوبوندین زمین؟ شما از هیچ وی آری در دنیا از هر برندی توقع بازی هایی مثله آنچارتد با اون گرافیک رونداشته باشید ...وی آر تو هیچ برندی گرافیک محسوب نمیشه و مهم تجربه خاص و متفاوتشه که خیلی از بازیها تعادلت رو به هم میزنه به خاطره حسی که اون محیط به شما میده.کلا تکنولوژی وی آر همینه و تازه در ابتدای راه هست. ( منظورم کله برندهاست )برای مثال فقط یک بازی رو بهتون پیشنهاد میدم که از خوده هدست گرفته شده اگر دوستان پیکسلی در بازی میبینن به همه بگن :

برای دیدن این بازی کلیک کنید

اینم بازی فوق العاده آنتیل دون که هیچ اسمی از اون برده نشد و گفته شده در دی جی کالای نوب که با دست هیچ کاری انجام نمیدن : که کلا هدف گیریتون با دست و موو انجام میشه

برای دیدن بازی کلیک کنید

در صمن بنده به خاطره تخفیفاتی که هر هفته سونی در استور قرار میده تقریبا هروز چک میکنم استور رو. تا این لحظه هر روز داره یه بازی جدید برای وی آر عرضه میکنه و تو قسمت توضیحات بازی نوشته شده پیکسلیه هست یا نه و شما میتونید اونارو نخرید و بازیهای که گرافیک نسبتا بهتری دارن خریداری کنید که به مراطب باید هزینه بیشتری برای بازی انجام بدید. یک بازی مثله بتل زون 60$ هست ولی یک بازی پیکسلی 7$ ............

پادکست دی جی کالا رو من کامل گوش دادم و خیلی از حرفاش چرند بود :
1.اول اینکه فقط دموها رو بازی کردن و اون بازی هایی هم که گفتن خیلی عالیه مثله RIGS فقط به خاطره این بوده که الان راجبش خیلی صحبت میشه و همه ازش راضین و بهترین مضیتش مولتی بودنشه که همیشه واست یک بازی جالب و سرگرم کننده میمونه با اون محیطه شگفت انگیز و اینکه گفتن تمامه بازیها رو تست کردیم دروغ محض بود. شما برید داخل استور و بازیهای وی آر رو ببینید از هیچ کدوم اسمی هم نیاورد. نه به خاطره اینکه خوب نبودن به خاطره اینکه تست نکردن و وی آر چیزی نیست که بشه با گیم پلی دیدن چیزی رو حس کنید مگر با تجربه استفاده ازش....بازی هایی مثله Here Day Lie , Gunsjack - Eagle - Brookhaven - Until Down , و ....... و با بازی کردن 4 تا دموی بازی نظر دادن راجبش واقعا مسخره و خنده داره
2.تو پادکست اعلام کردن وی آر سونی فقط نشستنه و از دست استفاده نمیشه!!! بازی Until Down تماما بازی با دست انجام میشه به وسیله دو عدد موو و ایستاده خیلی راحت تره و یک تجربه فوق العادست این بازی که حتما به همه پیشنهاد میکنم.الان یک شرکت داره روی یک پروژه کار میکنه که حتی بتل فیلد و بازی های شوتر هم روی اون اجرا میشه و میشه توی بازی دوید ولی هنوز عرضه نشده و مشخص نیست کی عرضه بشه یا شبیه سازه دوچرخه سواریش که هنوز اونم عرضش مشخص نیست.شما توقع دارید هنوز 1 ماه به عرضه شدنه وی آر نگذشته تمامه این وسایل و بازیها و هرچیزه دیگری که ممکنه واسش عرضه بشه.خب این تعریفه خنده داریه واقعا.....

3.در ضمن کلا نقدهای دی جی کالا خیلی آبکی و خنده داره و چند عدد نوب شروع میکنن به چرندیات گفتن. دی جی کالا خیلی وقته تو نقد نوشتن امتحانشو پس داده...این منتقدای نوبه دی جی کالا هنوز نمیدونن وی آر تو هیچ برندی در دنیا گرافیک محسوب نمیشه و اسمش واقعیت مجازیه نه گرافیک بعد میاد نقد میده بیرون!!! خیلی از نقداشون راجبه گوشیا و سخت افزار تماما آبکی و مسخرست و خیلی سوتی زیاد دادن تا این لحظه....اونوقت شما اونجارو مده نظرتون قرار دادید؟ ....

بنده به شخصه به سونی اعتماد کامل دارم و همه ما میدونیم سرمایه گذاری عظیمی روی وی آر انجام داده و مطمعنن برای رقابت با بقیه برند های وی آر بازی های بسیار جالب و سرگرم کننده ای عرضه میکنه و بنده در خریدش هیچ شکی نمیبینم.این هدست با این قیمت بسیار پایین ( هرچند که تو ایران قیمت واقعا فضایی هست ) و ظاهر بسیار زیباش نسبت به بقیه برندهای وی آر بهترین گزینه ممکنه .الان تو استور چندین اپلیکشن مختص وی آر موجوده که فیلم ها و کلیپهای چند درجه اونجا گذاشته میشه و میتونید دانلود کنید و لذت ببرید . در کل میخام بگم من از وی آر خیلی راضی هستم و یک تجربه فوق العادست و این حرفی که میان با کینکت و ویتا مقایسش میکنن واقعا خندهدار و بچهگانست... بی خود و بی جهت با اطلاعات ناقص و از حرفای بقیه نتیجه گرفتن بقیه دوستان رو از خریدش پشیمون نکنید....خیلی از اینایی که اینجوری توصیف میکنن وی آر رو خودشوندارن ولی میگن داریم و از حرفهای بقیه واسه شما میگن.... در خریدش دوستان شک نکنید ولی قیمت انصافا داخل ایران بالاست...

آخرین ویرایش:

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
والا من یکم پول مازاد داشتم می خواستم vr بخرم ولی با توجه به اوضاع این اواخر منصرف شدم به جاش میرم دیانا 52 میخرم. تا لااقل امتحانش رو پس بده

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
PlayStation VR؛ آیا کیفیت فدای قیمت شده؟
حتما گوش بدید همون حرفهای منو گفتن

دیجی هنوزم بلد نیست از ویدئوهای کفار غرب تقلید کنه !

ب جای تقلید و ترجمه تحریف کرده دیجی کالا! واقعا متاسفم! البته در گذشته در مورد بررسی دوربین و....هم همچین مواردی دیده بودم!

دیجی اصلا رفرنس معتبری نیست!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
حالا اینقدر وضعش خرابه واقعا؟من تو این پاساژهای کوروش و یکیم تو کیش با oculus rift یه دمو بازی کردم با اینکه گرافیک در حد پلی استیشن وان بود ولی واقعا برام لذت بخش بود
به حدی که خودمم غافلگیر شدم . دمو کاملا 360 درجه بود و هر قشنگ حس بودن تو محیط رو القا میکرد بهت
به نظرم باید یه مقدار زمان داد به این سخت افزار جدید تا هم اندک مشکلات ساختاریش حل بشه هم چارتا بازی درست درمون براش بیاد

• Like
Reactions: capitan milan

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
حالا اینقدر وضعش خرابه واقعا؟من تو این پاساژهای کوروش و یکیم تو کیش با oculus rift یه دمو بازی کردم با اینکه گرافیک در حد پلی استیشن وان بود ولی واقعا برام لذت بخش بود
به حدی که خودمم غافلگیر شدم . دمو کاملا 360 درجه بود و هر قشنگ حس بودن تو محیط رو القا میکرد بهت
به نظرم باید یه مقدار زمان داد به این سخت افزار جدید تا هم اندک مشکلات ساختاریش حل بشه هم چارتا بازی درست درمون براش بیاد
Vr ازلحاظ سخت افزاری،از rift پایین تره

• Like
Reactions: infernal-sAs

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستانی که تجربه کردند (یا اطلاعات کافی دارند!) ، در حال حاضر عنوان شوتینگ که با Move باشه و حس نسبی تیراندازی رو بده موجوده؟
در حد 5 دقیقه این تیراندازی باشه کافیه.
پ.ن: برای کار تحقیقاتی لازم دارم.مثلا بشه برای تنوع در تمرین تیراندازی تا حدودی(نه کاملا حرفه ای) استفاده کرد.

• Like
Reactions: infernal-sAs

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
من نتونستم صبر کنم و لانچ باندل رو خریدم.
3 تومن شد.
درسته گرونه ولی چاره ای نیست. :-??
برا یه سونی فن از نون شب واجبتره.
فقط کاش قیمتش 800 دلار بود و کیفیت تصویرش از این هم بالاتر بود.

آقا بعد بیا یکم واسمون تعریف کن
منم تو کفشم زیاد

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
من نتونستم صبر کنم و لانچ باندل رو خریدم.
3 تومن شد.
درسته گرونه ولی چاره ای نیست. :-??
برا یه سونی فن از نون شب واجبتره.
فقط کاش قیمتش 800 دلار بود و کیفیت تصویرش از این هم بالاتر بود.
خدا به مالتون برکت بده
خوشا بحالتون دوست عزیز
جای ما رو هم خالی کنید

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
من فکر میکنم play VR برای کساییه که قبلا تجربه دیدن فیلم 3D درست حسابی (نه تو سینما یا عینک های مسخره 3D) نداشتن یا فیلم 360 درجه و بازی با vr رو تجربه نکردن، به قدر کافی خوب راضی کننده هست

اون کسایی میتونن از سخت افزار ضعیف VR نسبت به هدست های 600 یا 800 دلاری ایراد بگیرن که قبلا تجربه vr رو داشته باشن و براشون تازگی نداشته باشه

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
دیروز 5 تا بازی واسه VR خریدم! یکی از یکی مسخره تر! بازیاش به درد رنج سنی 10 تا 15 سال میخوره! گرافیک بازیا رو هم که دیگه چیزی نگم خیلی بهتره! :| اصلا حال نکردم با VR! کلا تفکراتم نسبت بهش تغییر کرد! فول پکش رو خریدم 3/100 که با 5 تا بازی حدود 4/500 اینطورا اب خورد واسم :|

اینم بگم که VR به درد اشخاصی میخوره که با دیدن فیلم های 3D چشماشون اذیت نمیشه! به طور مثال من خودم وقتی فیلم 3D نگا میکنم بعد از یه تایمی چشمام شروع به اشک کردن میکنه و دیگه نمیتونم 3D ببینم. این VR هم همینه. ممکنه یه نفر بتونه ساعت ها باهاش بازی کنه ولی من بعد از 20 دقیقه بازی کردن حس کردم چشمام داره از حدقه میزنه بیرون :D خلاصه قبل از اینکه هزینه کنید حتما همه ی جوانب رو در نظر بگیرید که بعدا متضرر نشید چون قیمتش پایین نیست و ممکنه یهو پول بدید و بعد پشیمون بشید. البته برای من که از PS4 به اینطرف سونی فن هستم مهم نیست و هر دستگاهی که سونی تولید کنه رو نفر اول میرم میخرم :D ولی خب خیلیا شاید هزینه کردن براشون مهم باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر