1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Playstation VR Offical Topic

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط ps4 only, ‏Jul 12, 2016.

1. کاربر سایت

از دوستان کسی بازی Farpoint + تفنگش رو خریداری کرده یه امار بدن از کجا خریدن...بازیش هست ولی تفنگش نیست..اینجوری اصلا به درد بازی کردن نمیخوره.

2. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    بدون تفنگش‌‌هم امکان بازی هست ولی تفنگ رو یعضی فروشگاه اینترنتی اورده بودن با قیمت گزاف ۶۰۰تومن میفروختن

Black Roz این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

این تفنگه بهش میخوره ؟

4. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    نمیدونم ولی همون AIMهم همین بیشتر نیست

من خودم منتظرم تا Aimقیمتش بیاد پایین بخرم ۷۵دلاره قیمتش اینا ۶۰۰میدن نهایتا باید ۲۵۰ قیمت داشته باشه

5. کاربر سایت

نام:
    hosein
    متاسفانه از شارپ شوتر نمیشه داخل وی آر استفاده کرد تا اونجای که من میدونم
    توی کنترل aim هم یه تفاوت اساسی که داره تاچ پد که قسمت بالای قرار داده شده و یکی هم دکمه r1 هست که متاسفانه توی شارپ شوتر نداریمش

6. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    بازی SUPER HOTهم که معرفی شده برا PS VRو‌ تابستون‌‌عرضه میشه

خیلی از بازیش تعریف کردن

7. کاربر سایت

این بازی تازه عرضه شده تو استور و مجانی هست

air force special oops

کسانی که move controller دارند می تونند بازی کنن...بازی تو سبک پریدن با چتر نجات هست.

Coffee Addicted این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

یکی از دوستان نوشته بودن که اگر فقط برای تجربه میخوای این دستگاه رو کرایه کن.
    از کجا ها میشه کرایه کرد؟

9. کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی کاربر فعال

نام:
    نيما
    سلام به همه
    بخصوص روزبه
    من هم امشب در طی یک فرآیند جو گرفتگی یه VR پسک استاندارد خریدم
    ولی متاسفانه دیسک همراه که اتفاقاً پلمب بودش مشکل داشت و توی کنسولم نصب نمیشه
    حکایتی شده !!!!!!
    ولی یه نسخه از Call Of Duty بود اون رو تجربه کردم
    همه چیز خوب بود
    فقط یکم این قضه دیدن پیکسل ها و گرافیک پایینش همین اولش ضد توی ذوقم
    حالا فردا یه تست اساسی بزنم ببینیم چی به چیه !

godofwar4 و mortal10 این نوشته را Like کرده اند.
  10. Better be careful The killer might be near Gold User

همه ی بازی ها همینن البته فکر کنم روی پلی استیشن معمولی بدتر هم باشه ! Batman Arkham VRبهترین بازی وی آری هست که انجام دادم و پیکسل ها در وضعیت خوب قرار دارند نکته جالب تو بتمن اینه وقتی زوم میکنی همه چیز کاملا شفاش به نظر میرسه ! قیمتش 20دلار!اما بر عکس RE7 که رسما حال بهم زنه و آدم کور میشه از طرفی مجبور بشینی رو صندلی بعد سرتو بچرخونی و اینور و اونور بری که حس تهوع به آدم دست و اگه با صندلی بچرخی و فقط با کنترلر کاراکتر رو به حرکت در بیاری موقع نمایش دمو انیمیشن دست ها بهم میریزه
    اگه هم دوست داری بازی شوتر و با چندتا jump scare انجام بدی بازی until dawn rush of blood رو بخر قیمتش 20دلار،فقط باید بشینی رو صندلی و با دسته موو هدف ها رو بزنی این وسط چندتا زامبی هم هست که باید بکشی و تو بعضی مپ ها باس فایت هم داره ،خودم صرفا به جهت jump scareداشتن های مزخرفش سمت این بازی نمیرم XD XD XD XD

nimaprince این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

اتفاقا بهترین بازی به نظر من برای VR رزیدنت اویل 7 هست..البته Farpoint رو بازی نکردم..RE7 اول بازی که محیط باز هست یکم گرافیک تو ذوق میزنه ولی وقتی وارد خونه میشه کیفیت خیلی خوب میشه و به نظر من اگر کسی سرش گیج نره میتونه بهترین تجربرو از VR رو این بازی داشته باشه....اما اگر سرش گیج بره واقعا هیچ لذتی نداره..من اون اولم سرم گیج می رفت ولی بعدا درست شد.
    راش آو بلاد هم من تا اخرش رفتم و اون هم بسیار جذاب بود برای من..اما کلا VR رو اگر ادمی هستید که سرگیجه می گیرید و بعدا هم عادت نکنید بهش میتونه بدترین انتخابتون باشه.

دموی کیچن رو حتما بازی کن...عجب چیزیه خدایی..10 دفعه بازی کنی بازم حس ترس و ری اکشن رو نشون میدی با اون که کلا 4 دقیقم نمیشه.

به نظر من قدرت VR رو که بزاریم کنار چون هنوز این دستگاه خیلی فروش نرفته و در حد فکر کنم 1 ملیون خورده ای کمتر استودویی میاد بازی پر گرافیک و هزینه بر ارائه بده چون واقعا براش صرف نداره..فکرش رو بکنید بیاد کلی زمان بزاره رو بازی بشه اخر گرافیک و گیم پلی اونوقت چقدر قراره مگه بفروشه؟
    به نظر من VR اول راه هست و باید منتظر فروش بیشتر این دستگاه باشیم تا شاهد عناوین بسیار با کیفیت تری روی VR باشیم...هرچند این احتمال هم میره تا 2 3 سال دیگه نسخه VR مثل پرو با یه آپدیت سخت افزاری جدید وارد بشه که قویتر از این باشه.

آخرین ویرایش: ‏Jun 22, 2017
  12. ESTEGHLAL کاربر سایت

نام:
    روزبه
    سلام نیما خوبی مبارکت باشه داداش

من‌‌تا الان که ۵بازی با VRانجام‌ دادم تجربه خوبی بوده برام‌‌ من کلا فقط میخوای مشکل تاری دید از بین بره برو تو سیتینگ این فوکوس رو درست کن مشکلت حل میشه

13. کاربر سایت

سلام
    دوستان قیمت وی ار هر روز داره بهتر میشه
    این دوست که جدید خبرید کرده بیاید یکم در مورد تجربش بگه ...چون اولین حرفی که زد گفت یکم گرافیک کم بوده
    خیلی ممنون

14. کاربر سایت

منم خیلی میخواستم بدونم چطوریه. تا حدی که به خریدش فکر میکردم. ولی خوب یه چند باری رفتم کلوپ ها تستش کردم. واقعا تجربه ی خیلی خاص و فانی هست. مخصوصا راش اف بلاد.
    ولی توصیه میکنم بدون تست اصلا نخرید. حد اقل شده یک بار هم تست کنید بعد اقدام به خرید کنید
    در مورد گرافیک هم میشه گفت کیفیت تو بعضی از بازی ها خیلی پایین اومده. و بعضی هاشون هم قابل قبول هستن
    در مورد میزان زاویه دید که همه ازش گلایه داشتن شخصا مشکلی نداشتم. و فکر میکنم ازار دهنده نبود
    فقط میمونه دیده شدن پیکسل ها یا به اصطلاح SDE که اونم بعد حدودا 5 تا 10 دقیقه استفاده کمتر به چشم میاد

godofwar4 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

درود دوستان.چنتا سوال مبتدی:
    بدون Move نمیشه از VR استفاده کرد؟(الان مثلا همین بازی با Duelshock4 اجرا نمیشه؟یا بازی Carnival Games)
    برای خروجی صداش میشه از هدست گلد استفاده کرد؟
    لیست بازیهاش رو از کجا میتونم ببینم؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید