Gears of War 4

توسعه دهنده : The Coalition
ناشر : Microsoft studios
تاریخ انتشار : پاییز 1395
پلتفرم : XBOX ONE & WIN10

همونطور که ما می دونیم GEARS OF WAR 3 با از بین رفتن کامل لوکاست ها و لمبنت ها توسط دستگاه Counter Measure آدام فینکس و کشته شدن کویین میراه توسط مارکوس فینکس به اتمام رسید و سیاره SERA بار دیگر بعد از گذشت نزدیک به 100 سال جنگ چهره آرامش رو به خود بگیرد اما مساله این است که این آرامش تا چه حد پایدار است؟​

داستان Gears of War 4 بیست و بنج سال پس از اتفاقات شماره سوم بازی رخ خواهد داد,شخصیت اصلی بازیJD Fenix پسر مارکوس فینکس می باشد که به همراه 2 تا از دوستان خود kait و del به دنبال پیدا کردن سر نخ هایی از گم شدن احالی روستا هستند که در این بین پی خواهند برد که هیولاهایی ناشناخته به آن ها حمله می کنند که قهرمان های داستان به دنبال پیدا کردن ارتباط بین ناپدید شدن مردم و منشاء پیدایش هیولاها هستند.
ارتش COG در پایان GEARS OF WAR 3 به دلیل انبوه زیاد اجساد لوکاستها قادر به از بین بردن تمامی آنها نبودن و قهرمانان ما بر این باورند که منشا پیدایش این هیولاهای جدید که Swarm نام دارند در یکی از گورستان های جمعی لوکاستها می باشد.
Swarm ها بخشی از تحدید برای کاراکتر های جدیدی بازی می باشند زیرا جو وحشیانه ی جدید SERA این بار نقش جدی تری را ایفا می کند,همونطور که قبلا ذکر شد دستگاه کانتر مژر آدام فینکس باعث شد تا از رشد لمبنسی و ایمولژن جلوگیری و برای همیشه به آن خاتمه دهد اما این پایان کار نیست چرا که باعث بوجود آمدن تغییرات گسترد ه ای در اکوسیستم سرا شده است که حاصل آن پدید آمدن طوفان های آتشین که Windflare نام دارند,این طوفان ها در وقع در 4 نوع طبقه بندی خواهند شد,از وزش باد های ملایم گرفته تا طوفان های وحشی به همراه رعد هایی کشنده که پلیر باید خیلی محتاتانه عمل کنند
طبق گفته راد فرگوسن بازی قرار هست به ریشه های خودش که ترس از ناشناخته ها و اتمسفر تاریک و خشن هست برگردد.

اطلاعات تایید شده :

- داستان بازی در 1 روز اتفاق خواهد افتاد.
- 3 فکشن در بازی وجود خواهد داشت :
COG : بازمانده ی سربازان جنگ با لوکاست ها که در قلمرو جدید در شهرهایی با دیوارهای بلند زندگی می کنند.
The Outsiders : افرادی هستند که تابع قوانین خودشون و در طبیعت زندگی می کنند ( همانند stranded های GEARS ها پیشین)
Swarm : گونه ای جدید از هیولا ها هستن که شامل pouncers,juvies,snatchers,screamer,swarms
- تمامی Execution های نسخه پیشین در بازی هست به اضافه موارد جدید که شامل :
Yank&shank - Vault kick - knife Execution
سلاح های جدید بازی : Dropshot - Buzzsaw - Buzzkill
- بازی دارای سیستم آب هوایی به صورت داینامیک می باشد.
- هنگام درگیری قابلیت به وجود آمدن کاور جدید برای سنگر گیری هست.
- کمپین بازی 1080P و 30fps می باشد.
- بازی دارای Co-op آنلاین 2 نفره می باشد.

تصاویر

کاراکترها

no95s6og2jo6wrc1hmof_thumb.jpg
pehupfjvoq2vs3chqper_thumb.jpg
4bya9451e5rxkan2b1lc_thumb.jpg
v599eztv979jphwslxwa_thumb.jpg
bqvzaduof39990fq5swd_thumb.jpg

اسلحه ها

دشمن ها

تریلرها

ترجمه کامیک بوک ها

لینک به زودی قرار داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
داداش ایول عجب عکسایی!مشخصه اتمسفر خفنی داره.گرافیک هم بنظر خوب میرسه.داداش مراحلش چطوره؟جذاب هس؟این عکسا بعد اون 11گیگ آپدیت گرفتی؟
اتمسفر بازی که عالیه ، از لحاظ جذابیت و لول دیزاین هم مخلوطی از شماره های قبل هستش و اون حس مرموز بودن شماره یک داخلش کاملا معلومه. نسخه بازی که من دارم دیجیتالی هست و از همون اول آپدیت 11گیگ همراهش بود.
مهرداد یه 4 تا Tips & Tricks بده واسه کمپین رو Insane :D یه ساعت فقط تو Prologue گیر کردیم آخرم کامل تموم نشده :D
متین اون یک ساعت اول prologue رو Insane یک چیز کاملا طبیعیه ، فقط خدا بهتون صبر بده چپتر آخر اکت 1 :D:grimacing: تنها راهشم کمپ کردنه :tearsofjoy:
ما الان نزدیک 8 ساعت کمپین بازی کردیم که ACT 3 چپتر چهار هستیم ، بازی رو INSANE واقعا سخته جوری که از پشت کاورم میزننت :grin: ، جلوتر هم بری Swarm Grendier با شاتگان راش میده تو صورتت که پشتتم راهی نداری بری از اونورم گله juvie میریزه ، Bot Super Insane :tearsofjoy:
از درجه سختی insane میشه کلی خاطره مردن تعریف کرد :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Gears of War 4's Final Game Has Huge Differences From the E3 2015 Demo, Analysis Says

بررسی DF در مقایسه دو ورژن یکسری تکات مثبت یکسری منفی مثل تغییر اون باد شدید به نسیم ملایم

The first thing Digital Foundry notes is the story differences between the two versions. The E3 demo featured JD and Kait hunting a monster, while in the finished game, both Marcus Fenix and Del are present and the squad comes to the locale for a much different reason. It's also easy to notice that the location is constructed similarly in both versions, though the final release is more brightly lit.

Digital Foundry notes that shadow placement has changed. Shadow maps present in the E3 demo are not there in the final game, though the tech outlet believes this was an artistic change as the shadows can be seen throughout many of the game's other instances. Also noted is the flashlight's specular highlights, which stand out more in the finished game especially in the Xbox One S's HDR mode.

One big difference is the way the trees react to the weather once it takes a violent turn. In the demo, the trees blow more wildly, while the final game makes it look like a much lighter breeze. The architectural destruction, however, is very similar in both instances. The sequence of events is different, as a car blows away in front of you while you're crossing the bridge in the final game, but it doesn't happen in the demo until you've already made it across.

There are other differences in the lighting, animations, and scenes, including when players encounter the monster seen in the E3 demo. You can watch the full Digital Foundry video here or in the embed above to see all of the differences.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
اتمسفر بازی که عالیه ، از لحاظ جذابیت و لول دیزاین هم مخلوطی از شماره های قبل هستش و اون حس مرموز بودن شماره یک داخلش کاملا معلومه. نسخه بازی که من دارم دیجیتالی هست و از همون اول آپدیت 11گیگ همراهش بود.

متین اون یک ساعت اول prologue رو Insane یک چیز کاملا طبیعیه ، فقط خدا بهتون صبر بده چپتر آخر اکت 1 :D:grimacing: تنها راهشم کمپ کردنه :tearsofjoy:
ما الان نزدیک 8 ساعت کمپین بازی کردیم که ACT 3 چپتر چهار هستیم ، بازی رو INSANE واقعا سخته جوری که از پشت کاورم میزننت :grin: ، جلوتر هم بری Swarm Grendier با شاتگان راش میده تو صورتت که پشتتم راهی نداری بری از اونورم گله juvie میریزه ، Bot Super Insane :tearsofjoy:
از درجه سختی insane میشه کلی خاطره مردن تعریف کرد :D
ما هم اکت 1 چپتر 4 ایم :)) اصلا بعضی جاها نمیتونی از جات جم بخوری همش باید از پشت کاور بلایند بزنی.. فوق العاده زمان بندیت برای از کاور اومدن بیرون موقعه ای که میخوای کاور عوض کنی یا هدف بگیری باید دقیق باشه غیر اینصورت سریع گوشت میشی میپاشی رو دیوارB-( تازه با زمان بندیم بعضی مواقع هوش مصنوعی حرکت جدید میزنه ....>:/

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
آخیش بلاخره 1 اکت تموم شد
سر در نمیارم چرا گیم اسپات نسبت به نمره دادن به این عنوان اینقدر سخت گرفته ؟
گرافیک بازی قابل قبوله ( مقداری انفجارها ضعیف کار شده ) که فکر نکنم دخیل باشه بر گرافیک ضعیف بودن گرافیک . طراحی محیط تا این قسمت بسیار عالی کار شده اتمسفر گیرز قشنگ حس میشه ( به نظرم مقداری به گیرز 1 و مقداری به گیرز جاجدمنت نزدیکه ) ..
داستان با اینکه به نظرم کلیشه ایی شروع شد ولی این برای کسانی که تا به حال گرز رو تجربه نکردن یا فقط نسخه 1 رو روی وان بازی کردن واقعا مفیده و شاید از نظره من که به گیرز اهمیت میدم کلیشه ایی به نظر برسه ...
گیم پلی بازی هم مثل تمام نسخه های قبل فوق العاده دلچسب و سنگین تشریف داره .. مخصوصا روباتهای عزیز که سگ جون تشریف دارن :D
دوستان دیگه هم تو نسخه فیزیکی کد 4 گیرز قبلی رو دارن ؟؟ خیلی از این کدها خوشحال گشتم :D

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بابا ول کنید این گیم اسقات این همه سایت نمره عالی دادن همه گیر گیم اسپاتن اون فقط گیرش به داستان کمپین بوده گفته چرا اون شوخی ها که بارز گرز بوده اینجا نیست چرا این 3 تا هیچ حس خاصی بهم ندارن
عجیبه انگار کل متا شده گیم اسپات هرکی از بازی خوشش میاد میگه چرا گیم اسپات 7 داده ؟! کل مشکل همه شده گیم اسپات نمیدونم این همه سایت معتبر شاید گیم اسپات تو دید تره
این اظهار نظر اخر منتقدشون درباره Geow 4

This is a shooter teetering on the edge of something greater, but despite the improvements it makes to the storied franchise, its missteps hold it back. There is inspiration here, and creativity in the way Gears of War 4 rethinks its multiplayer modes. But the lackluster campaign and technical issues are blights on an otherwise exhilarating shooter. The result is a whole that doesn't reflect the quality of its often stellar parts."

آخرین ویرایش:

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
آخیش بلاخره 1 اکت تموم شد
سر در نمیارم چرا گیم اسپات نسبت به نمره دادن به این عنوان اینقدر سخت گرفته ؟
گرافیک بازی قابل قبوله ( مقداری انفجارها ضعیف کار شده ) که فکر نکنم دخیل باشه بر گرافیک ضعیف بودن گرافیک . طراحی محیط تا این قسمت بسیار عالی کار شده اتمسفر گیرز قشنگ حس میشه ( به نظرم مقداری به گیرز 1 و مقداری به گیرز جاجدمنت نزدیکه ) ..
داستان با اینکه به نظرم کلیشه ایی شروع شد ولی این برای کسانی که تا به حال گرز رو تجربه نکردن یا فقط نسخه 1 رو روی وان بازی کردن واقعا مفیده و شاید از نظره من که به گیرز اهمیت میدم کلیشه ایی به نظر برسه ...
گیم پلی بازی هم مثل تمام نسخه های قبل فوق العاده دلچسب و سنگین تشریف داره .. مخصوصا روباتهای عزیز که سگ جون تشریف دارن :D
دوستان دیگه هم تو نسخه فیزیکی کد 4 گیرز قبلی رو دارن ؟؟ خیلی از این کدها خوشحال گشتم :D
بله الان من گرفتم بازی رو کدهارو داشت
فقط مونده 11g اپدیت بزنم
راستی من این کد kegacy reward رو زدم چرا هنوز تو لیست دانلودام نیومده:)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من یادمه سر Geow J هیشکی زیاد رو مد خود بازی نبود تو بخش کمپینش ولی همه میگفتن عجب گرافیکی و مخصوصا انفجار هاش یک چیز عجیبی بود .. خداییش اپیک تو گرافیک اون نسخه کم نزاشته بود با در اختیار قرار دادنش به استودیو PFC ولی اون استودیو این کاره نبود و با توجه به spin off بودن بازم نتیجه خوب نبود
شک نکنید اینجا اگه 6-7 نمره که یک 10 هم بود توش و چند تا 9.2 ثبت شن متا رو 86 میره

• Like
Reactions: sadegh93 and Cj_sa

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
حالا تا جاییکه دارم میبینم بچه های گیرز فن خیلی در قید و بند متا و نمره نیستن و این خیلی خوبه.
ولی یه نکته:
اگر کسی بخواد به خاطر نمره های گیم اسپات بازی بخره که کلا نباید در سال بیشتر از دو سه بازی بخره.
چون به 90 درصد بازی ها 8 میده و به بقیه ام زیر 8:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
منم با بازی خیلی حال کردم تا الان، شماره های قبلی رو زیاد بازی نکردم .
گرافیک بازی اولش یکم از عالی پایین تر بود اما رفت جلو تر خیلی بهتر شد !
اکشن بازی هم خیلی نفس گیره واقعا میچسبه
توی همه ی نسخه های معمولی کد های 3 شماره قبلی رو گذاشتن؟ مال من معمولیه اما کد ها رو داره D :

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
توی همه ی نسخه های معمولی کد های 3 شماره قبلی رو گذاشتن؟ مال من معمولیه اما کد ها رو داره D :
داداش دمت گرم میشه بگی گرافیکش در حد کدوم بازیای این نسله؟درحد تام رایدر یا کوانتوم بریک هس ؟یا بالاتره؟

• Like
Reactions: sadegh93

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره همش داره کد ها رو فقط یک سوال
Geow J جز کد ها هست؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
داداش دمت گرم میشه بگی گرافیکش در حد کدوم بازیای این نسله؟درحد تام رایدر یا کوانتوم بریک هس ؟یا بالاتره؟

من اون دوتا رو بازی نکردم ، اما در مورد گرافیک ، تکسچر ها بعضی جاها زیادی قوی نیست ، نورپردازی بازی عالیه مخصوصا شباش واقعا یه چیز خفن میشه ، اما من زیاد درگیر گرافیک نشدم انقدر اکشن بازی نابه آدم یادش میره این چیزا D :

اره همش داره کد ها رو فقط یک سوال
Geow J جز کد ها هست؟

بله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر