بهترین ریمسترهای نسل هشتم چیستند ؟

amirmt

کاربر سایت
Mar 31, 2016
44
این نسل ظاهرا بازار ریمستر هاست تا Ip های جدید،به همین دلیل این گفت و گو را ایجاد کردم تا ببینیم که بهترین آن ها چیست تا حداقل بتونیم از ریمستر ها لذت کافی رو ببریم.
(بعضی از این بازی ها هنوز منتشر نشده اند که تاریخ عرضه درج شده است)

Tomb Raider: Definitive Edition
Metro Redux
RESIDENT EVIL Origins Collection
Devil May Cry 4: Special Edition
Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Batman: Return to Arkham (هنوز عرضه نشده است و تاریخ عرضه: نامعلوم )
Rare Replay (تاریخ عرضه: ۵ مرداد ۱۳۹۵)
Heavy rain | Beyond: Two Souls
Uncharted: The Nathan Drake Collection
Gears of War Ultimate Edition
Halo: The Master Chief Collection
The Last of Us Remastered
BioShock: The Collection (تاریخ عرضه: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵)
Skyrim: Special Edition (تاریخ عرضه: ۷ آبان ۱۳۹۵)

من شخصا Heavy rain | Beyond: Two Souls و BioShock: The Collectionرا انتخاب میکنم شما هم نظرتون را بگید.

شاید بازی های دیگری هم ریمستر شده باشند ولی بعضی ازآن ها ارزش بازی کردن ندارن به همین دلیل توی لیست نیستند.

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
بهترین ریمستر ها تا الآن، رزیدنت اویل 0 و رزیدنت اویل 1 (ریمیک) هستند بنظرم
چون عناوینی بودن انحصاری گیم کیوب ، که حتی خیلی از فن های دو آتیشه ی قدیمی رزیدنت اویل هم مؤفق به تجربه شون نبودن (یا با شبیه ساز اجرا کردن که جالب نیست) و واقعن نیاز بود تا ریمستر بشن

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
بهترین مهم نیست ولی بدتریم ریمستر رزیدنت ایول 1 بود که پر باگ بود
به جز اون قسمت آخر که سیستم نابود سازی عمارت فعال میشه و در انتقال صحنه ها کندی پیش میاد (که البته جای تأسف داره کپکام بفکر این مشکل در ریمستر نبوده-یک ویدئو دیدم از نسخه اصلی گیم کیوب همین مشکل رو داشت! ) بنده با باگ دیگه ای مواجه نشدم، در کل بنظرم نمیشه واژه ی (پر باگ) رو نسبت داد به این بازی

Sent from my iPhone using Tapatalk

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
با خوندن پست ناخودآگاه یه چیزی به ذهنم رسید ، دلم نمیاد یه تیکه به سازنده های بازی بندازم.
اونجا که گفتی بازار فعلی ، بازار ریمسترهاست تا آی پی های جدید ، به نظرم آی پی های جدید هم در بهترین حالت کپی نسخه های قدیمی خودشونن و نه خلق یک آی پی جدید.
من به شخصه دارک سولز 2 و دویل می کرای رو ترجیح میدم.به خصوص دویل می کرای 4 که خیلی ها باهاش خاطره داریم.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Batman . Uncharted . the last of us . gta v از نظر من اینا بهترین ریمستر ها هستن دقیقا کرش چیزی بود که فراموش کرده بودم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر