اطلاعاتی در مورد سرویس های Wireless

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام

آقا من حدود دو ساله وايمکس ايرانسل رو دارم. تا سال پيش که اختلال در شبکه نبود راحت انلاين بازي ميکردم. (کال رو تکنو - استيم دوتا، تيم فورتس، و چند تا ديگه) :-s

ولي بعد از قطعي ها ديگه کلا بيخيال شده بودم. تا اينکه پست شما رو ديدم در مورد سیستک و سرويس کاهش پينگش. رفتم اکانت تستش رو گرفتم زدم پينگم شد 150-160 بدون تايم اوت. ميخواستم ببينم واقعا اکانتاش درست کار ميکنه، که انلاين رو دوباره راه بندازم؟؟؟ بشه برم تايتان فال رو بگيرم حالشو ببرم؟؟؟
توضیحات سایت سیستک رو بخونی تو قسمت کاهش پینگ نوشته رو وایمکس نتیجه خوبی نداره ،،،ولی اگه تو ساعت های مختلف جواب ثابت و خوبی میگیری پس راه بندازش ،،،،من هم از سیستک نت وایرلس داشتم و هم کاهش پینگش رو روی adsl تست کردم ،،،،کاهش پینگ کیفت بهتر و ثابت تری داره تا کسی که مستقیم ازشون نت میگیره،،،

ramiiin

کاربر سایت
Oct 25, 2014
12
نام
رامین
هر دو فقط شهر تهران رو ساپورت میکنن نه استان .رسانه تهران مناطق شمالی شهر و سیستک کل شهر تهران. هر دو از فیزیک نظری پهنای باند میگیرن که باعث میشه پینگ تایم بسیار عالی و سرعت دانلود خوبی داشته باشند.سیستک برای شِیْر کردن اینترنتش با استانهای دیگر، یه شبکه و ی پی ان داخلی درست کرده که شما میتونی با خرید اکانتش هر جای ایران که هستی با اتصال به این سرویس پینگتو بیاری پایین.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

دوست عزیز من سعادت آباد هستم میخواستم از شبکه رسانه بگیرم شما که داری چجوریه در کل؟ پینگ و سرعت دانلودش چطوره؟ شما خودت چه سرعتی داری؟ ممنون میشم راهنمایی کنی

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوستان...

من به علت جابه جایی بخونه جدید و pcm بودن خط اینجا مجبورم سرویس وایرلس تهیه کنم میخواستم ببینم بهترین ارایه دهنده کدوم شرکت هست ... من از شاتل پرسیدم بمن گفتن هزینه رادیو 250 تا 320 هستش و هزینه نصب 25 - هزینه کابل متری 2500 + هزینه سرویس که ارت 1 هست 30 تومن میخواستم ببینم قیمت رو معقول گفتن...
ایا کسی از دوستان در کرج منطقه رجایی شهر شهرک جهازیها از شاتل وایرلس سرویس گرفته؟...
خواهشا من رو راهنمایی کنید

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
دوستانی که سیستک دارن یه آمار میدن پاکت لاست یا پینگ بالا داره ؟ قبلا یادمه خیلی خوب بوده الانو نمیدونم !
بغیر از رسانه کسی ISP میشناسه پینگش عالی باشه ؟ دانلود واسم مهم نیست .

tomajwwii

کاربر سایت
Dec 21, 2014
7
نام
Tomajwwii
پینگ امشب شبکه رسانه ، شمال تهران
02efs8fwsybg.jpg

- - -ویرایش - - -

ولی چه فایده!!!! 1 هفته هست که تو psn پارتی نمی شه ساخت . کلا کشور گویا نتش مشکل داره

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
سلام دوستان

به علت تغییر محل زندگی مجبورم اینترنتم رو عوض کنم. برای دوستانی که تجربه دارن، میخواستم بپرسم برای منطقه شهرک غرب چه سرویس وایرلس مناسب تره؟ رسانه رو تست کردم تو اون منطقه قابل قبول هست اما میخواستم ببینم کسی اون سمت پتیاک یا سیستک رو تست کرده؟ کلا پیشنهادی دارین؟ ممنون

koroshMD

کاربر سایت
Jul 22, 2015
1
دوستان! من میخواستم یک اشتراک اینترنت وایرلس تهیه کنم. به پارسی رسانه زنگ زدم که گفتن یکی از دکل هاشون تو چند ده متری خونه ماست !! حالا چند تا سوال داشتم:
کیفیت سرویس های این شرکت چطوره ؟ به خصوص دانلود شبانه ؟
آنتن رو از خودشون تهیه کنم یا از بازار بخرم ( ظاهرا NS M5 رو 300 تومن میدن ) ؟
خودم میتونم اینترنت رو راه بندازم یا حتما باید کارشناسشون بیاد ( هزینه کارشناس 40 تومنه ) ؟
شرکتی سراغ دارید که مودم رو امانی بده ( البته خود شرکت مودم امانی داره ولی کمترین سرویسی که مودم امانی بهش تعلق میگیره 840 تومن 512 نامحدود یکساله هست که من این مبلغ رو نمیتونم هزینه کنم )؟
مرسی

PuNi3h3R

کاربر سایت
Jan 7, 2009
12
من نزدیک ۳ ماه هست که از شرکت سیستک سرویس میگیرم و دکل سیستک هم به خونه ما خیلی خیلی نزدیک هست (یعنی از لحاظ سیگنال و نویز هیچ مشکلی ندارم)

اینترنت شدیدا بی کیفیت هست، نوسان پینگ خیلی خیلی بالا هست. هر دفعه که تماس گرفته میشه میگن که مشکل از زیرساخت هست و ما نمیتونیم زمان دقیقی بدیم که درست بشه. البته سرعت دانلود تقریبا 800kb/s و سرعت آپلود خیلی بالا و خوبی داره.

منطقه ما سعادت آباد هست. در کل اگر پینگ براتون مهم هست به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم از سیستک اینترنت بگیرید.

پینگ 8.8.8.8 در همین لحظه:

Code:
4 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=0 ttl=48 time=1299.759 ms
64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=1 ttl=48 time=732.315 ms
64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=2 ttl=48 time=887.175 ms
64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=3 ttl=48 time=891.183 ms
64 bytes from 8.8.8.8: icmp_seq=4 ttl=48 time=612.045 ms

پینگ 4.2.2.4

Code:
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=0 ttl=48 time=546.512 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=1 ttl=48 time=948.146 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=2 ttl=48 time=834.153 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=3 ttl=48 time=914.070 ms
64 bytes from 4.2.2.4: icmp_seq=4 ttl=48 time=860.067 ms

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بکس اهوازی بگید ببینم نیماد و رفاتک چطورن ؟ من بگه که شاتل نابوده ولش کنید الان عوضش کردم با آذرخش نمیدونم چجوریه گرونه ولی مثل تپش معرفی کنید یه خوبشو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر